mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 18.09.2024 : 17:25:17

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Beli višavski terier - čvek
Strani: 1 ... 63 64 65 66 67 [68] 69 70 71 72 73 ... 118   Dol
Natisni
Avtor Tema: Beli višavski terier - čvek  (Prebrano 223326 krat)
0 članov in 10 gostov pregleduje to temo.
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #1005 : četrtek, 23.11.2006 : 10:41:24 »

bino kako kaj kaze!!!
Logiran
NyNy
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 81


« Odgovor #1006 : sobota, 25.11.2006 : 02:06:35 »

HAJLO!

Nyny cepljenje imava 27.11. tako, da me je že kr malo strah.

Kaj mislite kdaj je dobro it z njim v šolo? Je zima kaka ovrira za to? Ker najverjetneje bova midva dovolj zrela prav pozimi za šolo.




Ja pozimi bosta tako kot Skye, kot Ori zrela za šolo samo bo treba počakat do spomladi do marca, ker zimskih terminov nimajo (ali pa jaz ne vem zanje in imajo kakšnei izredne)...imajo samo spomladanske in jesenske, tako da imam prijavnico že napol  (predčasno) izpolnjeno za spomladi, samo na št. mikročipa še moram počakati, da jo dobiva naslednji mesec pri cepljenju...in je mene in vse ostale bolj strah zdaj tega cepljenja in čipa, kot bo samega Skyea ko bo zopet na tisti grozni mizici.. sram sram

Tako, da Iva če boš šla z Orijem v šolo v KD Maribor spomladi bosta z Skyem sošolca  Grin Grin



Lp , Nina
Logiran
ivy
novinec
*
Sporočil: 24


« Odgovor #1007 : ponedeljek, 27.11.2006 : 00:10:52 »

HEJLO!

Ekola midva sva tik pred cepljenjem. Namreč jutri naju čaka dan "d" Huh
 kaj mora bit tešč za cepljenje al mu lahko dam zjutraj obrok?

Ja itak da greva v šolo. Sem že jim poslala mejl pa se vse pozanimala. Tak, da bosta falota sošolca:).

Lahko pa bi se kaj videi, če boš imela čas, da se malo igrata, ker moj ima preveč energije sploh tam ob desetih zvečer Cheesy.

Lep pozdrav vsem!
Logiran
NyNy
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 81


« Odgovor #1008 : ponedeljek, 27.11.2006 : 10:05:39 »

Ja zdaj ta teden ne vem kako bo  Roll Eyes če pa bo vreme lepo in bo šlo skozi pa mogoče celo v petek...se še slišiva,...

Jaz sem Skyea peljala ob 18h zvečer in je jedel vse obroke normalno,... zvečer pa smo ga peljali zato, ker je lahko šel direkt spat,... sicer se vsak pes po svoje odzove na inekcijo, ampak pomoje nebo ravno vesel tisti dan skakljal naokoli,... Tako, da sem se odločla, da bomo Skyea na vsa cepljenja vozili zvečer... zdaj pa sej pravim..je tvoja odločitev..

Lahko vprašam kam ga pa pelješ?



Lp, Nina
Logiran
ivy
novinec
*
Sporočil: 24


« Odgovor #1009 : ponedeljek, 27.11.2006 : 10:18:56 »

HAJLO!

Sem uspela zjutraj dobiti informacjo pri vterinarju. Ne rabijo bit tešči.

Na pobrežje greva, tam je bil že prej z vzrediteljico pa so zadovoljni in kolikor vem je to najboljša klinika za živali v MB. tudi zelo prijazni so bili in mi vse razložili. Ko sem pa bila v hočah pa je bil en sric, ki mi je vse sicer razložil sam je bolj kot mesar zgledal kot pa zdravnik. Brez zamere ampak tak je na meni vse pustilo vtis.

Se mi zdi, da sploh ko greš prvič k zdravniku z svojim prvim kužkom je zelo pomembno kako so strpni in ustrežljivi ter pripravljeni vse razložiti.

Prijazen dan.
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #1010 : ponedeljek, 27.11.2006 : 13:01:17 »

No da rahlo najavim: koncno smo parili naso Umo in pricakujemo mladicke predvidoma okrog 24. januarja. Mladicki so iz kombinacije Multi Ch. Braveheart della Riva D'Arno, Ch.FIN, I, SLO in HR in Brigoree Uma, odlično ocenjena, 1x CAC, 2x RCAC.

Za informacije lahko poklicete na 041/589-197 ali pisete na tina.sterguljc@urbis.si.
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #1011 : ponedeljek, 27.11.2006 : 13:07:47 »

Čestitke, Uma!

Zdaj pa držim pesti, da brejost dobro mine in da vas bo razveselilo lepo, zdravo leglo belih hudičkov.
Logiran
ivy
novinec
*
Sporočil: 24


« Odgovor #1012 : torek, 28.11.2006 : 18:14:21 »

HAJLO!

Ekola Orija smo cepli. Nič kaj ni bolelo tako da, juhej:)

Mam pa nekaj drugih problemčkov, ki so povezani z vzgojo našega hudiča malega:).

In sicer do sedaj nisem tega opazila, saj se z drugimi psmi vredu razume, je pa res, da je vedno na flexiju takrat. Skratka zgodilo se jeda je začel na pse renčati in jim skakati v obraz. Predvsem se ti dogaja ko so psi stari enako kot on. Kaj naj naredim? Hočem, da bi se lepo razumel z drugimi psmi ampak to nekako ne gre. Menite, da se to dogaja ker je na vrvici?
Drugi psi ga ne napadajo namreč.

Pa še nekaj me zanima, ker greva v šolo šele spomladi, prej je namreč ni in bi želela ga v pravi smeri predvsem pa z pravimi ukazi vzgajati me zanima katere besede naj uporabljam, da me potem tam ne bodo učili drugih in bo pes čist zmeden.

Pa še mala težavica, ki jo imamo je grizeneje. Ne grizenje predmetov in ostalih stvari temveč mene in domačih. Od prvega dneva je to fuj. Fuj na 100 in 1 način vendar ta fuj ne pali ma ni malo. Sedaj je že celo tako, da če bi ga hotel za kožo primit te vgrizne pol pa se obrne na bok ali na hrbet tako da ne prideš do kože, med tem ap bi te veselo poskušal grist. Pomoč prosim sram.
Kako ga naj kaznujem, da ne bo to njegova slaba izkušnja, se česa bal ipd... hkrati pa da bo razumel, da je fuj, fuj.

No še nekaj:) Saj vem, saj vem:) ampak nabralo se je Wink. Učila sme ga z klikerjem in sva nekaj stvari osvojila vendar je tamali postal navajen na to da bo sedaj kliker. Tako sem kliker malo umaknila iz urnika. Seveda je dobival nagradico ob kliku tu pa tam je tudi ni ker je mislo, da vedno ko klikne je hrana (je mali požeruh:)). Ampak na koncu ni hotel več hodit polek če ga nisi lepo pohvalčil med dejanjem z klikerjem. Kaj predlagate?

Hvala za vse, pa ne me preveč kregat:).

Prijazen dan.

P.S.: UMA VSE ČESTITKE. DRŽIMO PESTI!!!
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #1013 : ponedeljek, 18.12.2006 : 11:09:08 »

Torej danes smo bili na ultrazvoku, ki je potrdil brejost nase Ume..tako da se enkrat pricakujemo mladicke!!!

Vse nadaljne informacije na tel. 041/589-197 ali na email tina.sterguljc@urbis.si
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #1014 : ponedeljek, 18.12.2006 : 13:20:53 »

Uma, čestitke!
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #1015 : ponedeljek, 18.12.2006 : 14:42:22 »

Bravo sošolka Wink Grin
Logiran
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #1016 : ponedeljek, 18.12.2006 : 17:12:56 »

Uma, čestitke tudi od mene - tebi in nosečnici.  Grin
Logiran
Alya 13
otrok do 14 let
****
Sporočil: 300


« Odgovor #1017 : sreda, 27.12.2006 : 14:10:30 »

Prav imate ta psiček je THE BEST! Grin
Logiran
Alya 13
otrok do 14 let
****
Sporočil: 300


« Odgovor #1018 : četrtek, 28.12.2006 : 11:45:30 »

Vidim da tega psa ima že veliko članov in končno je tudi oče privolil da ga dobim Cheesy Grin!!!Ampak komaj pomladi zato bi prosila da še kaj napišete o tem psu.
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #1019 : četrtek, 28.12.2006 : 11:47:23 »

Saj boste kupili rodovniškega ne*?
Logiran
Strani: 1 ... 63 64 65 66 67 [68] 69 70 71 72 73 ... 118   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Beli višavski terier - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines