mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 25.08.2024 : 07:10:25

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: weimaraner - čvek
Strani: 1 ... 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 ... 155   Dol
Natisni
Avtor Tema: weimaraner - čvek  (Prebrano 330571 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Zobek
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 310


« Odgovor #405 : torek, 13.06.2006 : 16:48:23 »

Allegro, VSE NAJBOLJŠE za 1.rojstni dan !
Ostani še vedno tak prvak, lepotec, osvajalec
psičk, skratka enkraten kuža in
ubogaj Kristino ter svojega velikega brata Normana!
Se vidimo, lp, Nina
Kiss Smiley Wink Cheesy
Logiran
Angelsnoweim
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 372


« Odgovor #406 : torek, 13.06.2006 : 20:06:02 »

Ninica,
baš si mi draga!
Kako si se samo sjetila da mu je danas 1. rojstni dan!!!!
 Grin Cheesy Wink
Hvalaaaaaaaaaaaaaaa!
Javi seeeeeeeeeee!
Kad ti stiže vajmarac?HuhHuh Ne valjda na moj rojstni dan???  Grin
LP,
Kristina
Logiran
Zobek
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 310


« Odgovor #407 : torek, 13.06.2006 : 20:37:39 »

Joj, to, kdaj imaš pa ti rojstni dan pa res ne vem. Shocked
Mali pride sredi julija,saj ne vem, če bom zdržala.
Ja, to, da ima Allegro rojstni dan pa ni bilo tako
težko pogruntat, če malo bereš vaš hrvaški forum,
ki je mimogrede, glede "naše" pasme veliko bolj
zanimiv in razgiban.Polno slikic in aktivistov, ki
vsakodnevno pošiljajo poste. Roll Eyes

Joj, komaj čakam, da že pride tisti julij, se mi
zdi, da je do tja še cela večnost.... Tongue Undecided
Kiki, a greste s kužki kaj na morje poleti ? Cool
Kaj pa študiraš, ko praviš, da imaš zadnji izpit?
Jaz imam v četrtek zadnji izpit pred poletjem,sodno
medicino pol se pa posvetim samo še pasji literaturi. Grin

Pozdravček vsej pasji družinici v Zagreb, Nina Wink
Logiran
Vanilla
novinec
*
Sporočil: 44


WWW
« Odgovor #408 : petek, 16.06.2006 : 11:03:21 »

Tudi jaz se oglašam prvič in tudi jaz bom postala ponosna lastnica psičke, ki pa jo bom pripeljala iz Poljske.Upam , da bo vse OK.
Logiran
Angelsnoweim
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 372


« Odgovor #409 : petek, 16.06.2006 : 12:16:04 »

Tudi jaz se oglašam prvič in tudi jaz bom postala ponosna lastnica psičke, ki pa jo bom pripeljala iz Poljske.Upam , da bo vse OK.

Dobro nam došla Vanilla! Welcome to the club!!!  Cheesy Wink
Ajde, da pogodim - nabavljaš psičku iz "Imperium star" ili "Fala Love'a"Huh Grin
Piši malo više, ko su joj tata i mama? Imaš kakvih slikica? Podijeli sa nama svoje veselje!

[/color]
Joj, komaj čakam, da že pride tisti julij, se mi
zdi, da je do tja še cela večnost.... Tongue Undecided
Kiki, a greste s kužki kaj na morje poleti ? Cool
Kaj pa študiraš, ko praviš, da imaš zadnji izpit?
Jaz imam v četrtek zadnji izpit pred poletjem,sodno
medicino pol se pa posvetim samo še pasji literaturi. Grin

Pozdravček vsej pasji družinici v Zagreb, Nina Wink

Sad ću ti redom odgovoriti, draga moja Nina.... Smiley
Na more ne znam da li idemo, voljela bih da odemo kao i svake gdine. Na Murteru mi rođakinja ima vikendicu koju nam posudi na 10 dana. Psi uživaju. Norman cijeli dan u vrtu lovi ptice, a rano u jutro i kasnijepodvečer ga odvedem da se kupa u moru. Obožava more. A ak bumo išli na more, Allegro bude poludio, jer je on još luđi za vodom.

Studiram predškolsku pedagogiju (odgojiteljica). Konačno sam jučer riješila zadnji ispit, diplomski već dovršavam i to ću predat i obranit na jesen i onda sam konačno gotova...ma rastegla ja to jako...sad mi se žuri  jer želim imat stalni posao i da si mogu platit vozački jer mi je to zbog pasa prijeko potrebno, radi izložbi i treninga za lov (stalno moram neog moljakati da me vozi)... Angry
Kako je prošao tvoj ispit??? Vjerujem da si ga riješila bez problema, ti si pametna cura! Wink

Ej, imam jednu molbu.
Molim te, kad dođeš kos Savorgnanija, poslikaj mi sve peseke u stavu (koliko je to moguće postaviti ih), onako u profilu, samo da vidim tijela, prsa, glave, kuteve i to...

Ajde, bok!
Tipkamo se uskoro! A ak dođete u Portorož, onda ti kažem doviđenja do sutra!!! Cheesy Grin Wink Smiley Kiss

Kristina
Logiran
Larsson
rad pišem
****
Sporočil: 382


« Odgovor #410 : sobota, 17.06.2006 : 00:40:36 »

Kikolinka

a mi lahko poveš koliko je je Allegro " dolg" na terenu koliko metrov v levo ali desno gre 100, 200, 500

A je pes za tekme ali za lov?

lp larsson
Logiran
Zobek
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 310


« Odgovor #411 : sobota, 17.06.2006 : 22:50:33 »

Sporočam, da lahko jutri ob 18.30 na Tv Pika gledate ponovitev
4tačke, kjer bodo predstavljeni weimaranci g.Savorgnanija !!!(tud moj sivček :-))

Drugače pa držim pesti za Allegra in Normana v Portorožu, ker
mene tja tokrat žal ne bo.

Aja, Vanilla, dobrodošla !Daj,zaupaj nam, kdaj se bo zgodil
veseli dogodek, ko dobiš psa (ali morda psičko) in iz kje si ?

Lp, Nina Cheesy
Logiran
Angelsnoweim
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 372


« Odgovor #412 : nedelja, 18.06.2006 : 14:34:03 »

Haj Nina,

evo dok ti ovo pišem, upravo traje izbor za BIS u Portorožu na kojem ne sudjelujem, a trebala bi...Uh, došlo mi da se ubijem, kad mi je tek danas u podne postalo jasno da bi mi zapravo trebali biti tamo.

Budem sad samo "copy-paste" kaj sam već napisala na jednom forumu, (ali na engleskom jesziku).
Uglavnom, iz Portoroža vratili smo se izrazito sretni i ponosni. A zašto, evo dobrih razloga...

Novosti, novosti, super novosti!!!! Tako mi je žao kaj nisi došla...

Pišem dalje na engleskom...


17.06.2006. 8th International Dog Show
"Alpe Adria winner",
CACIB Portorož, Slovenia

- Nobiskrug Playing Allegro -
Junior Alpe Adria Winner
,
Best Of Breed
,
R. BEST JUNIOR OF DAY

BEST IN GROUP

and
R. BEST OF DAY!!!!!

Breed & group & BOD judge:[/b] Giulio Bezzecchi (I)


And his stupid  sram owner Kristina should have got rewarded today as BODSO - "Best Of Day Stupid Owner" Grin as she didn't take him today to Best In Show as she didn't have in mind that Allegro won BIG, and as the FCI groups were parted in two days, that today we had to show up to compete with all other group winners from yesterday and today for real BIS...

Well, now I learned for next time... Sad

I would like to mention that this BIG placement of Allegro means a lot to me, as in the FCI group VII were 90% dogs from Italy. And it's well known that italian judges ALWAYS gibe best placements to dogs from their country. The dogs in competition were really beautifull specimens who are mostly multi BIG winners, multi champions, most rewarded dogs in Italy (in the competition was also beautiful Drago Dell Biondo, famous cousin of my pointer Norman, who looks much the same as Norman, like he was his twin brother). And Allegro, the young weim in developement, won over them all!!!! I was just praying that this judge gives Allegro just 3rd place, as I expected he would give first placements to italian dogs, and I also liked that pointer a lot...
Can you imagine my reaction? I was jumping, I was yelling....The whole place echoed of my joy and happines screams! It was amazing. I am so happy and so proud. And after that  he went for Best of Day competition. Although Allegro is not yet in show condition and gets easily tired after the ring judgement and judgement for BIG, he surpriced me with his endurace and show stamina, because he competed twice time more, as I "gave" him also into a Junior handling competition with best slowenian Junior handler Lana, and they had to go through a very tough examinations that was parted in 3 parts, prequalification, main qualification and actual competition BIS junior handler. They won 2nd place!
As that young girl was presenting Allegro very good I gave her Allegro for BIG and BOD competition. I was handling him in JrBOD competition. He ws really great.
And after the great wins, we took a big swimm in the Sea, as a rewarding for such great wind from the show!
Allegro and I enjoyed it all.

And than today I found out how stupid I was that I didn't know that he had to show up today for BIS where his chances of winning this too, were just great, as everybodey at the show yesterday (some people from organization, the photographers, the exhibitors, were whispering "weimaraner will winn") and they applaused for him when the judge asked the handler to show his movement. It was also amazing that also our competition, applaused a lot (in the BOD competition, italian exhibitors/breeders of pointers and english setters were applauding for Allegro). This was such a reward and such great show for me. I am very happy and very, very proud. And it's really a pitty that Allegro won't show up today as the representative of group 7, that impressed the judge in the breed judgement right away. Bezzechi was giving him a lot of praises and asked me if I had more of weims like that at home, wanting to know from where does he come and telling me that All. will be a great champion dog one day. I remained silent about Allegros previous BISS wins and about his three championships that he already has. This is the reason why winning BIG & Best Of Day (BOD) under the same judge later was more rewarding as he didn't know anything about Allegros wins before!!!

Huh, now this post went too long.
Anyway I had to share my joy and happiness with you all, as I know how you all will understand this more than anybodey else, as you all have been through it, weren't you...

Big hugs!
Kristina & Allegrissimo  Wink

P.S. I will post great photos from the show very soon!!! As soon as I get them, you'll be the first to see! Wink Cheesy
Logiran
Angelsnoweim
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 372


« Odgovor #413 : nedelja, 18.06.2006 : 15:07:22 »

...Mala ispravka

Junior Best of Day jučer je sudila Beata Petkeviča (LAT)
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #414 : nedelja, 18.06.2006 : 21:30:30 »

Angelsnoweim: malo vaju potolažim Wink Nič nista zamudila, ker so izbirali prav tako kot včeraj. Danes so bile na vrsti prva, tretja, peta, osma in deveta grupa in best of day so izbirali izmed zmagovalcev teh skupin. BIS psa pa izmed obeh zmagovalcev dni-včerajšnja BOD-doga in današnji BOD-aussie

(Kristi, hvala ti još jedan put za Allegra!! A danas bilo je opet uspešno Smiley Ujučer r. BOD, a danas BOD i BIS!!! Cheesy)
Logiran
Angelsnoweim
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 372


« Odgovor #415 : nedelja, 18.06.2006 : 21:59:04 »

Angelsnoweim: malo vaju potolažim Wink Nič nista zamudila, ker so izbirali prav tako kot včeraj. Danes so bile na vrsti prva, tretja, peta, osma in deveta grupa in best of day so izbirali izmed zmagovalcev teh skupin. BIS psa pa izmed obeh zmagovalcev dni-včerajšnja BOD-doga in današnji BOD-aussie

(Kristi, hvala ti još jedan put za Allegra!! A danas bilo je opet uspešno Smiley Ujučer r. BOD, a danas BOD i BIS!!! Cheesy)

Da, da, shvatila sam ja to sat vremena nakon što sam ovo napisala. Ah šta ćeš - plavuša! (joj kak je to dobro, uvijek se mogu izvuć na boju kose) ;-)
Nego, fala tebi na izvrsnom handlingu Allegra!!! Prekrasno si ga prezentirala, vas dvoje si super pašete. Koje dobio BIS danas? Kad će slike biti postavljene na forumu i molim te nemoj mi zaboravit poslat najbolje slike tebe i Allegra sa postolja.
Tipkamo se i vidimo se nadam se vrlo skoro

Kiki
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #416 : nedelja, 18.06.2006 : 22:01:48 »

Danas sam izlagala prekrasnog australskog ovčjaka Sunshine Shanti Shallow Rivers koji je pobjedil prvu grupu, bio BOD i BIS Smiley
Slike dobiš-bude mi jih poslala prijateljica Smiley
Logiran
Vanilla
novinec
*
Sporočil: 44


WWW
« Odgovor #417 : ponedeljek, 19.06.2006 : 08:44:26 »

Psička Vanilla je že v Sloveniji, je prekrasna , pot (cca.950km) je dobro prenašala malo me samo skrbi kako jo bom odvadila lulanja po hiši. Je iz psarne Szara Sfora na Poljskem. Pes-oče je int.ch.Docent, psička-mama pa Amanda, oba zelo lepa tako, da ima tudi Vanilla lepe predispozicije-kakorkoli že-sem pa zelo ponosna da jo imam- upam samo, da se bo razvila v zdravo psičko Undecided
Logiran
Zobek
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 310


« Odgovor #418 : ponedeljek, 19.06.2006 : 09:20:04 »

Ja, danes pa sploh ne vem, kje naj začnem, toliko novosti je zadnje čase na tem forumu.
Seveda gre najprej čestitka v Zagreb
BRAVO ALLEGRO, zdaj si pa res že velik prvak, čeprav
verjetno noben ne bi pričakoval, da boš dosegel že toliko pri tej svoji starosti (ups, mladosti).
Kiki, nestrpno čakam na slikice. Cheesy
Pa čestitke tudi tebi Lana (Liza je verjetno vzdevek, ne?)za odlično vodenje Allegra.

Ne vem, če je kdo gledal oddajo Štiri tačke in g. Savforgnanija z njegovimi kužki.
Mali sivčki so taki cukri. Roll Eyes

Vauuuu, Vanilla je že doma! Super novica ! Upam, da se bomo čimhitreje navadila na
novo okolje. Koliko pa je stara ? Se priporočam za kake frišne fotke.


Lp, NINA Wink Smiley Grin
Logiran
efica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 456


« Odgovor #419 : ponedeljek, 19.06.2006 : 20:52:34 »

Ojla!
Jaz sem včeraj gledala 4 tačke...sivčki so res luštkani...za pojest Kiss Pa mama Pegi je tudi zelo simpatična...zares prava skrbna ponosna mati Wink
Nina, a si prepoznala, kateri je tvoj? Ali je tvoj "ta večji" ali "ta manjši" samček? Si lahko sama izbirala med mladički in če si, kako zaboga si se odločila, če so si pa vsi zelo podobni Roll Eyes
Lp

Logiran
Strani: 1 ... 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 ... 155   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: weimaraner - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines