mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 04.07.2024 : 12:26:00

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: belgijski ovčarji - čvek
Strani: 1 ... 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 ... 137   Dol
Natisni
Avtor Tema: belgijski ovčarji - čvek  (Prebrano 300889 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #495 : ponedeljek, 21.06.2004 : 09:29:28 »

No nama dvema pa se včerajšnji dan ni končal preveč lepo  Sad

Po razstavi smo se odpeljali namesto domov še k veterinarju (zaradi kihanja in krvavenja) hvala bogu so bli pripravljeni pridet brez problemov. Tako smo šli iz Portoroža v Kozino.

Bluja so seveda morali uspavat in potem sta mu dva veterinarja dve uri brkala po nosu in našla 6 mm trsko (upam, da je bilo to vse in ni še kakšna zadeva zašla kam globlje  Cry)
Zdej sva na bolniški, s hudimi antibiotiki (btw imeli smo tudi ušesa malo vneta tako, da še v ušesa dajemo kapljice  Sad)

In danes še na zadnjo nogo šepamo....ma mislim  Shocked Cry (mogoče od injekcij, ker jih je blo kr nekaj, drugače pa sem pregledala nogico in ni nič videt, kakšne trave spet al pa kakšne ranice...)sem samo zmasirala, šepamo zdej več zdej manj  Undecided

Tako, da spimo in počivamo in jemo čokolešnik ja pa upamo, da bo čimprej bolje  Undecided
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #496 : ponedeljek, 21.06.2004 : 11:52:14 »

Joj, petra, pa se res ni koncalo lepo! Cry Smo mislili na vaju in razmisljali kaj bi lahko bilo, ampak na tujek v smrcku res nismo pomislili.
Pocrkljaj Bluja v mojem imenu in mu povej, da ga pozdravlja tudi Bagi (pa upa na ponovno snidenje). Bomo drzali pesti zanj, ti pa porocaj kako okreva.  Kiss Kiss Kiss lp
Logiran

Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #497 : ponedeljek, 21.06.2004 : 14:17:04 »

Petra, tudi mi smo mislili na Bluja. Upam, da bo čimprej okreval. Sicer pa sem jaz na včerajšnji razstavi čisto uživala, predvsem me veseli, da sem končno spoznala Arieb (tokrat sem bila drzna in lepa in pristopila k njej kljub mini Cerberu, ki jo čuva  Wink ).
Zavoljo belgijskih znanstev sem tudi tokrat presenetila samo sebe z ugotovitvijo, da znam italijansko  Cool Grin; žal se je moje znanje končalo, ko je zraven prišla Petra, saj je bolj komot uporabiti prevajalca kot pa sramoto si delat.

Drugače pa mi zdaj pridno vadimo, saj končno kanimo na B-BH drugo soboto - pa gre še ena agi tekma po gobe  Roll Eyes. No ja, je pač že skrajni čas za tale izpitič.

Lp vsem, Urša in glavni pokrovitelj okoliških klopov  Tongue
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #498 : ponedeljek, 21.06.2004 : 17:48:58 »

Oj ti Blujči... sem rekla, da čim je kri ni nekaj v redu (... spomini na mojega pokojnega očeta Cry)... ampak zahvala 5RI in hitri intervenciji - glavno da je trska zunaj, sedaj bo vsak dan bolje  Kiss

5RA malo zahec: si imela dežurnega na razstavi, kaj si rinila na Kozino, morda bi trska ne šla tako globoko  Wink če bi hitreje reagirala  Lips Sealed

Bambi, mi je žal da bom v soboto, ko imaš izpit (no, vsaj upam da se boste zmenili, zaradi tebe) na dopustu, bom pa držala pesti. Mi smo mislili, da bomo morali dopust prestavit, pa je mini Cerber še premlad za A.

Danes grem "oborožena" z izvlečkom pravilnika na "trening" agilitija.... Cry. Kje se da dobiti spisek učiteljev z izpitom za poučevanje?
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #499 : ponedeljek, 21.06.2004 : 21:02:43 »

Ojla mi smo boljši po sprehodu, že preganjamo mačke  Smiley

Zdej bi probali kaj pojest...pa še kapljice v ušesa.

No tisti iz Kozine so se izkazali zaenkrat( so prišli takoj brez problema in to 2, si vzela čas in se res potrudla), Blu je zjutraj še 2x kihnil ampak ni zgledalo tako grozno kot na razstavi (pa samo malo vode se mu je pocedilo...verjetno od draženja (mehanskega)...kri pa mu ne teče več in že spet rije z nosom po travi  Shocked Angry Roll Eyes (ga bom že odvadla  Cool)
Popoldne sem poklicala gor, da povem kako in kaj je z nosom pa sem še za tačko vprašala...verjetno res ni blo hujšega, ker normalno teka gor in dol po sprehodu...

Tisti v Kp niso vredni vžigalice, da jih zakuriš  Lips Sealed (aja za tiste, ki ne veste sem klicala dežurnega takoj ko sem vidla kaj se dogaja in me je nakuru po telefonu, da on ni dežuren za vprašanja  Shocked Angry, da zaradi ene trave v nosu že ne bo hodu psa gledat in da itak jo bo požrl, mislim mu bo šla v grlo in sploh kaj težim in naj se spokam  Angry Angry Angry, aja potem pa je dežurni veterinar na vhodu v Portorožu gledal knjižice če so psi cepljeni ali ne  Lips Sealed Lips Sealed Angry Angry in še nekaj duhovičil  Angry)

Verjetno pa se bomo malo šparali kar se agilitija tiče...vsaj par dni dokler ne bomo komplet boljši.

Arieb prosim poročaj kako je blo na treningu, me ful firbec matra.. sram Grin
Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #500 : ponedeljek, 21.06.2004 : 22:44:57 »

Ooo bogi Blu Cry No, samo da je mimo Cool in da pocasi ze okrevate Cheesy
Je zogica kaj bolj zanimiva zdej, ko ste bolj zdravi? Wink

Veterinarji v Kopru so veterinarji za krave, ne za male zivali Lips Sealed Veckrat preverjeno. Kaj vec kot za redno cepljenje se ne splaca hodit k njim, stran vrzen dnar in predvsem zivci.
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #501 : torek, 22.06.2004 : 08:45:54 »

Oj
Blu je boljši, nogico še malo špara. Od včeraj zjutraj ni kihal več...je sicer bolj malo (pa sej ne, da ki drugače je dosti  Roll Eyes)

Malo je tak brez volje... Undecided verjetno zaradi kapljic v ušesih, maha z glavo da mu bojo ušesa odletela  Shocked Huh

z žogico se nismo nič še ukvarjali...upam da ni bil zgrešen nakup  Tongue Roll Eyes Grin
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #502 : nedelja, 27.06.2004 : 16:04:16 »

Ojla horr nekje sem zasledila, da sta/bosta šla s Panom na izpit, al sem jaz kaj zablodla  Huh

Poročaj kako je šlo  Wink

Arieb si na dopustu? Tam na treningih vsi nekaj štrajkajo  Undecided, mislim zagretežev nas je bolj malo  Huh, sem se pogovarjala s Čopkino lastnico (mislim, da je Vera  Huh, sej ne vem kako se lastniki kličejo, jaz poznam samo pse) o slalomu in pač ona sploh ni vedla, da delajo narobe in sem pač posredovala naprej inf. in zdej delajo kot je treba  Wink...

Nekaj sem zasledila, da je bilo rečeno, da naj bi bilo vseeno s katere strani se dela  Shocked Roll Eyes Roll Eyes....mislim to pa že ne more bit res  Lips Sealed

Aja Blu je po starem...malo še zašepa če predolgo leži drugače pa je vse ok  Cheesy
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #503 : nedelja, 27.06.2004 : 16:28:05 »

Super, da se Blu pocuti bolje! Cheesy
Mimogrede je ze kdo videl zadnjo stevilko Moj pes? Koncno so prisli na vrsto za predstavitev nasi crni vragci! Grin Cheesy lp
Logiran

Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #504 : nedelja, 27.06.2004 : 17:08:04 »

Sem ze hotela napisat, zakaj se niste nic pohvalili Roll Eyes

Prav lepi so ti vasi crni vragci Kiss kdo pa je cetrti siperke na sliki? Bis?
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #505 : nedelja, 27.06.2004 : 20:36:30 »

Na slikah pozirajo Beira, Bon, Bis in Giove. Bagi je manjkala in mi je zdaj kar malo zal, ko vidim kako lepe slike so naredili. Mogoce je pa bolje tako, ker bi s svojo prisotnostjo vse zmesala in dvomim, da bi jih lahko vse spravili na eno sliko. Grin
Logiran

Tara
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 227


« Odgovor #506 : ponedeljek, 28.06.2004 : 09:12:02 »

Petra, tako kot je že Živa napisala, prvi količek mora imeti pes na levi strani, vodnik pa je seveda lahko desno ali levo od psa (odvisno pač od postavitve parkurja). Malo pobrskaj pa spletnih straneh ali po kakšni knjižici o agiltyju, kjer so napisana vsa pravila in po kakšnem sistemu se štejejo napake.

Nas tudi ni veliko na treningih, ampak volje ne manjka, tako da kar gre.  Wink Tako da bodi še kar naprej med zagretimi in počasi bo šlo.  Smiley

Lp
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #507 : ponedeljek, 28.06.2004 : 09:29:47 »

Tara, hvala sem si že pogledala, ostali so mi rekli, da je njim bilo rečeno, da je vseeno skozi katero stran se učiš  Shocked, kar pa ne more bit lih res.

Mene je dokaj hitro popravila Bambi  Wink tako, da zdej delava prav in nam gre dokaj lepo, če nam le ni preveč vroče kot včeraj  Roll Eyes...uffff Tongue
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #508 : torek, 29.06.2004 : 10:36:46 »

Arieb čestitke, sem komaj zdej dobila mojega psa v roke  sram Grin

Super so hudički iz Belgije  Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #509 : torek, 29.06.2004 : 18:42:42 »

No,pa sem revijo Mojpes tudi jaz dobila v roke Grin!!!!
In sem bila zellllllloooooooo presenecena ko sem na naslovnici zagledala mojega crnega diamantka Biskota Cheesy!!!!!
Prav,imate da so nasi crnjuhci prav dobro pozirali,res pa je skoda da je manjkala Bagica  Undecided

Petra,Arieb ali Nadja je res odjadrala z jadrnico na 14 dnevni dopust po srednjem in juznem jadranu Wink,tako da sedaj agility odpade Grin
Logiran
Strani: 1 ... 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 ... 137   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: belgijski ovčarji - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines