mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 23.07.2024 : 03:22:16

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: weimaraner - čvek
Strani: 1 ... 92 93 94 95 96 [97] 98 99 100 101 102 ... 155   Dol
Natisni
Avtor Tema: weimaraner - čvek  (Prebrano 327622 krat)
0 članov in 24 gostov pregleduje to temo.
Benčka
novinec
*
Sporočil: 20


« Odgovor #1440 : petek, 05.09.2008 : 11:19:17 »

Da Zobek...pričeli smo s treningom in res se full praši Angry...včeraj je menda bilo rečeno, da iščejo novo lokacijo Cheesy...menda nekje pri Medvodah...bomo videli...sicer pa naj bi ta vikend deževalo... Cry...bomo pa mokri...coolllll Wink
Logiran
weimi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 319


« Odgovor #1441 : nedelja, 07.09.2008 : 09:05:39 »

Nekaj novih fotk Žive.


Ena najina skupna

Uživanje

"Vem da maš neki v žepu!!"


Smo pa bli v petek pri veterinarju kjer je dobila Živa dve inekciji medrola neposredno v tumorja.V tistega na repu in še v enega ki se ji je naredil zdraven pišuke.Za zdaj kaže dobro saj se tumor ki ga ima na repu suši in ko bo dovolj majhen ga bojo izrezali.

lp
Logiran
Benčka
novinec
*
Sporočil: 20


« Odgovor #1442 : nedelja, 07.09.2008 : 10:22:35 »

 Wink...no vidiš Weimy da bo...le korajžno Kiss
Logiran
efica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 456


« Odgovor #1443 : nedelja, 07.09.2008 : 19:21:47 »

Super, da je Amos/Kan našel nov dom in pa držimo šape in pesti za Živo, da se porihta Smiley

Benčka, kaj trenirate, da boste jutri na tečaju zablesteli? Pridm čez nekaj časa še kej pogledat, da vidim, kako napredujete Wink

King-roy - imaš email Wink
Logiran
Benčka
novinec
*
Sporočil: 20


« Odgovor #1444 : nedelja, 07.09.2008 : 19:45:24 »

Evo Efica...sem ravno vse pospravila od treninga in pripravila za jutrišnjo pot v LJ Wink...jutri grem prvič sama na trening...malo sem zaskrbljena Huh...David nam je dal navodila kako delat, da se naš hiperhiperaktivec "unese"...možu kar gre, jaz pa malo zaostajam...očitno smo do sedaj delali ogromno napak, ki jih moramo čim prej popravit.

Dva dneva sem se trudila ga spravit v box...sem dala box iz avta...ne uspem drugače kot na silo...in tako se trudim to težko kepo mesa in kosti dvignit in spravit v box v avtomobilu...UHHH... Angry ...moj križ!!!...vse kar ima najraje sem mu nastavila v box pa nič... Huh
Logiran
efica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 456


« Odgovor #1445 : nedelja, 07.09.2008 : 19:55:36 »

Na hrano tud ne gre notr? Če je vsaj malo lačen? Križ pa verjamem da boli Wink Če maš box v avtu prosi po uri Davida, da ti pokaže kako ga spraviš not - mogoče pa njemu uspe Wink
Logiran
Zobek
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 310


« Odgovor #1446 : nedelja, 07.09.2008 : 20:16:45 »

Zanimivo...to z avtom. Midva z možem namreč zdaj vsako soboto na Vox-u spremljava
oddajo Hundeprofi in ravno včeraj je bil problem s psico rodezijko, ki ni hotela v avto. Je pa
res, da je najbrž razlika med tem ali noče v kletko, ker ga je strah le-te ali pa da dejansko ne mara vožnje.
Pri psički je bil namreč ta problem. To je namreč huje in včasih temu morda botruje tudi slabost, kaj pa vem,
ne razumem zakaj ji niso poizkusili dati Dramamin, ki ljudem uspešno zmanjša slabost (če je bila seveda ta vzrok
njenega odpora do vožnje). Kaj pa vem. Oddaja je pa vseeno fajn, priporočam:-)
Veliko veselja v pasji šoli vam želim, jaz pa jo že tako pogrešam, da razmišljam o agilitiju. Tako za zabavo in rekreacijo,
nikakor ne za kako tekmovanje, tu, v bližnjem KD-ju. Bomo videli, če bo šel urnik z mojo službo.

Papa
Logiran
efica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 456


« Odgovor #1447 : nedelja, 07.09.2008 : 20:21:27 »

Nina, sej sem že na pikniku videla, da je Erzi neustrašno drvel čez agilitaške prepreke Wink Je po mojem kar talentek Wink
Logiran
efica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 456


« Odgovor #1448 : nedelja, 07.09.2008 : 20:28:25 »

Še nekaj fotk za vas Wink

http://lh4.ggpht.com/jamaica.indigo/SL5BQQV4ShI/AAAAAAAAAKo/QmQzzYr_64c/s512/bk31.jpg
Megla

http://lh5.ggpht.com/jamaica.indigo/SL5BQqrs5yI/AAAAAAAAAKw/Wg6dGCL8LHk/s512/bk34.jpg
Premočeni do gat Grin

http://lh4.ggpht.com/jamaica.indigo/SL5BQu9HmQI/AAAAAAAAAK4/jh6hz5qxhX8/s512/bk46.jpg
Aport

http://lh5.ggpht.com/jamaica.indigo/SL5DfKkWDVI/AAAAAAAAALA/64yikoyd3kA/s512/bk50.jpg
Še megle

http://lh5.ggpht.com/jamaica.indigo/SL5DfBTacQI/AAAAAAAAALI/bLxHMvwizzM/s512/bk51.jpg

http://lh6.ggpht.com/jamaica.indigo/SL5DfJLb_yI/AAAAAAAAALQ/_034tvrmc2s/s512/bk52.jpg
Logiran
arron
novinec
*
Sporočil: 15


« Odgovor #1449 : ponedeljek, 08.09.2008 : 08:43:56 »

Kan sedaj živi na Zg. Brniku pri Kranju in kot mi je poznano mu absolutno ne bo hudega.
Logiran
Benčka
novinec
*
Sporočil: 20


« Odgovor #1450 : ponedeljek, 08.09.2008 : 09:29:57 »

...super novica glede Kana... Kiss

Ja naš Ben z vožnjo nima problema. Je pa David dejal naj najprej probamo v box stran od avta, šele nato v avtu. Pa saj sem to probavala že tud prej ko je bil mlajši...ne in ne... sem mu dala v box kekse, pa suha ušesa, ki jih ima zelooooooooo rad...ne "pali"...Bom danes po treningu res Davida prosila za nasvet.

LP B Wink
Logiran
Angelsnoweim
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 372


« Odgovor #1451 : ponedeljek, 08.09.2008 : 09:44:13 »

@Efica, super za rad, odlicno vam ide, samo tako naprijed! Smiley
@Weimi, Ziva ima prekrasnu glavu, bas su lijepe fotke!
Drago mi je cuti za Amosa, nadam se da je njegov novi vlasnik iskreni ljubitelj pasmine i da ce mu pruziti svu ljubav i paznju koju Amos doista zasluzuje - dozivotno... Kiss

Lijepi pozdrav svima!

Kiki
Logiran
Benčka
novinec
*
Sporočil: 20


« Odgovor #1452 : ponedeljek, 08.09.2008 : 21:30:53 »

...hm...evo pa znamo v box in v avto... Cheesy...David je res car...ma niti deset minut ni trajalo pa je bil Ben notri...

...sin Gašper je bil full začuden kako je to ratalo Shocked...
Logiran
efica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 456


« Odgovor #1453 : ponedeljek, 08.09.2008 : 21:55:25 »

Hehehe, sem vedela, da mu bo uspelo Wink

Citat
David je res car...
V to ne dvomimo Wink
Logiran
Angelsnoweim
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 372


« Odgovor #1454 : sreda, 10.09.2008 : 15:52:19 »

Ola, drustvo!

Podijelit cu danas sa vama jedno od mnogih iskustava kakvi nam se sve ljudi javljaju za stence.

Prekjucer sam dobila jedan zanimljiv mail iz Slovenije.
Gospodja ili gospodicna hoce kuju vajmarca s papirima, cim prije.
Istoga dana sam joj odgovorila u vezi steneta, bez da sam ju pozvala na red sto tako zuri
jer u biti to smatram djetinjastim i nepromisljenim cinom, za kojeg znam da u vecini slucaja dovodi i do slucaja "Kan"
(inace, i Amosov "Kanov" gazda je na isti nacin trazio psa u svrhe uzgoja i u zelji da sto ranije i sto vise pobjedjuje na izlozbama,
sto opravdava i njegove proleme sa zglobovima za koje sam znala da ce do njih doci s obzirom u kojoj dobi i koliko je forsirao pse da izvode neke aktivnosti).
Neki vrag me natjeral da budem ljubazna i odgovorim joj kako zapravo i ne zasluzuje...
Nista nije napisala koliko poznaje pasminu i ako su joj papiri bitni, kakvi su to zapravo papiri i zasto...
Danas mi se javila, s kratkim objasnjenjem da mi se nije prije javila, jer je bas isti dan kada je poslala mail nama, rezervirala stene u Njemackoj!

Sto vam to govori o toj osobi? - Donesite zakljucke sami...

Mene to nije iznenadilo, jer se susrecemo sa svakakvim ljudima, ali me opet zasokiralo kako ljudi mogu biti bedasti i gori od male djece, kad hoce nabaviti vajmarca posto poto!

Inace, da prica bude jos zanimljivija, taj isti dan sam dobila mail od jedne zenske koja pak hoce stene iskljucivo u razdoblju u 11.mjesecu, a najkasnije da to onda bude za Bozic!  Shocked

Ne cudi onda cinjenica sto nailazimo na puno ljudi koji imaju samo "sivu sjenu" od vajmaraca, vajmarce problematicnog ponasanja i upitnog zdravlja, itd... I onda kad jos takvi dodju na izlozbu, cudom se cude i jako su ljuti, kako to da njihovi pesi za najvisu ocjenu dobivaju "vrlo dobar" i teskom mukom zatvaraju sampionate, a o BOB-u mogu samo sanjati, pa onda za to optuzuju nas, koji se toliko trudimo imati kvalitetne pse konstantnim ulaganjem u njih (pomnim studiranjem pedigreea i standarda, ulaganjem hrpe i hrpe novaca u kvalitetne parnjake i uvoz novih pasa iz USA) i toliko s njima radimo.

Nema uspjeha nabrzaka! Niti u uzgoju, niti na izlozbama, niti u lovu/na utakmicama...

Ja imam jednu izreku za ljude koji nepromisljeno i nabrzaka nabavljaju pesa u svrhe uzgoja/izlaganja/rada s tim psom:
Svakome ono kaj zasluzuje!



Lp,

Kristina
Logiran
Strani: 1 ... 92 93 94 95 96 [97] 98 99 100 101 102 ... 155   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: weimaraner - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines