mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 23.07.2024 : 07:15:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: weimaraner - čvek
Strani: 1 ... 82 83 84 85 86 [87] 88 89 90 91 92 ... 155   Dol
Natisni
Avtor Tema: weimaraner - čvek  (Prebrano 327825 krat)
0 članov in 33 gostov pregleduje to temo.
weimi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 319


« Odgovor #1290 : nedelja, 11.05.2008 : 17:15:50 »

Full dobre fotke  Cheesy .
Mi definitivno pridemo.Bom imela obedve sabo.
Se vidimo v nedeljo  Grin
Logiran
weimi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 319


« Odgovor #1291 : ponedeljek, 12.05.2008 : 00:40:14 »

Živa nam je danes spet  priskrbela pester večer.
Bom kar skopirala kar je moja mami napisala na ***** v najino temo:

Ziva je spet poskrbela za pester vecer. Ravnokar ji sondirajo zelodec na kliniki na Gorkicevi. Se hvala Bogu, da smo v nedeljo zvecer nasli dezurno kliniko. Prislo kar naenkrat. Ulegla se je na sredino dnevne sobe, ces poglejte me, z mano je nekaj mocno narobe, saj ne lezim na svoji deki (ziva se ne uleze na tla, ce nima svoje deke). Ko jo je Eva poklicala k sebi, sem takoj videla, da je z njo narobe isto kot pred štirimi tedni. No ja Zivi bo danes OK, v naslednjih dneh pa jo caka operacija, saj nima smisla, da smo vedno v skrbeh, prisili jo bodo zelodec, samo malo me skrbijo narkoze. Ima morda kdo kaksne informacije, oz. izkusnje kako je s tem, ce pes dobi več narkoz, za cloveka vem, da ni. Vec bo porocala Eva. Vsem Lp.

Jutri gre Živa na operacijo (prišili ji bodo želodec).

Pazite na svoje sivčke...
Logiran
Zobek
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 310


« Odgovor #1292 : ponedeljek, 12.05.2008 : 17:28:32 »

Weimi, grozno, ko smo že vsi mislili, da se je zadnjič izmazala pa bo zdaj le potrebna operacija.
Držimo pesti, da se bo vse v redu izteklo zanjo.

Eros se vsem lepo zahvaljuje za čestitke in vuf, vuf, pravi, da že komaj čaka nedeljsko norenje Cheesy.


Včeraj smo se s CAC Dolenjske vrnili z lepimi rezultati. Ker je mene bolezen tako zdelala, da razen ležanja pod šotorčkom
nisem zmogla ničesar drugega je za hendlanje poskrbel moj dragi, ki mu gre to očitno boljše od rok kot meni Wink.
Dobili smo namreč CAC, BOB in rBIG. . Sodnica je bila Tatjana Urek (SLO). Slikce so spodaj..
Razstava je bila čudovita....zunaj, na hipodromu....veliko prosrora....senčke na travnati tribuni....ogromen travnik za laufanje
kužkov...brez vstopnine za obiskovalce...skratka, bilo nam je zelo všeč, samo pri nagradah so se organizatorji malce ušteli in si jih podelili
prezgodaj, tako da smo potem mi ostali brez Grin.


Kažemo zobke

Kika

Best in group


Lp, Nina

Logiran
weimi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 319


« Odgovor #1293 : ponedeljek, 12.05.2008 : 21:34:54 »

Operacija je potekala brez vsekakršnih zapletov.Odstranili so ji še epulis in pa še bulico ki jo je imela na pišuki.
Je zelo izčrpana in že od pol treh samo spi.Čez 10 dni damo šive vn potem pa bomo videli kako bo.
V nedeljo sicer pridemo vseeno na srečanje vendar Živa nebo norela (se preveč bojim da bi se ji živi potrgali) bo pa imela Dru veliko duhcev za past,Živa pa bo bolj počivala v svojem boksu pa kakšen miren sprehod bo prišel v poštev,agility in frizbi pa ne pride v poštev vsaj 3 tedne.

se vidimo v nedeljo
Logiran
Zobek
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 310


« Odgovor #1294 : ponedeljek, 12.05.2008 : 22:10:19 »

Vesela sem, da je z Živo vse v redu. Zdaj potrebuje le veliko počitka in ljubezni Wink.

Lahko noč
Logiran
efica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 456


« Odgovor #1295 : ponedeljek, 12.05.2008 : 22:15:32 »

Čestitke Erosu in super hendlerju!!!

Za Živo pa držimo pesti, da se hitro pozdravi Smiley

Se vidimo v nedeljo Cheesy
Logiran
Zobek
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 310


« Odgovor #1296 : ponedeljek, 12.05.2008 : 22:28:31 »

Efica, Tilen se zahvaljuje za kompliment! Smiley

Primož, ali se boste vi udeležili piknika? Je fino, da vem malo v naprej planirati.

Logiran
mokor
novinec
*
Sporočil: 46


« Odgovor #1297 : torek, 13.05.2008 : 22:51:03 »

Zaenkrat trije psi in šest ljudi.Jutri končna številka.
lp,primož
Logiran
weimi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 319


« Odgovor #1298 : torek, 13.05.2008 : 22:53:09 »

Za vse,ki ste imeli Živo v mislih in vas je skrbelo kako je.
Živa je danes veliko bolje.Kri se ji je nehala izlivati iz rane,in tudi oteklina od šivov počasi zginja.Ko smo šli na kratek sprehod se ji je kar cufalo,je hotla noret z Dru,preganjat race itd.Danes je Dru že k igri vabila vendar sem morala prekiniti vse skupaj.
Za Živo 10 dni nebo norenja.Me kar skrbi koliko se ji bo snelo ko ji bojo šive vn pobrali in bo lahko začela noret   Huh  .Je pomoje nebo za ustavit na sprehodu.Sicer je še vedno utrujena in veliko spi vendar je že dosti bolje zdajle kot recimo danes zgodaj zjutraj in pa včeraj zvečer.
Komaj čakam da bova lahko nazaj začeli delat in noret.

Še malo pa bo piknik
Logiran
kastelecu
rad pišem
****
Sporočil: 347


« Odgovor #1299 : sreda, 14.05.2008 : 07:23:48 »

Dober dan vsem skupaj.. Smiley

Vsak dan pogledam če je kaj novega in spremljam vaše poste... Imam pa eno vprašanje ki se tiče piknika.. nimam weimaranca.. bi jih pa zelo rada prišla vsaj pogledat, pa me zanima, če je to možno..na piknik v nedeljo mislim.. samo pogledat in kakšno fotko narediti?   Roll Eyes

hvala za odg.. uživajte še naprej in Živi želim čimprejšnje okrevanje..

LP Urša Kiss
Logiran
Zobek
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 310


« Odgovor #1300 : sreda, 14.05.2008 : 08:35:11 »


Same lepe novičke....me veseli Wink

Kastelecu, seveda lahko prideš. Smiley

















Logiran
kastelecu
rad pišem
****
Sporočil: 347


« Odgovor #1301 : sreda, 14.05.2008 : 08:49:53 »

Zobek oz. Nina če se ne motim... HVALA   Cheesy 
aja.. še to.. zdaj so temo prestavili v rubriko za člane.. jaz pa nisem članica mojpes.net-a.. ampak sem, še preden je Jana to prestavila tja, videla post (ne vem kdo ga je objavil-zobek, efica ali weimi) da se bo vse skupaj odvijalo v Kamniku v nekakšnem KD-ju, kinološkem društvu.. okoli 14ih, 15ih..
samo potrditev želim če je to to..  če me mogoče ne vara spomin.. Smiley
res bi rada malo pofotkala... Cheesy

pa ZELOOOO rada bi s Primožem (mokor) nekaj besed izmenjala  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes

lp,urša
Logiran
weimi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 319


« Odgovor #1302 : sreda, 14.05.2008 : 11:31:44 »

Kastelcu ti kar pridi.
Pa tudi mislim da bomo vsi veseli kakšnih fotk.
Razmišljaš o nakupu weima?

In hvala za lepe želje.
Logiran
weimi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 319


« Odgovor #1303 : sreda, 14.05.2008 : 12:16:15 »

Nekaj fotkic mojega bolnika   Kiss



















Logiran
kastelecu
rad pišem
****
Sporočil: 347


« Odgovor #1304 : sreda, 14.05.2008 : 13:40:25 »

jooooi....boga živaaaa sram Undecided

kakšne žalostne fotke...  Huh prav smili se mi.. zgleda utrujena.. no upam da bo z njo čimprej vse v redu..

sicer pa ja.. razmišljam o nakupu weimija že dolgo.. sem že pred časom pisala sem in se nekaj dogovarjala z Nino, če se ne motim, da se nekje dobiva in greva na en sprehodek ... pa ni bilo potem nič od tega.. imam namreč fanta na hrvaškem, med tednom pa sem vsak dan do 5ih v ljubljani, sicer pa iz šk.loke...

o nakupu razmišljam pa res že dolgo.. in mislim da bi se bilo zelo pametno pogovorit s primožem in z vami vsemi, ki najbolje poznate pasme..in se tudi spoznat s karakterji psov in vse.. Ker nekaj drugega je, ko nekaj prebereš na internetu in po knjigah, kot pa dejansko biti v bližini teh.. (ne najdem besede) NAJLEPŠIH pesekov na svetu..   vsi pravite, da so dokaj zahtevni in aktivni..to mi kar paše.. sicer pa.. bomo videli Smiley

no, saj me vsi lastniki weimijev razumete..

fotke pa itak pridejo Smiley

kdaj pol, ob 15ih v Kd Kamnik..pa nekaj boste denarja pobiral ane..koliko že?  Roll Eyes

lp,urša
Logiran
Strani: 1 ... 82 83 84 85 86 [87] 88 89 90 91 92 ... 155   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 7  |  Tema: weimaraner - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines