mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 22.07.2024 : 23:33:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: weimaraner - čvek
Strani: 1 ... 107 108 109 110 111 [112] 113 114 115 116 117 ... 155   Dol
Natisni
Avtor Tema: weimaraner - čvek  (Prebrano 327442 krat)
0 članov in 43 gostov pregleduje to temo.
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #1665 : sreda, 20.05.2009 : 22:20:40 »

Sem res vesela, da si se tako pametno odločila za nakup (beri:da si kontaktirala več vzrediteljev Wink ).
Ja portorož je CACIB razstava 2 dni (5.&6.6.). Jaz bom tam v nedeljo Wink

Glede ovratnice in oprsnice je odvisno od vsakega posameznika. Jaz sem kupila Belli oprsnico, ki ji je bila že od začetka premajhna (  Grin Grin ) zato se je navadila na ovratnico. Oprsnico uporabljam le za rolanje..  Cool
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #1666 : sreda, 20.05.2009 : 22:32:32 »

Popravljam datum.. portorož je 6.&7..6 .. jaz pa te datumi.. sram sram
Logiran
Angelsnoweim
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 372


« Odgovor #1667 : sreda, 20.05.2009 : 23:53:46 »

Aaaaaaa, sad mi je sinulo koja Tina nam se pridruzila! Cheesy
Ajd' super, da necete morati cekati vise od 3 tjedna na svoje stene! Cool
Drago mi je cuti da Vam se tako posrecilo.  Wink Smiley
Lp
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #1668 : četrtek, 21.05.2009 : 00:24:35 »

Jaz sem se očitno zmotila glede kombinacije  Wink

Čakamo slikice  Smiley
Logiran
HALLER
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


WWW
« Odgovor #1669 : četrtek, 21.05.2009 : 07:19:05 »

Hvala... ja iskala sem pri večih pa tudi posvetovala sem se, ker bo to moj prvi weimarski ptičar pa sem res želela, da
mi pomaga nekdo, ki ima izkušnje s tem... sicer imam že naštudirane te pravilnike, kakšni bi naj bili, ampak zdaj to vse videt na mladičku... boljše je, da ti kdo pomaga Cheesy drugače pa se tudi jaz ful ful veselim, da ga dobim.
Grem pa po njega 7.6., ker imam en dan prej še nek izpit, pa bi lahko tja prišla šele zvečer... tako pa si raje čas vzamem pa mirno vse uredim čez dan Cheesy mogoče se pa res tam vidimo... to je v Luciji, ne?
Edino kaj me majčkeno skrbi.. je vožnja... po omejitvah je do MB kar daleč... upam, da v redu prenaša vožnjo. Cheesy
Postanki so pa redno planirani Wink kaj vaši kužki se radi vozijo? Nekateri vem, da redno bruhajo oz. ne prenašajo vožnje z avtom... moj prejšnji je vožnjo oboževal... tako da upam, da bo ta tudi Cheesy Cheesy Cheesy LP vsem

Če pa je kdo iz okolice MB, se lahko kdaj dobimo za kakšen sprehod recimo Cheesy
Logiran
HALLER
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


WWW
« Odgovor #1670 : četrtek, 21.05.2009 : 07:25:51 »

AjA... pa glede datumov sploh ni panike Cheesy Cheesy vsi smo kdaj pa kdaj z njimi skregani Wink hehe
A z Bello gresta na razstavo (sodelovanje) ali samo pogledat tja? Cheesy

Imam pa še eno vprašanje Cheesy ponovno.. Cheesy kakšno hrano uporabljate in koliko? Cheesy hvaala vsem
Logiran
HALLER
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


WWW
« Odgovor #1671 : četrtek, 21.05.2009 : 10:13:23 »


Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1672 : četrtek, 21.05.2009 : 10:15:02 »

Alahkooooooo maloooooo cviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiilim?
Pesek je kraaaaaaaasen Cheesy Grin Kiss Kiss
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #1673 : četrtek, 21.05.2009 : 10:15:26 »

Moj je vožnjo iz Milana prespal, smo ga zbudili doma v Gorici. Kar se hrane tiče, smo mi trenutno na Sensitivity control,ker je Roy imel neke težave.

Najprej si seveda nabavi tisto hrano,ko jo je jedel pri vzreditelju in nato po potrebi postopoma menjaj.


Biba mala  Cheesy Cheesy Cheesy

Aja, pa mirne živce,ko te bodo ljudje na cesti non stop gnjavili zaradi psa  Wink
Logiran
HALLER
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


WWW
« Odgovor #1674 : četrtek, 21.05.2009 : 10:21:06 »

hehe... vrjamem ja Cheesy:D je lep ne? jaz sem čist navdušena Cheesy:D pa baje je ful mamin sinček Cheesy:D hehe
upam, da ne bo preveč jokal, ko bo šel vstran od mame Cheesy
Logiran
HALLER
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


WWW
« Odgovor #1675 : četrtek, 21.05.2009 : 10:25:12 »

zdaj, ko sem ugotovila, kako se slike tukaj dodajajo, vam še prilagam eno slikco mojga prejšnjega dalmatinčka, kako je spal na kavču Cheesy njegov raj Cheesy hehe Cheesy evo... to je PIJ PIUS Cheesy

http://img29.imageshack.us/img29/3307/slika117.jpg
Logiran
HALLER
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


WWW
« Odgovor #1676 : četrtek, 21.05.2009 : 10:30:55 »

Moj je vožnjo iz Milana prespal, smo ga zbudili doma v Gorici. Kar se hrane tiče, smo mi trenutno na Sensitivity control,ker je Roy imel neke težave.

Najprej si seveda nabavi tisto hrano,ko jo je jedel pri vzreditelju in nato po potrebi postopoma menjaj.


Biba mala  Cheesy Cheesy Cheesy

Aja, pa mirne živce,ko te bodo ljudje na cesti non stop gnjavili zaradi psa  Wink

A maš kakšno slikco od tvojega? Cheesy Iz katere psarne pa je? Cheesy
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #1677 : četrtek, 21.05.2009 : 10:39:39 »

Imena psarne se ne sme pisati na forum, samo imena psov. Moj izhaja iz kombinacije Nani's Outrage-Anouk.
Je pa malo neumno to, kar delajo Italijani z imeni weimijev,ko jim ne dodajajo imena psarne zadaj. Tudi moj je samo Roy. Ime itak ne pove nič.

Pazi na velikost fotk, zgornja je prevelika. Dalmatinček je pa noro simpatičen.

Jaz sem bila prepričana,da imaš psa iz kombinacije Homer-Dalma iz psarne Royevega vzreditelja  Wink
Logiran
HALLER
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


WWW
« Odgovor #1678 : četrtek, 21.05.2009 : 11:28:31 »

Je zlat bil, ne? Cheesy ja... še mi to dela problemčke, ko sem komaj ugotovila, kako to deluje :$ se opravičujem Cheesy
za novo leto smo ga mogli dat uspavat Sad pa ful pogrešam sprehode pa družbo pa vse.. pa sem se odločila, da spet nekaj nabavim - tokrat weimarja Cheesy kar se pa Hallerja tiče... sem pa sprva mislila vzeti psa na Češkem (par dni nazaj so se skotili), je pa večina rezervacij bila za samčke, seveda pa se ni vedelo, koliko bo psičk in fantkov...
potem pa sem po naključju naletela na to vzrediteljico iz Italije, ki je bila ful prijazna... pa imela je še par samčkov...
in seveda nisem oklevala.. še posebej potem, ko sem videla rodovnik in krvne linije... Hallerjev očka je ful lep, za parjenje lastnik dobiva ogromne vsote.... je pa ful lepa kepica... sem se pa odločila za samčka, ker mi je ful všeč oblika glave oz. gobčka.. da je širši, pa tudi sestra zdaj dobi kužka (cavalier king charles spaniel) pa nekako se s psičko ne bi obneslo, saj je ne bi hotela sterilizirati ali pa kaj podobnega Cheesy me pa res malo skrbi prehrana... sem brala, da so zelo občutljivi - tudi moj Pio je bil.. so se mu naredile kot neke bulice po koži... smo pa na koncu ostali kar na kuhani hrani...
čeprav ima slabo lastnost, da bi se pes nažiral, dokler bi šlo, pa tudi žleza je bila večkrat polna kot pa pri briketih.

Moj Haller pa je iz psarne ***.... saj ime ima v bistvu tudi tako napisano.. Haller di Greysbeth Cheesy


Logiran
efica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 456


« Odgovor #1679 : četrtek, 21.05.2009 : 13:48:30 »

Madona, babnice..ste se pa razpisale Smiley

Moram priznat, da sem se tudi sama zmotila glede kombinacije (sem ciljala na isto kot king-roy).
Mama Hallerja prihaja iz iste psarne kot moja Kika Wink

Glede posod za hrano jih mi nimamo nič dvignjenih, tako da po mojem ni treba preveč komplicirat okoli tega. Priporočam ovratnico in ne oprsnice, ker na oprsnici te bo verjetno precej vlekel...

Scrkljanih je pa večina sivcev...morda je bolje, da se na začetku odločiš, da ne bo scrkljan in potem po potrebi psa razvadiš (kar sploh ni težko) Cheesy Lažje kot pa da je pes na začetku brez vseh pravil in omejitev potem pa ti zraste čez glavo...

Joj, kok je luštkan Kiss

Aja, razdalja, ki jo imate za prevozit ni prehuda...mi smo šli po Kiko 20 ur daleč in ni bilo problemov (na 2 do 3 ure smo se ustavljali). Sicer pa se Kika rada vozi z avtom...še posebej zato, ker gremo z avtom vedno nekam na lepše ali pa trenirat.

Mogoče pa se res vidimo na razstavi v Portorožu... Wink

Glede hrane: prej ProPlan, zdaj Orijen.

Lp, Eva





Logiran
Strani: 1 ... 107 108 109 110 111 [112] 113 114 115 116 117 ... 155   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: weimaraner - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines