mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 18.09.2024 : 19:18:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Beli višavski terier - čvek
Strani: 1 ... 54 55 56 57 58 [59] 60 61 62 63 64 ... 118   Dol
Natisni
Avtor Tema: Beli višavski terier - čvek  (Prebrano 223354 krat)
0 članov in 14 gostov pregleduje to temo.
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #870 : ponedeljek, 26.06.2006 : 12:21:27 »

Glede gonitve, v bistvu je ze tisti rjavkast izcedek lahko zacetek gonitve, tako da v bistvu stejes od tam. Ceprav to stetje ni sploh zanesljivo. Jaz ti priporocam, da jo pazis celotno gonitev tako kot da bi bil najbolj kriticen dan, in bos sigurno na varni strani. Kriticni snevi pa se v bistvu zacnejo nekako ko neha krvavet in potem priblizno tako dolgo kot je kravela gonitev se traja. Predvsem jo opazuj in je ne spuscaj z vrvice, pa bo vse vredu!
Logiran
taja75
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 96


« Odgovor #871 : ponedeljek, 26.06.2006 : 12:30:28 »

Ma saj ne gre za to, kdaj je treba paziti. To itak ves čas  Smiley
Bolj me zanima tako na splošno.
Zdaj je pač prva gonitev in mi je po dolgem času spet vse novo. Prejšnjo psičko sem imela popolnoma naštudirano, pri Luni pa nas to vse še čaka :-)

Tina, ali ti ko se psička goni prakticiraš umavanje pred sprehodom? Da se malo ublaži vonj .... ? Je to sploh smiselno?
Pa hlačke v stanovanju? Kako jih prenašajo?
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #872 : ponedeljek, 26.06.2006 : 12:36:56 »

Jaz je nic ne umivam, pomoje nima smisla, ker je itak prezeta z vonji. Edino kar jo, po koncu gonitve jo skopam, da odstranim morebitne vonje, ki se se zadrzujejo v dlaki, itd.

Moja hlacke kr dobro prenasa v stanovanju, vendar jih nima skoz gor, vecinoma cez noc in takrat ko smo v sluzbi jih dam gor, ker takrat spijo in potem je lahko kaksen flekec kje. Drugace pa se non-stop lize in s flekci nismo imeli nobenih problemov.
Logiran
taja75
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 96


« Odgovor #873 : ponedeljek, 26.06.2006 : 12:42:45 »

Saj tudi sama sem razmišljala za čez noč in dop. ko je sama doma.
Pop. je itak večinoma zunaj z nami (na vrtu) ...

Se v času gonitve izogibaš dolgih sprehodov po ustaljenih poteh in raje ubiraš manj obljudene poti (kjer se tudi ljudje s kužki ne sprehajajo toliko) ali se ne daš motiti in je tvoj (vaš) tempo enak?
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #874 : ponedeljek, 26.06.2006 : 12:48:07 »

Odkrito povedano se ne dam kaj posebej motim. Tako ali tako sem sredi mesta in so gonece psice kot po tekocem traku. Mogoce se samo nekoliko izogibam tistim najbolj ferkventim uram tik pred in po dnevniku, ko je najvec psov zunaj in grem na srehod malo kasneje. Pa ne pustim ravno da tik pred blokom lula, to je vse. Za zdaj smo 2 gonitvi preziveli brez problemov, razen kaksen glup lastnik, ki noce privezat svojega samca, pa ceprav se ze od dalec deres da se ti psica goni in jo imas na kratki vrvici, eni so pac cepci.

Sicer pa moja ni ravno nezna do nadleznih samcev... Cheesy
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #875 : ponedeljek, 26.06.2006 : 13:03:15 »

Tudi jaz še enkrat čestitam Umi... Njen odpoklic je bil prava poslastica!!!

Sicer pa, se mi je zdelo, da je sodniku kar k srcu prirasla. Mu je morala trikce kazat... Ko bi kdaj naredili še kakšen izpit s trikci, bi bili tudi mi inštruktorji bolj dobre volje...
Logiran
taja75
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 96


« Odgovor #876 : ponedeljek, 26.06.2006 : 13:06:12 »

Hehe, tudi Luna je skoraj "pajsnila" enega preveč pogumnega španjelčka na morju, ki se je že hotel kar nanjo spravit  Wink
Pri nas na srečo ni veliko samčkov okoli. 3, ki ji dokaj redno srečujem na sprehodih (pa še to ne vsakodnevno), drugače je več psičk  Smiley
Logiran
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #877 : ponedeljek, 26.06.2006 : 17:17:08 »

Uma, čestitam za izpit! Pa seveda šestitke tudi Umi na štirih tačkah.  Grin
Logiran
robin
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 427


« Odgovor #878 : petek, 30.06.2006 : 12:07:42 »

Oj Uma, moram popravit eno svojo izjavo v zvezi z Portoroško razstavo, sem ful oholo izjavil da tista dva Slovenska Westija ki sta bila nista nič dosegla. No eden je bil res zadnji - samček v mladih, vendar Slovenska samička v mladih je bila pa prva, ime ji je pa Jurlija Senatra iz Jesenic če se ne motim. Imam zdaj popolne rezultate za vse Višavce po vseh skupinah za oba dneva, dobil sem jih iz Poljske!!?? Sramota za vse organizatorje da ne morejo objavljat rezultatov, saj to je edini dokaz o kvaliteti pa kar drago plačujemo prijavnine. SRAMOTA!! Da si moramo sami na roko zapisovat rezultate in jih pol po netu vse naokoli iskati.
No moj tako opevani Leonhard's Super Agent - sin svetovnega prvaka, je bil v Umagu absolutni zmagovalec , v Portorožu je dobil odlično-četrto mesto Grin, gospa v Portorožu je izbirala čisto drugače in BOB dala samčku iz mladih, je bil res lep majčken in popolno telo - podobne prednike ima kot naša Aja. Sicer je bil pa med odraslimi fanti prvi samec od gospe Lorene iz Italije, ki je njena nova pridobitev iz Švedske- tudi "normalne" velikosti.
Lp, pa čestitke za registrirano ime psarne. Smiley
Logiran
robin
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 427


« Odgovor #879 : petek, 30.06.2006 : 12:10:26 »

Ja pa šeenkrat opravišilo Slovenski Višavki Jurliji Senatri v mladih, in iskrene čestitke za velik uspeh v hudi mednarodni konkurenci.
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #880 : petek, 30.06.2006 : 13:02:12 »

Hvala za cestitke - saj sem se ze registrirala kot maksi, samo da bo se uradno.

Sem gledala tega visavcka mladega na slikah, zelo zanimivo vse skupaj, mislim, potem je bil se 2. v grupi.

Kako pa je Pikica - ze imaste male pikice in filipe??
Logiran
robin
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 427


« Odgovor #881 : petek, 30.06.2006 : 13:16:04 »

Ne ne pipik še ni, zdaj se večkrat na dan malo sprehajava in razgibavava zaenkrat je vse v najlepšem redu.
Včeraj smo imeli ful neurje in tamali norci so bili kar zunaj in so se kar lovili in noreli Roll Eyes, pa kaj takega pa še ne Cheesy, ti so čisto podivjani, pa še Barbie, Sara pa Fillip zraven. Samo Miška in Piki lepo noter, Liza je pa v Črni gori.
Lp.
Logiran
robin
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 427


« Odgovor #882 : sobota, 08.07.2006 : 14:46:14 »

Ojla! Cheesy

Ekskluzivno za mojpes.net sporočam, da je svetovna populacija Westijev bogatejša za 4 prelepe male fantke, ki bodo v ponos meni, pasmi in novim skrbnikom. Rodili so se včeraj od 19h-22h brez vseh težav in naše pomoči.

So pa vsi rezervirani, tako da pri nas letos mladička ni več možno dobiti.

Se pa opravičujem vsem, ki so me kontaktirali pred kratkim, ker vseh še nisem utegnil osebno obvestiti, tako da če gdo od njih bere tole temo, brez zamere, pač več kot štiri fantke letos ne bomo imeli in žal niste prišli na vrsto. Jaz bi z veseljem ustregel vsem  Grin, samo tako pač ne gre.

Smo presrečni in zelo zadovoljni Smiley
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #883 : sobota, 08.07.2006 : 16:45:58 »

Hej Robin cestitke za 4 male fantke, izgleda da so letos fantki v "modi", cestitke Pikici in bodocim lastnikom. Upam, da bomo lahko prisli kaj na oglede sicer ko bodo ze malo vecji.

Kaj pa se teh mladickov tice, tudi mi racunami nanje se letos z Uminim prvim leglom, tako da mora za nas tudi se kaj ostat. Grin

Sicer pa, a lahko eksluzivno ze zaupas imena teh malih sladkih cukrov??
Logiran
taja75
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 96


« Odgovor #884 : sobota, 08.07.2006 : 19:20:22 »

OoOoOoOoOo, čestitke še s štajerskega konca!  Grin
Pa bravo za mamico! Le razvajajte jo zdaj, si je zaslužila!  Wink

So pa res fantki letos "na sporedu" in jaz sem vsakič znova, ob taki vesti vesela, da smo mi prišli do naše Lunce  Cheesy

Logiran
Strani: 1 ... 54 55 56 57 58 [59] 60 61 62 63 64 ... 118   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Beli višavski terier - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines