mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 04.07.2024 : 11:30:43

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: belgijski ovčarji - čvek
Strani: 1 ... 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 ... 137   Dol
Natisni
Avtor Tema: belgijski ovčarji - čvek  (Prebrano 300875 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
nadja
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 894


« Odgovor #480 : ponedeljek, 14.06.2004 : 20:08:13 »

Petra, bo tale v redu   Grin?

[slika izbrisana ker link ne dela; Mirc]
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #481 : ponedeljek, 14.06.2004 : 20:55:17 »

juuuuuuuuuuuuuuuuuj nadja  Shocked Grin, kje si ga našla

  Grin Grin Grin

ful je dober (jaz ga pa iščem že od malih aussijev dalje)
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #482 : ponedeljek, 14.06.2004 : 20:56:24 »

Petra, bo tale v redu  Grin?

hehe. Finega si našla.  Wink Grin

Lp
Logiran
nadja
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 894


« Odgovor #483 : ponedeljek, 14.06.2004 : 21:22:31 »

Me veseli, da vam je všeč  Grin. Sem tud jaz že ne vem kok strani s smeškoti pregledala pa nisem našla primernega. Sem pa za tega samo napisala v googla "droll smiley"  pa je  Grin

Da ne bomo preveč zašli s teme. Mladički so:  Grin
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #484 : torek, 15.06.2004 : 17:09:13 »

Petra.... poleg Bluja (ki je ČUDOVIT  Kiss) sem spoznala tudi Uroša  Wink (tudi dober  Grin).
Nič ne poročaš, kako gredo od nog in rok osnove agilitija - to verjetno vseh zanima  Tongue

Moram povedat, za druge, da je Blu sošolec iz "paralelke"
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #485 : torek, 15.06.2004 : 19:53:46 »

Ja mene je zagrabla trebušna gripa (pa lih pred izpitom Angry) z vročino in vsem kar spada zdraven sram Lips Sealed, zato sem poslala mojo boljšo  Cool polovico na trening...

Citat
sem spoznala tudi Uroša  Wink  (tudi dober  Grin ).

uhhh zdej pa ga ne bom več samega poslala  Grin Grin Grin

Jah, kako gre v nedeljo sva bla skupaj in sicer gre...no malo smo muhasti (pa še mati ga je futrala z bedrci tako, da mu hrenovke niso kaj preveč pretirano dišale  Undecided)
Miza gre brez problema, skozi (gumo obvladamo zaenkrat), hop se še jaz malo lovim s katere strani naj uletim, da ne gre pes po drugi strani... Huh Roll Eyes, gugalnica je super...hmmm zadnjič je nekdo lulal na tunel in nismo hoteli takoj noter, ker je okoli preveč "dišalo" Huh... drugo pa bomo vidli sproti.... Wink

V glavnem z veseljem čakamo na petek, ko bomo spet šli na trening  Grin Grin (mami sem že zagrozila, da bo šla ona na agility, če bo pes preveč nafutran  Tongue Grin)

Kako pa gre vama z Bonom? Meni se kr zdi, da bonček kr uživa na ovirah  Cheesy...

Danes sem probala podkupit Bagi  sram Grin (je pa oštra  Shocked Grin, prava ženska)  Kiss
Logiran
Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #486 : četrtek, 17.06.2004 : 12:53:27 »

pozdrav vsem spet po krajšem premoru!

kaja, pa saj ne šimfam bagi, ona je taka kakršna pač je. in taka je čisto ok in simpatična  Wink.

joooooj, nad temi papiji sem tudi jaz cedila sline, seveda! kapucinčki mali  Grin. hehe, na srečo se bom prav kmalu lahko izživljala nad sposojenimi otroci, muahaha.

arieb, uroš je res super fant, samo ne mu psa v varstvo dat  Grin. pa tudi mene zanima, kako gre bluju na agiju, če bo vse po sreči vaju pridem kdaj na trening gledat, ok?

drugače pa smo se mi prejšnji teden skopali in olupili  Tongue. hvalabogu da sem to že 4x dala skozi in me ni več sram se s takim psom naokrog sprehajat. pa par dni nazaj sem se začela smejat, ko sem ga čohala in mi je kot ponavadi nastavil sedalo, pa sem ga na koncu potrepljala po bedrih. lol, sama kita in en vozelj mišic na vsaki strani, nič drugega, zdaj ko ni več dlake. kot pravi petra - tak je ko kozica.

lep pozdrav vsem in se vidimo v upam da čimvečjem številu ta vikend
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #487 : četrtek, 17.06.2004 : 17:00:24 »

Citat
kaja, pa saj ne šimfam bagi, ona je taka kakršna pač je. in taka je čisto ok in simpatična  
Ej, Bambi, jaz ne poznam te Bagi, pa mi kar povej, zakaj si jo šimfala.. kaj je taka kakršna pač je Wink... in kakšna je Huh Pa še ti 5RA, zakaj pa podkupuješ take male ... le kaj imaš za hrbtom Huh
Sploh pa , kaj ste se vsi spravili an to malo Bagi, vam pošljem mamo, boste videli, bo borba, brez rok, nog.... bo mrtvih Grin

Mi smo bili v ponedeljek 1. "FUULLLL" navdušeni, Bon je krasno delal, spozanl novo oviro (tunel, spuščen) in zaradi nje pojedel goro salame, skakal kot zmešan in tako navdušeno, da ga molram sedaj kar malo kontrolirat in ustavit (ima 9 mesecev). Imel je pač svoj dan...
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #488 : četrtek, 17.06.2004 : 21:10:51 »

Arieb, mi smo Petro prosili, da naj malo podkupi zverinico, ker se zdaj ucimo, da so tujci fajna zadeva, da dajejo priboljske in da nic ne stegujejo rok, ce jim to ni dovoljeno. Cheesy
Me veseli, da Bon tako uziva. Mogoce bosta pa kdaj kar dve siperki na kaksni tekmi. To je ze vec kot v tujini! Grin Mater bomo ponosni, ce nam kdaj uspe. Bagi zdaj skace le enkrat na teden, ker mi zmanjkuje casa za kaj vec. Upam, da zacnemo s septembrom kaj bolj intenzivno. Ohlapnega tunelcka se nismo preizkusili, zato pa brez problemov tecemo skozi kartonasto skatlo ali zaveso iz plastenk. Smiley lp
Logiran

Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #489 : petek, 18.06.2004 : 22:18:39 »

Ufff Arieb nikakor nisem podkupovala črne zverinice brez dovoljenja ali pa s kakšnimi zli nameni  Shocked Lips Sealed Grin Grin

Ja mi smo pripeljali Bambi v goste danes na trening v upanju, da  se bomo srečali in zasijali pa sem ugotovila potem, da ste se premaknili na osmo in pol  Lips Sealed (sej mi smo bli tam ob sedmi pa ni blo nobenega.... Lips Sealed smo začeli kasneje)

Pa tudi trening je bil bolj tako danes... Undecided whatever  Tongue (upam, da bo v nedeljo boljše  Wink
Aja pa še to, da vprašam...s katere strani oz. kako začneta slalom?
Z desne strani proti tebi al iz leve?
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #490 : sobota, 19.06.2004 : 00:04:34 »

No, Bagi, če boš pridna te bodo "sprejeli" med belgijce  Cheesy; mene so že, ker sem se sama uštulila... Tongue

Citat
Aja pa še to, da vprašam...s katere strani oz. kako začneta slalom?
Z desne strani proti tebi al iz leve?
A veš da ti ne znam napisati... v glavnem: prvi količek mora kuža pustiti na svoji desni.
Kar pa se treninga tiče.... ne bi  Lips Sealed... sem že v eni drugi temi načela.... pa nima smisla.... dobila sem enih par dobrih nasvetov in sedaj uživam bolj "solistično"... ko bomo en korak naprej, upam da mi bodo spet kaj svetovali... naj bo zaenkrat IGRA... Lips Sealed

Pa moje vprašanje drugim (ker našim ne zaupam preveč Undecided): ali je na mizi vseeno, ali kuža sedi, leži ali stoji  Huh
Logiran
Ajda
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


« Odgovor #491 : sobota, 19.06.2004 : 08:09:27 »

Prvi slalomski količek mora imeti pes na svoji levi. Glede mize, so bili položaji včasih določeni, določil ga je sodnik pred tekmo. Danes je vseeno v kakšnem položaju pes izdeluje mizo, je pa tako ali tako precej vseeno, ker mize na tekmi skoraj sigurno ne bo, dokler ne bodo uvedli elektronskih.

Sicer pa lahko vse odgovore na taka in podobna vprašanja najdete na straneh komisije za agility http://www.agility-slo.com/

Obilo veselja pri preganjanju med ovirami   Cheesy...
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #492 : sobota, 19.06.2004 : 14:57:56 »

Citat
Slalom
Na vstopu v oviro mora biti prvi količek levo od psa, drugi desno itd. Vsak napačen vstop v slalom se kaznuje kot izogibanje (5 kazenskih točk). Za nadaljnje napake v slalomu (zgrešena vratca) se psa kaznuje le enkrat z napako (5 kazenskih točk). Vsako napako pri premagovanju slaloma je treba nemudoma popraviti. Izdelovanje slaloma v obratni smeri (več kot 2 vratci) se kaznuje z diskvalifikacijo. Če je pes izšel iz slaloma pri napačnih vratcih, to pomeni izločitev, če vodnik ni pravočasno popravil napake, preden začne premagovati naslednjo oviro.


To se skopirala iz strani, ki je dalal Živa (hvala, se sploh nisem spomnila, da bi tam pogledala).

Mene je opozorila Bambi (ki se ji tudi zahvaljujem) in seveda je lažje pa bolj logično tako kot je prav  Roll Eyes....hmmm ni lih fajn, da take osnovne stvari že na  začetku narobe povejo...
No kakorkoli midva tudi veselo solirava na treningih...zdej če bova vidla, da sva nadarjena in navdušena se bova pa kam drugam prištulila, za začetek pa kaj naj rečem...boljše nekaj kot nič... Undecided
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #493 : sobota, 19.06.2004 : 18:58:43 »

[ŽIVA - naj hvala za naslov, komaj čakam, da pogledam (sedaj namreč še nisem, ker sem ravno iz Novigrada in grem na "osmico")....
 Lips Sealed  Cry  Undecided  sram %RA, torej če sem prav razumela UČIJO NAROBE  Huh Ali sem samo jaz narobe razumela  Roll Eyes

Jooojjjj, komaj čakam tvoje nedeljsko poročilo - lahko mi ga pošlješ tudi na privat mail, da ne bo izpadlo klepetanje med nama, a verjamem, da razjasnitev takis stvari dobro dene tudi morebitnim drugim "naivnežem"...

HVALA VSEM za napotke in opozorila  Wink
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #494 : sobota, 19.06.2004 : 22:49:53 »

Ej Arieb bomo jutri lahko malo jezike zavrteli na razstavi, vas pridemo pogledat namreč  Cool

Mislim, ja so nam narobe pokazali  Huh Roll Eyes...bom rekla jutri na treningu pa ti sporočim na zasebno kako in kaj je blo  Smiley

Čestitke za danes, držim pesti, da bosta uspeh ponovila  Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 ... 137   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: belgijski ovčarji - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines