mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 07.07.2024 : 02:47:41

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: belgijski ovčarji - čvek
Strani: 1 ... 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 ... 137   Dol
Natisni
Avtor Tema: belgijski ovčarji - čvek  (Prebrano 301199 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
Maja
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 312



« Odgovor #555 : petek, 23.07.2004 : 11:17:56 »

Hojla!

Ej jaz vam skoz govorim, da bi mogli še en klub ustanovit  Grin
Klub prijateljev in ljubiteljev belgijskih ovčarjev  Cool
No midva z Rikom greva "končno" B-BH delat. Pač nekateri smo pač malo bolj počasni...
Držim pesti za agilitaše, ki greste v Nemčijo  Wink, vsem ostalih pa lep sončen in moker vikend.

pozdravček od riki-pikija in mene

p.s. aja kje je zdaj kakšna razstava?
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #556 : petek, 23.07.2004 : 16:59:09 »

Maja
Citat
p.s. aja kje je zdaj kakšna razstava?

Kaj misliš na tiste "kalsične", ocenjevanje zunanjosti? Joooooooooooooj, veš koliko jih je sedaj, jaz sem že čisto "zafrustrirana", ker bi rada bila povsod, a  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes ....  Cheesy. Najbolje da greš na temo "tekoče prireditve".
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #557 : sobota, 24.07.2004 : 09:24:48 »

Neko malo bitje potrebuje pomoc ljubiteljev IN prijateljev belgijskih ovcarjev, pa verjetno se koga drugega.  Grin
Iscemo namrec nov domek za 4 mesece staro malinovko! Pikica je svojemu BIVSEMU lastniku in vzreditelju padla preko skarpe in si zlomila nogo. Lastnik ni bil pripravljen placati cudovito visokih stroskov operacije in se ji je odpovedal. Ker pa si mala pikica ne zasluzi tako neumnega konca pa se je zganilo drustvo za zascito zivali in fond Repek KD Krim in poravnalo stroske za operacijo. Mala kuzika je s ploscio v nogi tako hodila ze naslednji dan po operaciji. Cez nekaj casa bo potrebna se operacija za odstranitev ploscice kar pa je tudi edini strosek, ki ga bo nosil novi lastnik. (okoli 30.000 SIT). Pikico bo seveda dobil z vsemi papirji in rodovnikom.

Glede na to, da vemo da je belgijski ovcar poseben pes, iscemo seveda tudi posebnega lastnika za tole zivahno in simpaticno bitjece! Tel.: 041/751 722 DZZZ Ljubljana!

Pomagajte ce lahko!     Kiss
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #558 : sobota, 24.07.2004 : 11:49:00 »

Ups, tokrat ni imel Repek nič zraven, pač pa je operacijo plačal prijatelj belgijskih ovčarjev...sorry za pomoto
Logiran
hunden
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 82


« Odgovor #559 : sobota, 24.07.2004 : 17:34:40 »

Živjo!

Ker že nekaj časa ni bilo novih slikic prilagam jaz slike Raidya. Kot se na slikah vidi je brez dlak, je pač poletje... Grin

Uživajte!

http://hem.bredband.net/b298367/Raidy1.jpg

LP, hunden

[slika izbrisana ker link ne dela; Mirc]
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #560 : nedelja, 25.07.2004 : 10:09:23 »

Ojla, kaj so to mogoče GN-delčki iz Celja? Datum bo že ta pravi, mislim, da se pri eni slikici celo vidi slednik... Shocked Roll Eyes

***
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #561 : nedelja, 25.07.2004 : 10:53:04 »

Petra, ne niso GN iz Celja, men se zdi, da so šiperke, po imenu bi rekla iz da je kakšna mešanica iz Francije in Anglije, niso namreč popolnoma črni, pa se mi zdi da sem vidla, da ima en kupiran rep...... Roll Eyes Tongue Roll Eyes

So pa res lepe slikice...
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #562 : nedelja, 25.07.2004 : 14:50:26 »

Arieb šiperke?  Shocked Huh

Hmmm na strani piše, da so Gn-ji  sram, mati je vsekakor tista psica zdraven  Roll Eyes....kupiran repek? Kje kje  Shocked Huh

Ne vem no....lih ne vem kako vzorni gn-ji niso... Roll Eyes


Hunden, čudovite slike  Cheesy, kar se pa dlake tiče pa smo čisto vsi zdej oguljeni  Tongue
Logiran
hrva
novinec
*
Sporočil: 8


« Odgovor #563 : nedelja, 25.07.2004 : 16:02:58 »

Halo ljubitelji belgijskih ovčara,
meni se čini da je na slici Tervueren. Groenandel imaju crnu dlaku. Šaljem linkove o belgijskim ovčarima http://www.binis.hr/tervueren_povijest.html i http://www.geocities.com/crobelgians/page2.html .

LP
Hrvoje
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #564 : nedelja, 25.07.2004 : 16:37:28 »

Hrva, ja na forumu je seveda tervueren (Raidy od hunden), Arieb in jaz komentirava slikice, ki jih dobiš, če klikneš na naslov, ki sem ga dala enen tri poste nazaj  Wink

Stran o Vici pa smo že zasledili  Wink, imamo dober nos in uč na vse kar leta črno ali rjavo s črno masko in ušesi gor po Sloveniji in bližnji okolici  Cheesy
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #565 : ponedeljek, 26.07.2004 : 07:27:17 »

Evo se nekaj slikic male kozice, ki isce nove lastnike:

http://users.volja.net/bambi82/mojpescom/mici%201.JPG

http://users.volja.net/bambi82/mojpescom/mici%202.JPG

Vsaj drzite pesti da cimprej dobi nov dom! sram

[slika spremenjena v povezavo; Jana]
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #566 : ponedeljek, 26.07.2004 : 08:43:02 »

Joj kokica mala  Kiss Kiss

Ne vem kakšen mora bit človek, da nardi kaj takega, da psa enostavno pozabi  Angry(mladička in še poškodovanega...)

Sem poslala nekaj mailov naprej...upam, da bo kmalu dobila skrbne lastnike, ki jo bodo imeli radi  Kiss
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #567 : ponedeljek, 26.07.2004 : 12:05:24 »

Hvala vsem, ki pomagate! Ni vrag da za taksno pikico ne najdemo dobrih lastnikov!

Petra, kar pa se tice bivsega lastnika pa bi mu jaz lastnorocno razsula glavo...  Angry  Pa je na zalost le eden izmed mnogih,... Oh!

Se dobro da obstajajo dooooobre duse, ki jim ni vseeno!
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #568 : ponedeljek, 26.07.2004 : 16:54:59 »

Ijoooojjjjj... ma prav res kokica...
In kako ubogo žalostno gleda... meni so se ob tistih šivih kar solze na oči dale Cry Cry Cry (pa tudi še svež spomin na našo malo pikico... in ploščico, ki ji bomo sedaj avgusta odstranili).
Ostržek - jaz dosti krat rečem, da sreča, da nimam pištole, ker imam občutek, da se kakšen krat ne bi znala kontrolirat.... Ampak si ne morem predstavlajt, kaj .... ne, ne, ne bom polemizirala, ker sem jezna Angry, žalostna  Cry in berz besed  Lips Sealed.

Petra Wink, ta je pa dobra - pri nas (saj veš) rečemo "jaz v kope ti v špade"
Citat
Hrva, ja na forumu je seveda tervueren (Raidy od hunden), Arieb in jaz komentirava slikice, ki jih dobiš, če klikneš na naslov, ki sem ga dala enen tri poste nazaj  
Jaz sem mislila, da ti "komentiraš" slikice tervuerena v smislu prejšnjih debat o dvigovanju ega... pa sem se še ajz malo pošalila... Cheesy
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #569 : ponedeljek, 26.07.2004 : 23:15:11 »

Citat
Citat:
Hrva, ja na forumu je seveda tervueren (Raidy od hunden), Arieb in jaz komentirava slikice, ki jih dobiš, če klikneš na naslov, ki sem ga dala enen tri poste nazaj  
 
Jaz sem mislila, da ti "komentiraš" slikice tervuerena v smislu prejšnjih debat o dvigovanju ega... pa sem se še ajz malo pošalila...  

upsssssssssss  sram, sem malo ...zgrešila kontekst  sram Roll Eyes

ostržek akcija poteka za malo pikico, kaj pa društvo belgijskih ovčarjev? (ne vem če so ljubitelji ali prijatelji še zdraven v imenu  Huh Grin) mogoče bi oni kaj lahko ukrepali...
Logiran
Strani: 1 ... 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 ... 137   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: belgijski ovčarji - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines