mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 26.09.2024 : 23:52:29

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Beli višavski terier - čvek
Strani: 1 ... 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 ... 118   Dol
Natisni
Avtor Tema: Beli višavski terier - čvek  (Prebrano 224330 krat)
0 članov in 22 gostov pregleduje to temo.
NyNy
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 81


« Odgovor #840 : torek, 23.05.2006 : 19:56:44 »

robin predloge za ime pa še zbiram Smiley tako, da kar ideje na plano Grin

asja jaz jih imam par Grin upam da ti bo katero všeč Tongue (za rodovniško ime, pri robinu na leglo "S")
 
 - Shiva
 - Sandie
 - Sency
 - Shana
 - Sheena
 - Sally
 - Sassha

In kot je robin napisal je tudi meni osebno Stella zeeelo lepo ime za psičko Cheesy



Lp, Nina



Logiran
robin
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 427


« Odgovor #841 : torek, 23.05.2006 : 20:46:53 »

O hvala za pomoč, upam da bomo potrebovali vsa ta imena pa še enga fantka zraven pa smo opravili. Cheesy
Logiran
NyNy
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 81


« Odgovor #842 : torek, 23.05.2006 : 22:33:07 »

To bi blo več kot super!  Grin Samo ni 9 rahlo preveč ... boga Pika Roll Eyes

robin naslednji teden bo že kaj vidno za 1oo% brejosti?





Lp, Nina








Logiran
robin
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 427


« Odgovor #843 : torek, 23.05.2006 : 22:55:40 »

Zaenkrat se nič ne vidi, sam so tisti nevidni znaki, če psico poznaš in si to že dal skoz. Sicer je pa šele 16 dni minilo in to pa res še ni nič.
Ja 9 ji jih pa res ne privoščim, 6 bi blo noro, 4 bo pa čisto v redu.
Lp.
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #844 : sreda, 24.05.2006 : 10:53:50 »

koliko jih pa imas ze rezerviranih ce ni skrivnost?
Logiran
robin
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 427


« Odgovor #845 : sreda, 24.05.2006 : 13:23:03 »

Joj zdaj sem pa že nervozen, pa sploh nisem nic o tem razmišljal, pa sem moral sčvekati, zdaj pa mam.
Uma rezervacije smo sprejemali od januarja dalje, ko smo oddali prejšnje mladičke in nikoli ne bom več to počel, ker toliko psov pa spet nimam, da bi kar preko celega leta interesente sprejemal. Na listi jih je pa preveč in vztrajno jih pošiljam na Ptuj pa kamorkoli pa kar nič. V stalnem kontaktu pa sem samo s tremi na čakalni listi, tako da na te računam, ostale pa bom poklical kakšen teden pred kotitvijo.
Seveda pa sploh še ni 100% da kaj bo, ker psi pač niso stroji, sicer upam in verjamem, da bo vse ok, ker Pikica je ogromna močna psica, kot Miška, še malo bolj.
Lp.
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #846 : sreda, 24.05.2006 : 13:52:30 »

Ja, saj vem kak je to, meni se po svoje zdi, da je itak boljse nic sprejemat vnaprej, ker pol pa recimo imas rezervirane psicke, pa so sami samci ali obratno in potem so ljudje razocarani. Bolje je samo listo delat in pocakat takrat ko se psicki dejansko skotijo, ko vidis koliko jih je, katerega spola, ali so zdravi, itd. A ti hodis na ultrazvok s tvojimi?? Pa se eno vprasanje ali jih po trebuhu pobrijes, da mladici lazje pridejo do seskov??
Logiran
robin
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 427


« Odgovor #847 : sreda, 24.05.2006 : 14:14:19 »

Ne na ultra zvok ne hodim več, pobrili jih pa tudi več ne bomo, ker bo tudi pikica jeseni mogla na razstave in potem je cela štala, mojim dlaka raste po pol leta pa še zmeraj jo nimajo zadosti. Jaz sem videl pri gospe kjer sem kupil Miško in Barbie da jim dlako spne pri strani v čopke, pa bomo videli kako bo šlo.

Sicer pa da povem novi trač, glede Varaždinske razstave, so me vse kolegice vzrediteljice od Srbije, Poljske do Pariza nadrle zakaj se nisem pritožil glede na pripetljaj, da je moja Miška dobila CAC, pol pa ga ni dobila!?!
No in jaz sem res klical v Zagreb na kinološko in povedal, da bom dal pritožbo k njim in na FCI, da to pač tako ne gre ...bla...bla..
Takoj so si zapisali vse podatke in rekli če psica ki nas je premagala res ni bila v katalogu potem bomo titulo dobili 100%.
No in že čez 10 minut me kličejo nazaj in poslušaj sedaj to, premagala nas je psica:
INDIRA VAN GORGEN
  oče: Happy White Konqistator
  mati: Sweety Black & Blue
Tako oče kot mati te psice sta od Anđele Ban, ki je bila sodnica!!! Psica pa je bila v katalogu samo po "napaki" organizatorja v open class in ne v intermediate, kot jo je menda lastnik prijavil. Pa ajde da bi bla vsaj lepša, saj smo že bili drugi pa nisem nič jamral nikoli, ampak taka štala!?
Moj komentar: Grin Grin Grin Lips Sealed
Moja Miška bo najbolj titulirana Višavka v Sloveniji pa če se svet podere, neglede na stroške in napore, hčerka evropskega prvaka in vnukinja dvakratnega svetovnega prvaka Grin, joj se mi kar smiljo teli Hrvatki.
 Smiley
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #848 : četrtek, 25.05.2006 : 10:32:58 »

Kriza, ja zgleda so pac ugotovili, da v open class nimajo sans in so se potem naknadno prestavili v intermediate...kaj mores. Dejstvo pa je, da ni nikjer predpisa, da sodnik ne bi smel soditi psov iz svoje vzreje - jaz sem eno razstavo zaradi tega ze odpovedala (lanski Oberwarth), potem pa sem se po pogovrih odlocila, da tega ne bom vec pocela, ce drugi ne, zakaj bi jaz to eticno vprasanje upostevala.
Logiran
bino
novinec
*
Sporočil: 19


« Odgovor #849 : nedelja, 04.06.2006 : 20:04:31 »

HALLO!
Ful dolgo me že ni bilo.Ampak zdaj mi ni Bino kable od interneta pregrizno! Grin Grin Grin
Imam en problem.
Danes sem opazila,da binova dlaka postaja malo rjavkasta na spodnjem delu hrbta pri koži(od repa navzgor). Undecided
Ve mogoče kdo,kaj je to?Nekje sem že to brala,pa ne vem kje.....
Hvala za odgovor! Grin Grin
Logiran
pia15
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 171


« Odgovor #850 : nedelja, 04.06.2006 : 20:42:39 »

Ja mi smo imeli podobne težave ampak sedaj na srečo že dolgo ne. Pri nas je bilo to zaradi bolh, ki jih je pobral na travniku.  Potem smo mu začeli redno devati ampule in tablete program (uničijo razvojno pot bolh-ali nekaj takega). Najprej ga preglejte, če ima mogoče kakšno bolho. Ker naš se je zelo grizel, potem je pa pri Matkotu dobil še tablete proti alergiji. Lahko se uporabi tudi clartine, če ga mogoče imate. Nekdo mi je rekel, da je to zaradi hrane, tako, da smo takrat tudi hrano menjali imamo sedaj royal canine za višavce pa je vse OK. Nisma nič več rjava. Upajmo, da bo tudi pri vama izginilo  Wink
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #851 : ponedeljek, 05.06.2006 : 09:17:41 »

To je lahko zaradi hrane. Moja se je barvala na Eukanubo in Nutro, tako da ko smo zamenjali, ni bilo vecv problemov z barvanjem. Je pa dlaka, ki je ze trda, torej dobro trimana, lahko nekoliko temnejsa kot druga.

Mi se porocamo iz razstavnega vikenda - bili smo na CACIB NoviGrad in CACIB Prijedor v BIH, oba dneva smo v vmesnem razredu dobili oceno Odlicno z zelo lepim opisom in RCAC.
Logiran
pia15
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 171


« Odgovor #852 : ponedeljek, 05.06.2006 : 09:23:38 »

Uma čestitke, z naše strani Cool  Pa še tako naprej Wink
Logiran
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #853 : torek, 06.06.2006 : 11:30:55 »

Uma čestitke tudi od mene!  Grin
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #854 : četrtek, 15.06.2006 : 11:15:40 »

Torej, pocasi vam lahko zaupam, da bom morala presedlati v paket maxi, samo se cakam uradno potrditev.

Naslednja stvar pa je, da sem se uspela dogoviriti za samcka iz ene izmed znanih francoskih psarn, sicer ga se nismo uradno rezervirali, verjetno bomo jeseni sli najprej na obisk, ce bo vse po sreci pa se nam bo pridruzil v zacetku prihodnjega leta. Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 ... 118   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Beli višavski terier - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines