mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 23.07.2024 : 01:25:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: weimaraner - čvek
Strani: 1 ... 98 99 100 101 102 [103] 104 105 106 107 108 ... 155   Dol
Natisni
Avtor Tema: weimaraner - čvek  (Prebrano 327561 krat)
0 članov in 59 gostov pregleduje to temo.
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #1530 : sobota, 10.01.2009 : 12:47:06 »

Angelsnoweim nima paketa, ki bi ji omogočal branje zasebnih sporočil. Ta lahko berejo le tisti, ki imajo pakede midi, maxi in mega. LP Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
_Anais_
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 72


WWW
« Odgovor #1531 : sobota, 10.01.2009 : 12:55:22 »

Aha. Se pravi bom morala do nje nekako drugače Wink
Logiran
efica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 456


« Odgovor #1532 : sobota, 10.01.2009 : 17:07:49 »

V soboto ali nedeljo? Mi bomo v soboto - je več prijavljenih Wink
Logiran
efica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 456


« Odgovor #1533 : sobota, 10.01.2009 : 17:08:49 »

Ups, zgornji post se nanaša na ljubljansko razstavo Wink
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #1534 : sobota, 10.01.2009 : 17:10:00 »

Midva tudi prideva v soboto.
Logiran
kastelecu
rad pišem
****
Sporočil: 347


« Odgovor #1535 : ponedeljek, 12.01.2009 : 09:12:58 »

Hej.
A mi lahko nekdo sporoči email od Angelsnoweim ... prosim. sem ji sicer poslala zs, vendar verjetno ne gleda pogosto na mojpes.net, na njenem home page-u pa maila pri kontaktu ni.
Hvala, Nina


hej _Anais_

če še nisi dobila Kristine:
ne vem no, sicer imam mail od nje ampak če ga objavim bo hitro zbrisan.. Ne vem zakaj na njenem home-page-u nisi našla maila.. mislim ni ravno mail ampak greš samo na Kontakte in tam ti piše Pošalji e-mail - odebljeno - klikneš in lahko pošlješ..sem prepričana da ti bo odgovorila..

LP, urša
Logiran
_Anais_
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 72


WWW
« Odgovor #1536 : ponedeljek, 12.01.2009 : 09:27:57 »

Hvala, kastelecu - sem našla mail preko kontakta Wink
Odgovorila pa seveda hitro in očarljivo  Wink
Lep dan, upam da se vam čimprej pridružim tudi pri čveku pri weimarancih Grin
Logiran
efica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 456


« Odgovor #1537 : ponedeljek, 12.01.2009 : 13:11:12 »

Uuuu, še en nov sivček v Sloveniji? Smiley Smiley Smiley
Logiran
kastelecu
rad pišem
****
Sporočil: 347


« Odgovor #1538 : ponedeljek, 12.01.2009 : 14:03:14 »

heh, _Anais_

..se mi je kar zdelo da zato rabiš kontakt.. namreč sem z njo tudi jaz govorila že pred časom.. pa trenutno še vedno nimam dovolj dobrih pogojev za weimija.. bom pa.. enkrat v bližnji prihodnosti.. v to sem sigurna..

sicer sem pa gledala na njeni spletni strani..da bosta obe legli vrhunski, si videla?

vprašanje za lastnike weimarancev v Sloveniji.. a boste vi tudi kaj parili v tem ali naslednjem letu.. kolikor vem, se "parjenje dogaja" samo na Jesenicah... a ne?  Kaj pa ostali - že samo na tem forumu vas je "malo morje"... Pa bi se lahko kaj med sabo dogovorili...  Cool Roll Eyes Roll Eyes

No, samo predlog Wink  Roll Eyes Tongue

_Anais_, tebi pa veliko sreče.. Smiley
Logiran
_Anais_
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 72


WWW
« Odgovor #1539 : ponedeljek, 12.01.2009 : 14:12:38 »

Nic ne bom prenagljeno rekla Cool , se bova vse dogovorili v Ljubljani na razstavi, sem pa zelo pozitivno presenecena nad Kristino, koliko ene odgovornosti in ljubezni do weimijev seje iz njenih mailov, tako da v bistvu komaj cakam, da jo spoznam.
Imam sama nekaj želja in upam in verjamem, da glede na to, da je njej pomembno le najboljše za njene pse, da bom od nje dobila tisto kar želim.
Seveda pa ne nameravam tega narediti na vrat na nos in srčno upam, da bom dobila njenega psa oziroma kupujem psičko.
Doma imamo že irskega setra in komaj čakamo da dobi družbo  Wink Ko imaš enkrat ptičarja si ne želiš nič drugega kot ptičarja Cheesy.
Kar se pa tiče legel v Sloveniji, sem zelo vesela, da se dela nekaj tudi v tej smeri, vendar so moje želje tukaj malo drugačno usmerjene in srčno upam, da dobimo psičko iz Angelsnoweiminih legel Wink.
Kaj več pa bom povedala seveda ko bo kaj več tudi znano Smiley
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #1540 : ponedeljek, 12.01.2009 : 14:13:52 »

Nimajo vsi weimiji na forumu še opravljenih vseh pregledov ipd za vzrejno dovoljenje.
In tudi pari se ne po mojem mnenju kar tako "na lepe oči"
Je potrebno vsaj linije in rodovnike malo naštudirati.
 
Logiran
_Anais_
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 72


WWW
« Odgovor #1541 : ponedeljek, 12.01.2009 : 14:18:33 »

Ah ja, seveda, se globoko strinjam s king-roy. Pomembno je dobro razčlenit psa, določit njegove pomankljivosti in prednosti, ter najti dober par zanj.
Sem pa zelo vesela, da vidim en kup odgovornih lastnikov tukaj na forumu, všeč mi je, da se iz leta v leto naredi več, da vidim tudi punce, ki se veselo ukvarjajo s PNZji in ŠPPji.
Ko sva z Azzurotom (moj setrček) delala PPA, sem bila jaz veliko bolj leva od njega, na veliko veselje našega učiteja pa je kasneje tudi meni kapnilo kako in kaj ... Smiley
Logiran
kastelecu
rad pišem
****
Sporočil: 347


« Odgovor #1542 : ponedeljek, 12.01.2009 : 16:04:58 »

no, king - roy, seveda nisem mislila nič slabega.. vem, da ste vsi tu odgovorni in da bi za vse potrebne dokumente in dovoljenja poskrbeli.. nisem mislila, da boste zdaj na vrat na nos "delali"
če se je tako razumelo..se je narobe razumelo..

Samo upam, da bo ta posebna pasma ostala vedno tako posebna in unikatna.. in k temu lahko pripomorete/-mo vsi lastniki in bodoči lastniki weimijev.. z odgovornostjo, pazljivostjo in ljubeznijo..ter s pametjo..

Emm, eno vpr, sem mogoče za časom - o kateri razstavi ti govoriš _Anais_? Kdaj in kje? Hvala za inf Smiley

In LP vsem..
Logiran
kastelecu
rad pišem
****
Sporočil: 347


« Odgovor #1543 : ponedeljek, 12.01.2009 : 16:18:31 »

Mislim, da sem že našla.. verjetno si govorila o razstavi sedaj 17. in 18. ...škoda da me ravno ne bo v SLO..

No nič, uživajte vsi, kdor pa gre v Ljubljano, pa lahko kakšne fotke poškljoca in nam, ki se razstave ne moremo udeležiti, privošči malo sive barve Smiley

LP, urša
Logiran
efica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 456


« Odgovor #1544 : torek, 13.01.2009 : 01:58:50 »

Citat
vprašanje za lastnike weimarancev v Sloveniji.. a boste vi tudi kaj parili v tem ali naslednjem letu.. kolikor vem, se "parjenje dogaja" samo na Jesenicah... a ne?  Kaj pa ostali - že samo na tem forumu vas je "malo morje"... Pa bi se lahko kaj med sabo dogovorili...   

Da se "parjenje lahko dogaja" je potrebno ogromno vloženega truda, časa in denarja.... za kvalitetno paritev se vsega naštetega porabi še veliko več Wink Sem pa sigurna, da bodo tudi v Sloveniji v prihodnosti vrhunska legla Wink Sicer rabiš pa za vsako vrhunsko leglo zraven še malce sreče - brez tega v življenju pač ne gre.

_Anais_ - držim pesti, da dobiš psičko kakršno si jo želiš.

Se vidimo v soboto na razstavi! Kristina, bomo po dolgem času spet videli Allegra v Sloveniji?  Roll Eyes

Lp, E.

 
Logiran
Strani: 1 ... 98 99 100 101 102 [103] 104 105 106 107 108 ... 155   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: weimaraner - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines