mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 14.08.2024 : 12:39:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: belgijski ovčarji - čvek
Strani: 1 ... 57 58 59 60 61 [62] 63 64 65 66 67 ... 137   Dol
Natisni
Avtor Tema: belgijski ovčarji - čvek  (Prebrano 303668 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
lkc
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 68


« Odgovor #915 : ponedeljek, 20.06.2005 : 16:30:06 »

Čestitke Petri in Blu-ju za osvojene naslove! In seveda vsem drugim belgijcem.... Ali je bilo na razstavi tudi kaj tervuerenov - in če kdo kaj ve, kakšne so bile uvrstitve ?

Lp, Lili
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #916 : ponedeljek, 20.06.2005 : 19:36:16 »

Hvala vsem za čestitke  Smiley

Lili žal tervuerena ni bilo niti enega (tudi prijavljenih ne) Huh

evo nekaj slikic, sicer niso ne vem kaj sram, ker je v hali temno, jaz in Blu pa daleč  Huh
http://www2.arnes.si/~urosa/bludefile.jpg

Vilko oz. konkurenca (boljše slike žal ni)
http://www2.arnes.si/~urosa/vilko.jpg

smo imeli pa zanimive sosede  Wink
http://www2.arnes.si/~urosa/kitajskigoli.jpg

http://www2.arnes.si/~urosa/tajskigrebenar.jpg ta je pa samo za Nuki  Wink

Bolj kot na razstavah uživamo tukaj:
obrat v levo (včasih je dobro ločit levo in desno  Shocked sram Tongue Grin), Lir in Blu  Smiley

http://www2.arnes.si/~urosa/liriblu.jpg

poleg  Wink

http://www2.arnes.si/~urosa/blupoligon.jpg


[slika spremenjena v povezavo; Mirc]
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #917 : ponedeljek, 20.06.2005 : 19:41:07 »

Aja, med neskončnim čakanjem je Iva (ki je peljala Iro v junior handling) je preizkusila tudi Bluja Smiley...ona pravi, da je bil ok Cool, jaz pa mislim, da glede na njegove poglede...v stilu kdo si zdej ti Shocked...kaj so me prodali Shocked, kje je kakšen od mojih Undecided...ni bil preveč navdušen Cheesy Grin

Mogoče bi si ga mogel večkrat kdo sposodit... Wink (za kratek čas  Wink)
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #918 : ponedeljek, 20.06.2005 : 20:59:46 »

Petra,zelo lepe slike Grin
Blu je pravi macho Kiss!!!!
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #919 : torek, 21.06.2005 : 08:43:19 »

Petra, Blu je bil z Ivo odličen (bi bilo kar fino ga kdaj posodit za JH, se mi zdi da je to dobro za oba), lepo je hodil in tudi Iva ga je, kljub velikosti Bluja in drobčkenosti male Ive, zelo dobro obvladala.

Kje sta pa s Tino slikani? Le kakšni treningi potekajo? A potem za jesen velja agility - med tednom?
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #920 : torek, 21.06.2005 : 08:59:30 »

Cestitke Petra in Blue!
Taksen Tajcek je bil pa tudi v Hrusici (sem ga hotela slikat za nuki, pa ga je teta prehitro odpeljala). Samo mislim, da ne isti. Mi poves kdo je ta na sliki? lp
Logiran

Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #921 : torek, 21.06.2005 : 11:46:18 »

emmmm...bi rade volje povedala, pa nimam kataloga v Ljubljani (imel ga je pa en italijanski stric)

Arieb...ja no sej se je kr držal Smiley (sej pravim, da bi si ga mogel kdo večkrat sposodit)...s Tino pa sva slikani na poligonu KD Obala in to prejšnjo soboto Smiley, trening pa za C.
Logiran
Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #922 : torek, 21.06.2005 : 12:25:42 »

Petra, najprej cestitke tebi in Bluju. Slikce so super, se posebno mi je vsec zadnja - kaj si mu obljubila jurja, da je tako lepo tekel poleg?  Shocked Wink Sva pa usklajeni, jaz sem pa v soboto Pii ponudila Crno Smrt za JH, ce jo bo kdaj zanimalo.

Kaja, na Hrusico je prisla izredno simpaticna psicka (crna) iz Avstrije s perfektnim grebenom, tale psicka pa je Our Asie Blue, stara skoraj 7 let, iz Padove. Ce te zanima se kaj, ti pisem privat, da ne bova smetile belgijcev Wink.

Aja, se to - Petra, kdaj imate tekmo? Bom mogoce dol, pa bi prisla malo pogledat...
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #923 : torek, 21.06.2005 : 13:45:32 »

Aha, se mi je zdelo, da je bila ona v Hrusici crna. Hvala bambi, me je zanimalo zgolj zaradi firbca.  Wink lp
Logiran

Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #924 : torek, 21.06.2005 : 14:17:35 »

Slikce so super, se posebno mi je vsec zadnja - kaj si mu obljubila jurja, da je tako lepo tekel poleg? Shocked Wink

Meni je tudi ta najbolj pri srcu, ni blo treba jurja je čisto dovolj en košček sirčka  Cool Grin

Tekma, tekma...mmmmm enkrat po izpitih (ki so to nedeljo)? Povem po pravici, da nimam pojma sram, vsekakor bo pa zelo zelo pestro...posebno, če se bo pes odločil, da bo vohal po tleh in hodil vsaj meter za mano... Angry Grin (kakorkoli bo smeh....če bo kot na treningih  Grin)

Za datum je boljše, da Tina pove Wink.
Logiran
Ivanhoe
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 256


« Odgovor #925 : nedelja, 26.06.2005 : 18:48:34 »

Jupppi!  Grin Danes naredili izpit B-BH, zdaj smo uradno odrasli!  Roll Eyes Vreme je bilo soooncno  Cool in vrooooce!  Ko je sodnik rekel, da zacnemo ob 7.00 zjutraj sem bila zelo vesela, da se bodo kuzki tako izognili vrocini, pa kaj ko je ta prvo dal vodnikom za pisat, in sele okoli 9.00 ure so lahko psicki pokazali kaj znajo!  Tongue

Cestitam tudi vsem ostalim, ki so danes nastopili, vsi so bili pozitivni!!! Bravo!!! Sem ponosna na vas!  Cheesy
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #926 : nedelja, 26.06.2005 : 19:36:49 »

Super Cheesy  čestitke čisto vsem Cheesy (takrat sem sicer še mižala ampak sem se takoj zjutraj spomnila na vas  Wink)

A 2 uri ste pisali  Shocked Grin?

Logiran
Ivanhoe
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 256


« Odgovor #927 : ponedeljek, 27.06.2005 : 08:33:16 »

...seveda....glavce rabijo cajt....ne, A- izpiti so bili prej, pa malo pavze vmes,......skratka, vroče je bilo ampak sodnik je ostal dobre volje  Roll Eyes
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #928 : ponedeljek, 27.06.2005 : 09:09:04 »

Citat
Danes naredili izpit B-BH, zdaj smo uradno odrasli!
ČESTITAM, Ivanhoe je takooooo skromna, da sploh ni povedala, da je bila najboljša (jaz se še vedno hvalim z Iro, ki je bila pred mnogimi leti najboljša z itim številom točk) in dosegla 97 točk (pa verjetno bi še kakšno več, a kaj hočemo, njen kuža je pač take pasme, da sodnik prav nič ne spregleda Wink Krasno sta delala - sem ju gledala od blizu, ker smo bili z njo v "tandemu" in takrat na odlaganju. Tako sta delala, lepo ju je bilo gledati, naju pa je bilo potem prav strah in sram in sva se zato z Bonom parv posebej potrudila.

Mi je bila pa na začetku fuulll simpatično, ko naju je sodnik vprašal, koliko sta stara: pa pravi Tina da je imel 19.3. eno leto, jaz povem, da ima 21 mesecev... pa gelda, pa pravi sodnik: a potem je ta (Bon) starešji? jaz čisto resno: Ja! On pa: Kako to, on je starejši i nje manjši od tega, k ije mlajši Grin Grin Grin
Tako je šla trema stran (sodnik je verjetno opazil, ker ko sem se prijavila na izpit, se mi je prav glas tresel Angry).
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #929 : ponedeljek, 27.06.2005 : 11:13:40 »

Super res, ja Lir res krasno dela (je pa tudi res, da so do določenih pasem bolj strogi...)

Arieb, sej se je meni tudi glas tresel (vedno do zdaj) Smiley si pač ne moreš pmagat.

Imam eno vprašnje, a zdej se tudi B-bh točkuje do 100? Lani je blo 60 (100%)...a so kaj spremenili?
Logiran
Strani: 1 ... 57 58 59 60 61 [62] 63 64 65 66 67 ... 137   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: belgijski ovčarji - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines