mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 18.09.2024 : 19:15:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Beli višavski terier - čvek
Strani: 1 ... 55 56 57 58 59 [60] 61 62 63 64 65 ... 118   Dol
Natisni
Avtor Tema: Beli višavski terier - čvek  (Prebrano 223348 krat)
0 članov in 9 gostov pregleduje to temo.
robin
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 427


« Odgovor #885 : sobota, 08.07.2006 : 21:41:44 »

Oj, hvala za čestitke.
Ja punčke bodo pa iskana roba letos Huh
Imena pa še nimam izbrana razen SKYE je že določeno za NyNy, z ostalimi pa sploh še nisem nič o tem govoril, tako da bomo še videli.
Smo pa mamico zdajle skopali je bila reva vsa umazana in je že kar smrdelo, samo jo res nisem mogel stran od mladičkov dobiti ker sploh noče, je šla pa lulat sem jo pa hitro popokal in v kopalnico, sirota kako je pridna, še uleže se ne ker jo je tako strah da bo kakšnega povaljala kar v sede spi, res je boga. No saj čez kakšen teden jih potem ponavadi malo popusti ta že skoraj pretirana dobrota. Jo pa stalno "pitamo" in posteljnino menjamo tako da ima maksimalo vse kar ji lahko pomagamo.
 Smiley
Logiran
terier
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 136


« Odgovor #886 : nedelja, 09.07.2006 : 09:35:16 »

Robi, čestitke,čestitke!!!!!Kar 4 fante  Cheesy- sigurno imate kakšen recept za "tako produkcijo" - male tajne velikih mojstrov a ne!!!  WinkŠenkrat vso srečo z malimi in mamico Neva ,oba Škotka in seveda tudi Airedalci Smiley
Logiran
robin
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 427


« Odgovor #887 : torek, 11.07.2006 : 18:11:53 »

Hvala lepa za čestitke Smiley

Mamica in miškolini so v redu, le vročina nas malo daje.
Imamo pa že imena  Cheesy
SKYE in SNOOPY (obadva gresta na Štajersko)
SMARTIE (ostaja na Gorenjskem v Mengšu)
SPEEDY (zapušča Slovenijo in se bo selil v Italijo)

Lp
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #888 : torek, 11.07.2006 : 19:51:36 »

Super robin, cestitke se enkrat, simpaticna imena. Smiley
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #889 : četrtek, 13.07.2006 : 08:24:23 »

Tako, se jaz malo oglasim ce nobeden noce pisat Wink Mi smo bili vceraj na enodnevnem izletu na morju in smo veselo plavali - Uma sicer ne tako z veseljem, pobuda je bila tenis zogica, Arwen pa z najvecjim veseljem v vodo in je kr plavala in plavala in plavala in skoraj ni hotela vec ven.

Sicer pa se nasa Arwen prvic zeni, zdaj bo stara 7 mesecev ta teden, upamo, da ne bo prehudo oziroma da bo tak pridna kot Uma, ki se cel cas cisti in hlack skorajda ne rabi.
Logiran
pia15
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 171


« Odgovor #890 : četrtek, 13.07.2006 : 10:02:07 »

robin, čestitke sedaj pa hitro kakšne slikce gor Wink

Uma, pri nas s plavanjem v morju ni bilo problemov. Prvič je sicer nalajal morje, ko sem pa šla jaz v vodo pa takoj za mano noter. Sicer ima pa svoj čolnček in ga lepo vozim zraven. Samo pri nas je ta problem, da kdorkoli ko gre v vodo bi ga naš junak reševal in pol dela takšno po plaži, da se mu vsi smejijo - tudi tisti, ki niso ravno ljubitelji psov.
Trenunto naju pa zelo muči poletna vročina. Ker je na balkonu dosti bolj hladno kot v hiši in Terry noče sam spati na balkonu sem se sedaj tudi jaz preselila tja. Pokrivam ga z mokro brisačo, ima svoj bazen, da se gre namočit in mu vsaj malo pomagam pri vročinskih mukah. V nedeljo se pa gremo nekam kopat, gre zraven fantova rottweilerka, ki je naravnost zaljubljena v mojega, sam on je še pogleda ne  Cheesy


Lep pozdrav....

Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #891 : ponedeljek, 24.07.2006 : 13:36:47 »

Jaz imam eno vprasanje...a je kdo bil v Oberwart-u in bi malo sporocil kaksno je bilo stanje med visavci??
Logiran
robin
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 427


« Odgovor #892 : ponedeljek, 24.07.2006 : 14:46:38 »

Ojla Uma, zelo ostra konkurenca, vsa gospoda je spet prišla, jaz imam spet rezultate od moje drage Agniezke iz Varšave, ki seveda ni manjkala, pa tudi naslednji dan na Madžarskem.
V Obervarthu ogromno preko 30 Westijev,
Pri fantih v Ch Class CAC, CACIB, BOB - Un Puor Moi Du Muolin De Mac Gregor od moje drage Martine, odlično 2 je dobil lepotec iz Zagreba, a veš tisti iz Hrušice od gospe Verstovšek, ampak niti R.CAC.
Open Class fantje CAC, R.CACIB - U are the one Du Moulin De Mac Gregor od Agniezke iz Varšave.
Pri samičkah je v Ch Class zmagala ena Ola la psica ampak je dobila samo CAC, druga je bila Up To Date Du Moulin De Mac Gregor R.CAC od Agniezke.
Pri samičkah je dobila CACIB v Open Class Bambina dei Melograni, drugo mesto v open in R.CAC Quenesis Blataj od moje drage Hane.
Sodil pa je Štefan Šinko - Slovenija

Moje madam niso bile, je hotela Lana našo Liziko sabo vzet, samo je prestara da bi mladinske šampionate odpirala in obenem premlada za hudo konkurenco v odraslih razredih, tako da veselo lenarimo in nabiramo moči za Trbovlje, aja še CAC Sinj na Hrvaškem bo prej Tongue
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #893 : torek, 25.07.2006 : 08:10:24 »

Aham, kul, hvala za informacije. Kako so kaj tamickeni??

Arwen se goni in je cisto depresivna, pa lula mi spet v stanovanju zadnje par dni, kar naenkrat jo je piclo.
Logiran
robin
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 427


« Odgovor #894 : četrtek, 27.07.2006 : 16:26:14 »

Oj,
naši miškolini so v redu, zdaj že veselo racajo naokoli in so vsak dan bolj lušni.

A tvoja madam pa lula po hiši Roll Eyes smrkolinka mala. Moje so tudi zelo čustvene ob gonitvah, tako da nimaš kaj, jo bo že minilo.

Komaj čakam jesensko razstavno sezono, ker je že skrajno dolgočasno Grin
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #895 : sreda, 02.08.2006 : 10:22:50 »

Tako mi gremo danes na pocitnice, in si bomo 14 dni dali duska. Smo pa vceraj doziveli se en sok:

tamala (Arwen) se je sla samomorilskega padalca in je skocila iz okna med prvim in drugim nadstropjem, k sreci samo na nadstresek vhoda, tako da je padla dobra dva metra. Zgleda je morala skocit in pristat na nogah ali pa je imela blazno sreco, ker nas je na nadstresku pricakala ko smo prisli domov. Potem smo jo z mukami in lestvi ter raznimi akrobacijami uspeli dvigniti dol iz nadstreska. Bila je cisto v soku in seveda sem letela k veterinarju, ki pa je na sreco vseh ugotovil, da psu ni nic!!!! Tako da danes spet veselo tece po dvoriscu in laja na vse kolesarje, ki se pripeljejo mimo.
Logiran
robin
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 427


« Odgovor #896 : sreda, 02.08.2006 : 14:30:58 »

Jojjj!
Tamladi psi so čisto nori, meni je tudi enkrat en padel z balkona iz prvega nadstropja v pritličje! Pa tudi ni nič bilo. Groza!
No lepo se imejte na morju, pa da ne bo Arwen kakšnega morskega psa ven zvlekla Grin.

Mi smo bili ravnokar pri frizerki sta se Fillip in Liza frizirala, tako da Fillip lahko zdaj sprejema goste, ki pridejo njegove otroke gledat Grin. Lizika je pa itak vedno v bojni pripravljenosti in gre lahko na razstavo tudi danes ob polnoči če je treba Tongue.

Lp
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #897 : nedelja, 13.08.2006 : 22:39:48 »

No, evo nas nazaj s pocitnic. Za kopanje ravno nismo imeli vremena, bilo pa je idealno za golfiranje. Zdaj smo pa nazaj in nestrpno pricakujemo, da se Uma zacne gonit in da jo bomo koncno parili. Samec je izbran, zdaj mora samo se narava narediti svoje.

Pa verjetno pridemo v Trbovlje se kaj pogledat! A pride se kdo z visavci??
Logiran
robin
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 427


« Odgovor #898 : sobota, 19.08.2006 : 11:45:57 »

Ojla, mi seveda pridemo v Trbovlje v polni zasedbi seveda, tokrat z vsemi prvimi damami - LIZA the mega star, SARA odpira svojo mladinsko kariero, BARBIE pravtako začenja v mladih sicer še kar malo premlada ampak naj pač malo vadi in pa seveda moja lubica MIŠKA miss world  Cool Cool Cool, pridružil pa se nam bo še Škotski lepotec LOVE JOY ki pravtako začenja mladinsko show kariero. Vso našteto lepoto bo seveda vodila naša draga Lana.
Lp
Logiran
robin
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 427


« Odgovor #899 : sobota, 19.08.2006 : 22:12:03 »

No pa še kratek utrinek z današnjega piknika na travi
ali pa recimo temu lulanje in kakanje zunaj. Smiley


Logiran
Strani: 1 ... 55 56 57 58 59 [60] 61 62 63 64 65 ... 118   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Beli višavski terier - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines