mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 17.09.2024 : 01:20:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 63   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zlati prinasalci  (Prebrano 204852 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #135 : petek, 06.06.2003 : 19:37:31 »

Jaz kolikor vem Lize se nimam na netu,je pa bila na eni sliki od vzrejnega pregleda retriverjev na domaci strani od skr,samo se jo bolj slabo vidi.Evchy,ce bos prisla v Portoroz v nedeljo,se lahko spoznamo,pa tudi Lizo bos lahko videla Cheesy.Midve z Lizo tudi ne zabusavava Grin Grin ;DLiza ima opravljen B izpit (bila je ena izmed boljsih),zdaj hodiva na aiglity in bova,ce bo slo vse po sreci jeseni ze zaceli tekmovat.Ko opravim vse teste v soli zacneva s z rally obidiencem v kd krimu,pred kratkim sva pa tudi zacele hodit na "lovske urice" prav tako v kd krim,da bo Liza naredila izpit in opravila slo.sampionat.Tudi po razstavah sva ze kar nekajkrat hodile.Liza je bila razstavljena dvakrat (obakrat je dobila cac).Enkrat v prihodnjosti imava pa namen se na kaksno tekmovanje v poslusnosti it,ce nama bo ratalo.
Uf,sem bla dolga,samo kadar govorim o Lizi,hitro zmanka prostora Grin Grin
Logiran
sirtaki
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.576


« Odgovor #136 : petek, 06.06.2003 : 22:08:56 »


Liza a zdaj sem pa spet jst tagrda al kaj  Shocked heheh ja predring je samo za izbrance in njihove pse pa kake "zacasne padalce"  Wink sej zdej vem kera si, si Kate matrala v JH
Drugace pa Vixen ima goldija pa eno apbt al kaj je ze...aja poves kaj vec o teh lovskih uricah v KD Krim? Sam vem da jih imajo...kolk vas pa je, kaj pocnete itd?

Ewchy aha torej gres na te izpite 21/22? Gresta tudi dve iz nase ekipe. Bom drzala pesti za vse tri jasno Smiley Preden bova mi2 z mojo kaj sle probat bo se traaaaaaajaaaalo (je koz kaze bolj IPO pes, ampak R izpit prinese pa vec $:). Sej ne, sam tista poslusnost mi je cist odvec hehe pa...

Drugace pa priiiidni, klik klik, da sta se oglaisli, klik klik Smiley



Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #137 : sobota, 07.06.2003 : 07:30:24 »

Ja, jst hodim z goldijem na agility in z amstaffko v tečaj (oboje v KD Krim). Jutri mamo na Jančah na prazniku češenj in jagod predstavitev društva (z goldijem greva na predstavitev agility sekcije  Grin Grin Grin ).
Glede placa za piknik - jst mam eno idejo... Na Brodu v Lj. (blizu kajak - kanu kluba) mam najeto štalco za svoje konjčke. Zadeva je ob Savi - peščena plaža - ljudje hodijo redno tja kopat svoje kužke. Plac za parkirat je, ceste v bližini ni, so pa travniki, gozdiček,... Just a thought...
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #138 : sobota, 07.06.2003 : 08:35:27 »

Sirtaki:nic nisi grda ;)Ja,jaz sem s kejtko tekmovala v jh pa  mi je kar naprej k dasi silla Grin Grin ;DPri kd krim imamo tecaje ponavadi v torek,ni nas prav veliko (kar je po eni strani prav v redu,ker ni gnece).Pravzaprav sem bila v torek sele prvic.Je bila pa ena mesanka med labradorko in zlato prinasalko,potem pa Liza in (ceprav je ni bilo) hodi na urice tudi ena z flat coatom.Mi je pa vsec,ker vse delamo brez prisile,z igro in priboljski na tisto,kar ima pes rad.Trenutno se dobivamo na vadbiscu kd krim,potem gremo pa malo stran na travnik,kjer je pokosena trava.Drugace so imele tecaje nekje blizu lj. barja pa je bila trava previsoka in je bilo nemogoce delat
Logiran
ewchy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 533


« Odgovor #139 : sobota, 07.06.2003 : 09:05:28 »

Jap sirtaki na te izpite greva. Tudi IPO delat. Čeprav sva že naredila R, vseeno bolje dela IPO. V ruševini ima malo problemov s temo in točnim lociranjem. V gozdu pa ful rad laufa okol in takoj najde. Ampak me pa detaširanje ful skrbi. Tu sva pa bolj boga. Upam da bo. Hvala da boš držala pesti. Kdo gre pa iz vašga KD? MOgoče poznam koga. Kako gre pa kaj vama s Tax? A z ostalimi goldni še delaš kaj?

Vixen, kako pa se kej goldenčki odrežejo pri agilitiyu?

Lp, Eva Kiss
Logiran
sirtaki
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.576


« Odgovor #140 : sobota, 07.06.2003 : 13:31:04 »


Vixen:
zanimivo, verjetno dobis enkrat enkrat obisk "delegacije" ki rihta ta piknik, da testiramo zadevscno  Grin  Btw resno se ubadam z idejo jutri na Jance prinest tud smetano...sam eni pravjo da ne marajo tiste iz piksn, da jo pa doma stepem in prinesem pa tud verjetn ni pametna ideja  Huh Ma vazno, da bo slalom  Wink

Ewchy:
goldni+agility=fun Smiley Ce jim je vsec zadeva, se zabavajo po dolgem in pocez, ne glede na zelje lastnika (kar vprasi Princa oz. Matejo - ona ve kako gre to  Wink Pa tudi dobre uvrstitve znajo dosect, ce "imajo svoj dan" (tj brez napak cez cel parkur). Moja je imela take dneve sicer bolj poredko (sva pa ze stali na stopnickah), saj je to zgledalo tko da jst npr. desno ona pa sprint naravnost v disk Smiley
Jst sm za te razne njihove cudne odlocitve izumila izraz "golden moment"  Tongue
Drugace pa ne delam vec z mojima, ena je prestara, ena pa..no vsec ji je sam polezavanje naokol Smiley Gruntam pa da bom stastaro spet sla na kako lovsko tekmo, ker to se lahko pocne pa se navdusena je nad takimi zadevami.

Kar se tice pa resevanja pa...jah detasiranje je zgodba zase...nimam se ideje kak mojo to cist zares naucit, ampak jo bom ze morala ne?  Roll Eyes
Sicer pa imava tudi nekaj tezav z natancnim lociranjem v rusevini, namrec njej je ocitno zadost da dobi vonj v nos in zacne lajati, iscem naj pa jaz  Lips Sealed
IPO seveda ne predstavlja tega problema, ker pride cist do markerja lahko in ga nadere natancno tam kjer je  Grin
Aja iz nase ekipe gresta Milena in Iris zdaj na izpite...

Liza:
uh in koncni cilj teh vasih lovskih uric je opravljen PNZ ali opravljena lovska tekma? Ker una mesanka ne bo mogla delat ne eno ne drugo...je ne bodo spustil zraven pa ce se vrze na trepalnice...dovolijo opravljat preizkusnje samo rodovniskim s telesno oceno vsaj dobro.
Kdaj bomo pa vaju s tvojo lahka videli na kaki agility tekmi a???

Ok cakam, da se javijo se: Princ, Kin in seveda Tonko...KJE STE???




Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #141 : sobota, 07.06.2003 : 20:19:18 »

Citat
Glede placa za piknik - jst mam eno idejo... Na Brodu v Lj. (blizu kajak - kanu kluba) mam najeto štalco za svoje konjčke. Zadeva je ob Savi - peščena plaža - ljudje hodijo redno tja kopat svoje kužke. Plac za parkirat je, ceste v bližini ni, so pa travniki, gozdiček,... Just a thought...

...ja meni je tudi slisat zanimivo Smiley... definitivno si pridemo ogledat - s Sirtaki & Kristi, ko bomo ze tam po Tacnu hodle Cool - a lahko?!?!

Mojga goldna, ime mu je Kimi, na mojpes.netu ni, je pa na strani www.klub-retrieverjev.si pod slikami z lanske specialke SKR (ce koga zanima - tisti malcek s punco v rdecih hlacah (to sem jaz! Cheesy) in sodnico, ki ga ravno "otipava")... no, zdaj je ze velik, je prejsnji teden ze 1. rojstni dan praznoval!
Sicer pa ne pocne nic posebnega, ne hodi v sole Roll Eyes, je pa navdusen lovec...

Me pa veseli, zelo, zelo, da nas je golden fanov vec! Upam, da se vimprej vidimo na tem pikniku!
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #142 : sobota, 07.06.2003 : 20:39:11 »

Ne sej tista z mesanko dela samo za zabavo.Midve z Lizo bova verjetno zacele tekmovat v agilityu jeseni,tok da se privadiva,samo nama bo vse nacrte porusla (verjetna) paritev :-/ ;DSamo bi bilo vseeno v redu,ce bi mela enkrat mladicke,ker bo naredila samponat,ceprav men to ne pomen tok velik.En papir pac Grin Grin Grin(pa veliko vlozenga truda Grin)
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #143 : nedelja, 08.06.2003 : 08:37:34 »

Ja, golden momenti so mi dobro znani.  Grin Grin Grin Recimo - super naredi pol parkurja, brez razmišljanja odide kakšnih 200 m, tam lula ali kaka, prileti nazaj in nadaljuje s parkurjem, kot da se ni nič zgodilo.
Ja, seveda nej komisija za piknike preveri zadevo  Cheesy
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #144 : nedelja, 08.06.2003 : 08:51:33 »


Ena luštna slikca Timija s svojo mačko, ko je bla še majhna.  Tongue
Logiran
MARTIN14
gost
« Odgovor #145 : nedelja, 08.06.2003 : 13:14:21 »

Zivjo!
Ime mi je Martin in bom cez kake 3 tedne dobil mladica zlatega prinasalca Smiley.

Tu imate nekaj linkov:
**


LP, Martin
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #146 : nedelja, 08.06.2003 : 13:33:15 »

Vixen,je tisto tvoj kuza,a ne?Ful se mu dlaka blesci! Shocked Wink
Jaz pa ne znam dat slikce gor,ker mi skener ne dela :-/
Golden momente pa tudi jaz poznam.Ko se Liza sredi dela poslusnosti uleze na tla in noce vec naprej je ziher golden moment
Logiran
ewchy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 533


« Odgovor #147 : nedelja, 08.06.2003 : 15:37:45 »

Hehe tile golden momenti pa zgleda res držijo! Moj starejši jih je imel velikokrat ko je bil star okoli enega leta. Ko sva hodila v začetni tečaj je prve pol ure delal z velikim navdušenjem, potem pa se mu ni več ljubilo in se je preprosto vsedel, dal sprednjo taco čez povodec in ni hotel več naprej.  sram  Jaz sem mu dala taco nazaj in mu rekla gremo, a on je naredil dva koraka in spet isto. Sedaj na srečo več tega ne dela, ima pa včasih trenutke ko se mu popolnoma utrga, saj da rep med noge, začne ful hitro laufati tako da sprednji del telesa dvigne v zrak, zadnje nogo ima pa ful pokrčene in divja okoli hiše tako da kar trava leti okoli.  Shocked  Ta mali jih sicer nima toliko, ampak včasih če kaj je (npr. kakšen drek ali podobno umazanijo) in se mu zaderem "fuj" hitro skoči vstran in me sploh ne pogleda. Tako da zgleda tako, kot da se je on sam odločil da ne bo več tega delal in ne me je ubogal. Ja res so posrečeni tile naši telebani.  Cheesy

Martin iz kod pa dobiš psa?
Logiran
kristi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 154


« Odgovor #148 : ponedeljek, 09.06.2003 : 07:40:17 »

En lep jutranji pozdrav vsem!

Me prav veseli, da smo zopet obudili to temo, ker se mi zdi, da so bili goldni malce zapostavljeni zadnje case...

Ja ze komaj cakam, da se dobimo na enem pikniku z nasimi pesjani... Koliko idej. kk in Sirtaki - Brod si pa bomo res ogledale, a ne? samo primeren dan je potrebno najti...  Grin Grin Tongue

No, vidim, da nas bo na razstavi v Novigradu in Portorozu kar nekaj - upam, da se bomo spoznali. Bi bil ze cas!

Lep dan vsem in upam, da dobimo se kaksno idejo za piknik.

Lp, Kristina
Logiran
KARMENKA
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 51


« Odgovor #149 : petek, 13.06.2003 : 10:18:49 »

ojla!

Liza: Jaz imam tudi goldna-psico. Tukaj si jo lahko ogledas http://www.mojpes.net/razno/slike/pea.html
Sama bol malo pisem na forum, ga pa redno prebiram. Ce se zmenite za piknik bi pa prisla.

Sirtaki: Po "raziskovalni akciji" sem ugotovila kdo si. Sva se srecali na resevalnih izpiti, kjer si nabirala klope Smiley jaz pa markerje. Upam da ti ni bilo prehudo.

LP K
Logiran
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 63   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines