mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 23.07.2024 : 05:22:26

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: weimaraner - čvek
Strani: 1 ... 91 92 93 94 95 [96] 97 98 99 100 101 ... 155   Dol
Natisni
Avtor Tema: weimaraner - čvek  (Prebrano 327751 krat)
0 članov in 28 gostov pregleduje to temo.
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #1425 : sreda, 20.08.2008 : 22:58:07 »

Roy se hrane pred šesto zvečer ne dotakne.
Sem planirala,da ga bom vedno hranila 2x dnevno-ma ne morem dosti narediti, če mu ne gre.
Priboljški so ok, obroka se pa ne dotakne-ni važno kaj je v skledi.
Logiran
arron
novinec
*
Sporočil: 15


« Odgovor #1426 : četrtek, 21.08.2008 : 09:48:18 »

Poskusi s kakšno ribo ali svinjskim parekljčkom. Don se tem zadevam nikoli ne odreče. lp
Logiran
adhiambo
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 74


« Odgovor #1427 : petek, 22.08.2008 : 23:04:42 »

Citat
Roy se hrane pred šesto zvečer ne dotakne.
Sem planirala,da ga bom vedno hranila 2x dnevno-ma ne morem dosti narediti, če mu ne gre.

Roy je pa res faca  Smiley. Sem mislila, da so vsi weimiji tako požrešni kot naša kala, ki požre vse, kar ji daš v gobček, tudi kisle kumarice  Grin Zadnjič je med drugim obrala pol sosedovih malin in skoraj vsa jabolka, ki jih je na zadnjih tacah še dosegla ... Čez poletje, ko je bolj vroče in manj nori ter si najde vso možno zelenjavo za dodatek ji tako moramo dajat 1/4 manj lončka hrane, da drži linijo  Wink
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #1428 : sobota, 23.08.2008 : 09:54:36 »

Mojo irsko suhobo Minčka hranim 4x na dan. Papca makarone s skuto in konzervo, pa npr. konzervo pa suh kruh. Zraven dodajam še kak jajček, zelenjavo. Obožujemo npr. jogurt pa jajček. Pa polento tudi maramo. Skratka pri nas se je recept večkrat po malo dobro obnesel. LP Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #1429 : sobota, 23.08.2008 : 10:43:38 »

Za kakšno slastno malico lahko poskusiš NatureDiet. Zelo kvalitetno, nadvse slastno in dišeče. Res fajn. Tudi Smetka je pohvalila, da se zelo dobro obnese, ko mora v horjulskem zavetišču kakšnega shiranega revčka skup spravit.
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #1430 : nedelja, 24.08.2008 : 23:59:00 »

Hvala vsem za nasvete.
Smo ravno prišli z morja,kjer je Roy cele dneve samo plaval.
Sem mu v četrtek zraven briketov ponudila še pašto integrale z "pasjim"golažen in je takoj vse pojedel. Še za najmlajšo muco je tekel,ker mu je eno pašto sunila  Wink
Jutri dobimo nove brikete od RC-mogoče bo v kombinaciji s kuhanim bolje.

Še enkrat hvala vsem!
Logiran
efica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 456


« Odgovor #1431 : torek, 26.08.2008 : 21:55:22 »

Slikice za popestritev Wink

http://photos-g.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v338/81/28/635687746/n635687746_822022_1488.jpg
http://photos-h.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v338/81/28/635687746/n635687746_821111_9783.jpg
http://photos-d.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v338/81/28/635687746/n635687746_821107_2898.jpg
Stoja na prepelico

http://photos-h.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v338/81/28/635687746/n635687746_821103_8967.jpg
Preiskava

Lp,E.
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #1432 : torek, 26.08.2008 : 22:07:01 »

Bravo Kika!

Meni včasih malo štrajka s fermo-smo jo malo zanemarili.
Delamo precej na aportu iz vode. Zdaj pa smo na race prešli in mene ni niti blizu.

lp
Logiran
efica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 456


« Odgovor #1433 : torek, 26.08.2008 : 22:14:22 »

Citat
Zdaj pa smo na race prešli in mene ni niti blizu.

A pol izza vogala opazuješ trening Cheesy Sej vem ja, vse te prikupne račke pa zajčki Huh

Meni je pa stoja neki najlepšga kar lahko vidš pri ptičarju Kiss Bolj kot aportiranje in druge veščine Wink
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #1434 : torek, 26.08.2008 : 22:24:30 »

Ferma je res super stvar, zadnjič sta Roy in Bora tako lepo stala na srnjaka. Škoda,ker ju nisem imela možnosti poslikati.

Mene so spodili s treningov,ker delam kažin zaradi živali.
Danes sem Roya ob 18h pripeljala do "trening placa" in se tako hitro odpeljala,da se je najbrž kadilo za mano. Ivan ga je pripeljal domov čez 2 uri in ni nič kometiral,da se ne bi spet kregali.
Logiran
efica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 456


« Odgovor #1435 : torek, 26.08.2008 : 22:28:51 »

Men jih pa ratal ujet, ko so imele (same psice) "team work"...  a niso dobre Kiss

http://photos-f.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v338/81/28/635687746/n635687746_821109_3583.jpg
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #1436 : torek, 26.08.2008 : 22:35:10 »

Kika ima na zadnji fotki enak pogled kot Roy,ko mu mački pred nos bribrcajo smrdljivca, on ga nekaj časa tako gleda in potem elegantno spešta.  Grin

Upam,da bom nekoč uspela poslikati naš "domači team work" ko 3 mačke in pes na balkonu lovijo veščo ali kobilico.
Meni se zdi,da je naš pesjanar že na pol maček postal.  Wink
Logiran
Zobek
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 310


« Odgovor #1437 : sreda, 27.08.2008 : 10:09:29 »

No, mi smo se ta vikend vrnili iz morja in Eros je spet užival v vodi, da je joj.
Zadnje čase se ne briga več ali mu vržeš kaj v vodo ali ne, se kar sam požene s
pomola in hop-čof v vodo. Se mi zdi, da ga slanost vode sploh ne moti, ker je zagledal
bojo za čoln in jo je na vse pretege hotel potopiti, ker ni šlo se je naposled kar sam potopil.
Včasih se sprašujem, če je to sploh pes. Mogoče bi mu morali kupiti potapljaško opremo. Grin
Najboljše pa je, ko se odpravljamo iz plaže in ga pokličemo pa kot kakšen trmast otrok pogleda
proti nam potem pa skok nazaj v vodo. Sploh se ne naveliča, čeprav se je na koncu že malo tresel.

Zadnjič sem prebrala zadeve o prehrani, a nažalost nisem uspela odgovoriti...danes sem na srečo
doma (sploh ni slabo biti stažist Wink) in lahko kaj napišem...potem pa pospravljat kupe perila z dopusta Tongue.
Skratka, naša prehrana izgleda takole....saj mislim, da sem o tem že enkrat pred kakim letom pisala pa se mi ne da iskati.
V osnovi imamo seveda briketirano hrano, ki je redno menjamo (začeli smo z Eukanubo, Hills, Arden Grange, Belcando....),
ponavadi vzamemo normalno in tisto za aktivne pse pa malo mešamo. Trenutno imamo neko varianto "crunchy", ki jo je treba
namakati pa mi gre že prav na živce pa še Eros ima rajši brikete, da jih zgrize (tudi za njegovo zobovje je to bolje).
Ne smem pa seveda pozabiti, da briketi res niso edina stvar, ki jo dobi. Če bi dobival recimo samo brikete ( kak dan se zgodi),
potem bi jih vedno pojedel zvečer, kjub temu, da jih ima cel dan v skledi. Vendar dobiva dopoldne, ko je v varstvu pri mojem
očetu same fine stvari, ker mu on kuha in potem to vmeša med brikete, da na koncu vse poje. Jaz pa mu dodajam tuno ali
sardine v oljčnm olju ali samo slednjega pa surove rumenjake, včasih mu spečem jajčka, vsake toliko naredim testenine ali
riž s piščancem in korenjem, pa polento z jajcem ali pa mu dam samo navaden tekoč jogurt, ki ga obožuje. Povsem nor je na lubenico
in breskve, je pa tudi ostalo sadje pa surov paradižnik...skratka je zelo raznovrstno, ker se zavedam, da kljub zagotavljanju, da je
v briketih vse, kar pes potrebuje, to ni res.

Še par besed o našem srečanju z Marijo iz psarne **** iz Zadra. Vsako poletje se z njo in njenima psicama dobimo
ali v parku ali v njihovem polju, letos pa zaradi njenega dvojnega dela na veterini to na žalost ni šlo pa smo se dobili le na pijači.
Skratka, z veseljem sporočam (upam, da ne bo šel tale post v brisanje zaradi tega, ampak saj to menda ni reklama), da bomo novembra
parili njeno starejšo psičko z Erzijem. Neskončno se veselim prvih potomcev našega kuža in upam, da nam bo sedaj uspelo (namen je bil že junija, a smo morali zaradi Marijine diplome vse skupaj prestaviti ).

Lep pozdrav do naslednjič, ko se javim s kako slikco z morja (trenutno je moj Mac na servisu in slikce z njim vred Sad)

P.S.1  Adhiambo, pozabila sem pokomentirati tvoje slike s Špika. Jaz imam namreč babico direktno pod Špikom in prava sramota je, da se
še nisem odpravila gor. Moja mami je bila že večkrat gor in se je čudila, da ste šli s psom. Saj se da, kajne? Ne predstavlajm si hribolazenja brez psa, namreč. Kala prav super izleda med tistimi skalami. Vse čestitke za osvojen vrh!

P.S.2 Efica, lepe slikce. Že veš, kdaj imate JZP?

P.S.3 Opazila sem, da boste imeli vsi prijavljeni na CAC Zasavje in Trbovlje slabo konkurenco. Wink En dan je prijavljena psica, drug dan pa pes. Škoda Shocked.

P.S.4 King-roy, jaz sem začela Erosa klicati veščar, ker je na morju tudi ves čas lovil vešče. Mogoče se mu je zdelo, da gre za malega ptiča Grin.
Logiran
Benčka
novinec
*
Sporočil: 20


« Odgovor #1438 : četrtek, 04.09.2008 : 20:05:29 »

Super novico sem zasledila na DLP...Kan je oddan Smiley...verjamem da mu bo lepo in mu želim vse najboljše Kiss...če pa njegov novi lastnik zaide na ta forum, pa bo dobrodošla kakšna novica o našem prijatelju Wink

B Cool
Logiran
Zobek
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 310


« Odgovor #1439 : petek, 05.09.2008 : 10:32:59 »

Super novička! Wink Upam, da je Kan prišel v dobre roke in res bi bilo fino, če bi se novi lastnik kaj oglasil na forumu.

Drugače pa sem slišala, da ste "ta mladi" začeli z VP1 pri DLP in zato vam vsem želim čimveč uspešnih treningov
in upam, da boste tudi vsi vi tako uživali v tem kot sem pred dvemi leti jaz. Meni je bilo namreč šolanje med ostalimi
ptičarji v veliko veselje, upam le,  da bodo kmalu zamenjali teren, ker tisti Črnuški prah res ni najbolj primeren za pasjo šolo.
Vas pa seveda prideva z Erosom kaj pogledat, da vidim, če so vaši sivčki tudi tako nagajivi Wink.

Lp
Logiran
Strani: 1 ... 91 92 93 94 95 [96] 97 98 99 100 101 ... 155   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: weimaraner - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines