mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 04.07.2024 : 21:48:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: belgijski ovčarji - čvek
Strani: 1 ... 78 79 80 81 82 [83] 84 85 86 87 88 ... 137   Dol
Natisni
Avtor Tema: belgijski ovčarji - čvek  (Prebrano 300934 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #1230 : sreda, 17.01.2007 : 09:33:31 »

Petra, mala je prava foxy lady! Grin Cestitke se enkrat, pa upam, da se kje srecamo.  Smiley lp
Logiran

Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #1231 : sreda, 17.01.2007 : 13:48:00 »

Petra, ne se sekirat, Mojca je z Orkom skoraj v jarek padla, ko se je ob prvem srecanju zapodila za nama  Cheesy ,  jaz sem pa tudi ze parkrat letela za kom belgijskim. Ce se spomnis, za belgijce sem pripravljena tudi nadlegovati tujce po telefonu in se povabiti na obisk  Cheesy Grin. Tako da mislim, da nihce ne bo prevec izstopal, ce bo tekal za vami Wink.

ČESTITKE Urši za novo spletno stran. Ne le za postavitev, ampak za super opise in besedila. Prav pogrešam njen humor, "soène" opazke in smeh. Pan pa seveda Sambove vzgojne prijeme, ki bi bile še kako koristne pri brzdanju ekstrahiperaktivnega "BC-plesnivèka" Ice-a.

Lep pozdrav vsem,

Lili

Lili, da ne bo pomote, strani nisem postavila jaz, ampak moj prijatelj. Jaz sem srecna in ponosna, ce si uspem sama monitor priklopit na racunalnik  sram Grin. Idejo za podobo sem imela, on jo je pa spravil na ekran. Seveda so moji vsi teksti, komentarji, fotke itd. Sicer pa... dobro, za humor in socne opazke se verjamem, da so kdaj komu popestrili dan, da bi pa kdo pogresal moj smeh... to pa ni za verjet  Grin. Drugace pa hvala za pohvale, upam, da bo stran koga prepricala, da je belgijec pravi spremljevalec zanj, prav tako bom pa vesela, ce bo napisano koga odbilo od neprimerne odlocitve.

Sambo pa prisega, da bo ob priliki spet malo vzel Pana v roke in da bo poskrbel tudi za primerno vzgojo hiper-plesni; agi sezona bo kmalu tu  Cool.

Aja, pa se ena novica - ta vikend na razstavi sta celo bili prisotni dve groenendaelki, in sicer iz srbske psarne Suny day's (upam, da sem pravilno ponovila angleski kiks), ena od njiju celo v razredu delovnih, poleg tega pa se terv iz Rusije v razredu prvakov. Pa ravno ta razstavni vikend sem delala s polno paro, da si nobenega od njih nisem uspela dobro ogledat... 
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #1232 : sreda, 17.01.2007 : 13:57:41 »

Končno!!!
Petra čestitke za novo članico! Cheesy
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #1233 : sreda, 17.01.2007 : 18:27:30 »

Bambi
Citat
poleg tega pa se terv iz Rusije v razredu prvakov
a morda veš, če je skrbnica Irina iz Moskve?
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #1234 : sreda, 17.01.2007 : 22:54:29 »

Petra čestitke za novo pridobitev Smiley!
Saia je ena lepa belgijska kepa Kiss Cheesy!
Večkrat dodaj kakšno sliko da bomo videli kako majhen vragec odrašča.
Pa veliko veselja vam želim Smiley
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #1235 : četrtek, 18.01.2007 : 10:16:35 »

Hvala vsem za čestitke   Smiley.

Mala Saia postaja ena mala hiperaktivna belgijska pošast, ki  že preizkuša kje so meje in ali velja pri Urošu enako kot pri meni. Roll Eyes

Trenutno se vpisujemo v malo šolo (še dobro, da ni zime), da jo bomo lahko še dodatno konstruktivno zaposlili.

Ta mala izredno hitro raste, včasih se mi zdi, da je iz minute v minuto večja Shocked Smiley.
Logiran
Maja
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 312



« Odgovor #1236 : četrtek, 18.01.2007 : 17:19:29 »

hello,

malce z zamudo...urša tvoja stran je res za pohvalit...zelo lepo narejena...no sam slika maline me ni glih navdušla.. Wink

petra me veseli, da si dobila novega družinskega člana....pri meni pa še vedno ostaja samo pri ideji... Smiley kam gresta pa v malo šolo, če ni skrivnost?

mi pa še vedno veselo okrevamo...in se mi po vseh teh mesecih zdi, da gre na bolje....
Logiran
Ivanhoe
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 256


« Odgovor #1237 : četrtek, 18.01.2007 : 18:11:07 »

Petra, res srčkano bitje si si preipeljala domov! Sem si pogledala slikce staršev in so zelo, zelo lepi! Na razstavah boš prav razturala! Se že veselim, če se bova na kašni vidle! Želim tebi in tvoji Saji veliko veselja in uspeha v pasji šoli!
Logiran
Dali
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 318


« Odgovor #1238 : četrtek, 18.01.2007 : 20:19:45 »

Petra, CESTITKE za malo lepoticko!!! Kiss Cheesy

Dobrodoslico izreka svoji rojakinji tudi nasa Nizozemka Esta in ji zeli cimlepse bivanje v delzelici na soncni strani Alp. Smiley


P.s.: Mene pa strasno 'matra' kako so potekale letaliske formalnosti oz. celotna selitev malcice. Cheesy Ste sploh sli z letalom?
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #1239 : četrtek, 18.01.2007 : 20:38:05 »

Cestitke Petra! Kdor caka, docaka, ane. Wink A se bosta kaj okrog faksa motovilili?
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #1240 : četrtek, 18.01.2007 : 21:16:50 »

Hvala vsem  Smiley

Maja - v malo šolo nameravava na Ilirijo (mi je prav fajn, da se tako kmalu začne, da bomo čim prej zaposlili male možgančke tako kot je treba, čeprav že sami nekaj delamo)

Nanook - kdor čaka in čaka in čaka in čaka in čaka...tudi dočaka  Wink

Dali - ja naša mala zver je kar kmalu opustila svojo nizozemščino  Cheesy.
Šli smo z letalom tja in nazaj.
Takoj, ko so se skotili smo rezervirali letalo pri Adrii (v Canadair RJ), ki sprejme lahko samo eno žival v kabino - druge variante sploh niso prišle v poštev.
Na letališču je bila ena zmedena gospa, ki nam zanjo ni nič dodatno zaračunala (načeloma naj bi se plačalo za žival določen procent od človeške vozovnice), na kontroli so pogledali njen potni list (smo šli k veterinarju, da dal potrdilo, da je zdrava - izpolnjena rubrika 9. - glede na to, da ni bila še cepljena proti steklini).
Imeli smo s sabo še potrdilo od VURS-a, da država dovoljuje uvoz mladiča, ki še ni cepljen - tega nismo potrebovali.

Po check-in-u so jo vsi na kontroli čohali in božali tako, da sploh ni bilo problema.

Takoj, ko smo se vkrcali na letalo smo jo zaprli v transportni box, ampak je stevardesa takoj rekla, da naj jo damo ven (bogo revico). Tako, da je prespala celo pot v najinem naročju, stevardesa pa ji je nosila vodo v lončku  Cheesy.

Pri nas smo šli mimo kontrole, kjer smo imeli hiter čvek in kratko predavanje o belgijskih ovčarjih.

V nas se je vpičil samo carinik na Brniku, ki je hotel videt dokumente.

To je bilo pa tudi vse, vse zelo nekomplicirano (morem pa povedat, da me je kr malo skrbelo kako bo).
Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #1241 : četrtek, 18.01.2007 : 23:11:00 »

No tudi mi smo uspeli spoznat malcico v zivo Kiss meni se zdi krasna Kiss
Logiran
nemškadoga
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 539


« Odgovor #1242 : petek, 19.01.2007 : 14:28:40 »

Saia je res prečudovita in sem zelo vesela, da je z vami.

Srečno!
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #1243 : petek, 19.01.2007 : 19:59:39 »

Iiii, Lilit, kje pa si se ti uspela "skomolčit" - a si Bila ti v Lj ali mala Saia v KP?
Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #1244 : petek, 19.01.2007 : 20:47:09 »

Ne ne, jaz sem bila v Lj... ampak morajo prit tudi kaj v Kp Wink
Logiran
Strani: 1 ... 78 79 80 81 82 [83] 84 85 86 87 88 ... 137   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: belgijski ovčarji - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines