mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 04.07.2024 : 12:25:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: belgijski ovčarji - čvek
Strani: 1 ... 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 ... 137   Dol
Natisni
Avtor Tema: belgijski ovčarji - čvek  (Prebrano 300888 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
horr
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 122


« Odgovor #465 : torek, 01.06.2004 : 22:24:24 »

Uroš: sj nismo verjeli, da je kdo shekal Petrin Pass...tko da smo si lahko mislili, da si to ti Wink  Cool

lp
Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #466 : torek, 01.06.2004 : 22:37:02 »

Jaz pa sem mislila, da je Petra tako obsedena z mojpes.net, da je na Rabu izbrskala cyber caffe in preverila dogajanje Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Logiran
horr
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 122


« Odgovor #467 : torek, 01.06.2004 : 23:52:59 »

Lilit: no vidiš, na to pa nisem niti pomislil  sram Grin Grin Grin.

Dandanes je res skoraj vse mogoče Cheesy.

lp
Logiran
Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #468 : sreda, 02.06.2004 : 00:03:20 »

ARIEB, čestitke tudi vam; jaz sem vas parkrat mislila prit pozdravit, pa se nisem upala, ker vas je čuvala taka črna zver  Wink.

Uroš -  Grin Grin Grin. Sambo se zahvaljuje za inštrukcije, tokrat mu je uspelo samemu letati po razstavišču tudi brez tvoje pomoči  Cool. Še dobro, da imamo sirtaki, ki me je po fončiju obvestila, da je moj otrok izbeglica, in pa seveda nepogrešljive Cerarje, pri katerih se je Črna Smrt ustavila, predno bi nadaljevala iskalno akcijo...
Logiran
hunden
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 82


« Odgovor #469 : sreda, 02.06.2004 : 09:07:47 »

ARIEB, meni je tale tvoj kuža enkraten! Imam pomislike da bi si kdaj nabavila enega... Cheesy
ČESTITKE tudi tebi, seveda za enkraten uspeh. Wink
Ti bom napisala pod zasebno glede prijavnico za specialko v FRANCE Cheesy

lp,
hunden
Logiran
Tara
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 227


« Odgovor #470 : sreda, 02.06.2004 : 10:14:40 »

Čestitke za dosežene fenomenalne uspehe v Hrušici tudi z moje strani!   Cheesy

Lp
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #471 : sobota, 05.06.2004 : 09:49:09 »

Hello I`m back  Grin Grin

Posončena, zmatrana (še skoraj jaz fotosintetiziram  Tongue) in zdej veselo prebiram in gledam kaj sem vse zamudila prejšnji teden...

Ja čestitke so na mestu (pa je že Uroš napisal, po mojem navodilu z Raba  Cheesy)

Ej Lilit, ta bi bla pa že malo prehuda  Shocked Cool....tam v šumi pa nisem zalsedila kakšne povezave s svetom  Tongue

Kako pa boste kaj prišli v Portorož? Nekaj sem brala na aussijih, kaj več pa ne vem...
Blu veselo odmetava dlako (čeprav jo ima še ogromno in ne zgleda kot ogulljena kozica) sva imela namen pridet firbcat pa pozdravit ostale forumaše  Wink
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #472 : torek, 08.06.2004 : 17:14:41 »

Ojla, jaz sem pa spoznala Petro (osebno) in Bluja (še bolj osebno)  Wink
Oba sta simpatična, Blu pa bolj črn kot Petra, čeprav se je sončila na Rabu ..  Wink
In sreča, da kje včeraj imela spray (autan , off ali nekaj podobnega).

Jaz nisem bila na Rabu, pa kljub temu nisem imela časa niti "mrdnit"; torej po vrsti:
Hvala za čestitke.
Bambi - včeraj sva te s Petro "obirale"...  Tongue, drugič pa se nič ne boj velike črne zverine, saj tudi tvoja ni majhna.
Hunden - zelo sem vesela, da razmišljaš o mičkeni zvezinici (za tako pasmo je že to uspeh, da sploh kdo razmišlja  Grin. Glede priajvnice ti pošljem "zasebno".

Novigrad, Portorož se bliža - kdo pride?
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #473 : torek, 08.06.2004 : 19:34:46 »

Ja ja  tudi midva sva navdušena na Arieb in Bon-om, ki je pravi Bonbonček  Kiss
(in Arieb jaz sem vedno bolj prepričana, da je ful nadarjen za agility  Cheesy)
in se mi zdi, da tudi Bluju postaja agility vedno bolj všeč (kot meni), samo tista mrcina mi ni bla lih simpatična oz. pes še v redu ženska pa... Lips Sealed

Potem sva še neki delali obrambo in pesjan je tako vlekel, da sem se zložila po tleh in se vozila nekaj časa po zadnji plati  sram (v kratkih hlačah seveda)  Roll Eyes tako, da zdej pišem stoje  Tongue sram Grin

Ja autan je bil v redu, ampak se mi zdi, da so imeli vseeno komarji piknik (vsaj na meni  Tongue Grin)

Bambi se ti je kaj kolcalo?  Grin Grin Grin

Logiran
Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #474 : sreda, 09.06.2004 : 09:55:31 »

Petra, lepo, da si prišla nazaj v civilizacijo. Glede razstav - ne, midva imava za zdaj dovolj. Trenutno med žvečenjem zajtrka kruzam po forumu, takoj ko končam pa bom izkoristila lep dan, ki bo bojda peklensko vroč  Tongue in otroka skopala in olupila. Ravno prej sem ga gledala na sprehodu - kljub temu, da je že izgubil veliko dlake sem se na trenutke kar ustavila in se zagledala vanj; madona, če bi se še bolj svetil, bi bil že krokar in se bleščal zeleno-modro-vijolično.

ARIEB, vidve me kar obirajta, se mi je zdelo, da sem danes malo bolj suha kot par dni nazaj... Drugače pa se res nisem 'upala' k vam, ker se mi je zdel Bon zelo Bagijevsko razpoložen, s Črno Smrtjo sva pa itak cel dan bežala pred tistim malim grifončkom. Bili so parkirani na vhodu v naš šotor, tako da sem se vsakič ob prihodu in odhodu morala prebijati mimo njega; če sem bila sama, ni bilo težav, če sem pa imela Sambota s sabo se je pa tako zaganjal vanj, da sem si pred vsakim srečanjem izmišljala nove bojne strategije za mimohod, pa mi ga je vseeno vedno vsaj malo potrimal in potem črne kocine ven pljuval  Roll Eyes. Tako da si res nisem želela še kakšne belgijske dogodivščine.

Petra, me zelo veseli, da se počasi navdušujeta nad agijem. To bo drugo leto že belgijsko pestro na tekmah! Hehehe, zanimiva obramba, ni kaj. Si kaj poslušala Beach Boyse pred surfanjem po poligonu?  Grin

Tako, zajtrka konec, grem skopat otroka. Se tipkamo in kmalu vidimo, če ne prej pa v Portorožu (najverjetneje pridem, razstavljam pa gotovo ne)
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #475 : sreda, 09.06.2004 : 13:34:13 »

Hihi bambi, nic simfat! Bagi pac ni pohlevno bitjece in nikoli ne bo. Verjetno bi se s tistim grifonckom super ujela (mimogrede ali je bil ta grifoncek Agatha od daisy?). Ce se potrebujeta dodadtno trimanje pridita v Portoroz! Grin Ravno vceraj smo obdelali eno tibetanko, ki je mislila, da je glavna. Tongue lp
Logiran

horr
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 122


« Odgovor #476 : ponedeljek, 14.06.2004 : 14:55:25 »

Pozdravljeni,

na voljo sta še 2 mladiča - samca pasme Belgijski ovčar - Tevueren. Lastnica legla je **. Vzrediteljica se nahaja okoli 10km stran Gorice v Italiji.
Mama se ukvarja tudi z agilityem, zato bi bila vzrediteljica vesela, če mladiči pridejo v roke "delovnim" ljudem. Zato mislim, da je pripravljena tudi znižati ceno z sedajšnjih 500EUR.

Za vse informacije o mladičih, ceni, lokaciji in o vsem ostalem lahko kontaktirate vzurediteljico:
Mail: ****
Dodajam še slikce in sicer eno od vsakega še razpoložljivega mladička in eno sliko celega legla.

http://album.agility-slo.net/albums/album58/foto_varie_673.sized.jpg

http://album.agility-slo.net/albums/album58/foto_varie_676.sized.jpg

http://album.agility-slo.net/albums/album58/foto_varie_612.jpg

lp

[slika spremenjena v povezavo; Jana]
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #477 : ponedeljek, 14.06.2004 : 16:36:22 »

Ijjoooooooooooooojj, kako je to vse skupaj zlato.... Cheesy
Logiran
horr
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 122


« Odgovor #478 : ponedeljek, 14.06.2004 : 16:59:16 »

Jp...zlato v rdečem  Grin. Stane pa velik dela, ljubezni pa 500 EUR Wink  Grin.

SJ a niste tam nekje ob obali Arieb. Pojdite jih pogledat Cheesy.

lp
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #479 : ponedeljek, 14.06.2004 : 19:35:39 »

malijamalija  Shocked Grin Grin iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii (ampak morem nekje najt smilija, ki se slini)...

Lih včeraj mi je pravu en fant (sošolec, z agilitija, da je en njegov kolega ful ful navdušen nad belgijci...bom potipala  Wink)
Če bi blo po moje bi imela vse doma (celo leglo)  sram Grin Grin
Logiran
Strani: 1 ... 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 ... 137   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: belgijski ovčarji - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines