mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 26.09.2024 : 23:50:06

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Beli višavski terier - čvek
Strani: 1 ... 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 ... 118   Dol
Natisni
Avtor Tema: Beli višavski terier - čvek  (Prebrano 224306 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #825 : sreda, 17.05.2006 : 09:40:37 »

Kot je ze robin napisal, dejansko dajo vse v gobec kaj jim pase, macjo hrano pa ima marsikateri rad - zato ti priporocam, da macjo hrano prestavis na kaksno visje mesto, da ne bo mogla zraven, ker mislim da ni ravno priporocljiva macja hrana za mladicke.

Glede lulanja, tudi mi imamo obcasno sranje, prejsnji teden se je tamali mesalo in se je 3x na postlo polulala v roku par dni, ampak treba je veliko potrpljenja in pocasi bo. Ne obupat. Cheesy
Logiran
pia15
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 171


« Odgovor #826 : sobota, 20.05.2006 : 08:15:57 »

evo po dolgem času se spet mi2 oglašava. Dosti novega je pri nas...preselili smo se bolj na "kmete", kar očitno Terryu zlo paše ker je lahko non stop zunaj, razen ko nas ni doma je v hiši. Sosedova psička se je čist zaljubla v njega sam on je sploh ne povoha. Končn si je pa našu mačjo prijatlco, ki hodi pred njim in se mu vala pod nogam.
Aja pa zopet smo bili na obisku pri veterinarju, kjer mu je prvič celo pasalo. Mel je namreč ultrazvok mehurja in mu je zlo pasalo  Smiley sam so mu pa ugotovil kronično vnetje mehurja tako, da sva sedaj 3 tedne na antibiotikih in nič več ležanja na ploščicah  Sad

Pa še ena bolj vesela novička....Proti koncu leta bo Terry dobil novo punco. Vzeli bomo namreč višavko (z rodovnikom tokrat obvezno) tako, da če kdo ve za leglu, ki bo v tistem času naj prosim sporoči.



Lp


Pia&Terry


Logiran
robin
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 427


« Odgovor #827 : sobota, 20.05.2006 : 08:47:49 »

Ma ne morem verjeti, res boš pipiko kupila, norišnica. Ja saj na "kmetih" je bolj luštno kot v mestu, pol pa človek takoj pomisli da dva psa bi pa šlo.
Kar se legel tice saj veš da se ne sme reklamirat, razen paketi maksi in mega, ampak spletne strani psaren bos pa ze nasla, pa oglasi pa Kinolog pa te fore.
Mi smo pred 14 dnevi parili našo Pikico, pa za enkrat se še ne ve sigurno, sam jaz mislim da bo kar po planu, ker je bilo lani vse brez zapletov. Če mladički bodo potem bodo za oddajo septembra in če bo kaj frej in če ti bo casovno ustrezalo si dobrodosla, sicer ti bomo pa ze kaj pametnega svetovali. Pa na kaj je treba biti pozoren pa tko, sam saj ti maš ze kar izkusnje pomojem tako da se bos ze znala odlocit. Aja pa Uma tudi upa na kaksen narascaj, se mi zdi da bo imela tamala Umi cisto proti koncu leta gonitev pol bodo pa mladicki gotovo v naslednjem letu.
Uma je zdajle na razstavi na Hrvaskem, jaz bi tudi moral iti mam dve lepotici prijavljeni, pa je nasa draga Lana zbolela (Lana razstavlja nase pse), tako da se kratkocasim na netu.
Lepo se pedenajta s Terryjem, kako bo pa tanovi tamali ime?
Lp.
Logiran
pia15
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 171


« Odgovor #828 : nedelja, 21.05.2006 : 09:13:41 »

robin predloge za ime pa še zbiram  Smiley tako, da kar ideje na plano Grin

Zdle pa šibava s Terryem na izlet na Jelenov greben Smiley

Robin, če boš pa ti imel mladičke potem se bova pa skup usedla pa pomenla za eno tvojo pupiko  Smiley


LP


Pia
Logiran
robin
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 427


« Odgovor #829 : nedelja, 21.05.2006 : 16:55:16 »

Ja počakajva, da se rodijo, ker mam že nekaj interesentov, pol pa kot sem rekel z veseljem sem na voljo in mislim da vsi ki so na "čakalni list", kar ne bodo ostali, ker čakajo že od novega leta pa nič se nismo vmes slišali, no eni so že tudi vmes spet klicali in tako, ampak kot pravim, počakajmo pa bomo lahko pol za sigurno govorili, zdaj ni še o čem govoriti.
Imena pa bodo na S, en fantek bo Skye, to je že sigurno, ostalo pa še ne vem, recimo Stella bi bila lahko ena punčka .... pa tako naprej, sam to so rodovniška imena jaz skoraj vse pol drugače kličem, sam če se že rodovniško dobro zbere, pol pa gre.

No vidva na Jelenov greben, mi smo bili pa v Varaždinu na razstavi danes in naša Škotka Liza je bla prva - odlično1 in prvak razreda mladih, Višavka Miška pa druga odlično2 in R.CAC.

Zdaj grem pa malo ven tamale kulirat se jim že čisto trga, prej so celo teraso poscali, pol sem pa vse z vodo polil, zdaj so pa še večji svinjak naredili.
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #830 : nedelja, 21.05.2006 : 21:09:12 »

No tudi mi na kratko porocamo iz CAC Novi Marof, Uma je bila odlicno 1 in CAC, prav tako Bibi, kar pomeni da je bila razstava za nas zelo uspesna.

Robin, a je tvoja Pikica breja?? Jaz bom morala res pocasi razmisliti o visjem paketu, da bom lahko se kaksno rekla.. Wink
Logiran
robin
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 427


« Odgovor #831 : nedelja, 21.05.2006 : 21:33:56 »

Ja Pikico smo parili zadnjič, ko je bila Liza v Sarajevu, saj sem že pozabil ker datum je bil, moram itak jutri prijavo legla poslat na Kinološko zvezo, imam vse napisano.
Mi je pa ful žal da se nisem sam odpravil v Novi Marof, sploh mi niso možgani delovali, saj bi lahko dol kakega profi hendlerja prosil naj mi Miško not pelje, Lizo pa itak lahko stara mama v razstavni ring pelje pa bo prvak mladih tako da bi jo lahko tudi jaz. Me je frizerka Nika tako nadrla dones ko sem najavil moje lepotice na osvežitev frizure in ji povedal da nisem šel, zato ker sam pač ne morem sirota uboga. Grin Je pa danes na frizuri westika Luna od Taje, bo vsa napedenana za Hrušico. Moje westike imajo že idealno frizuro, so ble že prejšnji teden, sam ene dve dlake sta za popravit, Liza pa rabi finiš, ker gre še na tri razstave zdajle na hitro mora še Slovenski in Hrvaški Junior Champion zaključit tako da bo potem Multi J-CH v treh državah Roll Eyes, čimprej se mora spokat iz mladih ker njena sestrica Sara mora tudi pohiteti saj bo oktobra že stara 18 mesecev, no ampak saj bo z levo roko, začeti v Juniorjih pri 15 mesecih je pa res premoč.
Potem pa končno začne moja nova generacija, uf bomo še garali celo leto 2007, pa še evropska v Zagrebu!!
Lp.
Logiran
taja75
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 96


« Odgovor #832 : nedelja, 21.05.2006 : 22:33:09 »

iiiiiii, robin, izdajalec : Cheesy Tongue Cool Grin Smiley

Res je, Lunca je spredenana, tak da bi jo lahko kar danes bila na razstavo peljala  Grin
pa sva prišli domov šele po 20h in se niti več nisva imeli komu zunaj pokazat  Roll Eyes
je pa važička zato šetala gor in dol po stanovanju  Smiley

Srečali smo se tudi s sestrico (Beauty oz zdej je Bela) - nas je Danicka naročila tako. Jaz nisem nič vedela in sem bila res zelo prijetno presenečena  Smiley

Uroš, računam, da se v nedeljo spoznamo   Wink
Mi je rekla NIkka, da naj te kar za rokav pocukam in še vprašam za kakšen nasvet, če mi kaj ne bo jasno (po moje se mi bo na 5m videlo, da sem prvič na kakšni takšni razstavi  Roll Eyes)

... nočko
Logiran
robin
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 427


« Odgovor #833 : nedelja, 21.05.2006 : 22:48:20 »

Lunico bomo tako natupirali in napudrali da bo najlepša, brez skrbi, mam jaz vse, sicer bo z mojo Barbie v istem razredu "tekmovala" ampak to ne pomeni da vama ne priviščim čimboljšo uvrstitev. Sicer pa sploh ne moreš nevem kako slabo izpasti, kakšni so bili danes razstavljalci v Varaždinu Shocked Roll Eyes Grin, tako slabo pa res še ne, kmetija na kubik. Pa ful freh, kot da se gre za življenje in smrt. 
Logiran
taja75
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 96


« Odgovor #834 : ponedeljek, 22.05.2006 : 10:33:01 »

Hehe, a pol res ne bom zgledala, kot slon v trgovini s porcelanom?    Cheesy

Res me zanima kako bo! Ko sem bila leta 1995 na (prvi in tudi zadnji) razstavi s Sibo v Simonovem zalivu, je bilo res luštno. Tudi Siba je bila takrat v razredu mladičkov. Jaz pa res čisto neobremenjena, ker nisem niti vedela kaj naju čaka.
Zdaj pa vas berem kakšne so priprave na razstave in se mi zdi čisto drugače, kot je bilo takrat. Takrat res nisem čutila nobene tekmovalnosti (kot praviš, da je bilo zdaj v Varaždinu).

Belo razstavno vrvico še moram najt ta teden. V Velenju je nimajo  Huh mi je rekel prodajalec, da bele pa res še nikoli niso imeli  Undecided Bom šla še v Celje pogledat, če bom imela kaj več sreče.
Logiran
robin
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 427


« Odgovor #835 : ponedeljek, 22.05.2006 : 10:46:25 »

Vrvice se prodajajo na razstavi v vseh barvah in tiste prav taprave za razstavo, boš tam kupila, sicer jih imam pa jaz več in če jo nebi dobila jo dobiš pri meni, samo bo sigurno in je poceni, na hitro ti bomo pokazali kaj sodnik od tebe pričakuje, Luno boš prinesla meni na mizo in jo bomo meli hitro zrihtano in vse bo fenomenalno. Meni se gredo razstave tudi ful zares, sam jaz nobenemu ne želim nič slabega, jaz se pač zanesem na odlično pripravljenost psa in lepo prezentacijo, na nepristranskega sodnika in to je to, potem pa zmaga najlepši. 
Logiran
taja75
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 96


« Odgovor #836 : ponedeljek, 22.05.2006 : 10:58:47 »

Oh fino, potem bom pa kar na razstavi vrvico kupila  Smiley

Mi verjetno ne bomo hodili toliko na razstave, oz. zelo je odvisno koliko nam bo všeč v nedeljo  Cool  ampak tudi če se odločimo za kasnejše (občasno) razstavljanje, bomo vsekakor ostali le na območju SLO.
Ne dvomim pa, da ti vzameš te zadeve dosti bolj resno, in prav je tako, če si se odločil, da boš razstavljal! Polovičarstvo pač nikjer ni dobro, a ne? Wink
Logiran
robin
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 427


« Odgovor #837 : ponedeljek, 22.05.2006 : 12:05:27 »

Ja kar se tvoje Lune tiče jaz mislim da se splača naredit Junior Champion Slovenije, to pomeni da rabi tri zmage v razredu mladih od 9-18 mesecev. Vse kar je več je pa veliko več razstavljanja in traja najmanj eno leto ampak ponavadi kar malo več, da postane Champion v odraslih. Če pa se niti Luni niti vam ne bo dopadlo, pol bo pa itak Champion v vaših srcih, a ne  Cheesy.
Logiran
taja75
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 96


« Odgovor #838 : ponedeljek, 22.05.2006 : 13:20:43 »

No, mi boš v nedeljo (če bo čas dopuščal) malo več razložil o teh naslovih (jaz sem namreč čisto zelena v tem), ok?  Wink

Ampak .. vremenska napoved za vikend, pa ni ravno lepa  Sad
http://uk.weather.com/weather/local/SIXX0001?x=0&post=post&letter=K&code=code&y=0
Logiran
robin
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 427


« Odgovor #839 : ponedeljek, 22.05.2006 : 13:58:34 »

Oh to vreme in te odprte razstave, sem se tako namučil včeraj v Varaždinu, k sreči sem imal samo dva psa.
Ja mi bomo meli mali vrtni paviljonček postavljen in ponavadi ga imajo vsi, zdaj če ga nimaš se boste pa kje malo stisnili, mene nobena družda ne moti, meni je važno da imam na začetku čas da moje tabele spedenam, ker to ima prednost pred vsem. Pol pa lahko vse ostalo.

Upajmo da bo veter razpihal grozeče oblake in bo vseeno brez dežja, napovedi za toliko dni v naprej se včasih tudi malo spremenijo.
Logiran
Strani: 1 ... 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 ... 118   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Beli višavski terier - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines