mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 05.10.2024 : 22:54:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: belgijski ovčarji - čvek
Strani: 1 ... 67 68 69 70 71 [72] 73 74 75 76 77 ... 137   Dol
Natisni
Avtor Tema: belgijski ovčarji - čvek  (Prebrano 308173 krat)
0 članov in 13 gostov pregleduje to temo.
Ivanhoe
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 256


« Odgovor #1065 : torek, 13.12.2005 : 16:37:40 »

Petra! Želim ti veliko uspeha na tekmi - tudi če štartaš kot predtekmovalec! Šele na tekmah še največ naučiš! To je najboljši trening! Kdaj pa bo točno tekma? Če utegnem bi prišla malo navijat!

Maja, tebi pa dosti uspeha na dvojki! Kje boš delala izpit? Kdo bo sodnik?

Lir in jaz sva pa na totalnem počitku. Zaradi prometne nesreče sem že 3 tedne na bolniškem in bom še kak teden morala ostati. Zaradi boleče hrbtenice pa niti malo ne morem trenirati s Lirom, tudi če si tako zelo želim. Bogi kuža je pa tako zalosten ker nič ne delava in hodimo samo na mini-sprehode! Je tako poln energije da je joj! Upam, da ga bom lahko kmalu spet prav razdivjala!
Logiran
Maja
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 312



« Odgovor #1066 : torek, 13.12.2005 : 16:55:14 »

Petra nisem pozabila nate..sam se spomnim vedno samo, ko sem v službi..ampak res bom obljubim.

Tina izpit mam pri nas na Šmarni gori, kdo pa sodi pa vedno pozabim...mi gre pa ful na živce tale sneg, ker nisem mogla nič sledit. Sam izpit je pač izpit... bo pa na trojki bolje Smiley Pa upam, da se boš kmalu pozdravila... Aja by the way a ti greš na madžarsko drugo leto, ker mi smo že rezervirali en penzion in če te zanima te lahko štejemo zraven.
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #1067 : torek, 13.12.2005 : 17:12:17 »

Oj, Tina, upam da si bolje (le kakšna smola Undecided).

Citat
Kdaj pa bo točno tekma? Če utegnem bi prišla malo navijat!
Ja, pridi, bomo malo poklepetali, pa boš še malo treme zbijala - mi bomo tekmovali, za res, ampak za hec Grin
tekma je v Postojni, ob 9.00 uri, dvorana srednješolskega centra (a ne me vprašat, kje je to) Huh

Počohaj sošolca Lir-čka
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #1068 : torek, 13.12.2005 : 19:42:29 »

Tina, tudi jaz ti želim čimprejšnje okrevanje in veliko divjih pasjih uric z Lirom (čim prej) Smiley.

Za tekmo je že Arieb povedala, sicer pa se mi zdi, da je dvorana srednješolskega centra tista na hribčku, ki se jo vidi tudi iz avtoceste, ko se pelješ v Ljubljano (na ovinku pred mostom se jo najboljše vidi), ta je blizu želežniške postaje (če mislim ta pravo Huh)...če kdo ve še za kakšno dvorano naj me popravi, da ne bomo v soboto zjutraj lutali po Postojni trije zmedeni koprčani sram Grin.

Sicer pa ravno zaradi treninga greva kot predtekmovalca, izkušnja je vedno dobrodošla pa naj si gre za res ali pa ne...prvič na drugem terenu, prvič v dvorani...nov parkur in, če jaz ne bom zarila kje v palisado ali most Shocked Tongue potem tudi Blu ne bo  Cheesy.

Maja, za slike, ni panike  Cool samo, da bo  Wink
Logiran
Chipa
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 63


« Odgovor #1069 : torek, 13.12.2005 : 23:58:26 »

Ova kombinacija je uparena 08.12.2005. godine

http://i24.photobucket.com/albums/c39/Chipa_1965/DINGO-PARNJAK.jpg

PEDIGREE



PEDIGREE
Logiran
Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #1070 : četrtek, 15.12.2005 : 14:18:09 »

Da se javim se jaz na ta lep in soncen dan.

Chipa, zanimivi psi. Kaj pa pocnete z njimi (sklepam, da IPO?).

Petra, za vaju bomo drzali pesti v zivo, sam ne bit prevec zivcna  Smiley. Me veseli, da se uspesno sproscata z agijem in klikanjem, kar tako naprej. Glede dvorane - mislim, da mislis pravo. Pravzaprav zavijes dol z avtoceste in peljes samo naravnost proti centru Postojne, na desni strani ceste pa je velik objekt; tezko zgresit, saj je viden od dalec, poleg karavane avtov, zmrznjenih ljudi in dirkajocih psov. 

Midva sva drugace malo lenarila - agija konec, zaradi snega smo imeli 2 tedna dopust tudi z obrambo, tako da sva vec ali manj samo se sprehajala pa malo klikala. To soboto pa sem si privoscila eno hipoterapijo in smo jo ubrali na Golovec, kjer smo seveda uzivali na polno, kot vedno. No, za kobilo ne vem, midva s Sambotom pa prav gotovo  Wink. Sambo je spet divjal dobri dve uri in potem zalostno gledal, ko smo prisli nazaj. Ce bi mu rekla, bi si pomoje kar kobilo z mano vred oprtal na ramo pa naju popeljal se na en krog, ce se nama ne ljubi  Grin. Na sreco je koncno naredil malo dlake, pa tudi zarjavel ni vec. Prilagam dokazno gradivo, sva imela par foto seans:
http://img.photobucket.com/albums/v654/bambi16/Sambo%20studija/IMG_0018.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v654/bambi16/Sambo%20studija/IMG_0025.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v654/bambi16/Sambo%20studija/Samboportret.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v654/bambi16/100-0065_IMG.jpg

Pozdrav iz soncne Grenenlandije, B & B
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #1071 : četrtek, 15.12.2005 : 20:07:45 »

Kakšne krasne fotke Cheesy
Logiran
Chipa
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 63


« Odgovor #1072 : četrtek, 15.12.2005 : 23:08:45 »

Chipa, zanimivi psi. Kaj pa pocnete z njimi (sklepam, da IPO?).

DINGO PERLE DE TOURBIÈRE, (5)  IPO-2
Dagga van Joefarm, (5) PRM, CAC, CACIB, CHM-HR.
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #1073 : nedelja, 18.12.2005 : 09:35:42 »

Včeraj sva z Blujem preživela čudovit dan v Postojni  Cool, pes je užival 100 na uro, to, da sva odtekla dva teka pa je bilo skoraj mimo grede in povsem neobremenjeno  Smiley

Agility nisva odtekla najbolje, najverjetneje, ker so bile nove ovire in novo okolje, Blu pa ni bil ravno najbolj prepričan, da so ovire varne  Shocked Smiley (no sej zato smo pa šli, da preverimo  Wink).
Na drugi tek (jumping) sem pa upravičeno ponosna na naju, ker sva ga odtekla brez kazenskih točk  Cool in sva bila zelo zelo zadovoljna.

Parkurji so bili za moje pojme kar zahtevni, glede na število uvrščenih (mislim, da jih je bilo v A1 samo 6, za jumping ne vem).

Rada bi se še enkrat zahvalila vsem, ki so nama bili v pomoč na tekmi  Wink (sirtaki, Bambi in Barbki  Wink)in ostalim za moralno podporo  Cheesy
Logiran
Ivanhoe
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 256


« Odgovor #1074 : nedelja, 18.12.2005 : 10:54:55 »

Super Petra in Blu!!! Kar tako naprej! Komaj čakam da štartata za prav da bomo lahko čestitali za prvo mesto!

Kako je šlo Arieb? Je bila uspešna? Meni je žal, da nisem prišla. So mi ravno soboto dopoldan prišli priključiti naftno pečko na centralno..škoda! Upam, da drugič!
Logiran
Ivanhoe
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 256


« Odgovor #1075 : torek, 20.12.2005 : 19:56:52 »

By the way, Maja, kako je šlo na dvojki??? Kdo je bil sodnik, kdo marker, kdo je še štartal, je vse potekalo kot si si želela....Huh
Logiran
nemškadoga
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 539


« Odgovor #1076 : ponedeljek, 26.12.2005 : 21:33:53 »

Lp, vsem!
Sporočam Vam, da smo tudi mi v začetku decembra dobili novega družinskega člana malinois, psičko Kali ( rodovniško Ajka). Celih 14 dni je imela čas privajanja na naše okolje in na ostale 3 pse. Počasi napredujemo tudi z izelavo spletne strani. Vendar res zelo počasi, ker nam tamala povzroča vrsto preglavic. Prvi teden je bil problem rangiranje. V drugem tednu smo že obvladali ukaz "sedi", tretji teden pa "prostor". Včeraj smo bile že malce bolj resne na poligonu in prva ovira je že naša.
Resnično se mi zdijo izredno dojemljivi psi in z veseljem ustrežejo lastniku. Popolnoma se strinjam s trditvijo o hiperaktivnežu.
Pri moji odločitvi o nakupu tega izrednega psa so odločale predvsem Vaše trditve na tem forumu. Zato iskrena HVALA!
Upam, da lahko pri raznih zapletih računam na Vašo pomoč!
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #1077 : torek, 27.12.2005 : 00:47:43 »

Hojla, čestitke Kali v naši sredini - od kje je pa prišla? (saj morda je že kje kaj napisanega, a jaz sem bolj gost na tej strani Grin)
Citat
Popolnoma se strinjam s trditvijo o hiperaktivnežu.
Všeč mi je to... in všeč mi je, da ti je všeč Wink
Logiran
Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #1078 : torek, 27.12.2005 : 00:56:25 »

B&W, cestitke za novo clanico, veseli me, da smo pripomogli k odlocitvi tudi mi  Smiley . Lahko nas tudi razveselis s kaksno sliko in novico o njej, da bo zavel kak nov vetrc v tej temi - o nas iz stare garde je ze tako dosti znanega (ceprav je pri nasih nevrotikih tako ali tako vedno kaj novega). Kaj pa nameravas z njo pocet? Verjamem, da ne marinirat in pojest, ampak tezko si predstavljam (in si niti nocem) belgijca kot zgolj druzinskega psa - torej poceti v smislu sportnih panog ali intelektualnih izzivov  Wink . Danes sva na jutranjem sprehodu s Sambotom srecala punco na konju, Sambo jo je kar spremljal par metrov; sem ga morala opomnit, da tokrat nisem na konju jaz  Tongue ; obema ze malo manjka tale hipoterapija, se bo spet treba kaj zmenit... Zdaj ni treningov in obema prav manjkajo aktivnosti, skusam vsaj malo nadoknadit s klikanjem, ampak to ni dovolj. Tezko nam, hiperaktivnezem...

Lp iz ponovno snezene Grenenlandije
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #1079 : torek, 27.12.2005 : 01:20:29 »

Citat
Tezko nam, hiperaktivnezem...

 Grin Grin Grin hi, hi, Sambo, kako te razumemo Wink Bi pa za šalo jaz tebi, Bambi, za en dan posodila Bona (jujjuuppi, vse na "B"), pa me zanima, katera "POTENCA" bi za njega veljala (da ne bo pomote, samo v zvezi s hiperaktivnostjo) Grin Grin Grin Grin
Logiran
Strani: 1 ... 67 68 69 70 71 [72] 73 74 75 76 77 ... 137   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: belgijski ovčarji - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines