mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 07.08.2024 : 22:20:02

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Nemški ovčar - čvek
Strani: 1 ... 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 ... 91   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nemški ovčar - čvek  (Prebrano 275579 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
Bastian
novinec
*
Sporočil: 14


« Odgovor #495 : torek, 06.09.2005 : 15:45:12 »


UF a kle zmer tko hitro želje izpolnjujete  Roll Eyes.

Logiran
ella
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 303


« Odgovor #496 : torek, 06.09.2005 : 15:53:53 »

hehe... Wink

Bastian: nisem še zasledila, da bi kje napisal, kako je ime tvoji lepotici in kdo so njeni vzreditelji?  Cheesy

lp
Logiran
Dani
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.194


« Odgovor #497 : torek, 06.09.2005 : 17:41:39 »

Citat
UF a kle zmer tko hitro želje izpolnjujete 
A si zadovoljen? Wink
Logiran
simi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.225


« Odgovor #498 : torek, 06.09.2005 : 21:05:52 »

A si zadovoljen? Wink

Dani in Martin čestitke. Manjka samo en lep predstavnik črnega NO-ja Wink.
Samo da jo pofotkam jo oddam Smiley
Logiran
Dani
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.194


« Odgovor #499 : sreda, 07.09.2005 : 06:53:57 »

Fino, poslji fotko Jani in naj jo vkljuci v tisti del, kjer so razlicni barvni primerki. Crne fotke nisem nikjer nasla (razen tam, kjer jo ne smem dol sneti Grin), zato bo dobrodosla.
Logiran
Klea
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 76


« Odgovor #500 : sreda, 07.09.2005 : 19:12:28 »

Upam, da vama bo šlo čimbolje.
A nameravaš z njim tudi na obrambo, napad in sled?  Huh
Jaz sem šele sedaj zvedela, da je to obvezno, če hočeš dobiti vzrejno dovoljenje.  Smiley

Lp, ella

Hvala ti ella.
Sedaj morava najprej opraviti malo šolo potem bom videla tudi kako bom lahko jaz zmogla s tem se financno za naprej (glede šolanja) Smiley Ce bo vse po sreci bom sla tudi to Wink
To je obvezno ce zelis imeti vzrejno dovoljenje Huh prvic slisim Undecided
No upam da bo slo tudi tebi in tvojemu kuzku cimbolje Wink

Lp
Logiran
ella
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 303


« Odgovor #501 : sreda, 07.09.2005 : 19:18:09 »

 Wink Hvala tudi tebi  Wink

Ja, res šolenje psa ni ravno poceni.  Undecided

Jaz sem tudi zadnjič prvič slišala. Ampak to velja samo za NO.

lp
Logiran
Klea
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 76


« Odgovor #502 : sobota, 10.09.2005 : 20:15:44 »

Danes je imel Ars pobližje srečanje s kravami ki mu nisi bile niti najmanj všeč in je vsako posebej oblajal Grin Vendar pa je bil enemu telicku tako zelo vsec ta je kar galopiral za njim Cheesy Tako da je bilo kar zanimivo in smešno Cool Ima se kdo kaksno zanimivo dogodivscino na zalogaju Grin

Lp
Logiran
ella
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 303


« Odgovor #503 : sobota, 10.09.2005 : 20:51:53 »

oh, naša Eta je pa že imela srečanje s kravami...in to zeloooo zanimivo ter razburljivo  Grin Roll Eyes Grin.

Smo šli na Blejsko kočo...Eta je bila najprej privezana, potem pa spuščena in pridna(na klic je ubogala in se ni odaljevala), vendar je, ko smo nepričakovano naleteli na krave ponorela in je začela na njih lajat, se podit za njimi, ker jih nikoli prej še ni videla. Sploh se ni odzvala na klic in tudi ujeti se ni pustila  Angry Angry .....potem je bil en teliček nekaj pogumen in Eta ga je začela lovit...jao. In sta se lovila...nas sploh ni ubogala in se ukvarjala samo s teličkom....sicer bi ga lahko ujela, ampak je rajši lepo tekla za njim...mi smo se ful bali da ne bi bilo kaj narobe. Undecided... Nekaj časa ga je še lovila , potem se je pa navaličala.....hvala bogu.. Shocked sram Undecided Sicer je bilo smešno, ko sta se s teličkom lovila, ampak nas je bilo tudi strah.  sram Tongue Od takrat naprej je bila skos privezana, ker nismo hoteli še kakšnega neprijetnega srečanja.  Wink

lp
Logiran
Klea
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 76


« Odgovor #504 : nedelja, 25.09.2005 : 10:34:14 »

Taka srecanja so zelo zanimiva ja Grin Sedaj grem kar malo veckrat mimo kaksnih krav da se jih navadi in nebo ko bo vecji kaksnih nepotrebnih problemov Wink
Jutri pa greva spet v malo šolo in sva se v tem času naučila sedi in poleg Smiley Sedaj moram nadaljevati s povelji "prostor" in "tačko" Kako pa gre kaj tebi in Eti?
Logiran
ella
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 303


« Odgovor #505 : nedelja, 25.09.2005 : 12:11:34 »

No,končno se je nekdo ogasil v tej temi..Wink

Oja, zanimiva in hkrati tudi ne ravno prijetna srečanja....Grin

Mi imamo pa šolo v torek. Wink
V šoli pa največ delamo na pozornosti, ker brez nje ne gre. Eta je doma ful pozorna, ko vadimo, ampak v šoli pa so ji psi nekako bolj zanimivi.
Drugače smo pa Eto že naučili: "sedi", "taco", "drugo taco", "prostor", "mrtva"(to smo jo zdaj naučili) "hop", odpoklic(to zna samo, če v bližini ni preveč psov....)

Sedaj jo pa učimo še "prosi". (obe taci v zraku)...Wink

Drugače je pa Eta prava čuvajka...pozorna je na tujce, predvsem ko se znoči nas opozarja, ko gre kdo mimo naše hiše. Wink A vaši kaj lajajo na tujce? Huh

Lp, ella

Logiran
Klea
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 76


« Odgovor #506 : ponedeljek, 26.09.2005 : 16:09:07 »

Hey!
Bravo vidim da je Eta zelo pridna psicka Wink No pa tudi moj Ars ni tak da nebi ubogal samo ko pridem domov se mu dobesedno strga in sem vsa umazana  Grin Ko pa se pridruzi se psicka sem pa sploh za nikamor Cheesy
Ravno sedaj se odpravljava v malo šolo novim dogodivčšinam naproti Wink V šoli je res zeloo priden in ubogljiv da sploh nevem ali je res moj  Grin
Tudi Ars je zacel na skoraj vsakega ki ga ne pozna lajati in je res pravi cuvaj zelo dobro to dokaze kar je tudi nekaksno bistvo nemških ovčarjev Wink
Veliko lepih trenutkov s tvojo Eto ti zelim Wink

Lp
Logiran
ella
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 303


« Odgovor #507 : ponedeljek, 26.09.2005 : 20:21:34 »

O, tole skakanje od veselja ko pridemo mi je pa nekam znano.  Grin Grin Roll Eyes Če si v belem se greš lahko samo preoblečti.  Roll Eyes Tongue No, pa saj se počasi odvaja.. Wink Zdaj že manj skače.  Roll Eyes

Če Eta vidi, da "tujca" mi poznamo, ne bo huda, če pa gre kar nekdo mimo hiše, pa da je ona v pesjaku, mi pa v hiši, nas zelo lepo opozori.  Smiley

Citat
Veliko lepih trenutkov s tvojo Eto ti zelim
Hvala enako.  Wink

lp
Logiran
art iz hriba
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #508 : sreda, 05.10.2005 : 07:26:56 »

Živjo
Sem Art, NO delovne vzoje. Star sem 5 mesecev. Mislim, da bom zrasel v krasen primerek svoje vrste.
Logiran
simi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.225


« Odgovor #509 : sreda, 05.10.2005 : 08:54:48 »

Pozdraljen, kot vidim na slikici je sivček...še slikic!!!!
Logiran
Strani: 1 ... 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 ... 91   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Nemški ovčar - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines