mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 22.07.2024 : 23:29:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: weimaraner - čvek
Strani: 1 ... 112 113 114 115 116 [117] 118 119 120 121 122 ... 155   Dol
Natisni
Avtor Tema: weimaraner - čvek  (Prebrano 327428 krat)
0 članov in 47 gostov pregleduje to temo.
HALLER
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


WWW
« Odgovor #1740 : ponedeljek, 08.06.2009 : 16:19:10 »

Počasi sem podaljševala čas, ko je bila v kletki. Če pa ni bila v kletki, sem jo imela ves čas na očeh in če se mi je zazdela sumljiva, sva šli hitro ven in sva zunaj lulali Smiley

Razumem ja. Trenutno preizkušam taktiko, da ko kaj spije pa da če ne gre v košaro spat al pa se igrat, potem čez kakih 5 ali 10 min greva lulat in dejansko se polula... se pa še dogajajo nesreče... samo ugotovit moram, kakšni znaki so, ko ga pritisne lulat, ker zaenkrat še nisem nič opazila.
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #1741 : ponedeljek, 08.06.2009 : 16:22:56 »

Ne računat,da boš zrihtala stvari v dveh dneh. Včasih kar malo traja.

Mi smo imeli cel kažin,ker Roy ni hotel lulat nikjer drugje,kot na travi pred blokom. Prvo leto smo na morju živce zgubljali   Grin

Logiran
HALLER
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


WWW
« Odgovor #1742 : ponedeljek, 08.06.2009 : 16:30:25 »

Ne računat,da boš zrihtala stvari v dveh dneh. Včasih kar malo traja.

Mi smo imeli cel kažin,ker Roy ni hotel lulat nikjer drugje,kot na travi pred blokom. Prvo leto smo na morju živce zgubljali   Grin



Hehe... saj vem, da bo trajalo en čas.. ampak se kar hitro uči. Je pa pravi mali vragec Cheesy vztraja pri svojem, dokler lahko. Se pa nič ni jokal.. niti ponoči, čeprav je bil zadnji pri mami. Tudi ona me je pozitivno presenetila, ko je Hallija skrila oz. ga odrinila nazaj in šele potem, ko me je malo prevohala, potem malega spustila do mene. Cheesy:D
So nekaj posebnega ti weimiji ja. Komaj drugi dan je tukaj pa si že hoče posteljo prisvojit, ampak še gor ne more sam,
tako da še je to zaenkrat rešljivo. Cheesy
Logiran
weimi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 319


« Odgovor #1743 : ponedeljek, 08.06.2009 : 17:22:48 »

Pa čestitke Evi in Živi - vama gre pa vedno bolje!


Ja res je.Nama gre vedno bolje.psici se je pri skoraj 6 letih odprlo in je začela super delat.

lp
Logiran
Angelsnoweim
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 372


« Odgovor #1744 : četrtek, 11.06.2009 : 12:57:50 »

Ojla,

javljam se samo nabrzaka, jer smo od danas u velikom raspakiravanju i jos vecem pospremanju.

Doputovali smo jucer doma sa duuuuuuuugog puta.
Bili smo u Dublinu u Irskoj na Europskoj izlozbi pasa sa Allegrom
i vratili se sa EVROPSKIM PRVAKOM ’09 i SAMPIONOM IRSKE!

Kao sto vam je vec poznato, isti vikend, prelijepa Allegrova kcerka (koju nam je doista kako joj ime kaze "nebo poslalo" Cheesy)
Grey Classic's Heaven Sent - "Nelly" (sestra od Holly) je na svojoj prvoj izlozbi na CAC Hrusica odusevila pasminskog suca iz Spanjolske toliko, da je ovaj pozelio fotografiju s njom za uspomenu, a poslije je odnijela i zasluzeni BEST IN SHOW PUPPY 3rd!

Jos jednom od srca velike cestitke Primozu, na svom tom trudu koji je u nju ulozio, koji u nju i dalje ulaze i koji ce u nju ulagati, te ujedno veliko hvala Nini Bester koja ju je zbilja fantasticno othendlala! Sretna sam sto je nasa miljenica u tako divnim rukama.

A jos nekoliko zgodnih slikica iz uzivancije koju smo imali po povratku iz Irske u moju domovinu, postavim ovdje, cim nadjem malo vise vremena!

Do tada, lijepi pozdrav svima od preponosne i presretne Kiki!
Logiran
Angelsnoweim
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 372


« Odgovor #1745 : četrtek, 11.06.2009 : 13:20:34 »

Zaboravih jos jednu fotkicu!
Tu su mi njih dvije bas prekrasne!

Logiran
weimi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 319


« Odgovor #1746 : četrtek, 11.06.2009 : 15:12:42 »

Kristina čestitke  Cheesy !!

ena nova fotka.je sicer zelo motna ampak se vidi kar se mora  Grin

Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #1747 : četrtek, 11.06.2009 : 17:29:41 »

Čestitke Kristina!  Cheesy Cheesy
Mlado razstavljalko smo pa videli v Hrušici in z Nino obvladata!!  Cheesy Cool Cool
Logiran
efica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 456


« Odgovor #1748 : četrtek, 11.06.2009 : 18:09:50 »

Kristina, čestitke za dvojni uspeh Wink

Eva, kok sta dobre Živa in Dru... Kako naučiš ta trikec?
Logiran
Angelsnoweim
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 372


« Odgovor #1749 : četrtek, 11.06.2009 : 20:07:35 »

@ Eva, super trik! Stvarno, kako si ju to naucila?

@Efica, upravo sam saznala da imamo, reklo bi se, "trojni uspjeh" :-)
Allegrov sin u Litvi Mello Fala Love'a "Tango" je prekjucer na svojoj drugoj izlozbi u zivotu (CAC Kaunas, Lithuania) osvojio ovo:
2nd show Puppy BOB (sto god da to bilo, ne kuzim bas najbolje) & Res BEST IN SHOW Puppy !!! Sudac za weimaranere je bila Mrs Zivile Povilaitiene.

Logiran
Angelsnoweim
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 372


« Odgovor #1750 : četrtek, 11.06.2009 : 20:10:19 »

..ma joj, sad kuzim! nekad sam stvarno smusena  Cheesy
2nd show Puppy BOB sam krivo prevela, trebalo je pisati samo Puppy BOB, ovo "2nd show" se odnosilo na drugu izlozbu u zivotu... slobodno izbrisite poslije ovaj moj post
Logiran
kan
novinec
*
Sporočil: 15


« Odgovor #1751 : četrtek, 11.06.2009 : 21:49:05 »

odgovor Majnici v zvezi s posvojitvijo odraslega psa. jaz sem sla na podlagi oglasa Kan-a pogledati v Postojno. Moram reči, da je bila ljubezen na prvi pogled in da sem si resnično želela,da ga dobim jaz kljub temu, da sem vedela, da me čaka kar zajeten finančni zalogaj, saj je bilo potrebno sanirati rano. Nisem ga pa hodila gledati ali sprehajati, torej videla sem ga le enkrat in še to le za 15 min. Sama sem si weimaranca želela in sem vedela točno kaj z njim dobiš. Ko dobiš odraslega psa se moraš zavedati, da nekatere stvari prinese s sabo in da moraš to sprejeti. Ne želim, da to izpade ko "solenje pameti", vendar je razlika ali imaš psa od malega in ga učiš ti ali naučenega že dobiš. Nisem zasledila ali bo to tvoj prvi pes in ali pasmo poznaš. Moram reči, da mi je Kan na začetku kar jasno pokazal kaj je prinesel s sabo in da na srečo nisva imela večjih težav. Vsekakor je kar trajalo preden se je navadil on nas in v končni fazi tudi mi njega. Kar koli boš z njim delala moraš vedeti, da ti bo vzelo malo več časa kot bi imela mladiča. Jaz imam Kana za to kar je namenjen in sem zelo presenečena kako se pes, ki je bil razstavni, v bistvu obnese na terenu. Bi bila zelo hvaležna informacije ali je v Sloveniji še kakšen weimaranec, ki je v lovskih rokah, da si malo izmenjamo izkušnje.
Logiran
kan
novinec
*
Sporočil: 15


« Odgovor #1752 : petek, 12.06.2009 : 07:18:51 »

Majnica včeraj sem pozabila dodati, da v kolikor psa dobiš, lahko kar koli vprašaš.
Čestitke vsem za vaše uspehe, še posebej Allegru in lastnici za Dublin!
Logiran
efica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 456


« Odgovor #1753 : petek, 12.06.2009 : 11:01:26 »

Uspehom ne konca ne kraja torej... še enkrat čestitke za Tangov uspeh! Sem ga vidla na fotki in je pravi lepotec Kiss Pa sestra Maya tudi Wink

@kan: Par weimarancev je v Sloveniji tudi v lovskih rokah in tudi precej je takih, ki niso v lovskih rokah pa delajo občasno tudi na terenu - večina teh je tudi aktivna na tem forumu, tako da lahko razvijemo kako debato na to temo Smiley
Logiran
Angelsnoweim
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 372


« Odgovor #1754 : petek, 12.06.2009 : 11:54:51 »

Hvala na cestitkama! Smiley

Nego, zaboravih pitati.
Je li bio netko na CACIB Portoroz? Ima li tko slike od vajmaraca u pasminskom ringu?
Koliko ih je bilo prijavljeno? Mozete li prepisati iz kataloga njihova imena po klasama?
Unaprijed zahvaljujem!
Logiran
Strani: 1 ... 112 113 114 115 116 [117] 118 119 120 121 122 ... 155   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: weimaraner - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines