mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 24.08.2024 : 19:28:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: weimaraner - čvek
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 155   Dol
Natisni
Avtor Tema: weimaraner - čvek  (Prebrano 330335 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Angelsnoweim
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 372


« Odgovor #225 : nedelja, 26.12.2004 : 00:19:40 »

Joj, puno, PUNO ti hvala! Baš si me obradovala! Zaista lijepo od tebe! Hvala. Pošalji na angelsnow@net.hr

Agnes! Još mi nisi poslala članek. Ja čekam i čekam, nikako da dočekam... :-(
Logiran
Angelsnoweim
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 372


« Odgovor #226 : nedelja, 26.12.2004 : 18:08:52 »

Agnes! Još mi nisi poslala članek. Ja čekam i čekam, nikako da dočekam... :-(

Stigao mi je mail od Breze, ...Breza, molim te, daj ponovno taj mail pošalji na ovaj mail (to je mail mog prijatelja):davor.koscak@hi.htnet.hr
Jer mail koji si mi poslala ima 5904 Kb, što mi zauzima previše prostora, a kompjuter mi se počeo kvariti (kupujem zato novi idući tjedan), pa kad pokušam to otvoriti sve mi se zablokira!
Ajde molim te!!!

Puno hvala unaprijed!!!
Logiran
Angelsnoweim
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 372


« Odgovor #227 : sobota, 01.01.2005 : 23:54:18 »

Faust i Simba na Božić...

http://www.foto-ljubimac.com/foto/albums/userpics/10266/sim%26faust2512.jpg 46.73 KB

pointing...
http://www.foto-ljubimac.com/foto/albums/userpics/10266/fpoint2512.jpg 45.51 KB

[slika spremenjena v povezavo; Jana]
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #228 : ponedeljek, 28.03.2005 : 15:56:16 »

V zadnji stevilki revije Moj pes sem nasla tale oglas:
Oddam tri leta starega weimaranca z rodovnikom. Je zelo lep,navajen na zivljenje v hisi z velikim vrtom, je precej razvajen. Ker imam bolj rada konje, bi psa rada oddala. Informacije na telefonu: ***
 Huh

Upam, da bo pes nasel primeren dom. Pa da se ga naslednji lastnik ne bo navelical tako kot prvi! Angry lp
Logiran

Angelsnoweim
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 372


« Odgovor #229 : ponedeljek, 28.03.2005 : 22:07:11 »

Moj Faust je mrtav, već 4. tjedan prolazi, a njega više nema...
Jako sam tužna. Pozdrav svim weimaraneroljupcima i mojim prijateljima u SLO, čuvajte svoje drage weimije.... Cry
Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #230 : torek, 29.03.2005 : 09:30:43 »

Sozalje Cry Kaj pa se je zgodilo?
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #231 : torek, 29.03.2005 : 10:08:24 »

 Cry Cry Cry

Angelsnoweim, me je kar stisnilo pri srcu, ko sem tole prebrala. Faust je bil res krasen kuza. Naj te Simba tolazi....drzi se! lp, Tanja
Logiran

ewchy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 533


« Odgovor #232 : torek, 29.03.2005 : 15:05:00 »

Angelsnoweim, moje sozalje ob izgubi Fausta!  Cry Cry  Ceprav sem ga videla samo na slikah, je bil prekrasen pes...

Eva
Logiran
Breza
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 192


« Odgovor #233 : sreda, 30.03.2005 : 11:02:10 »

Uf, angelsnoweim....moje sožalje!

Kaj pa se mu je zgodilo? Na razstavi v Ljubljani je bil res krasen, zdrav pes...
Logiran
Breza
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 192


« Odgovor #234 : sreda, 30.03.2005 : 11:07:42 »

V zadnji stevilki revije Moj pes sem nasla tale oglas:
Oddam tri leta starega weimaranca z rodovnikom. Je zelo lep,navajen na zivljenje v hisi z velikim vrtom, je precej razvajen. Ker imam bolj rada konje, bi psa rada oddala. Informacije na telefonu: 031 641 210
 Huh

Upam, da bo pes nasel primeren dom. Pa da se ga naslednji lastnik ne bo navelical tako kot prvi! Angry lp

...tudi jaz upam, da bo kuža našel odgovorne lastnike....  Angry

S triletnimi mačoti ni ravno lahko, sploh če kot mladički  niso imeli pravilne vzgoje. Nikakor ne smemo pozabit, da imajo weimi lahko tudi do 70 cm plečne višine in temu primerno telesno maso. Razen tega samci weimov slovijo po svoji dominantnosti (in 3-leten samec je ravno v tapravih letih), ki v mnogih primerih ni ravno lahko obvladljiva...  Undecided
Logiran
kirka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 75



« Odgovor #235 : sreda, 30.03.2005 : 11:42:56 »

Reviji MOJ PES se najlepše  >:(zahvaljujem za objavljanje NEPREVERJENIH OGLASOV - IN POUDARJAM, v izogib nadaljnjiim natolcevanjem in ugibanjem, da psa, ki je omenjen v oglasu, NIKAKOR NE ODDAJAM, in da ima omenjeni pes pozornost skrbnice 24 ur na dan (pes je praktično vedno in povsod z mano - ne vem, za koliko drugih psov v Sloveniji bi lahko to trdili), kar lahko potrdijo vsi, ki  poznajo mene in mojega psa. In dalje: moj pes nikakor  ni noben podivjan, neobvladljiv, nesocializiran samec (pes ima opravljen izpit B-BH), ampak čisto običajen, VZGOJEN IN PRIJAZEN, morda tudi nekoliko preveč razvajen, pasji mrcinko, za katerega bi njegova skrbnica naredila praktično vse.  NIKAKOR PA GA NE BI ODDALA.

Ljudje so pač pokvarjeni in najlaže je prizadeti nekoga tako, da udariš tja, kjer veš, da ga bo najbolj bolelo.  Angry

In to je tudi vse, kar zadeva ta forum.
PS
Če tole pisanje deluje nikoliko nepovezani , prosim upoštevajte, da me razganja od besa.



Logiran
Breza
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 192


« Odgovor #236 : sreda, 30.03.2005 : 12:02:34 »

 Shocked ...ups, nisem vedela, da gre za tvojega psa, kirka!

Je pa res, da je oglas z zgoraj navedeno vsebino objavljen v reviji Moj pes.  Undecided

...in kar prvo pomisliš ob takem oglasu je, da psa pač nekdo ne more več krotiti, oziroma da se ga je naveličal.

Vsekakor pa obsojam ljudi, ki si drznejo dajat oglase na račun drugih. Nizkotno!  Angry

Glede objavljanja v reviji Moj pes pa.... saj veš, kaj pravi urednik: "So samostojna in neodvisna revija in lahko pišejo kar hočejo"  Roll Eyes

Lp, B.  Smiley
Logiran
kemist
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 267


« Odgovor #237 : sreda, 30.03.2005 : 12:18:13 »

hallo!

moram priznat, da sem se v soboto kar nasmejal ob citanju omenjenega oglasa. Z veliko skepse sem vzel tisto "ker imam raje konje...". Odkar sem prekinil narocnisko razmerje z doticno revijo je svet lepsi. Cool

too much
Logiran
altervita
živim tukaj
***
Spol: Moški
Sporočil: 4.029


« Odgovor #238 : sreda, 30.03.2005 : 12:44:51 »

a to jaz prav berem? A Kirka se je po telefonski prepoznala, da naj bi šlo za njenga pas...če prav razumem.
Je pa res mal huda fora to. Pa kaj ne preverijo sploh kdo oddaja? To še pri Salomoncu naredijo...
BTW...ker sem že nekajkrat sporočal nove podatke o klubu, pa nisem niti dobil odgovora, me zanima, a to so tudi spremenili? Če se da komu pogledat. Predsednica je Boštjančičeva, pa se grem stavit, da je še vedno Spevan vpisan. Najmanj pa predsednika območnih skupin, recimo, Miha Gerbec. Ta je bil sto let vpisan, pa še telefonske ni mel več enake, hehe. noja, Moj Pes. Mogoče boi se morali preimenovat v "Na Psu"  Roll Eyes
Logiran
CowTarina
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 35


« Odgovor #239 : sreda, 30.03.2005 : 14:13:48 »

Angelsnoweim, tudi moje sožalje.  Cry

Tudi jaz sem videla tvojega prekrasnega weimija v Ljubljani.

LP Katarina
Logiran
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 155   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: weimaraner - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines