mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 16.08.2024 : 08:41:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  šolanje  |  Reševanje  |  Tema: Reševanje ponesrečencev - čvek
Strani: 1 ... 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57 58 ... 75   Dol
Natisni
Avtor Tema: Reševanje ponesrečencev - čvek  (Prebrano 148302 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
sirtaki
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.576


« Odgovor #780 : petek, 02.09.2005 : 13:13:08 »

Obstaja že KD Celeia tko da tole KD Keleia verjetno nit na KZS neb šlo čez...

Sicer pa SAR ni slovenska kratica, se mi zdi je samo to predpisano? Tako da jaz glasujem za KD S.A.R z ali brez pikic se razume Tongue
V končni fazi majo tud v deželi "ablakov"  K-9 klub...

Logiran
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #781 : petek, 02.09.2005 : 15:51:41 »

Citat
Sicer pa SAR ni slovenska kratica, se mi zdi je samo to predpisano? Tako da jaz glasujem za KD S.A.R z ali brez pikic se razume
V končni fazi majo tud v deželi "ablakov"  K-9 klub...

Točno na to sem tudi sam mislil,ko sem predlagal.
Če lahko imajo oni K-9,lahk imate tudi vi(oz.mi,glede na to,da bom itak se včanil) kratico.

Pa še prijetno kratka je. Wink

Lp Zoran
Logiran
ewchy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 533


« Odgovor #782 : petek, 02.09.2005 : 19:14:33 »

SAR je tudi meni zelo vsec. Vendar verjetno ne bi bilo najbolje ce bomo imeli se tecaje. Ker je tipicno resevalska beseda.
KD Herman Celjski je v ozjem izboru. Meni se tudi zdi fajn. Je taka tipicna celjska beseda Smiley.
Drugace pa je KD Keleia res prevec podobno Celeii.
Za zbiranje imena imamo se dost casa - do novega leta, tako da upam da bomo do takrat izbrali res fajn ime.
Predlogi so pa se vedno dobrodosli! Wink A ve mogoce kdo se za kaksen fajn logotip? Mogoce kaksna malo bolj smesna karikatura psa?

Zoran super da se bos vclanil Smiley. Potem moramo pa mi trije z Ines se vneto navijati za Snoopy-a! Cheesy Wink
Logiran
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #783 : petek, 02.09.2005 : 19:22:19 »

Citat
SAR je tudi meni zelo vsec. Vendar verjetno ne bi bilo najbolje ce bomo imeli se tecaje. Ker je tipicno resevalska beseda.

To sploh ni pomembno!
Naj se ve,da je primarna dejavnost reševanje-je pa to le ime društva. Wink

Citat
Zoran super da se bos vclanil . Potem moramo pa mi trije z Ines se vneto navijati za Snoopy-a!

Skor se morm,glede na to,da sem kar naprej pri vas. Wink

Ej,pa zraven imena(Snoopy)imamo direkt še logo. Grin Grin Grin


LP Zoran
Logiran
Noli
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 587


« Odgovor #784 : sobota, 03.09.2005 : 21:50:39 »

Meni pa SAR preveč internacionalno in presplošno zveni, tko brez duše  Huh sram. KD Herman zveni mnogo bolje (če že mojga Cinkota ne marate  Tongue).

Danes je bil na nacionalki (v oddaji Sožitja) prispevek posnet na madnarodnem taboru v Zagorju  Cheesy, žal sem prve tri minutke zamudila  Smiley. Moram priznati, da me je Bjondi (pes, da ne bo pomote) prov nasmejal  Grin Grin, g.Klančišar pa malo razjezil  Sad, saj je izjavil da je edino pomembno za reševalnega psa to, da ni premajhen ali pretežak  Lips Sealed. O karakterju pa ne duha ne sluha  Huh. No ja, še vedno zagovarjam to, da je edino pomembno da pes ni agresiven, ne do ljudi, ne do ostalih živali, teža in velikost gor ali dol  Wink Wink.
http://www.rtvslo.si/modload.php?&c_mod=rtvoddaje&op=web&func=read&c_id=24792

LP Noli
Logiran
ewchy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 533


« Odgovor #785 : nedelja, 04.09.2005 : 10:41:16 »

Kd Cinko je meni vsec, ampak po moje veliko ljudi ne bo vedelo kaj to pomeni. Bom pa dala med predloge, hvala Noli. Wink Kaj pa pravite na KD Celjski grofje? Ampak se mi zdi da bi moral imeti KD tako ime, da je nekaj v zvezi s psmi.
A ve mogoce kdo kje se na netu najdejo kaksni fajni logotipi? Ali pa vsaj kaksne malo bolj smesne karikature psov da malo ideje dobimo kako naj bi zgledalo.
Joj jaz pa vceraj nisem uspela gledati Sozitja, upam da bom danes ujela ponovitev. Je pa mislim na enki okoli 13.00.
Logiran
majda
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 165


« Odgovor #786 : torek, 06.09.2005 : 13:32:32 »

Danes sem poslala M.predlog,za ime Celjske zvezde,prvič ker ima celjski grb tri zvezde,drugič pa smo tudi člani zvezde kajne.Kako se vam zdi.
                                                                                               Majda Cheesy
Logiran
ewchy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 533


« Odgovor #787 : torek, 06.09.2005 : 14:06:43 »

Jure, moje sporocilo ti bom napisala pod to temo ker se mi zdi da bolj pase sem. Kako je bilo v Avstriji? Kaj dobrih uvrstitev? Ja ti psi so res hecni, ne vem meni niso tako vsec. Veliko bolj so mi staffordi. Kako se je pa odrezal bivsi svetovni prvak?

Majda, kaj pa vem za Celjske zvezde. Saj je fajn, ampak meni se zdi da bi moralo biti povezano s psi. A se vidimo danes na treningu?
Logiran
Jure
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 141


« Odgovor #788 : torek, 06.09.2005 : 14:10:31 »

Mi2 z Lanom sva na IPO-tu našla na žalost 4, zadnjega sem jaz za**** Wink. Poslušnost 48 in ovire 49. Bila sva pozitivna, če bi našla še tistega pa bi bile stopničke Cheesy

Drugače pa je kolega Andrej na ruševini našel 3, kar je bilo na zelo težki ruševini tudi ok!

Svetovni prvak pa me je malo razočaral. Mislim da je bil 5. njegova poslušnos pa se mi je zdela kar slaba..

lp,
Jure
Logiran
majda
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 165


« Odgovor #789 : torek, 06.09.2005 : 14:11:31 »

JA na trening pridem.saj tudi druga kinološka društva nimajo ime povezana z psi
                                                                 Majda
Logiran
ewchy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 533


« Odgovor #790 : torek, 06.09.2005 : 14:21:05 »

Cestitke!! Cheesy Res lepe tocke za poslusnost in ovire. Skoda za zadnjega... Ampak pri tem ne mores biti nikoli 100%.

Majda saj men je drugace ful fajno ime. Zdaj Milos zbira predloge in bomo potem glasovali za njih Wink. Jaz se vedno navijam za Snoopy!! Cheesy Cheesy Wink

Se vidimo
Logiran
oliver
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 212


WWW
« Odgovor #791 : torek, 06.09.2005 : 21:59:30 »

Jure čestitam!
 Cool
Prideš na memorial to soboto?
Lp K
Logiran
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #792 : torek, 06.09.2005 : 22:51:44 »

Citat
Majda saj men je drugace ful fajno ime. Zdaj Milos zbira predloge in bomo potem glasovali za njih . Jaz se vedno navijam za Snoopy!!

Ah,na Snoopya kar pozab,saj si vidla,da me je Miloš dans skor ozmerjal,ko sem omenil to ime. Wink

Pa takoooo lepo ime! Undecided


LP Zoran
Logiran
Jure
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 141


« Odgovor #793 : sreda, 07.09.2005 : 09:16:07 »

Tako je se vidimo na memorialu in že komaj čakam Wink

Lp,
Jure
Logiran
sirtaki
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.576


« Odgovor #794 : sobota, 10.09.2005 : 23:23:04 »

Čestitke Krimovkam  Wink
Logiran
Strani: 1 ... 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57 58 ... 75   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  šolanje  |  Reševanje  |  Tema: Reševanje ponesrečencev - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines