mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 28.09.2024 : 21:02:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: belgijski ovčarji - čvek
Strani: 1 ... 89 90 91 92 93 [94] 95 96 97 98 99 ... 137   Dol
Natisni
Avtor Tema: belgijski ovčarji - čvek  (Prebrano 307385 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
dhrovat
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 52


« Odgovor #1395 : torek, 27.03.2007 : 20:53:56 »

No jaz sem še bolj nov na forumu. Sam imam tudi belgijskega ovčarja in sicer Malinoja star je 6 mesecev in je pravi Devill. No pa saj je to tudi v njegovem imenu. Jaz nebom kaj dosti dodajal na kup omazane posode, ker po večini ste itak vse napisali, v večini primerov, pa je dosti stvari tako tako ( dvoumnih).

Fotke pa lahko vidite na http://dhrovat.moj-album.com/
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #1396 : torek, 27.03.2007 : 21:50:49 »

Citat
Joj kak je lep... A sta oba tvoja?

Emmm, tako je.

Saia (tervueren psička) je moja in živi z mano. Samec Blu (groenedael) pa je uradno od mojih staršev, živi pri njih jaz ga pa teram naokrog in na agility - oni ga imajo kot hišnega ljubljenčka. Nekaj smo poskušali z njim na poslušnosti in razstavah od kar sem pa jaz v Ljubljani in imam polne roke sama s seboj in seveda s Saio, Blu bolj ali manj uživa na sprehodih z mojo mamo in za vikende na agility-ju in preganjanju z mali terv hudičkom  Cheesy
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #1397 : sreda, 28.03.2007 : 10:30:52 »

Petra, Saia je prekrasna, sploh v trenutni ocufani varianti. Grin Se boste kaj razstavljali? Da se kaj srecamo in spoznamo ne vec tako malo novo pridobitev. Wink lp
Logiran

Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #1398 : sreda, 28.03.2007 : 10:50:57 »

Kaja hvala za pohvale  Cheesy.

Ja, plan je že tak, da se bomo tudi razstavljali. Štartamo s specialko na Nizozemskem pa v Nemčiji, potem pa na evropsko v Zagreb.

Zaenkrat se nismo še cepili proti steklini, kar planiramo v naslednjih tednih. Čakamo tudi še papirje iz Nizozemske - baje smo padli v neko vmesno obdobje, ko se menjuje procedura izdajanja rodovnikov (pa še rodovniško ime smo morali popraviti...tako, da je šlo vse jovo na novo). To je sicer čisto moji "sreči" podobno ampak kaj pa naj...tako je...

Mi smo drugače vedno za srečanja, če ste kaj v Ljubljani...mi pozvoni na telefon pa uletimo na sprehod  Wink
Logiran
Christjan
rad pišem
****
Sporočil: 465


« Odgovor #1399 : sreda, 28.03.2007 : 16:16:41 »

Petra!

Frajerka, da imate kar 2 vrsti B.O. Grin ... Kateri je pa bolj navihan... Roll Eyes
Logiran
Christjan
rad pišem
****
Sporočil: 465


« Odgovor #1400 : sreda, 28.03.2007 : 16:18:34 »

A ta rjavi je tervueren, črni pa GROENANDEL?
Ful lepa sta ni kaj!

LP
Logiran
Ivanhoe
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 256


« Odgovor #1401 : četrtek, 29.03.2007 : 08:13:21 »

Lepo spet slišati nekaj o Saiji! Kako je zrasla! Res je lepa pupica in bo sigurno zelo uspešna na razstavah!
Petra, ma kaj nisi rodovnik dobila pri prevzemu psa?? Sej se dobi original in export (če se želi) rodovnik ko se psa kupi. Ali je v tisti državi kjer si psa kupila drugače?

Christjan, lepo da napredujeta! Treba je samo dosti treninga in časa, pa bo!

dhorvat, kdo so pa starši malčka? Res je luškan in sigurno full navit!
Logiran
Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #1402 : četrtek, 29.03.2007 : 12:47:11 »

Umazana posoda? Nikjer nic ne vidim (res pa je, da doma take stvari rade volje spregledam Wink. Belgijski ovcarji so pomoje se edina pasemska tema, kjer se se nikoli nismo skregali in upam, da bo tako tudi ostalo. Smiley

Dhrovat, mali je zelo zelo fleten! V katero panogo se bosta podala?

Christjan, cestitke za napredke na treningu. Drzimo pesti, da bo tako tudi v bodoce.

Mi se veselimo, da se bomo letos ponovno za kanec vec razstavljali, ceprav bomo seveda tudi pridno delali. Za hrvasko specialko v Vinkovcih sem odlocena, da grem; ce bi se je se kdo od vas zelel udeleziti, opozarjam, da je datum prestavljen na 26. maja (takrat, ko je portoroska razstava, ki se ji brez slabe vesti odpovem). Poleg te specialke pa me je zelo zelo zamikal belgijsko-avstralski vikend na Ceskem, kjer bosta klubska in specialna razstava, pa obedience, agility, character test in pregledi oci... V glavnem, dogajalo se bo polno, glede na to, da je na tistem koncu precej belgijcev pa sem tudi prepricana, da bo prislo dosti psov. Samo ena velika, velika napaka je - ceski vikend je na isti datum, kot je CAC Hrusica  Undecided Sad. Hrusica je zame edina razstava v Sloveniji, na katero si res zelim, ampak tole na Ceskem je pa res odlicna priloznost in je ne bi rada zamudila. Bom se videla, ampak mislim, da se bom letos s tezkim srcem odpovedala Hrusici.

Ivanhoe, si dobila moj mail? Nekaj mi ga vsake toliko biksa mail, raje preverim... 
Logiran
Ivanhoe
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 256


« Odgovor #1403 : četrtek, 29.03.2007 : 12:53:37 »

Bambi, sem bila zdaj par dni v Nemčiji in sem šele danes dobila oz videla tvoj mail. Sem sprintala ocenjevalni list in se trudim z branjem teh krac...kakšna pisava. Upam, da mi bo uspelo kaj prebrati! Hvala ti za slikce mojega Lira! Vedno sem vesela slikic, ker ponavadi nimam nobenega zraven kateremu bi se dalo slikati mojega lepotca!

Škoda za Češko, meni verjetno ne bo uspelo it, bom pa v Hrušici - škoda Bambi, da se potem tam nebomo videle! Upam pa, da se boš mogoče odločila za Oberwart, pa bomo tam imele možnosti klepeta (upam ,da bo to končno uspelo!)
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #1404 : četrtek, 29.03.2007 : 14:02:46 »

Citat
A ta rjavi je tervueren, črni pa GROENANDEL?

Točno tako  Wink

Citat
Petra, ma kaj nisi rodovnik dobila pri prevzemu psa?? Sej se dobi original in export (če se želi) rodovnik ko se psa kupi. Ali je v tisti državi kjer si psa kupila drugače?

No sej sem napisala, da smo padli v obdobje, ko se procedura izdajanja rodovnikov na Nizozemskem spreminja, glede na to, da je vzrediteljica med glavnimi v Nizozemskem klubu za belgijce (po domače napisano) bo kar vedela kaj in kako...nekaj je bilo zapletov okoli imen - ker je leglo na X. Tudi mi smo morali spremeniti rodovniško iz Xciting na Xiting, po X-u mora biti samoglasnik, kar je postopek podaljšalo.

Rodovnik pa smo že prej vedeli, da dobimo po pošti.

Citat
Belgijski ovcarji so pomoje se edina pasemska tema, kjer se se nikoli nismo skregali in upam, da bo tako tudi ostalo.

hmmm ja no...vsake tolko je že skakala kakšna iskrica pa ravno okoli vzgoje, ravno zato si svoj lonček sama perem  Grin
Smo pa med najbolj kulturnimi temami se mi zdi, je pa tudi res, da se do sedaj ni kaj dosti dogajalo...

No midve šibava na agility, lepo se mejte.
Logiran
Christjan
rad pišem
****
Sporočil: 465


« Odgovor #1405 : četrtek, 29.03.2007 : 14:38:19 »

Bambi, hvala za čestitke! Trening pa imam v nedeljo, ker je g. Boris v soboto v ..... Sem pozabil ime kraja...

LP
Logiran
Maja
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 312



« Odgovor #1406 : četrtek, 29.03.2007 : 16:44:28 »

Samo v informacijo:

Vzrejni pregled za belgijske ovčarje bo v petek 27.4. ob 10.00 uri na društvenem poligonu. (Jarše).

Še pred tem ste pa vsi vabljeni tudi na Dreningov memorial, ki bo 21.-22. aprila na KD Ljubljana.

Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #1407 : četrtek, 29.03.2007 : 16:54:03 »

Ooo, kaksno dolgo snofljico je naredila Saia Kiss

Petra, pridete kaj navijat v Ajdovscino?
Logiran
Christjan
rad pišem
****
Sporočil: 465


« Odgovor #1408 : četrtek, 29.03.2007 : 20:57:49 »

Hehehe.... Sma danes po treningu na travniku malo palco metala, pa je revček kar cvilil ko je čakal, da vržem. A so tudi vaši taki neučakanci. Ko sma v izhodiščnem položaju kr cvili dokler mu ne ukažem kaj. Hiter pa je ko živ vrag Wink
Logiran
dhrovat
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 52


« Odgovor #1409 : četrtek, 29.03.2007 : 21:16:50 »

Vsi kateri imamo belgijce lahko rečemo da so isti.
Samo odsvetujem metanje palice, jaz sem svojega moral peljati k veterinarju, zaradi tega, ker si je z palico napiknil v grlo in si pretrgal tri slinske žleze, o ceni zdravljenja pa raje nebi govoril.
Logiran
Strani: 1 ... 89 90 91 92 93 [94] 95 96 97 98 99 ... 137   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: belgijski ovčarji - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines