mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 23.07.2024 : 13:30:12

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: weimaraner - čvek
Strani: 1 ... 57 58 59 60 61 [62] 63 64 65 66 67 ... 155   Dol
Natisni
Avtor Tema: weimaraner - čvek  (Prebrano 328368 krat)
0 članov in 80 gostov pregleduje to temo.
efica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 456


« Odgovor #915 : četrtek, 06.09.2007 : 00:16:29 »

Dokazno gradivo o uporabnosti kletke...





Logiran
Angelsnoweim
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 372


« Odgovor #916 : četrtek, 06.09.2007 : 09:24:26 »

zobek mene zanima telefonska zaradi mladičkov, namreč mi si ful želimo mladička po možnosti psičko in nas zanima ali je še kakšen mladiček na razpolago.Zato prosim čim hitreje
Lepe pozdrave Tomaž in ostala družina!

Tomaz, mozete li ikako doci na CACIB Umag ovu nedjelju?
Logiran
efica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 456


« Odgovor #917 : četrtek, 06.09.2007 : 12:19:14 »

Mi tudi pridemo v Umag...sem cisto pozabila Lips Sealed

Lp
Logiran
repek
novinec
*
Sporočil: 32


« Odgovor #918 : četrtek, 06.09.2007 : 14:15:47 »

 Sad Huh Undecided Cry
Ok potem sem pa tisto malo narobe razumel... Se oproščam sem mislil da ne gre dobit informacij o leglih pri nas se oproščam! sram
Logiran
CowTarina
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 35


« Odgovor #919 : četrtek, 06.09.2007 : 16:06:15 »

repek,

najprej dobrodošel med ljubitelji weimarancev. Tukaj imaš kar nekaj lastnikov teh krasnih psov, ki ti lahko pomagajo s svojimi nasveti, zato ti predlagam, da jih še kaj povprašaš o življenju s psi in tudi s težavami na katere lahko naletiš ob vzgoji. Prosim, da se ne zaletiš in na vrat na nos takoj zdaj (kot bi šel kupovati kruh) nabaviš psa, ker se ti zdi, da bi ga takoj imel. Vzemi si čas in se pripravi na novega člana. Kot so ti že svetovali pojdi na kakšno razstavo, kjer bodo tudi weimaranci in tam se lahko pogovoriš o marsičem, tudi o vzrediteljih in leglih. Na primer Efica ti je že lepo povedala kje bo ona prisotna. Na tem forumu pač ni dovoljeno brezplačno oglaševanje vzrediteljev in legel in ni nihče nastrojen zgolj proti tebi, to velja za vse. Pa tudi vse informacije ne izvirajo le iz interneta, se bo treba malo potrudit in boš že našel kar iščeš. Pa veliko veselja s svojim novim članom, kadarkoli že bo.

Efica in Zobek, nekaj fotk vajinih lepotcev iz Trbovelj imam tudi jaz  sram, samo jih moram še na album naložit. Obljubim, da bom našla čas za to.

Vanilla, škoda ker se nisi udeležila vsaj uvodnega predavanja o JZP, bi ti bilo mogoče vsaj malo lažje trenirati sami. Tečaje imamo ob nedeljah in sredah (8-9x vse skupaj), pa se mogoče zmeni z Andrejo da prideš vsaj nekajkrat, da ti bo lažje. Drugače ti bo pa že Vid poročal (a ne Vid  Wink) kako je na tečaju. Veliko sreče in pozdravček na Koroško.

Lp vsem Katarina in Cuba


Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #920 : četrtek, 06.09.2007 : 20:09:00 »

Mi tudi pridemo v Umag...sem cisto pozabila Lips Sealed

Lp
A boste gledalci ali tekmovalci? Mi bi tudi prišli pogledat,a je dovoljen vstop tudi psom,ki ne tekmujejo?
Logiran
efica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 456


« Odgovor #921 : četrtek, 06.09.2007 : 22:17:38 »

Mi bomo med tekmovalci in imam že rahlo tremo sram Joj to pa ne bi vedla, če psi, ki ne tekmujejo, lahko pridejo pogledat Undecided Ve morda kdo, kako je to ponavadi urejeno? Bi bilo pa super, če bi se lahko spoznali Cheesy

CowTarina, super si tole napisala Wink Moram rečt, da smo se mi na psa dolgo pripravljali, pa nas je siva zver vseeno dostikrat "presenetila".
Slikice so pa vedno dobrodošle Wink

Nekaj strani nazaj smo se pogovarjali o starostnih omejitvah za JZP. Zadeva se ravna po vzrejnem letu, ki je do 30.9., kar pomeni, da mora Kika letos opraviti JZP pa čeprav bo 19.9. stara šele eno leto...torej za 11dni fali naslednje vzrejno leto.

Lp,eva

Logiran
CowTarina
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 35


« Odgovor #922 : četrtek, 06.09.2007 : 23:04:55 »

Evo slike so končno v albumu - http://www.moj-album.com/album/9255199/. Sicer jih je bilo več, pa niso vse za v javnost  Tongue

Efica, tudi mene naša divjakinja vsake toliko preseneti, pa je stara že več kot štiri leta.  Lips Sealed

Pri Kiki pa je na žalost res tako, da ravno pade še v lansko vzrejno leto. JZP je pač lažje narediti kot kasneje ŠPP (če bi se odločili delat izpit za vzrejno dovoljenje kasneje), zato se vama splača potrudit, če imata čas in željo to naredit.

Uživajte vsi s svojimi duhci
Katarina in Cuba
Logiran
Angelsnoweim
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 372


« Odgovor #923 : četrtek, 06.09.2007 : 23:55:33 »

king roy,
mozete doci sa psom samo treba donijeti knjizicu o cijepljenju iz koje se vidi da je pas cijepljen protiv bjesnoce, bas bi mi bilo drago da dodjete sa vasim sivcem da ga vidim! koliko je sad star?
vidimo se, nadam se da ce nas vrijeme posluziti, kazu da ce biti suncano....
lijepi pozdrav,
kristina
Logiran
efica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 456


« Odgovor #924 : petek, 07.09.2007 : 00:09:40 »

CowTarina, super slikice Cheesy Hvala!

Kristina, koliko weimarcev boš pripeljala? Bomo imeli to čast, da Vidimo Tampo? Uf, kakšen firbec sem Cheesy

Lp, Eva
Logiran
Vanilla
novinec
*
Sporočil: 44


WWW
« Odgovor #925 : petek, 07.09.2007 : 07:44:21 »

Katarina - hvala ti za informacije.Z Vanillo ze trenirava aport( cca.1mesec) in jo ucim po principu ki je opisan v reviji ptičar.Aport fazana in zajca sem si pa ze na PZP nabavila.Jezi me ker je zadnji teden Vanilla zacela te aporte grizti,kar od zacetka ni pocela,tako da jih moram nekako pokrpati,ker iz njih riž leti.Bom pa res Andrejo poklicala za njeno mnenje-mislim pa ,da se nam v kratkem obeta tudi ženitev Vanille,tako da bo praznik se lepsi. Fotke so pa res "profi".lepo se imej in si pisemo-Darja.
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #926 : petek, 07.09.2007 : 18:05:04 »

No,če je pa knjižica o cepljenju vse kar potrebujemo za obisk,potem se pa vidimo. Bomo držali pesti za vse ki tekmujete.
LP
Logiran
repek
novinec
*
Sporočil: 32


« Odgovor #927 : ponedeljek, 10.09.2007 : 16:12:39 »

Draga CowTarina!
Najlepša hvala za vse tvoje informacije!Smo pa  se že kar pozanimalim, sploh kar se tiče slabih lastnosi in tako dalje.
To kar pa nismo našli smo pa vprašali na tem forumu. Wink
Živi pa tukaj v Mariboru tudi en prijazen gospod z weimarcem katerega smo tudi malo povprašali Roll Eyes
Skupaj pa brskamo informacije že kakšne pol leta.
Hvala tudi vsem drugim Wink Smiley
Logiran
efica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 456


« Odgovor #928 : ponedeljek, 10.09.2007 : 22:17:58 »

King-roy, ste našli še kakšno dogo včeraj? Lepo vas je bilo videti Wink Roy je prikupen kuža in tipičen weimaraner Cheesy

Lp, Eva
Logiran
repek
novinec
*
Sporočil: 32


« Odgovor #929 : torek, 11.09.2007 : 20:50:03 »

Lepo pozdravljeni vsi skupaj!!!!!! Cheesy
Včerajšni dan je bil eden iz med najlepših...Končno se je naši družini pridružila težko pričakovana siva duhica! Sklenili smo da bo njeno ime Viva (kar pomeni življenje) Roll Eyes.Prihaja iz Hrvaške in je sedaj stara 2 meseca in pol ! Cheesy
V enem dnevu se je že kar lepo navadila na nov dom in ni več tako plašna. Sedaj je postala tako kot vsi sivi duhci že kar živahna in polna energije.Seveda jo pa že od prvega dne navajamo na red.Zanimivo kako hitro si zapomnijo stvari Wink. Slikce pridejo dokaj kmalu lepo se imejte!
Tomaž,Ines, Tiomon in Viva
Logiran
Strani: 1 ... 57 58 59 60 61 [62] 63 64 65 66 67 ... 155   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: weimaraner - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines