mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 04.07.2024 : 12:20:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: belgijski ovčarji - čvek
Strani: 1 ... 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 ... 137   Dol
Natisni
Avtor Tema: belgijski ovčarji - čvek  (Prebrano 300886 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #435 : sreda, 19.05.2004 : 14:02:26 »

No pa vam povem kdo je ta pesjan  Grin

To je Blujev stric in Sambotov brat (oz. polbrat)...

Moja obveščevalna  Cool Grin, ga je uočla na Šmarjah pri Kopru...na žalost pa se s tem lepotcem nobeden ne ukvarja  Undecided (mislim, da bi ga šolali, ali delali karkoli izven z njim, je pač domači čuvaj  Roll Eyes)

Mi je pa všeč kot GN (drža pa to), ker me pač ne pozna me je fajn nadrl in me ni pustil blizu  Roll Eyes, tako, da dobro, da imamo na aparatu 6x zoom, da sem ga malo poslikala  Grin
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #436 : sreda, 19.05.2004 : 23:06:19 »

Petra  Wink, a bo Blu hodil na isti teren kot hodi Bon?
Logiran
horr
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 122


« Odgovor #437 : sreda, 19.05.2004 : 23:18:26 »

Ellow,

pa da še jaz malo obogatim s slikami stran. Torej, prijazni stric z zagrebške specialke mi je poslal slike. Kot sem napovedal, se mi zdijo zelo lepe. Zvedel sem (po mailu), da dela za časopis (večernji list).

http://album.agility-slo.net/albums/album05/Pan_specialka_Zagreb_mala.sized.jpg

http://album.agility-slo.net/albums/album05/Pan_specialka_Zagreb_mala_1.sized.jpg

http://album.agility-slo.net/albums/album05/Pan_specialka_Zagreb_mala_2.sized.jpg

[slika spremenjena v povezavo; Jana]
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #438 : četrtek, 20.05.2004 : 11:06:02 »

Ja ja Arieb v soboto ob 17, ne?  Wink Bosta tudi vidva tam?

(hmmm moji so me prepustili lastnemu financiranju...tako, da upam, da ne bo prehudo  sram Tongue, al pa vsaj na obroke...), okok da ne bom samo jamrala  Shocked

Komaj čakam, da začnemo  Grin

UAAAAAAAAAAA horr se vidi, da stric obvlada  Shocked Cheesy, nam še ni ratalo nardit take lepe slikice  Grin (ko se Blu premika vedno pride kakšen zmazek ven  sram)

Super ne  Smiley, bosta tudi v kakšnem časopisu?
Ampak Pan je bolj kosmat...kot je bil  Wink
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #439 : četrtek, 20.05.2004 : 14:21:25 »

Tudi jaz sem se »divila« tem slikam! Ni kaj, profesionalec je profesionalec, nam pa, Petra  Wink zmazki…

V soboto ne bom tam, ker grem danes (gre Bon pustit sporočilu Bluju) in kolikor sem razumela, bo samo vpis in se boste točno dogovorili, kdaj boste delali in ostale podrobnosti. Jaz sem fuuuuuuuullllllllllllllll zainteersirana  Grin – predlagala sem, da bi imeli isti dan, po naši šoli (za nas ni problema, saj je Bon bolj vzdržljiv kot jaz…); meni bi to pomenilo sigurno udeležbo, saj drugače res en morem vse popoldneve posvetiti le njemu (ne, napačno sem se izrazila, posevtim jih atko in tako vedno nejmu, samo ne želim na istem terenu in koncu).

Obvezno mi poročaj, kaj in kako ste se dogovorili!  Se že veselim tvojih informacij Cheesy
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #440 : četrtek, 20.05.2004 : 19:20:43 »

zmazki ja taki z velikim Z (na neki sliki, problemi z digitalcem,ker ima zakasnitev) se sploh ni dalo ločit kje sem jaz in kje je pes  Shocked sram

Aha
tako torej samo uvodni sestanek  Cool, ja jaz pa upam, da bo vsaj enkrat med vikendom, ker če bo izključno med tednom se lahko z Blujem posloviva do septembra  Undecided (paa neeeeeee že speeeeet  Cry)

Bom sporočila kako ina kaj se bomo zmenili brez skrbi  Wink


p.s. Obveščevalna sporoča tudi pesjanovo ime (GN-jevo) : Uran  Cool
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #441 : četrtek, 20.05.2004 : 23:10:57 »

Citat
Aha
tako torej samo uvodni sestanek  

Danes preverila: so rekli, da boste že delali Grin!

Mimogrede: danes je bil Bon prava "perla", v sklopu male šole, kot pravi profi brez vrvice iz poze "sedi in čakaj" kot blisk čez eno, pa drugo oviro, skozi tunel...
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #442 : petek, 21.05.2004 : 08:34:27 »

Superca  Grin (zdej pa upam, da ne bo dež  Roll Eyes....hja Bambi bi znala kaj povedat o tem kako sem jaz z dežjem kadar gre za agility  Tongue Grin)

Ja Arieb Bon je očitno zelo nadarjen za agility, ne?  Cool
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #443 : petek, 21.05.2004 : 08:59:55 »

Cestitke Bonu (in Bluju), se vidi s kom je v zlahti. Jaz tudi upam, da bomo kmalu zaceli kaj migati, ce ne prej septembra, samo ugotoviti moram kako je kaj v Zagorju. V Ljubljano se mi ne bo dalo vec vozit.
Drugace pa to pri nas izgleda nekako takole: Bagi se trudi, da bi hodila poleg in potem ob robu vadisca zagleda prepreke in me skoraj zavozlja tako se ji mudi skakat. In potem preskoci vse tri in na koncu vsa srecna caka, da dobi priboljsek. Iste finte ima pri predoru, prav vlece me tja, samo, da bi sla lahko skozi in potem je vsa happy! Cheesy Zdajle smo malo zanemarile solo, upam, pa da ni vsega pozabila in da bo v torek z veseljem sla na vadisce. lp
Logiran

Maja
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 312



« Odgovor #444 : petek, 21.05.2004 : 14:10:36 »

Hojla!

Ej Horr kapo dol, še jaz sem komaj prepoznala Pana  Wink

Jaz bi tud mal profesionalnih fotk mela, tko v akciji. Bi se mogla enkrat prav s kakšnim zment. Ma kdo kakšne predloge mogoče??

Me veseli, da smo spet dobili enega belgijskega agilitaša. Ker zdaj opažam, da tudi bivši "belgijaši" kupujejo borderje. Ampak mi se ne damo, ane!!??

lp

Maja
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #445 : petek, 21.05.2004 : 14:46:34 »

Citat
Ja Arieb Bon je očitno zelo nadarjen za agility, ne?
Hmmmm, prezgodaj je karkoli govorit  Grin,  Smiley
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #446 : petek, 21.05.2004 : 22:44:34 »

Maja za že prej omenjene zmazke se jaz priporočam, če bi pa rada kakšno bolj jasno sliko pa...ne vem  Roll Eyes, je pa tudi zanimivo potem ko gledaš sliko in ugotavljaš kaj je človek in kaj pes  Grin

Kdo pa belgijca za bc- ja zamenja  Shocked, ni šans, pa niti v sanjah ne  Huh Cheesy
(ok mogoče so hitrejši ampak agility is for fun al ne?  Huh)

Arieb glede na to, da je navdušen nad vsemi zadevščinami je dober znak ne? Pa kaj je sploh na naši agilitaški sceni kakšna šiperka?
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #447 : sobota, 22.05.2004 : 11:00:20 »

Petra
Citat
Arieb glede na to, da je navdušen nad vsemi zadevščinami je dober znak ne? Pa kaj je sploh na naši agilitaški sceni kakšna šiperka?
Res je navdušen nad vsemi zadevščinami, predvsem pa nad mačkami, muhami, metulji, martinčki, vračkami, žogami, cvetovi, majhnimi otroci.... neumnostmi nasploh (no, no, recimo da vseeno ni tako hudo  Wink)
Na naši sceni šiperke zagotovo ni (dobro poznam vseh 6), na HRV je ena (in tudi edina, ki obstoja na HRV). Če bo po sreči (pri BeIRI je bil problem samo organiziran tečaj  sram) bo poizkusil Bon in

Citat
Kaja: Drugace pa to pri nas izgleda nekako takole: Bagi se trudi, da bi hodila poleg in potem ob robu vadisca zagleda prepreke in me skoraj zavozlja tako se ji mudi skakat. In potem preskoci vse tri in na koncu vsa srecna caka, da dobi priboljsek. Iste finte ima pri predoru, prav vlece me tja, samo, da bi sla lahko skozi in potem je vsa happy!

upam tudi Bagi Wink.
Logiran
Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #448 : sobota, 22.05.2004 : 19:40:42 »

Evo mene, da z rahlo zamudo probam replicirat na čimveč stvari - Petra, Uran mi je všeč, samo zanima me, iz točno katere kombinacije je? Me zelo veseli, da bosta končno še vidva šla v agilitaške vode Smiley.

Maja, kateri bivši belgijaši? Jaz poznam samo enega aktualnega belgijaša z BC podmladkom... No ja, nima veze, meni (seveda poleg še enega nigra) hodi po glavi še pa še novih pasem, borderjev pa prav gotovo ni med njimi, tako da zame se ni treba bat.

ARIEB in Petra, ravno danes sem na tekmi imela priliko videti šiperkeja iz Hrvaške  - prav fajn dela, škoda, da jih je tako malo, tudi med agilitaši. Bosta Bon in Bagi pokazala, kako to gre, kajne?
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #449 : sobota, 22.05.2004 : 20:56:09 »

Ja od danes sva uradno vpisana (naslednjič plačava in sva noter 100%)  Grin
Dež se je neki silil...ob štirih je padalo kot zmešano, ampak se nisva dala  Angry Grin, do petih je blo malo boljše tako, da sva šla tam (hmm še vedno, ko sem hotela it na kakšen trening al kaj podobnega je začelo deževat...pa tudi če dva meseca prej ni blo niti kaplje  Huh)

No imava treninge ob petkih in nedeljah, kar meni zeeeelo zelooo ustreza, ker lahko pridem 2x in ne samo enkrat na teden.  Wink
Arieb upam, da se kaj vidimo na kakšnem treningu  Cheesy, drugače se je Blu pisal veselo po vseh vogalih, tako, da je tudi on pustil kakšno sporočilce za Bon-a  Cool Grin

Bambi Uran je iz istega legla kot Ula, v glavnem Odra in Shariff  Smiley, ima pa zdej menda pet ali šest let  Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 ... 137   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: belgijski ovčarji - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines