mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 23.07.2024 : 01:15:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: weimaraner - čvek
Strani: 1 ... 110 111 112 113 114 [115] 116 117 118 119 120 ... 155   Dol
Natisni
Avtor Tema: weimaraner - čvek  (Prebrano 327496 krat)
0 članov in 25 gostov pregleduje to temo.
Vanilla
novinec
*
Sporočil: 44


WWW
« Odgovor #1710 : ponedeljek, 01.06.2009 : 07:53:34 »

Weimi  - cudovita fotka, cestitke. LP Darja
Logiran
majnica
novinec
*
Sporočil: 1


WWW
« Odgovor #1711 : ponedeljek, 01.06.2009 : 21:54:20 »

Prvič tu. :-) sem tudi jaz vidla oglas o prodaji sivkota na ***. Že od prej ljubiteljica te pasme, in zavedam se da ni to tako enostavna "sluzba" imet kuzka doma, ampak bi vseeno prosila za nasvet oz. mnenje. Če me sedanji lastnik izbere ;-) in postanem lastnica tega 3-letnega wimaranerja

lp, maja
Logiran
Zobek
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 310


« Odgovor #1712 : ponedeljek, 01.06.2009 : 23:08:19 »

@ Haller, mislim, da bo 2L posoda zadostovala, nisem šla sicer naše merit, ampak tako na oko se mi zdi, da je to to.

@ Weimi, čestitke za agility! Luštna fotka:-)

@ Majnica, jaz ti ne bi svetovala, da vzameš tega kuža. Res, da je Erosov bratec:-), ampak sama najbrž veš, da to ni enostavna pasma, sploh pa ne v primeru, da dobiš 3-letnega psa, za katerega niti ne veš, kako je vzgojen, poleg tega bo pa na začetku najbrž zelo težavno z njim, ker bo imel domotožje. Kaj pa vem, morda pa le preizkusi in se parkrat oglasi tam, naj ti posodijo kuža za nekaj časa, za kak sprehod ali več, da boš sploh videla, kako skupaj funkcionirata. Ampak ...vse je odvisno od tega, kako je bil vzgojen do sedaj...prav veliko ga po moje spremeniti ne moreš, kaj pa vem. Morda ti lahko pomagajo novi lastniki Kan-a, ki so bili v podobni situaciji. Težko pa ti karkoli rečem, ker te ne poznam dovolj in ne vem, kakšne so tvoje dosedanje izkušnje s psi. Če je to prvi, potem vsekakor ne priporočam!

No, jaz pa se oglašam z dobrimi novicami ....včeraj smo se udeležili CAC Hrušica in odnesli lepe lovorike...Eros je dobil CAC, BOB in BOG 2!
Po krajšem razstavnem odmoru nas je uspeh zelo razveselil, čeprav smo bili na koncu čisto izmučeni..se pozna, da nimamo razstavne kondicije Grin. Dan pa je bil super- vreme nam je bilo naklonjeno, družba je bila odlična, še enkrat hvala Efica in Miha, da sta tako dolgo ostala in navijala in pa čestitke tebi Primož za uspešen začetek razstavne kariere z malo sivo damo (ups, pozabila sem ime Wink).

Še par fotk:




Pa še uradna:



Lp, Nina
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.360


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1713 : ponedeljek, 01.06.2009 : 23:11:05 »

zobek, vsekakor cestitke, vendar takoj snemi z javnega albuma zgornjo sliko.
Sem mislila, da je dovolj jasno, da se z mojpes.neta NICESAR NE POBIRA DOL IN NICESAR NE KOPIRA DRUGAM!
Logiran

Zobek
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 310


« Odgovor #1714 : ponedeljek, 01.06.2009 : 23:21:42 »


Jana, se opravičujem za napako...sem mislila, da ni nič narobe, če slikco objavim še tukaj, če je že objavljena na tem forumu.
Bi jo pa snela, če bi jo znala Wink. Kaj naj naredim?
Logiran
Zobek
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 310


« Odgovor #1715 : ponedeljek, 01.06.2009 : 23:24:50 »


Jana, mi je že jasno...slikca izbrisana Smiley. Pa se še enkrat opravičujem...bom objavila raje še kakšno svojo...jutri:-)
Logiran
efica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 456


« Odgovor #1716 : ponedeljek, 01.06.2009 : 23:30:04 »

Še enkrat čestitke Zobku in Erosu!!! In pa seveda Primožu in Neli Wink Vsi ste bili krasni - lepi za pogledat in zanimivi za pogovarjat Kiss
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.360


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1717 : ponedeljek, 01.06.2009 : 23:37:35 »

Lej, zobek, saj nisem butasta in ce si znala skint dol sliko s portala, jo nalozit v javni album in nalimati sem link http://photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs052.snc1/4476_109541055254_716620254_3207056_6320013_n.jpg, bi najbrz znala avtomatsko nalimati tudi tega http://www.mojpes.net/galerija/albums/hrusica09/DSC02335.jpg.

V glavnem, iz javnega albuma http://photos-a.ak.fbcdn.net spravi sliko po hitrem postopku dol kakor ves in znas.

Bom se morda milijontic napisala to, kar je napisano vsepovsod, predvsem pa v nogi celega portala, foruma, galerije ..., pa ocitno eni kljub dolgemu mojpes.netovemu stazu ne preberete, ne razumete, da mislim resno in ne upostevate:

Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.

V splosnih pogojih pa pise:

14.) Novice, članki, mnenja, sporočila, informacije, fotografije in druge vsebine so avtorsko zaščitene z domačo in mednarodno zakonodajo o avtorskih pravicah. Na voljo so vam izključno za vašo osebno in nekomercialno uporabo. Objava kateregakoli dela vsebine ali v celoti je prepovedana, razen pod naslednjimi pogoji, ki morajo biti izpolnjeni v vseh treh točkah:
a. da dobite izrecno dovoljenje od upravljalca mojpes.neta,
b. da navedete vir in povezavo na mojpes.net,
c. da je hkrati objavljeno ime avtorja izvirnega članka, prispevka, mnenja, fotografije.


To, da je na sliki napis mojpes.net ne pomeni popolnoma nic drugega, kot to, da jaz slike brez tezav mimogrede najdem, oz. prepoznam za svoje. Ne poznam milosti za nikogar, ki samoiniciativno pobere dol karkoli, ker pac vprasat ni tezko, menda. Vsak, ki potrebuje kaksno sliko in vprasa, brez tezav dobi original, skupaj s pravili, s kaksnim podpisom jo lahko objavi. Nikakor pa nihce ne dobi dovoljenja za objavo slik z napisom mojpes.net. Brez izjeme.

Brez zamere, popolnoma nic osebnega in kdorkoli bi takole objavil sliko, bi dobil enako pisanje. Nisem bila vceraj ves dan na Hrusici zato, da boste slike objavljali vsepovsod, kjer vam bo padlo na pamet, temvec izkljucno samo zato, da bodo na mojpes.netu, kjer jih boste lahko pogledali.

Ok, si vmes napisala, da si sliko izbrisala, vendar je slika se vedno tocno tam, od koder mora TAKOJ izginiti. V trenutku, ko bo res izbrisana, bo namesto mojpes.netove slike v tvojem sporocilu samo kvadratek, da slika manjka.
Torej?
Logiran

Zobek
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 310


« Odgovor #1718 : ponedeljek, 01.06.2009 : 23:51:43 »


Slikce ni več, prav nič več ne razumem. Pa ni me treba zdaj obešati na vislice kot grešnega kozla, se zavedam, da sem ga polomila, ker nisem podrobno prebrala navodil, meni se je pač zdelo logično, da slikco lahko skopiram, če je gor napis MOJPES.NET, kar nakazuje na to, od kje je slika vzeta pa še dobra reklama je. Ampak, zdaj vidim, da je politika drugačna in to spoštujem. Zato sem sliko tudi umaknila in se opravičila.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.360


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1719 : torek, 02.06.2009 : 00:01:04 »

Zobek, nic drugega ne vem, kot to, kar vidim. Vidim pa sliko, ki je v tvojem postu linkana na http://photos-a.ak.fbcdn.net in se vedno vidna, kar pomeni, da je se vedno tam.

Glede politike ni treba nic drugega studirati ali vedeti kot to, da ni dovoljeno dol vlect in drugje objavljat nic, prav tako slik direktno linkat. Pa ne samo z mojpes.neta, temvec to velja za VSE spletne strani, ce na njih ali v njihovih pravilih ne pise drugace (ce ni jasno napisano, da se lahko material uporabi za OBJAVE drugje). Za lastno uporabo (za na svoj comp, za print zase) lahko uporabis vse, za objavo nicesar. To je vse. Ce bi jaz zelela kakrsnokoli reklamo, je zagotovo ne bi delala tako, da bi pustila slike po javnih albumih obesat, ne glede na to, kaj na njih pise.

Ko bo slika v resnici izginila, dobis na mail original.
Logiran

king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #1720 : torek, 02.06.2009 : 00:16:10 »

Zobek, čestitke obema z Erosom.

Glede weimija,ki se oddaja, pa jaz ne bi bila tako črnogleda.
Psa ne poznam, majnice še manj, vendar vem za mnogo "srečnih koncev" pri posvojitvah odraslih psov tudi pri zelo zahtevnih pasmah.
Logiran
Anni
novinec
*
Sporočil: 11


« Odgovor #1721 : torek, 02.06.2009 : 10:10:29 »

Čestitke Nini i Erosu!!!! Svaka čast!!!  Smiley

I prekrasna slika s agilityja!!!
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #1722 : torek, 02.06.2009 : 10:48:49 »

Čestitke še iz moje strani!  Cool
Katerega weimija je imal pa Nina, ki je bila v BIS-u tretja med ... ??

Logiran
efica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 456


« Odgovor #1723 : torek, 02.06.2009 : 10:58:34 »

Tale mala lepotička je pa Grey Classic's Heavent Sent Kiss Res lepa kužica pa živahna kot poperček Wink
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #1724 : torek, 02.06.2009 : 11:08:20 »

Glede wemija,ki se prodaja-kaj pa vzreditelj pravi na to?

Zadnje čase raziskujem skandinavske, ameriške in angleške vzreditelje neke pasme,ki mi je tudi zelo všeč in sem naravnost navdušena,ko zasledim med pogoji za nove skrbnike, da se bodoči skrbnik zaveže,v primeru,če psa ne bo mogel (ni važen razlog) oz.ne želi več imeti, da se pes vrne vzreditelju.

Logiran
Strani: 1 ... 110 111 112 113 114 [115] 116 117 118 119 120 ... 155   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: weimaraner - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines