mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 30.06.2024 : 12:35:51

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Nemški ovčar - čvek
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 91   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nemški ovčar - čvek  (Prebrano 272802 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
missy
gost
« Odgovor #210 : ponedeljek, 01.11.2004 : 13:21:56 »

mi imamo našega Fidija samo doboldne_dokler jaz ne pridem domov v pesjaku saj se ga poštarji bojijo drugače pa je spuščen celo noč in cel dan!!!meni se smilijo tisti psi ki so cel dan v pesjaku!! Angry Angry Angry
Logiran
masy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 498


« Odgovor #211 : torek, 02.11.2004 : 15:29:18 »

Tara, malo čudno sem napisala! sram No mislila sem tako kot si me ti popravila! Wink

Aljaz, čeprav se zanimaš za psarno ****
                                        Lep pozdrav, Mašy Kiss
Logiran
Aljaz
novinec
*
Sporočil: 21


« Odgovor #212 : torek, 02.11.2004 : 19:55:26 »

Z gospodom**, ki ima psarno **sem že bil v stiku, tako da se moram še odločit kje bom vzel NO. Kakšne izkušnje imate vi (glede vzrejcev za NO)?

LP
Logiran
bubika
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 22



« Odgovor #213 : torek, 30.11.2004 : 15:21:09 »

Ojla, vsi ljubitelji ovčarjev!  Smiley

Nekaj me zanima - po kolikem času se pokažejo najznačilnejše bolezni, kot na primer displazija kolkov? Slišala sem namreč, da nekateri lastniki, ko ugotovijo, da ima njihov NO diplazijo, ga zavržejo!!! Hočem vprašat tole: če na primer v zavetišču povsojimo nem. ovčarja, za katerega se izkaže, da ima to bolezen - ali se problemi pojavijo že zgodaj ali ko je pes starejši? V Zonzaniju sem videla kar nekaj NO (sicer verjetno niso čistokrvni, ampak vseeno) in me s tega stališčazanima, če sploh imajo konkretno možnost biti posvojeni?
Kdaj torej displazija začne oteževati življenje psu?

Logiran
missy
gost
« Odgovor #214 : ponedeljek, 06.12.2004 : 20:21:07 »

oj!!!!tega žal jast ne wem!!!!!! sramnaš prejšni No je imel zelo hude poškodbe s kolki in ni lepo gledati psa ki še komaj hodi zato smo ga dali uspavati Sad Sad
Logiran
milka
novinec
*
Sporočil: 2


« Odgovor #215 : ponedeljek, 06.12.2004 : 21:02:39 »

SEM LASTNIK TRIMESEČNE PSIČKE NO IN IMAM EN PROBLEM. OB VSAKEM STIKU, KI GA IMA PSIČKA Z DRUGIMI PSI SE TAKOJ NAJEŽI. KO SE PSA ZAČNETA IGRATI SE STVAR POLEŽE. SPRAŠUJEM, ALI JE TALE NAJEŽITEV ZNAK STRAHU(SAJ JE PSIČKA ŠE ZELO MLADA), ALI PA JE TO ŽE ZNAK NAPADALNOSTI OZIROMA ČESA PODOBNEGA .HVALA ZA ODGOVORE
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.332


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #216 : ponedeljek, 06.12.2004 : 22:07:07 »

milka,

besedilo, napisano s samimi velikimi crkami, pomeni DRETJE! Nismo gluhi, zato prosim, da pises v bodoce z normalno pisavo.

Preberi zasebno sporocilo!
Logiran

Anny
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 2


« Odgovor #217 : torek, 07.12.2004 : 11:12:50 »

Milka, tudi naš NO se velikokrat naježi, ko vidi drugega psa, ampak še nikoli ni nikogar napadel, ker potem tačne migati repom. Mislim da je ježenje bolj strah kot jeza.

Sicer pa me zanima, če mi lahko kdo svetuje kaj naj naredim s psom, ki je hiperaktiven. V šoli imamo težave, ker se relativno težko skoncentrira, kar naprej obrača glavo, vse ga zanima, vsepovsod mora biti zraven. Ko vidi žaklovinasto klobaso, pa se mu čisto "strga".

M-a-š-y, mislim da si ti pisala o skakanju psa proti tovornjakom, naš skače v rolerje in tekače, kako ste ga odvadli skakanja.

LP
Logiran
missy
gost
« Odgovor #218 : torek, 07.12.2004 : 19:53:13 »

tudi naš NO je "usekan"na vse kar se vrti naj bodo to rolarji ali pa kolo njemu ne uide nič ne da on to grize!! Huh Huh ???naš NO pa je do psov kultiviran res da se na sprehodih zagleda v mimoidoče pse se ne tepe z njimi venad imamo nekaj ene prijatelje ki imajo labradorca ki je tudi nor oz. nora na pse in naš lepo pride do nje pri nas doma ona pa ga "nalaja" in takrat se tudi njemu"utrga" pa ne wem ali je to kriv naš pes ali njihova psička in tako je tudi pri drugih psih!!!! Grin
Logiran
masy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 498


« Odgovor #219 : petek, 10.12.2004 : 17:42:30 »

Anny, ga nismo nič odvajali - je sam nehal. Nekajkrat smo šli po poteh brez tovornjakov, potem pa je bilo skakanja konec! Smiley Upam, da vam bo uspelo! Aha, dobrodošla na forumu! Cheesy

                                         Lep pozdrav, Mašy Kiss
Logiran
missy
gost
« Odgovor #220 : torek, 14.12.2004 : 14:42:00 »

 naš pa je še zmeraj "nor" na te reči!!!moji staršsi so mislili da se bo z leti umiril vendar je vsako leto bolj razigran!!!!!!! Grin Grin
Logiran
Anny
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 2


« Odgovor #221 : sreda, 15.12.2004 : 09:41:51 »

M-a-š-y, hvala za dobrodošlico. Tudi jaz upam, da nam bo uspelo. Smiley

LP
Logiran
missy
gost
« Odgovor #222 : sobota, 18.12.2004 : 01:48:11 »

našemu fidiju pa so se okoli vratu naredile majhne trde bule, vendar ne wemo kaj bi lahko to bilo!!!! Huh Huh Huh
Logiran
masy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 498


« Odgovor #223 : sobota, 18.12.2004 : 13:58:52 »

Stričev nemški ovčar Taro je dobil svojo spletno stran in vas vse vabi, da si jo ogledate na ****
Vsem vam in vašim psom pa vam jaz in Taro želiva:
http://www.moj-album.com/slike/15085/FKREgTrbWDpnjDFc.jpg

Lp!

[slika spremenjena v povezavo; Jana]
Logiran
masy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 498


« Odgovor #224 : petek, 31.12.2004 : 12:29:52 »

Vidim, da je tema nekam 'zaspala'... Jo bom poskusila zbudit, da ne bo zadnji dan v letu prespala... Wink

No, tukaj je Tarov album in pod 1 leto in 8 mesecev so nove slikce! Wink Drugače pa je tudi na njegovi spletni strani malo novosti... Tako, da kar pojdite pogledat...

Upam, da bodo vaši kosmatinci v novo leto stopili srečni, zdravi, na toplem,... in pa, da bodo slišali malo nadležnih pokov... Kiss  Kiss

SREČNO 2005,
Maša in Taro
Logiran
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 91   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Nemški ovčar - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines