mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 19.10.2024 : 15:20:15

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Beli višavski terier - čvek
Strani: 1 ... 56 57 58 59 60 [61] 62 63 64 65 66 ... 118   Dol
Natisni
Avtor Tema: Beli višavski terier - čvek  (Prebrano 225632 krat)
0 članov in 10 gostov pregleduje to temo.
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #900 : ponedeljek, 21.08.2006 : 11:26:33 »

No, tudi mi prihajamo v Trbovlje, Z Umo in Arwen, ki se ima eno vajo v najmlajsih, preden gre za res. Je pa gospodicna Arwen ful mocna, ze zdaj mocnejsa od Ume, kar je zelo dobro. Sicer pa pride se Erika z Gajo, ki je ta vikend postala Junir Ch. BIH in Bibijem.

Kaj pa Gradisko kaj planirate, da si nebi po nepotrebnem konkurence delali??
Logiran
robin
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 427


« Odgovor #901 : ponedeljek, 21.08.2006 : 15:19:46 »

Ja seveda gremo tudi v Gradisko, najverejetneje Barbie-mladi, Miška-open.
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #902 : torek, 22.08.2006 : 10:15:23 »

No, potem si bosta v mladih verjetno z Arwen konkurenco delali, Uma pa bo sla v vmesne, ce gre Miska v open.
Logiran
ivy
novinec
*
Sporočil: 24


« Odgovor #903 : sreda, 06.09.2006 : 19:49:29 »

HAJLO!

Naj vas pozdravim še jaz. Sicer sveža na tem forumu, a vseeno z velikim zanimanjem prebrala veliko večino foruma (ko bi za faks šlo vedno tak;)).

Drugače pa zadnje tedne doživljam pravo paleto občutkov. Kot prvo sem si našla novega bodočega družinskega člana. Na kar sem po vseh priporočenih vprašanjih za vzreditelja, ugotovila, da je gospod preprodajalec in pravi pacon. Nato vsa potrta in polna upanja, da bom nekaj pa že našla, odkrijem po veliki sreči povezavo na forumu, stopim v kontakt z go. Eriko in najdem kosmatinca, ki še čaka name.

Jutri se bova prvič spoznala. Sedaj je namreč star nekoliko več kot teden dni. Čeprav še nisem bila noseča, sem polna pričakovanj, vznemirjenosti občutkov, kaj pa če.... Smiley.

No bova vidla jutri kaka bo to kemija:)

Lep dan!
Logiran
robin
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 427


« Odgovor #904 : sreda, 06.09.2006 : 21:27:02 »

Ojla ivy, super da si se oglasila Cheesy, no jutri ko boš videla svojega malega lepotca bo še zeloooo majčken in potem boš šele težko čakala Tongue, ampak saj bo, glavno da se vse lepo zmeniš in podebatiraš.
Do takrat pa se še kaj slišimo. Smiley
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #905 : sreda, 06.09.2006 : 21:54:38 »

ivy ti pa si sigurno ta, ki si me klicala, z Maribora ne.
Me veseli da gre tja in da si si izbrala mrcino. Sicer pa je omenjena psarna ze prijavljena med maksiji na forumu, tako da verjetno ni vec tabu govorit o njih, samo sama se se mora kdaj oglasit Wink
Logiran
NyNy
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 81


« Odgovor #906 : četrtek, 07.09.2006 : 21:25:58 »

ivy ti si najverjetneje od Katje sestra imam prav? Če pa se motim pa pardon Huh


Lp
Logiran
ivy
novinec
*
Sporočil: 24


« Odgovor #907 : četrtek, 07.09.2006 : 23:22:45 »

Hejlo banda:)!

Uf, čist sveža pa že znana Cheesy.

No, danes sem vidla tiste štiri male slepe štručke, ki sam vohajo mamino zizo pa pijejo:).
Do tistega danega trenutka me je vsa vzhičenost malo že popustila, je pa zato narasla, ko sem odhajala. Me prav zanima kako bo 20. oktobra, ko se bo preselil v nov dom.

Skratka, mamica čuva otročke, kot vsaka skrbna mamica, ati pa je pravi poskočen radovednež. Vzrediteljica je prijetna gospa tako, da je ves moj prvoten strah o strogih in zahtevnih vzrediteljih bil zaman.

Je pa skoraj zagotovo, da z rodovniškim imenom kužka premagava vse v smešnih, nenavadnih in odbitih imenih. Mislim, da tistega, ko me "premaga", lahko povabim na eno pijačko al pa kr kako kosilo Cheesy.

NyNy, jap maš prav:). Ti si pa tista, ki dobi kužija v soboto al tista ki je napisala nalogo na temo zahodnovišavski beli ter?
Uma, izbrat še ni ravno kaj, ker so kužiji še slepe male štručke, a bom kmalu zagotovo.

Kaj ma kdo kako priporočilo, na kaj naj bom pozorna?  Kak drug nasvet?

Prijazen večer!
Logiran
NyNy
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 81


« Odgovor #908 : četrtek, 07.09.2006 : 23:31:43 »


NyNy, jap maš prav:). Ti si pa tista, ki dobi kužija v soboto al tista ki je napisala nalogo na temo zahodnovišavski beli terier?


Mislim, da bo kar oboje  Grin Cheesy





Logiran
robin
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 427


« Odgovor #909 : petek, 08.09.2006 : 08:28:12 »

Evo ivy, takole bo zgledal tvoj lepotec ko ga boš dobila:

WEST IN SHOW Westie puppies S 2006

http://i28.photobucket.com/albums/c222/westinshow/d7ad6c72.jpg

Sem že kar nekaj mladičkov videl ampak tam od 7 tednov naprej pa so vedno takoooo lepi in lušni, da sem vsakič znova čisto prevzet.
Naši so bili včeraj stari 2 meseca in danes nas Smartie že zapušča, jutri pa Skye, v torek pa Snoopy, Speedy pa čez en mesec.

No pa je spet nekaj novih Westijev na forumu Smiley
Nyny na začetku bo res ful dela in stalno laufanje ven za lulat, ......... pa mogoče kaj jokcanja ponoči...... ampak ko se stvari uredijo je res super. 
Logiran
ivy
novinec
*
Sporočil: 24


« Odgovor #910 : sobota, 09.09.2006 : 11:43:25 »

Hajli - hajlo!

Nyny, kaj je možno, da bi mi to seminarsko nalogo posredovala, da si preberem malo še tukaj o teh stvareh? Saj veš, vsak material je dobrodošel.
Robin, hvala za slikco. Mam nekaj podobnih tudi že doma.

Imam pa dve vprašanji:
1. Kak je kaj z spanjem, ko je majhen? Prebrala sem, da naj bi bil blizu mene, pa da se ga da v ako kopalnico al pa nekaj, pa da naj bo v škatli... Kak nasvet?
2. Kako z vzgojo? Predlagate, da greva v šolo ali lahko doma sama ustvarim kaj? Je nujno it v šolo...?

Hvala pa lep sončen dan vsem!

NYNY: Čestitam, ti bi naj dobila danes novo pridobitev, če se ne motim:)!!!??? Lahko nam kako slikico pokažeš, pa se malo pohvališ:)
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #911 : sobota, 09.09.2006 : 14:02:40 »

Spi naj tam, kjer bo spal tudi kasneje. Najslabse je, ce ima npr ko je majhen privilegij in lahko spi pri tebi v sobi, hktai pa ves, da bo kasneje moral spat na hodniku. Je pa fajn da mu prostor omejis in mu postopom omogocis raziskovanje. To lahko naredis s kaksno ograjico, ce pa je prostor majhen pa ni potrebno. Spi naj v kosari ali boksu, tako kot zelis da bo spal kasneje.

Glede vzgoje. Jaz osebno bi ti vsekakor svetovala solanje, tako ali tako moras sama z njim ogromno vadit, tako v casu sole, kot kasneje. Vsaj igralne urice in malo solo pa svetujem, ker visavci niso tako lahko za vzgojo in lahko naredis ogromno napak, tudi ce imas izkusnje z drugimi pasmami. Kasneje, cez nekaj casa ali po par psih, pa obicajno ze stvari dovolj obvladamo, da si lahko privoscimo tudi samostojno solanje.
Logiran
NyNy
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 81


« Odgovor #912 : nedelja, 10.09.2006 : 21:11:07 »

Ivy seveda ti lahko pošljem samo...KaM in KakO...e-mail?  Huh Ker ZS ne delajo ne meni niti tebi  Roll Eyes

Slik sem naredila že mali miljon, samo zaenkrat nič nebo, ker v Big bangu niti v simobilu nimajo takšnega kabla ki bi pasal na moj mobitel in se povezal z računalnikom. Groza!!! Bo treba nekaj nardit ...sicer pa škoda da danes z Katjo nista bili doma  Undecided


robin imam eno vprašanje... Undecided ob kateri uri so oni dobili "zajtrk"? Sicer to zdaj nima veze z zajtrkom ampak, Skye je danes dobil tri "večje" obroke in enega manjšega, samo ni nič kakal...  je fejst narobe kaj s tem?  Undecided Huh Undecided Huh ...ker normalno ravno ni  Roll Eyes  Undecided  samo me zanima če je fejst za skrbet???  sram

Ker vso napokano hrano , ki jo je pojedel čez dan cel dan držati v tako malem trebuščku...ne vem no... mogoče pretiravam za vse skupaj .. ampak vseeno... Tongue



LP
Logiran
ivy
novinec
*
Sporočil: 24


« Odgovor #913 : nedelja, 10.09.2006 : 22:36:35 »

HEJLO!

Ja mene tudi zanima kak kaj z hrano, ko je še majhen? 3 obroki, 4 obroki...?
So briketki namočeni alli suhi za mladička ok? Al raje kaj drugega? Vem, da je potrebno imeti take, ki so prav za majhne kužke -mladičke.

Nyny: Kolikor vem jo lahko daš tukaj med tekst tako kot je to storil Robin. Poskusi, če ne pa ti magari mejl posredujem. Tudi meni je zelo žal za danes, a kaj čmo. Jaz sem bila nekje v hribih na Kozjanskem.

Logiran
robin
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 427


« Odgovor #914 : nedelja, 10.09.2006 : 22:48:29 »

Kajjj? Kako je pa to mogoče? A si sigurna da ni kje zunaj kakal Cheesy
Pomojem boš imela ponoči kakanje na kubik. Pri nas so jedli zjutraj okoli 9h. No javi jutri kako bo, samo sem prepričan da bo ponoči kakal. Roll Eyes

Ivy najbolje da dobi suhe brikete za mladičke in vodo posebej, za zajterk naprimer skuto ali jogurt z malo mleka da ni tako gosto in ne iz hladilnika, vso ostalo hrano (meso, priboljški .....) pa čisto po malo.
Logiran
Strani: 1 ... 56 57 58 59 60 [61] 62 63 64 65 66 ... 118   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Beli višavski terier - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines