mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 20.10.2024 : 23:36:37

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Beli višavski terier - čvek
Strani: 1 ... 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 ... 118   Dol
Natisni
Avtor Tema: Beli višavski terier - čvek  (Prebrano 225898 krat)
0 članov in 17 gostov pregleduje to temo.
Pumma
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 198


« Odgovor #450 : sreda, 08.02.2006 : 20:56:31 »

Torej boš res vzel dve psički? Shocked Grin Oh ja robin,.. Torej imaš sedaj: Filipa, Lizo, Saro, Miško, Piko, Barbi, Niko, Ajo,.. Jih nič ne pomešaš med sabo? Torej je Filip blažen med ženami. Uf, kako ti to uspeva, jaz se samo čudim. Cheesy
No, pozdravi vse svoje westije in (pi)škotke. Wink
Lp
Logiran
robin
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 427


« Odgovor #451 : sreda, 08.02.2006 : 21:20:33 »

Ja z odraslimi res ni nobenih problemov, tamali pa so štala. Dela je veliko, sploh sedaj ko jih pripravljam za razstave, ker moram z vsakim posebej ven hodit, ker tista varijanta da grem z avtom v gozd in se tam jagamo je sicer fina, ampak pol niso navajeni na povodec in hojo ob nogi, pa prometa se bojijo in ljudi, tako da sedaj hodim ven z vsakim posebej v mesto, pa vmes malo vadimo razstavno stojo in tko, to traja vsak dan ene 3 ure ali pa še več, približno eno uro na dan samo pospravljam za njimi, eno uro češem, pa še kaj se najde za sproti, če pa kam grem ali imam kakšen drug opravek, pol se mi pa itak vse na glavo postavi in ko pridem domov, eno uro samo pospravljam. Sicer mi pa babica veliko pomaga, samo njo nič ne ubogajo, je pa dobra da jim da zajest in za pit in jih ven spusti in jih malo krega če lajajo kot nori. Tako da kar gre, pa ograjen vrt je tudi velik plus. Tako da si kakšnega bolj "uokvirjenega" življenskega sloga sploh več ne predstavljam, sem že čisto ven padu, tako da je tole zame čisto normalno, vse ostalo pa neznosno dolgočasno. Cheesy
Logiran
PIKA POKA
novinec
*
Sporočil: 19


« Odgovor #452 : četrtek, 09.02.2006 : 15:55:09 »

LEP POZDRAV S PRIMORSKE!
Pišem vam prvič, zato mi tudi ni še vse jasno kako deluje ta forum...
No, pred kratkim je umrl moj kosmatinček Rex, zato sem se odločila za drugega kužija. Kar nekaj časa so mi všeč višavčki... pa še zadnjič sem se z enim igrala, tko da so me čisto začarali.
Malo sem pogledala na internet in sem videla RES dosti oglasov. Zanima me kakšna je razlika med tremi psarnami ki sem jih zasledila (*****). Zakaj je cena mladiča v prvi 800€, v drugih dveh pa 600€?Huh Pa še začudilo me je, kako ima lahko samica kar 8 mladičkov. Je to normalno?
CIAO CIAO
Logiran
Pumma
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 198


« Odgovor #453 : četrtek, 09.02.2006 : 16:28:19 »

Pozdravljena na forumu PIKA POKA! Smiley
Seveda je normalno, da ima psica 8 mladičkov. (čeprav se to ne zgodi prav pogosto) No, razlika v ceni je odvisna tudi od kvalitete psov in možnih nagrad na razstavah. (nazivi: npr. prvaki v lepotnih tekmovanjih) Kot vidim se zanimaš za rodovniškega kužka/o, glede po ceni. Priporočam ti, da se kar najbolje pozanimaš o psarni, kjer želiš vzeti kužka in potem boš že sama precenila kako in kaj. Pozanimaj se pa zato, saj lahko pomisliš, da te bo kuža spremljal veliko let. (od tebe odvisno je ali bo zdrav in tipičen predstavnik)
Poročaj kako si se odlolčila. Lep pozdrav! Wink
Logiran
Luka007
otrok do 14 let
*
Sporočil: 37


« Odgovor #454 : četrtek, 09.02.2006 : 17:31:13 »

Sej če bi dal 800€ brez rodovnika bi.... uf bolš da ne sanjam. ja mladičkov majo ukol 5-6, lahko tut več ali manj  Cheesy

Dobrodošla med nami pika poka  Cheesy

pa moje sožalje za Rex-a Cry , sem občutu to na lastni koži kako je Cry
Logiran
NyNy
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 81


« Odgovor #455 : četrtek, 09.02.2006 : 18:54:13 »

Hei vsi skupaj...
Nekaj časa nisem čekirala tega foruma pa se mi je postov kar nabralo v tej temi Cheesy 

Aia, Pumma nisem še nikjer zasledila, da bi kje napisala, pa me zanima če je tvoj Lux wolly? Pa zeeeelo je lustkan Cool


Lp, Nina
Logiran
NyNy
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 81


« Odgovor #456 : četrtek, 09.02.2006 : 18:56:09 »

P.s.
Tajina Luna je tudi Little angel...
Uma, ti imaš kakšne slikice od Arwen?

Logiran
Pumma
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 198


« Odgovor #457 : četrtek, 09.02.2006 : 20:30:09 »

NyNy, Lux ni wolly, ampak zaenkrat je še vseeno zeeloo mehak. Če ga počohaš malo bolj pod mehko dlako se že čuti trša dlaka. Zaenkrat je zelo priden, le takoj ko je za nekaj časa sam, se začne jokati in stokati,.. sram Roll Eyes
Lep pozdrav!
PS: NyNy, komaj čakam, da dobiš višavčka, ker je ful dobro z njim, le na začetku je malo težko, ker še ni na vse navajen. Meni je čas, če pogledam nazaj, zelo hitro stekel mimo. Wink
Lep pozdrav vsem skupaj! Cheesy
Logiran
Luka007
otrok do 14 let
*
Sporočil: 37


« Odgovor #458 : četrtek, 09.02.2006 : 21:30:40 »

Js se sploh ne spomnim obdobja ko je moj pes odrastel, spomnim se samo 1. teden in potem ko je že odrastel, med tem pa nič  Wink
Logiran
robin
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 427


« Odgovor #459 : četrtek, 09.02.2006 : 23:19:27 »

No ti si pa dober Luka, mi vsi kle jamramo, pa lulanje, pa lajanje, pa navajanje na povodec, pa jokanje ponoči in zgodaj zjutraj, pa mehka dlaka, pa trda dlaka, pa ušeska gor, pa ušeska dol, pa mlečne zobe ven.......... Grin
Ti se pa vsega tega sploh ne spomniš??? Huh Izgleda je vse mami naredila, ali pa ne in si pač bolj "flegma" tip. Cool
No boš poročal čez kakšen teden kakšno je stanje. Cheesy

Tiste naslove o višavčkih sem ti pa poslal na mail, bo kar zadosti. Wink
Logiran
majchi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 268


« Odgovor #460 : četrtek, 09.02.2006 : 23:26:58 »

oprostite da se umešavam v vašo temo...pika poka sožalje za rexa.od kod si?moj sosed ima višavca ki je pravi mali hiperaktivec Smiley njegov ori bi kar divjal in divjal,medtem ko moja shih tzujka leži pri mojih nogah in posluša debato med mano in tem sosedom.imajo kr dosti energije se mi zdi...od kod si pika poka?
Logiran
robin
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 427


« Odgovor #461 : četrtek, 09.02.2006 : 23:47:13 »

LEP POZDRAV S PRIMORSKE!
Pišem vam prvič, zato mi tudi ni še vse jasno kako deluje ta forum...
No, pred kratkim je umrl moj kosmatinček Rex, zato sem se odločila za drugega kužija. Kar nekaj časa so mi všeč višavčki... pa še zadnjič sem se z enim igrala, tko da so me čisto začarali.
Malo sem pogledala na internet in sem videla RES dosti oglasov. Zanima me kakšna je razlika med tremi psarnami ki sem jih zasledila (*****). Zakaj je cena mladiča v prvi 800€, v drugih dveh pa 600€?Huh Pa še začudilo me je, kako ima lahko samica kar 8 mladičkov. Je to normalno?
CIAO CIAO

PIKA POKA zdravo!!
Razumem tvojo začetno zmedenost in nelagodje ob prebiranju oglasov, pa zakaj to ,pa ono?? Skoraj vsak dan odgovorim vsaj na eno takole podobno pismo, kot je tvoje.
Vse kar te zanima v zvezi s tem zakaj 800, zakaj 600, kaj je to pogojno vzrejno dovoljenje, kaj je to opravljeno vzrejno dovoljenje, kaj je to prvak v lepoti..................... Vse to ti lahko razložim če boš hotela. Tako da ti bo vse jasno in boš točno vedela kaj vprašati vzreditelja ko se boš zanimala za mladička. Pa da ne boš mislila da ti ponujam mladička iz moje vzreje, jih trenutno nimam. Poznam pa razmere na sceni in vem da bi rada marsikaj povprašala. Torej če te kaj zanima v zvezi z Westiji piši na moj mail   westinshow@email.si  Smiley 

Sicer pa ti je že Pumma tudi iz lastnih izkušenj že svetovala, saj je na začetku tudi iskala informacije na forumu in zdaj je že ponosna lastnica rodovniškega Westija Luxa.

p.s.: Imen psaren in vzrediteljev na forumu ne smeš omenjati, ker je to reklama in kot vidiš je bilo to v tvojem postu izbrisano.

Lep pozdrav.
Logiran
robin
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 427


« Odgovor #462 : petek, 10.02.2006 : 00:12:30 »

oprostite da se umešavam v vašo temo...pika poka sožalje za rexa.od kod si?moj sosed ima višavca ki je pravi mali hiperaktivec Smiley njegov ori bi kar divjal in divjal,medtem ko moja shih tzujka leži pri mojih nogah in posluša debato med mano in tem sosedom.imajo kr dosti energije se mi zdi...od kod si pika poka?

Maja?HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh?
Kaj pa si hotela s tem povedat? Grin
Pa menda ja ne misliš reči, da so višavci divjaki shihtzuji pa angelčki? Grin
Mi imamo samčka Westija Filipa in je tudi hiperaktiven, ampak zdajle lepo leži na kavču in spančka, malo prej pa je bil na sprehodu in se je zdivjal. V ponedeljek pa sem bil na obisku pri enih znancih , ki imajo dve samički in enega samčka Westija in samički sta bili kar živi, samček pa je bil tako priden da kar nisem mogel verjeti.
Torej znotraj vsake pasme in spola so taki in drugačni osebki in nekomu, ki so mu všeč Westiji ga ne boš odvrnil s tem, da mu rečeš da so hiperaktivci, ker to vsekakor so. S primerno vzgojo pa so zelo prijetni družabniki. 
Draga  Maja, da nebi tale moj post slučajno vzela kot kakšno prepiranje! Niti slučajno, si samo izmenjujemo mnenja. Smiley Ampak jaz se pač čutim od boga poklican zagovornik najlepših psov na svetu Roll Eyes, tako da se z menoj o tem pač ne da debatirat Grin.
Aja še to , da ne bo pomote, najlepši in najbolj pridni psi na svetu so VIŠAVCI Lips Sealed.
Čau, čau.
Logiran
majchi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 268


« Odgovor #463 : petek, 10.02.2006 : 00:17:01 »

nisem hotla povedat da so višavci divjaki shih tzuji pa angelčki.po pravici povedano nisem niti pomislila na to  Grin sem hotla samo povedat da ima ta ki ga jaz poznam dooooooosti energije v primerjavi z mojo...je pa tudi resi da je Srečka bolj kauč psica Smileyžž Cheesy
Logiran
robin
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 427


« Odgovor #464 : petek, 10.02.2006 : 00:22:45 »

No pol pa vredu Smiley, lepo počohaj svojo malo pipiko in vse naj naj. Wink
Logiran
Strani: 1 ... 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 ... 118   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Beli višavski terier - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines