mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 13.08.2024 : 15:36:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci
Strani: 1 ... 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 ... 63   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zlati prinasalci  (Prebrano 202851 krat)
0 članov in 15 gostov pregleduje to temo.
sirtaki
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.576


« Odgovor #375 : četrtek, 25.03.2004 : 14:00:29 »


Izven konkurence. Hm. Verjetno najbolj primerno za pse, ki nimajo poštimanega vpisa v kako od veljavnih in FCI priznanih rodovnih knjig.
Pa verjetno za kake z resnimi diskvalifikacijskimi napakami tudi. Ali pa mogoče za kastrirane in sterilizirane? Čeprav piše, da se taki ne smejo udeležit razstav.
Nisem še zasledila kake prave definicije in poante tega razreda.
Drugače pa je ta razred vsaj kar se mene tiče čista neumnost. Načeloma ga noben ne prijavi, še bolje, načeloma ga sploh ne razpisujejo.  Roll Eyes

Logiran
ninci
gost
« Odgovor #376 : četrtek, 25.03.2004 : 14:08:50 »

aha hvala za pojasnilo, čeprva zgleda da se tudi razstavljalcem ne sanja za kaj gre  Smiley Ja najbrž ni za sterilizirane in kastrirane, ker piše na hrbtni strani da se taki ne smejo udeležiti razstave.
Hm ja še eno vprašanje oki. pri samcu mi je logično kako vejo da je kastriran Wink Kako pa vejo pri samički? Saj se nikjer nič ne vidi? Ali pač?

LP nina
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #377 : četrtek, 25.03.2004 : 14:50:42 »

Vidi se črta na trebuščku  Wink

Lp,
Tina
Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #378 : četrtek, 25.03.2004 : 15:02:13 »

če sodim po nasem kastriranem mačku, se samcem zelo pozna... zadaj ni tako rekoč nič, ker so vrečke prazne... pri mačku se vidi, pri psih, kjer zadeve na razstavah še tipajo Roll Eyes, pa je verjetno čisto jasno...

po mojem je veliko lažje "zašvinglat" s samičko, sploh kako dolgodlako Cool
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #379 : četrtek, 25.03.2004 : 15:53:36 »

Ninci,ti kar prijavi svojega goldenčka,mislim,da ne bo nič narobe,če ga prijaviš v kakšen drugi razred kot izven konkurence,ker verjetno nima kakšne take napake,kakršne je sirtaki naštela Roll Eyes
Drugače pa niti ni tako zeeeeeloooo težko razstavljat goldna,če pa želiš,ti pa lahko pokažem,ampak drugače pa tudi meni še kar veliko izkušenj manjka,tako da tudi jaz poznam le osnove
Logiran
ninci
gost
« Odgovor #380 : četrtek, 25.03.2004 : 21:20:59 »

 Liza  Grin ti misliš, da ga ni težko razstavljat Smiley
Ne ne moj nima nobene napake vse je ok, na eni razstai sva bila, razstavljl ga je moj fant, pa je tudi on obupal Smiley Tako da.... a obstaja kakšna stran na kateri piše kako goldna razstavljaš da vsaj malo pogledam?

LP nina
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #381 : četrtek, 25.03.2004 : 21:32:39 »

ninci,potrpežljivost....sicer nevem zakaj,ampak se mi vseeno zdi,da je najbolje da goldna razstavlja lastnik (tako je bilo tudi pri kk),ampak poskusit pa res ni greh.Drugače čisto verjamem,da ga ni lahko henldat,ker so tudi trmasti kužki ane Grin ampak ali ima rad kakšne priboljške,pa žogice?
 
Logiran
KIN
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


« Odgovor #382 : četrtek, 25.03.2004 : 21:35:52 »

Živjo vsem skupaj!

No nedelja se bliža, jaz se pa že vsa tresem, ker ne vem kako bo z Kinom ( beri kakšne volje bo ). No ampak upam na anjboljše, ne  Wink

LIZA a samo en dan prej jo koplješ??? Jaz sem Kina samo enkrat en dan prej, pa sem rekla da nikoli več. Ma je bil tak, kot da bi ga direkt iz sušilca pripeljala, s tem da je imel kar nekaj zaležanin  Sad No tega ne prakticiram več. Odločila sem se, da se kopava jutri. Pomojem kar komaj čaka  Grin Grin

kk no dežja upam da res ne bo, ker tudi jaz ne vem potem kaj naj naredim. Sem pa opazila, da je vseeno bolje da ga skopam kot ne. Ima bujnejšo ˝frizurco˝. Grin Grin

Še to. A bo katera v soboto tudi na razstavi??? Zanima me kdaj bova z Kinom na vrsti.

Lep večer še naprej.

 Wink
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #383 : četrtek, 25.03.2004 : 21:42:09 »

Ja,jaz kopam Lizo samo en dan prej in jo potem do polovice posušim s feno in zraven prečešem potem se pa do konca posuši sama. Da bi jo kopala več kot dan prej sploh še nisem poskusila Roll Eyes

Midve z Lizo bova tudi v soboto na razstavi,bo pa Liza mogoče nastopala v jh,če se slučajno zgrešimo Wink

Drugače pa mene tudi zanima če kdo ve,kdaj bodo v nedeljo začeli sodit goldne,vsaj približno?
Logiran
ninci
gost
« Odgovor #384 : četrtek, 25.03.2004 : 21:57:35 »

ampak ali ima rad kakšne priboljške,pa žogice?
 

Jah rad ima svojo kavčukovo žogico, sam jo ne morm tm v ringu metat a ne  Smiley Priboljške pa vse kar jemo mi, briketov ne mara ravno preveč, piškoti so njegova strast, pa kšne nutro palčke une mesne so kar dobre.
Logiran
KIN
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


« Odgovor #385 : četrtek, 25.03.2004 : 22:17:41 »

Okey ninci nisem ravno neki strokovnjak, ampak ti lahko malo svetujem.

jaz sem Kinu tudi dajala razne priboljške in mi ni in ni stal, ampak se mi je vedno usedel ko je zagledal briket. Potem sem začela prakticirati z igračo, no to je bilo že malo bolje. Zdaj ga vedno primem pod trebuh, mi vsaj stoji, je pa problem ker mu očitno tako ugaja da sva tik tak nekaj metrov naprej in ne ostaneva na istem mestu   Undecided Kako bo v nedeljo Huh Upajmo na najboljše  Grin
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #386 : četrtek, 25.03.2004 : 22:30:11 »

Jaz sem Liziko učila kar tako,da tko je ona sama slučajno stala,je bila pridna in je dobila briket.In potem sva se učili vajo stoj.In da se nebi usedla,sem jo pobožala po trebuhu.In je spet dobila briket. In tako naprej .Hodit sva se pa učili tako,da sem najprej zraven nje samo hodila,ne tekla in ko je začela vlečt,sem ji pokazala igračko,da je upočasnila korak.Pa tako naprej.Če se ji pa ni dalo hodit sem pa skakala in se valjala po tleh in mahala z briketi da se je zmigala Grin
Logiran
KIN
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


« Odgovor #387 : četrtek, 25.03.2004 : 23:17:46 »

Če se ji pa ni dalo hodit sem pa skakala in se valjala po tleh in mahala z briketi da se je zmigala Grin

 Grin Grin To je moglo bit pa zelo zanimivo.

No nama tek ne dela preglavic, nama pa dela vajica stoj ( pri miru )  Grin
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #388 : petek, 26.03.2004 : 16:31:26 »

 Grin Grin ;DDefinitivno je bilo zanimivo,sva pa vadile na polju,da naj naju nebi nihče videl,pa je vseeno ratalo enkrat enemu stricu pridet mimo in naju je nekam nezaupljivo gledal Grin Grin

Pri nama je bilo pa ravno obratno,s stojo nimava problemov,s tekom pa včasih
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #389 : sobota, 27.03.2004 : 16:51:42 »

kk: smem vprasat kako si se odlocla glede specialke v avstriji? Mene ful vlece pa rok prijave se bliza...pa se ne morem odlocit Grin Grin Si ze prepricala kristi?
Logiran
Strani: 1 ... 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 ... 63   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines