mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 13.08.2024 : 18:23:43

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci
Strani: 1 ... 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 ... 63   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zlati prinasalci  (Prebrano 202928 krat)
0 članov in 20 gostov pregleduje to temo.
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #465 : petek, 09.04.2004 : 21:30:21 »

ninci, zakaj pa ti ne prijavis tvojga na specialko, sej je se cas??? Huh, vec ko nas bo, bolj bo veselo, boljse se bomo meli Grin Grin

kar se tice vzrejnih, pa sem jaz cist zelena in tezko pomagam... sem pa vidla, da res vse pise na linku, ki ga je priporocila sirtaki...

kar pa se tice mod... moj ima obe enaki, prejsnji je tudi mel... itak pa med ocenjevanjem stoji in bo ze oba cutiti, a ne?

Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #466 : petek, 09.04.2004 : 21:52:27 »

Citat
Drugace retrieverka, izberes samca v tujini, paris, posljes po procedurah. Ne rabis odobritve kake posebne, ce je vse po reglcih.
Je pa seveda v tvojem interesu, da ima izbrani plemenjak slikane kolke, komolce in pregledane oči ter da je dokazan v delu...
Ja vem in ima vse to opravljeno. Me je pa zanimalo ce je treba predhodno prej kamorkoli sporociti za tujega plemenjaka da ti odobrijo...Torej sigurno ne?
Zanima pa tudi mene cena vzrejnega... Undecided
Logiran
sirtaki
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.576


« Odgovor #467 : petek, 09.04.2004 : 22:00:46 »


Cena? Pomoje bo okol 7-8k?
Nevem, poglej cenik KZS.

Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #468 : petek, 09.04.2004 : 22:07:09 »

Sirtaki, eno vprašanje - moj goldi je naredil vzrejnega pri letu in pol (kar dobro, pa zobovje popolno, pa kolki A/A  Grin). Potem sem ga v istem letu enkrat parila, od takrat pa nič več. Zdaj ima skoraj 7 let. Kaj moram zdaj storiti, če ga želim spet pariti?

Thanx, 5ra
Logiran
sirtaki
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.576


« Odgovor #469 : petek, 09.04.2004 : 22:10:51 »


Poglej kaj ti piše na vzrejnem kartončku. Za veljavnost vzrejnega dovoljenja.
Da pa boš na safe side in po možnosti dobila še kako interesentko za parjenje, pa se nalimajta na Lipcah 15. maja.
Kot piše za podaljševanje vzrejnega samcem...
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #470 : petek, 09.04.2004 : 22:11:21 »

Ko sem jaz delala vzrejnega se mi zdi,da je bilo za plačat 6000sit,samo verjetno je pa zdaj malo dražje.... Roll Eyes
Logiran
ninci
gost
« Odgovor #471 : petek, 09.04.2004 : 22:26:35 »


 pa se nalimajta na Lipcah 15. maja.

Mislim, da je 16. Maja če se ne motim! Wink

LP nina
 
Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #472 : petek, 09.04.2004 : 22:30:28 »

Citat
po možneosti dobila še kako interesentko za parjenj

namig v tej smeri, ker je menda tudi samcem z vzrejnim dovoljenjem "punce" najt...
pojavljanje na razstavah, pa ne v ringu, ampak cist navadno cemenje nekje ob steni...

moj nima vzrejnega dovoljenja, pa je kljub vsemu povprasevanje lastnikov psic ful veliko, verjetno je stevilo kandidatk ze preseglo stevilo prstov obeh rok Roll Eyes...
...tudi v ljubljani je bilo kar nekaj povprasevanja, z vsemi pa smo se zmenili, da se podrobneje dogovorimo maja v lipcah Cool
Logiran
ninci
gost
« Odgovor #473 : petek, 09.04.2004 : 22:42:11 »

ninci, zakaj pa ti ne prijavis tvojga na specialko, sej je se cas??? Huh, vec ko nas bo, bolj bo veselo, boljse se bomo meli Grin Grin

Hmmm sem mislila prijavit, pa mi z časom ne bo zneslo. Pa jaz niti nisem ne vem kako navdšena nad razstavami. mogoče bi še enkrat probala to bi bilo pa tudi nekako vse. Bomo videli mogoče nekoč, nekje ... Grin
Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #474 : petek, 09.04.2004 : 22:53:03 »

Koda:
Pa jaz niti nisem ne vem kako navdšena nad razstavami. mogoče bi še enkrat probala to bi bilo pa tudi nekako vse.

skoda, da te ne bo Sad v ankaran, po mojem bo ful lustna razstavica!

...sej se mi zdi, da smo tu sami taki, ki nismo nevemkaki navdusenci in nam je veliko bolj kot dogajanje v ringu (od katerega zacne npr. mene boleti glava Grin) pomembno in zanimivo vse, kar se dogaja zunaj, a ne? Wink

se torej vidimo vsaj na vzrejnem?
Logiran
ninci
gost
« Odgovor #475 : sobota, 10.04.2004 : 08:53:48 »

se torej vidimo vsaj na vzrejnem?
Ja študenstka leta so težka, če zberem tolarčke za slikanje kolkov in komolcev potem pridem Smiley Za kolke bi še zbrala ker pa je obvezno tudi slikanje komolcev Angry, ja no saj veste vsak tolar se pozna Tongue Tako da mogoče mogoče mogoče....upam! Cool

LP Nina

Logiran
KIN
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


« Odgovor #476 : sobota, 10.04.2004 : 09:48:24 »

Živjo!

Tudi midva bova šla po vsej verjetnosti maja na vzrejnega. Vodil ga bo pa fant, ker meni Kin odnaša stvari, fantu pa prinaša. Tako da bo šel kar on.

Retriverka: Ja res sem imela pomoč ( držalno ) za kar sem ji res hvaležna. Glede na to kako je Kin ˝vesel˝ko zagleda kakega kužka ( več kužkov na kupu ) se mu čist utrga.

LIZA in kakšno oceno ste dobile  ???Namreč tudi pri Kinu je problem, ker gre v vodo samo do tam ko čuti tla, potem pa odpove in če mi vržem kako stvar v vodo se gospod prav steguje za stavr. Bog ne daj da bi zaplaval do nje. Aja al mi pa drugo zadevo prinese. Mislim  Roll Eyes

kk oki potem je pa Kin malo temnješi od normalnega,  Grin. Za frizerja pa le sporoči.

Kaj pa kakšen sprehodek Huh

Ninci iz kje si pa ti???

lp
Logiran
ninci
gost
« Odgovor #477 : sobota, 10.04.2004 : 10:15:03 »

Ninci je pa iz Ljubljane Grin
Ha tudi mojega Smartkota bo vodil fant, če bova seveda šla.
hehe Smart pa raje prinaša iz vode kot na kopnem, tudi plavanje ni problem, samo me zanima kako bo to izgledalo ko bo okoli njega toooooliko psov, pomoje bo raje tekel k psu kot pa v vodo po igračko Angry Tak, da bo po vsej verjetnosti še zeeeeeeeelo pestro Grin

LP vsem skupaj, pa veeeeeeeeliko veliko prihov Cheesy
Nina
Logiran
KIN
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


« Odgovor #478 : sobota, 10.04.2004 : 10:21:42 »

Ninci je pa iz Ljubljane Grin
Ha tudi mojega Smartkota bo vodil fant, če bova seveda šla.
hehe Smart pa raje prinaša iz vode kot na kopnem, tudi plavanje ni problem, samo me zanima kako bo to izgledalo ko bo okoli njega toooooliko psov, pomoje bo raje tekel k psu kot pa v vodo po igračko Angry Tak, da bo po vsej verjetnosti še zeeeeeeeelo pestro Grin

LP vsem skupaj, pa veeeeeeeeliko veliko prihov Cheesy
Nina

Smart ne bo tekel k psu, ker bosta sama za ograjo. Imajo ograjen del tako da ostali kužki čakajo na drugi strani.

Tudi jaz želim vesele praznike in veliko pirhov.

lp
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #479 : sobota, 10.04.2004 : 10:54:40 »

Citat
Ja študenstka leta so težka, če zberem tolarčke za slikanje kolkov in komolcev potem pridem  Za kolke bi še zbrala ker pa je obvezno tudi slikanje komolcev
ninci: da te spomnim ce je tvoj kuza morda starejsi (hehe ne vem koliko je star Wink): slikanje komolcev je obvezno za pse, rojene po 01.05.2001

Citat
Tudi midva bova šla po vsej verjetnosti maja na vzrejnega. Vodil ga bo pa fant, ker meni Kin odnaša stvari, fantu pa prinaša. Tako da bo šel kar on.
KIN: ocitno ima s tabo slabe izkusnje, da ce prinese mu vzames-torej se tebi ne splaca prinest igracke. To se da spremenit, ce mu zacnes igraco spuscat med vlecenjem-da on zmaga, da postane igra s tabo bolj zanimiva kot da odnese-potem ti bo zacel pocasi prinasat. Sploh pa da vedno dobi nazaj ce prinese. Pa obvezna menjava za drugo stvar. Ce ti prinese recimo zogico, pa jo hoces pospravit vedno menjaj za briket ali priboljsek da ga ne bos okrog prinesla-psi si to vedno zapomnijo. Tudi sama sem imela podobne probleme na zacetku.

Citat
Namreč tudi pri Kinu je problem, ker gre v vodo samo do tam ko čuti tla
hehe...tudi moja Raja (zlata prinasalka) je taka...se kiklco bi dvignla ce bi jo mela da se ne bi zmocila Wink Grin
No sej ona se potem uleze notr dase osvezi ampak plavanje pa lahko kar pozabim Grin Grin
Logiran
Strani: 1 ... 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 ... 63   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines