mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 24.08.2024 : 20:21:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: weimaraner - čvek
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 155   Dol
Natisni
Avtor Tema: weimaraner - čvek  (Prebrano 330346 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
Barbka
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.360


Seta del Oro: pametna lepota


WWW
« Odgovor #135 : četrtek, 22.04.2004 : 19:56:57 »

Vem, da je bila tema že odprta. Vseeno ponavaljam -
iščem vzreditlja weimerancov ( s papirji) in informacije o leglih. Lahko tudi tujina.

Hvala za informacije,

Barbka
Logiran

La vita e bella. Včasih si pes, včasih si kandelaber...
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #136 : petek, 23.04.2004 : 09:58:35 »

Hojla, Barbka.

Kolikor je meni znano, zaenkrat legel s papirji ni. Smo imeli pa v tecaju zdajle tri mlade dame (ena je pravzaprav se damica) in enega postavnega mladenica te pasme. Tako da mislim in upam, da se bo v kratkem kdo med njimi opogumil in imel leglo. Zal pa scene v tujini ne poznam, upam, da se bo kaj Breza oglasila Wink. Lp Neza
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
kirka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 75



« Odgovor #137 : petek, 23.04.2004 : 10:13:56 »

Za gelwox,

sporočilo je med zasebno pošto.
Lahko dodam samo še: KONČNO!
LP kirka
Logiran
ewchy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 533


« Odgovor #138 : petek, 23.04.2004 : 14:28:03 »

Gelwox, pises da si iz Celja. Ce smem vprasati iz katerega dela pa?
Logiran
nadja
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 894


« Odgovor #139 : petek, 23.04.2004 : 22:52:27 »

Ne vem, koliko bo tole kaj pomenilo komu, ampak vseeno... Pred 15 minutami (22:40) smo, v Rožni dolini pri študentskih domovih, skoraj povozili weimeranca (poudarek na skoraj-zgodilo se ni nič:)). Barve se ni točno videlo, zaradi teme, ampak sklepam da ni bil ptičar zaradi repa, ki je bil prirezan kot pri weimerancih. Bil je samec z ovratnico-spet ne vem kakšno.
Ne znam oceniti ali je bil pes izgubljen ali se je samo potepal Undecided Tako, da če morda veste, da kdo pogreša svojega psa mu le sporočite.
Logiran
Breza
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 192


« Odgovor #140 : sobota, 24.04.2004 : 19:13:42 »

Citat
iščem vzreditlja weimerancov ( s papirji) in informacije o leglih. Lahko tudi tujina.

...res je kot piše Agnes - legla weimerančkov s papirji pri nas trenutno ni. V tujini bi bilo najbolje, da se obrneš na kak klub za weimerance, lahko pa za vzreditelje pobaram tudi lastnike uvoženih weimerančkov. Kolikor mi je znano - vsaj za matično Nemčijo in Avstrijo - vzreditelji z veliko muko dajo iz rok psičko. Nekoliko lažje je uvoziti samčka. Če se ti ne mudi (in kadar izbiraš psa je bolje, da se ti ne!), pa predlagam, da počakaš na pse slovenske vzreje!  Smiley

Moram takoj povedat in pohvalit vodnici mladih in čednih weimerank Galine in Lune, da sta danes zelo uspešno opravili Pomladansko vzrejno preizkušnjo ptičarjev v Ljubljani, prejšnji teden pa sta tudi že pridobili telesne ocene!  Cheesy
Čestitke še enkrat!  Cheesy

Citat
Pred 15 minutami (22:40) smo, v Rožni dolini pri študentskih domovih, skoraj povozili weimeranca (poudarek na skoraj-zgodilo se ni nič:)). Barve se ni točno videlo, zaradi teme, ampak sklepam da ni bil ptičar zaradi repa, ki je bil prirezan kot pri weimerancih.

Hmmm...če se barve ni videlo, ni nujno, da je weimeranec....  Undecided
Tudi nemški kratkodlaki ptičarji imajo prirezane repe in marsikatera kratkodlaka madžarska vižla tudi....
Kakorkoli že...upam, da je kuža srečno doma pri svojem skrbniku....

Lp vsem,
B.

Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #141 : sobota, 24.04.2004 : 20:57:06 »

Moram takoj povedat in pohvalit vodnici mladih in čednih weimerank Galine in Lune, da sta danes zelo uspešno opravili Pomladansko vzrejno preizkušnjo ptičarjev v Ljubljani, prejšnji teden pa sta tudi že pridobili telesne ocene!  Cheesy

Tudi jaz se pridruzujem cestitkam Darkovima sosolkama Galini in Luni! Posebej vesela sem pa bila, da smo naredili vsi sosolci Smiley. Lp Neza
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Angelsnoweim
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 372


« Odgovor #142 : nedelja, 25.04.2004 : 19:06:02 »

Lijepi pozdrav iz Hrvatske!
Meni za mjesec dana stiže weimaraner iz Belgije.
Molim da mi se jave vlasnici weimaranera, da malo pričamo o toj divnoj pasmini...
Ima li itko u Sloveniji weimaranera???
Logiran
Faust
novinec
*
Sporočil: 1


« Odgovor #143 : četrtek, 03.06.2004 : 01:05:49 »

Eto mene pod novim nickom! Zaboravila sam lozinku pa sam se morala ponovo registrirati.

Stigao je moj weimaraner iz Belgije...
Evo njegove slikice

http://www.foto-ljubimac.com/foto/albums/userpics/10034/Faust2ipolmj.jpg 46.19 KB

Više njegovih slika može se vidjeti na mojoj homepage: www.gentle-galba.tk

http://www.foto-ljubimac.com/foto/albums/userpics/10034/Faust%26Simbily.jpg 42.83 KB

[slika spremenjena v povezavo; Jana]
Logiran
bijoux
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 2


« Odgovor #144 : sobota, 05.06.2004 : 19:24:12 »

Pozdravljeni vsi ljubitelji in lastniki weimarancev.
Jst sm  šele zdej odkrila tale forum-žal ne junija, ko je potekala vroča razprava o leglu iz Kisovca. Sm namreč lastnica psičke iz zloglasnega nerodovniškega legla  in zdej me je kr mal strah, da boste še mene tko napadl k petro in ostale, ampak bom vsen vztrajala.

Skratka, ko sm vidla oglas za leglo, sm bla naravnost vzhičena in me ni nč motil, da so brez rodovnika in se nisem preveč ubadala z morebitnimi zaslužkarskimi motivi rjecev (meni osebno so se zdel čist o.k., brez slabih namenov, ampak nikol se ne ve)-najprej smo šli gledat Kondorja v Trzin, ki nas je čist navdušu, pol pa po psa. Na srečo je bila stara že 9 tednov in je torej nismo prikrajšali za nobeno fazo razvoja, kot sm se poučila na  forumu. Da pomirim vse, ki se bojite razmaha nerodovniških w.-psička je že sterilizirana in upam, da so se za sterilizacijo odločili tudi ostali.

Zdej pa k bistvu-semle pišem zato, ker: 1.bi rada prišla v stik s kšnim lastnikom psa/psice iz tega legla (po možnosti iz Lj. ali okolice!) -čist tko, da vidm kakšni so ostali in se mal pomenmo in 2.bi si rada izmenjala kak konstruktiven nasvet oz. informacijo o pasmi

Pa še to: čeprov se strinjam z večino mnenj o  pomembnosti vzrejnih dovoljenj, sem presrečna, da  sem dobila ravno to psičko in mi čist dol visi, če ma rodovnik al pa ne-je krasna in mi jo vsi obožujemo in ful lepo zanjo skrbimo. Vem pa (mogoče mi je tale forum mal odpru oči), da sem očitno mela res srečo in  bo naslednji pes nejverjetneje rodovniški. Ampak to bo čez mnogo let, k bom mela dobro službo in ful keša in si bom lahko prvoščla weimaranca šampionskega porekla,kroh-kroh.

No, za prvič dovolj, pa plis ne me čist raztrgat, češ da podpiram izroditev pasme.

LP vsem miroljubnim lastnikom
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #145 : nedelja, 06.06.2004 : 13:46:34 »

12. 6. 2004 bo v LD Boris Kidric v Zogrnji Hajdini pri Ptuju 3. razstava pticarjev. Zacne se ob devetih in traja do konca ( Cheesy). Seveda ste vabljeni vsi ljubitelji pticarjev, da pridete cohat nase kosmatince in navijat za njih. Lep dan, Neza
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Sian
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 256


« Odgovor #146 : nedelja, 06.06.2004 : 18:35:16 »

Bijoux pozdravljena!
Sem prijateljica in sodelavka od Petre ki ima bratca-Link od tvoje psičke.Ker ona nima tu kjer živi Pc-ja,me je prosila da ti odpišem.
Vglavnem Link je že ogromen fant,ki ga daje puberteta. ;DJe pa zelo
poslušen in zdrav kuža.V kratkem ti bom posredovala kako njegovo slikico,da boš vidla kak lepotec je. Wink
P.S.:poglej zasebna sp.

                      Lep pozdrav pa počohaj tvojo lepotičko!

                                    Pa,pa.....Sian.  
Logiran
bijoux
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 2


« Odgovor #147 : ponedeljek, 07.06.2004 : 16:53:49 »

Lepo, da si se oglasla-zdej sm že dva sorodnika od naše Pine " izsledila" (poleg Linka še eno sestrico) in upam, da se mi še kdo oglasi.
Me veseli, da se ma Link fino in se že veselim njegovih fotk!! Bom tud jst probala kšno od Pine poslt, ampak ne garantiram, da mi bo ratal, k nism ravno ekspert za te zadeve.
Lep pozdrav vsem (Petri, Linku in Sian) in se slišiva.

Bijoux
Logiran
Angelsnoweim
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 372


« Odgovor #148 : četrtek, 24.06.2004 : 00:44:23 »

Evo mene konačno pod svojim starim nick-om, ipak sam se sjetila passworda, pa ne bum više bila pod nick-om "Faust".

Pa di ste vlasnici weimaranera??? Vidim da vas u Sloveniji ima dosta weimije - čak troje sam vidjela na izložbi u Portorožu, a čula sam da su nabavljena 4 šteneta weimija u SLO...
Btw, kada će biti foto-izvještaj s CACIB Portorož?

Evo, šaljem vam link, pa da vidite kako se moj weimaraner Faust razvija... kako izgleda iz dana u dan...

http://farmamed.hr/forum/viewtopic.php?t=4133&postdays=0&postorder=asc&start=30

Lijepi pozdrav iz HR
Logiran
kirka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 75



« Odgovor #149 : torek, 29.06.2004 : 11:52:52 »

Za bijoux:

Eden od bratcev tvoje Pine živi v Komendi oz. nekje v okolici Komende (nisem čist 'zihr') - ime mu je Oxi (ali pa se morda napiše Oksi?!?). Baje je zrasel v velikega in prijaznega weimaranca - no, vsaj  take so moje informacije, ki pa so sicer  iz druge roke - jaz sem ga namreč nazadnje videla še kot mladička (lansko leto na morju). LP
Logiran
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 155   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: weimaraner - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines