mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 17.09.2024 : 10:22:56

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: belgijski ovčarji - čvek
Strani: 1 ... 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 ... 137   Dol
Natisni
Avtor Tema: belgijski ovčarji - čvek  (Prebrano 306519 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #570 : torek, 27.07.2004 : 11:53:07 »

Maja, kar tule na forumu ti čestitam za opravljen B-BH, ker dvomim da se bova kaj kmalu videle. Čestitke tebi in Ricardu. Kako pa je bilo? Zlasti me zanima urbani del tule v Ljubljani.

Ostržek, bom še jaz malo razširila govorice, mogoče se bo pa kaj našlo. Kje pa je trenutno mala malina?

Petra in ARIEB, vajin komunikacijski kratek stik je pa zelo zabaven  Grin. Drugače pa, Petra, jap, to so ti celjanski. Kaj se ne spomniš, da sem ti lani na eni razstavi govorila o njih, da imata vsaj dve samici iz legla slednike in da ju je kupil en bedak, ki je rekel da mu je vseeno, katere vzame, da bo on jih imel za vzrejo in tako?  Roll Eyes Katastrofa...

Sicer pa je bil tale vikend kar dober balzam za dušo - v Nemčiji sem se naužila večjega števila belgijcev na kupu, velikih in majhnih. In pridobila na egu, namreč od kakšnih 10ih GNjev sta bila samo dva ok (ne res lepa, ampak zgolj ok). Sem bila kar malo razočarana, da se ne najde nobenega lepega, nakar z mislijo na to (po srečanju še z enim kvazi GN gravžem  Tongue ) marširam po poti in vidim eno res lepo grenenlendersko glavo.
Se mi je mudilo po Sambota, ampak sem vseeno udarila šprint med šotori, bila vedno bolj navdušena nad psom, ko končno dobim cel pogled nanj pa vidim Tamaro (ena od 'naših'), ki mi pelje Sambota na povodcu. Ah ja. Malo boljši vtis so pustili tervi, od prav tako prb. 10ih so bili kar trije zelo lepi. Za bonus je en stric naokoli sprehajal malega laekenoisa, poleg tega pa je večina belgijcev pustila dober vtis kar se tiče želje po delu, če že ne glede rezultatov  Smiley. Go belgians, go! Pa da ne boste se šipkarji spet počutili zapostavljene - med malimi agilitaši je bilo (vsaj zame) presenetljivo veliko šiperkejev, dva ali trije izmed njih turbo varianta, hehe.

Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #571 : torek, 27.07.2004 : 13:03:41 »

Maja, Petra, Bambi, ... hvala za pomoc!

Kar se tice obeh klubov bom pa morala biti zdajle zelo diplomatska:  Grin

En klub je neposredno vmesan v resevanje male kozice, drugemu klubu bom zatezila danes, ko grem tja na obisk.  Pa kar bo pa bo! Lips Sealed

Mala kozica je trenutno v oskrbi pri dooooooobri dusi z drustva in caka na to, da ji bodo pobrali sive. Po tem pa bo ze lazje!

Mislite na kozico in verjamem, da bomo nasli kaksnega novega "belgijanca" zanjo!  Cheesy

lp ostrzek



 
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #572 : torek, 27.07.2004 : 14:51:49 »

Ja ja Bambi se spomnem  Undecided Cool....ah kaj naj? Upam, da bodo na vzrejni komisiji opazli tiste nesrečne slednike...čeprav mislim, da takega človeka ne bi ustavila vzrejna prepoved  Angry

Joooooj jaz bi se tudi balzamirala  Grin Grin Grin na tak način  Wink....(zaenkran namakamo belgijsko črno rit v morje...nič verjet ima več kot 20 stopinj  Tongue)

V Nemčiji nič ne vem kako grenendaelsko privlačnega( to pa ni lih fajn  Huh)? Undecided
Razen domačih črnuhov seveda Grin Cool...
Sta tekmovala?
Logiran
deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #573 : sreda, 28.07.2004 : 10:31:50 »

a kdo ve kdo so starši od "kozice"?
Logiran
Maja
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 312



« Odgovor #574 : četrtek, 29.07.2004 : 10:46:15 »

Še za eno psičko iščemo novega lastnika. Psička je stara leto in pol pasme malinois. Je zelo prijazna do ljudi in psov. Psička je tudi sterilizirana. Več informacije lahko dobite po privat sporočilu ali na GSM ***
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #575 : četrtek, 29.07.2004 : 10:58:05 »

Kaj še ena?  Shocked
Pa kaj se to dogaja, sklepam, da si ljudje nabavijo psa ki mu niso kos (al pa ne izpoljnjuje njihovih pričakovanj  Roll Eyes) pa se je/ga potem znebijo.

Čeprav je primer male pikice več kot absurden  Angry
Logiran
ninci
gost
« Odgovor #576 : četrtek, 29.07.2004 : 11:02:01 »

Ok isto kot Petro zanima tudi mene.

Od kod kar naenkrat toliko malinoisev za oddajo oz. prodajo po simbolični ceni??  Huh

Šolanje ni uspelo in so agresivni? Je zmanjkalo časa, prostora? Res me zanima zaradi kakšnega razloga iščejo nov dom, tako je ponavadi tudi lažje najti novega lastnika, saj le ta ve kaj kupuje.

Maja ima psička rodovnik? Kaj je razlog za oddajo?

LP nina

Logiran
Maja
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 312



« Odgovor #577 : četrtek, 29.07.2004 : 15:23:13 »

Hojla!

Psička je bila najdena in nima rodovnika. Drugače sem jo sama že večkat videla in ni agresivna. Le zelo živahna in nora na palce. Slikco dobim v kratkem.
Logiran
ninci
gost
« Odgovor #578 : četrtek, 29.07.2004 : 15:25:07 »

Zaenkrat hvala, čakamo samo še na slikico Wink

Aja še tole, kje pa ste jo našli in ali se stari lastnik ni našel?

LP nina
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #579 : nedelja, 01.08.2004 : 17:38:00 »

Vesele novice!
Micka (4 mesecna kozica z zlomljeno tacko) je šla danes v nov dom. Malo se je sicer čudila, ker imajo pri hiši muco, ki se je čisto nič ne boji in še eno psičko, ki prav tako ni imela namena pogrniti rdeče preproge temu malemu vragu...Še ena zgodba je torej srečno zaključena.
Hvala vsem, ki ste se trudili ali pa samo stiskali pesti zanjo!
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #580 : nedelja, 01.08.2004 : 17:42:33 »

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee  Cheesy Cheesy Cheesy, sem prav upala, da se bo kmalu srečno končalo  Smiley.
Upam, da bodo ti lastniki bolj odgovorni od prejšnjega  Roll Eyes(btw kaj v takem primeru, v bistvu je žival zapustil  Angry, dobi kakšno kazen ali ne?)
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #581 : nedelja, 01.08.2004 : 17:48:35 »

Ekola še obljubljena slikica pesjana na dopustu  Cool Grin

http://www2.arnes.si/~urosa/blunadopustu.jpg

Kot lahko vidite pes blaaaazno trpi  Shocked Shocked Grin Grin (btw sploh nismo vidli kdaj se je napeštal na kavč  Shocked)
Čuvaj pa tak  sram Wink

Veeeeeeeliiiikoooo počlovečevanje  Shocked Shocked sram Tongue Lips Sealed
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #582 : ponedeljek, 02.08.2004 : 19:24:19 »

Aireb in Kaja včeraj sva se z Urošem pošteno nasmejala ob zadnji številki mojega pes-a  Grin Grin

Kakšna huda zver  Cool (za prevzgojo sosedov se priporočam....Kaja mi lahko posodiš Bagico za kakšen dan?)  Wink
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #583 : torek, 03.08.2004 : 13:32:52 »

Jaz,ki sem še v zamudi z novo številko mojpes,me zanima katera pasma je predstavljena,pa zakaj bi Petra rada Bagico Grin
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #584 : torek, 03.08.2004 : 19:49:47 »

Predstavljena je pasma Tibetanski mastif  Smiley

Bagico pa bi si rada sposodla za prevzgojo sitnih sosedov, kot je priporočeno v rubriki "bevskanje"  Cool Grin Grin (kjer je objavljen vprašalnik, ki ga je poslala Arieb svoji skrbnici šiperke...po odgovorih sodeč sklepam, da gre za Kajino Bagico  Grin Grin, lahko pa se tudi motim, ker ne vem kako se Bagica "piše" zdej  sram Huh Smiley)
Logiran
Strani: 1 ... 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 ... 137   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: belgijski ovčarji - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines