mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 22.08.2024 : 22:23:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Hja...
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 15   Dol
Natisni
Avtor Tema: Hja...  (Prebrano 40473 krat)
0 članov in 17 gostov pregleduje to temo.
Ora
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #75 : četrtek, 10.05.2007 : 14:24:22 »

Tacko, mislim da nisi pravilno pristopila k zadevi sram
Gibonni je velik ljubitelj živali in enkrat je izjavil, da bi bil na tem področju pripravljen pomagati, zato bi ga bilo potrebno potipati v tej smeri. Na dobrodelnih koncertih se pevci ponavadi odpovejo honorarju Wink

Plac bi se našel tudi kak drug. Ja, Vrhnika, Domžale ali pa mogoče Postojna, glede na to, da spadajo te občine pod zavetišče Horjul.
Logiran
tacko
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 274


« Odgovor #76 : četrtek, 10.05.2007 : 14:27:30 »

Vse sem povedala managerju, ki ga zastopa v Sloveniji in ve, da gre za zavetišče Horjul, povedala sem mu, s čim se bavi zavetišče in kakšna je nastala situacija, to je bil njegov odgovor. Bom še skušala, ne bom odnehala, a če ti nekdo reče, da pač dela letne koncerte v večjih mestih potem je to to. Glede cene se tako potem dogovarjaš na koncu, samo sem ga informativno vprašala od koliko se giblje cena naprej. Ker močno dvomim, da bi se Gibonni odpovedal honorarju  Undecided
Logiran
tacko
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 274


« Odgovor #77 : četrtek, 10.05.2007 : 14:28:43 »

Moram rečt, da poznam producenta osebno, ki ga je delal na Festivalu Lent pri nas, pa niti on ni prišel do njega osebno. Tako da .... ? Ne bom pa odnehala, ga jutri pokličem in predlagam Domžale in Vrhniko.  Cheesy
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #78 : četrtek, 10.05.2007 : 14:29:00 »

Citat
Ker močno dvomim, da bi se Gibonni odpovedal honorarju  

Jaz sem nekako razumela, da je to bistvo - kot dobrodelni koncert - dobiček od prodanih vstopnic bi šel Horjulu....
 Undecided
A ni tako? Sem jaz narobe razumela?
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #79 : četrtek, 10.05.2007 : 14:29:17 »

Gibonni je velik ljubitelj živali in enkrat je izjavil, da bi bil na tem podroèju pripravljen pomagati, .

 Undecided mislim, da se je tacko pogovarjala z njegovim menežerjem, ki pa očitno ni tako velik ljubitlej živali.....  Undecided

Na dobrodelnih koncertih se pevci ponavadi odpovejo honorarju Wink

Mogoče bo pomagalo pri planiranju: odpovejo se honorarju, ostali stroški pa ostanejo: treba jih je do kraja koncerta pripeljat (stroški prevoza), pa oder je treba postavit, pa vso opremo, pa še kašen fiksni strošek bi se našel.... samo v vednost.
Logiran
tacko
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 274


« Odgovor #80 : četrtek, 10.05.2007 : 14:31:08 »

Ni šans, da naredimo Gibonnija brez stroškov. Razen če res kdo njega osebno pozna, da bo accapela koncert brez ozovčenja...
Logiran
tacko
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 274


« Odgovor #81 : četrtek, 10.05.2007 : 14:32:47 »

Poslala tudi mejl na Špas teater za predstavo 5moških.com - bomo videli kaj bodo odgovorili.
Logiran
lovethor
odvisnež
*****
Sporočil: 516


« Odgovor #82 : četrtek, 10.05.2007 : 14:36:17 »

Predlagam, da najprej dodelamo plan, potem kličemo. Na vrat na nos zdaj neke ljudi klicat ni najboljša ideja, ker moramo najprej mi nekaj ponudit in postrežt z informacijami, brez tega namreč vse skupaj dokaj neresno izpade.
Logiran
tacko
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 274


« Odgovor #83 : četrtek, 10.05.2007 : 14:38:37 »

To sem tudi jaz predlagala, da bi nekdo sestavil en fajn dopis, s katerim bi šli v akcijo. Zgledalo bi bolj profesionalno. Ne pomeni pa to še vedno ne, da je Gibonnija ne bo!  Wink
Logiran
lovethor
odvisnež
*****
Sporočil: 516


« Odgovor #84 : četrtek, 10.05.2007 : 14:48:00 »

Tukaj lahko veliko pomagam, ampak moramo najprej en lep del birokracije skozi spravit, pa medijske sponzorje dobit tud za prevoze, ozvočenje itd. Vse se da, je izvedljivo, ampak malo bolj počasi pa zato toliko bolj ziher Wink
Logiran
tacko
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 274


« Odgovor #85 : četrtek, 10.05.2007 : 14:53:25 »

No, smo na vezi! Jaz sem rekla gospodu, da še ga pokličem!  Smiley
Logiran
tacko
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 274


« Odgovor #86 : četrtek, 10.05.2007 : 14:56:46 »

Dobila odgovor Špasteatra:  Sad vseeno gremo dalje!

Spoštovani,

 

Žal smo v mesecu septembru že popolnoma razprodani z datumi. Za ostale mesece pa bomo rezervacije začeli sprejemati v začetku septembra. Problem je v tem, da so nam naši stalni odjemalci že septembra ali oktobra 2006 rezervirali termine za predstavo, pa žal nismo uspeli realizirati vseh rezervacij in jih moramo prestaviti v naslednjo sezono. Čakalna vrsta za proste termine je velika.
Žal predstave ne bomo mogli realizirati.

 

Upam, da vam bo vseeno uspelo dobiti kakšno predstavo.

 

Lep dan še naprej

 

Urška Alič Flajnik

Špas teater

Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #87 : četrtek, 10.05.2007 : 15:05:24 »

Aha, torej čaka nekje še nekaj boljšega! 
 Smiley
Logiran
tacko
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 274


« Odgovor #88 : četrtek, 10.05.2007 : 15:13:11 »

Nekaj bomo že našli brez skrbi, samo je fino, da nam nekdo sestavi kaki taki fajn dopis z malo zgodovine Horjula itd... da vse skupaj bolj resno zgleda.
Logiran
Ora
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #89 : četrtek, 10.05.2007 : 15:16:24 »

Predlagam, da dokler Gibonni ne reče ne (kar itak ne bo Smiley), niti ne izgubljamo energije na drugih projektih.
Vem, da bo ogromno stroškov tudi, če dobimo pevca/ko, ki se bo odpovedal honorarju, ampak za pokritje teh stroškov se da dobiti še kakšnega sponzorja Smiley
lovethor; te pokličem po službi,  ti bom pa zdele na mail nekaj poslala  Wink
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 15   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Hja...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines