mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 07.07.2024 : 15:31:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: belgijski ovčarji - čvek
Strani: 1 ... 73 74 75 76 77 [78] 79 80 81 82 83 ... 137   Dol
Natisni
Avtor Tema: belgijski ovčarji - čvek  (Prebrano 301314 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
Maja
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 312



« Odgovor #1155 : ponedeljek, 03.07.2006 : 09:55:06 »

uf čestitke... pol smo bili pa kar vsi pridni....
kakšno slikco prilepite ob prilki od novega plesnivkota...
Logiran
Ivanhoe
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 256


« Odgovor #1156 : torek, 04.07.2006 : 19:15:24 »

Čestitke vsem, ki so bili zadnje čase tako pridni in uspešni! Kar tako naprej!!!
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #1157 : ponedeljek, 10.07.2006 : 15:30:47 »

Čestitke vsem, ki se trudijo s svojimi belgijci in dosegajo lepe uspehe.
Čestitke tudi za nove pridobitve...belgijske in ne-belgijske...sem vam kar malo fouš.

Midva z Blujem sva se po mesecih treninga, odlašanja odločila, da začneva z agility-jem. V soboto sva/sem se opogumila in sva debutirala na tekmi v Ljubljani.

Še vedno razmišljam, kako bi se izteklo, če ne bi jaz naredila dveh popolnoma začetniških napak...
No vsako šola nekaj stane, z najinim prvim nastopom sem kar zadovoljna (s psom zelo, s seboj pa malo manj) tako, da nadaljujeva naslednji teden v Portorožu. Smiley
Logiran
Ivanhoe
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 256


« Odgovor #1158 : četrtek, 27.07.2006 : 09:33:45 »

Ma kaj se tukaj pri belgijcah prav nič ne dogaja? Kaj ste vsi na dopustu??
Lir in jaz sva bila ta vikend na CACIB Oberwart in CACIB Szombathely. Je bilo strašno vroče (sploh pa na Madžarskem - razstava je bila na prostem!!!!) in sva kar zaradi vročine izgubila par kilc Smiley . Seveda je bila konkurenca v teh državah dosti večja kot je kdaj koli bila pri nas (Szombathely 4 psi, Oberwart 9) in sem tako imela možnost videtei Malinoisne lepotce in lepotičke! Na Madžarskem sva dobila odl., R.CAC in R.CACIB, v Avstriji pa v1, CACA. Tako da sva kar zadovoljna odkorakala domov. Zdaj pa bo malo razstavne pavze!
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #1159 : četrtek, 27.07.2006 : 10:02:27 »

Ivanhoe: KAAAAAAAAAAAAJ?Huh? Jaz ti obljubljam pijaco, ti mi pa nic ne poves, da gres v Oberwart in Szom.??  Huh Angry Angry Jaz sem tudi bila oba dneva tam Roll Eyes Ocitno bo pijaca res morala pocakati do septembra Cheesy

In cestitke za razstavne uspehe Wink
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #1160 : četrtek, 27.07.2006 : 10:18:07 »

Bina, si mogla mene vprašat Grin
Lir, čestitke! A ti je bilo kaj dolgčas po sošolcu Bonu Wink
Logiran
Ivanhoe
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 256


« Odgovor #1161 : četrtek, 27.07.2006 : 17:57:47 »

Bina!!!!! Res škoda! Bi se lahko videle in malo poklepetale! In, kako je tvoji psički šlo v prevroči Avstriji in Madžarski?

Arieb, seveda mi je manjkal tvoj Bonči in Irca - ni bila prava konkurenca brez tebe! Btw, ne v A in ne v H je bilo Schipperkov! ampak, naslednje leto bo Nadija prišla z nami, je res?! Tokrat sem zvlekla še Borgio in Floyda - drugo leto gresta spet, ker jim je bilo tako všeč (sej ni čudno - v moji družbi... Smiley )
Logiran
nemškadoga
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 539


« Odgovor #1162 : sobota, 29.07.2006 : 22:04:29 »

Lepo pozdrav vsem!

Če ste me že pozabili .... jaz sem tista Ines, ki se je na podlagi tegale vašega foruma odločila za nakup malinovke KALI. Kali bo osmega avgusta stara eno leto in za nama je že kar nekaj dogodivščin. Delamo agillity, reševanje, poslušnost. Vsega po malem. Obvezno pa vsaj eno dobro uro na dan.  Končali sva že malo šolo, septembra greva na tečaj A. 
Sicer je pa stanje v Zasavju kar pestro. Vsaj 10 malinojev kar sploh ni tako malo. Od tega štirje delavni za katere vem.

Rada bi se vam še enkrat zahvalila za odlični izbor. Pomagali ste mi najti najboljšo prijateljico  Wink

Če kdo želi slike mu jih lahko pošljem na e-mail.

Lp, Ines!
Logiran
Ivanhoe
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 256


« Odgovor #1163 : nedelja, 30.07.2006 : 10:08:37 »

To je lepo slišat, da je s psičko vse OK, in da si zadovoljna z njo! Kar pridno delat naprej, to rabi! In dosti cartanja in igre (tako kot moj!).
LP, Tina
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #1164 : torek, 01.08.2006 : 07:55:25 »

Mi nadaljujemo z agility-jem, nad katerim sva navdušena Cheesy.
Portorož sva zaključila z najino prvo uvrstitvijo, na agility-ju sva bila skupno 6., na jumpingu pa skupno 8.

Zdaj po kratkih počitnicah nadaljujeva s treningi in se ogrevava na naslednjo tekmo.

black.and.white - me veseli, da je Kali vse kar ste želeli  Smiley, spomnim se je namreč iz agility seminarja (aprila), kjer mi je takoj padla v oči in sem vesela, da ste nadaljevali z agility-jem (to je res super šport, velikokrat bolj zahteven kot si lahko kdo misli Huh Wink)

čestitke tudi Lir-u, ki ga sicer že dolgo časa nisem srečala ampak vem, da je super pesjan, ki si definitivno zasluži čohanje po zadnjem bedru, ko se srečamo Cool

Maja, verjamem, da nestrpno čakaš na novega maskiranega člana - kdaj pa pride? (a je mogoče že... Wink), lahko poveš kaj več za nas firbce...iz kje je...al ga boste šli iskat, ga pripeljejo...itd itd... Wink

Logiran
agility
novinec
*
Sporočil: 3


« Odgovor #1165 : petek, 04.08.2006 : 17:07:24 »

tudi jaz imam tervuerena in sem ponosna nanj

mene pa zanima če bi bil kdo za kakšno srečanje belgijcev.Naj mi sporoči da bi šli na kak sprehod,sem iz martuljka Cheesy Smiley

tudi jaz imam tervuerena.Hodiva na agillity in je še malo plašen ker ne upa na most in čez palisado mi lahko kdo svetuje glede tega Wink
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #1166 : sobota, 05.08.2006 : 23:21:55 »

agility jaz sicer nisem prav ne vem kako dolgo v agility vodah ampak nekaj ti pa le lahko svetujem...

Jaz mislim, da je najbolje začet z nizko palisado in mostom (čisto poravnano, na tleh) nato pa zadeve postopoma zvišuješ (seveda brez kakršnekoli naglice), ko vidiš, da pes izdeluje oviro brez strahu (seveda pa paziš tudi v tem primeru na cone).

Kako dolgo pa trenirata?
Logiran
Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #1167 : sreda, 16.08.2006 : 23:01:32 »

Po dolgem času spet lep pozdrav vsem belganoisem. V Grenenlandiji nič kaj dosti novega - agility je trenutno na poletni pavzi, poslušnost in sledenje prav tako, Braneta pa ubijamo sicer bolj redko, ampak takrat toliko bolj zagnano   Smiley. Trenutno je Črna Smrt poletno plešast, kar ni nič novega, pa komaj kak teden nazaj mi ga je uspelo poredit za kak mm, je bil dva meseca čisto presušen, same kosti, mišice in koža so ga bili (nabral je za celih 25,4kg). Edina omembe vredna stvar je ta, da danes praznuje sedmi rojstni dan - tega on seveda ne ve, hajper je, da ga kar meče po luftu, pa ne metaforično. Danes zjutraj me je skoraj knockoutiral, celo prelizal, se odbijal od tal pred mano, ko sem se usedla se mi je uspel v rikverc zguzit v naročje, se tam obrnil, mi skoraj zlomil nos, me še enkrat prelizal, ugotovil, da čeprav je na meni, to ni dovolj aktivno druženje, skočil dol in začel skakati po meni s sprednjima tacama  Cheesy. Skratka, še bolj belgijsko nevrotičen kot prej. Se ni za bat, da bi ga lahko kaj kmalu šteli za veterana Wink.

Ines, čestitke za pravilno izbiro, me veseli, da vam Kali tako lepša dni. Agility, Petra ti je že dala nasvet, drugače pa se oglasi tudi na agi forumu. Pa poročaj, kako vama gre z Dancerjem, agi, hendlanje, kako na splošno napreduje. Upam, da se kmalu spet kje vidimo.

Lep pozdrav vsem od naju
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #1168 : četrtek, 17.08.2006 : 09:23:00 »

Citat
danes praznuje sedmi rojstni dan
CMOK "malemu" bratrancu Sambotu!
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #1169 : četrtek, 17.08.2006 : 10:38:57 »

Sambotu vsi želimo vsaj še enkrat toliko hiperaktivnih let  Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 73 74 75 76 77 [78] 79 80 81 82 83 ... 137   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: belgijski ovčarji - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines