mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 13.08.2024 : 11:48:09

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci
Strani: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 ... 63   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zlati prinasalci  (Prebrano 202774 krat)
0 članov in 8 gostov pregleduje to temo.
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #300 : ponedeljek, 16.02.2004 : 01:18:20 »

hej,

jaz sem slisala, da mu je pomembno predvsem gibanje (ker je allrounder) in so pri njem dobro zapisani psi, ki "tecejo kot tank" - primer, mislim, da je od slo. psov precej "njegov" tip Norwood's Boy of Glen Sheallag (sej ga poznas, a ne?), ki mu je dal tudi na lanski evropski r.cac... po drugi strani pa je na isti razstavi zlo nizko uvrstil Cheek to Cheek Space Jama, pred njega pa je postavil tut "nasega" Karvin Avalanchea...

sem zakomplicirala? Roll Eyes

ves, da se tebe prav dobro spomnim, lize pa menda se nisem videla in tezko recem... pa sej mislim, da ti bo kdo drug zal povedati se vec Cool..

lp
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #301 : ponedeljek, 16.02.2004 : 10:08:47 »

Uf,no bom uspela nekako razvozlat.Liza ima pa drugače lepo gibanje (vsaj po mnenju sodnikov,ki so jo do zdaj sodili).Najlepša hvala Kiss
Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #302 : sobota, 21.02.2004 : 21:44:31 »

...polne priprave na zg, danes zvedeli, da bo treba na dieto sram Lips Sealed

to pomeni, da bo treba kopati kar precej dni prej, da debelosti se ne poudarimo... veste kaj me zanima - koliko pred razstavo pa vi ponavadi kopate goldne, da jim pol vse ne strli?!...
(ker meni se je zgodilo ze, da sploh nisem kopala pred razstavo, pa je blo vse ok Cool, sam zaradi blata zunaj tokrat s tem ne bomo prisli dobro skozi)

lp
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #303 : sobota, 21.02.2004 : 22:45:19 »

 Grin Vidim da nisem edina s strlecimi problemi Wink Smiley Jaz moje iz tega razloga sploh ne kopam vec (je sicer flat coated retriever) pred razstavo, pa so se vedno pohvalili (vsaj) dlako Wink Nazadnje celo popolnoma neupraviceno ker je imela dlako popolnoma zanic (hormonski problemi). Ampak to strlenje dlake se mi pojavlja tudi pri drugi psicki (golden). Sirtaki mi je v temi o pripravi psa na razstavo rekla da mogoce nimam pravega sampona...mogoce...pa mislim da je pomembno tudi nacin kako psa posusis...
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #304 : sobota, 21.02.2004 : 23:00:57 »

No jaz kar se tega tiče nimam problemov.Ima liza tam na boku en predel,kjer ji šop dlak štrli neglede na to,kaj naredim,se pa nasrečo ne vidi :DDrugače pa kopam Lizo en dan pred razstavo,jo obrišem z brisačo pa običajno malo posušim s fenom pa spotoma razčešem,nato pa se do konca sama posuši.Zvečer sicer izgleda,kot da bo dlaka štrlela,ampak zjutraj ne štrli nič bolj kot običajno.
Mene pa zanima še nekaj:ali kdo od vas svojega goldna striže pri pasjem frizerju?

kk:ali je tole na tvoji fotki tvoj kuža?Je v obraz čisto podoben Lizi Cheesy Grin
Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #305 : nedelja, 22.02.2004 : 14:43:25 »

Liza pišeš
Citat
Mene pa zanima še nekaj:ali kdo od vas svojega goldna striže pri pasjem frizerju?

ja, jaz strižem pri frizerju... v torek gremo spet, da bo frizurca zdrzala zg&graz Grin... zdaj je res ko en zombi, pa od tega se bolj debel zgleda (vceraj mi ga je ena zlo strokovna persona poslala na dieto Cool)... pes sicer ni posebej navdušen nad strizenjem, a gospa super opravi in se mi res zdi, da je pri njem strizenje pomembnejse kot kopanje (ma bolj ali manj ravno dlako)...

sicer pa, ja Liza, to na sliki je faca mojega Kimija, pa saj vidva se poznata iz Varazdina, a ne (midve tut Wink)?
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #306 : nedelja, 22.02.2004 : 15:51:27 »

Aha,ker jaz sem tudi razmišljala,da bi Lizo postrigla,samo ima pod vratom malo preveč kože,tako da raje tam pustim dolgo dlako,da malo zakrije,ker Liza prav smešna izgleda,če je postrižena pod vratom

kk,tvojega goldna je mihela-sirtaki razstavljala v varaždinu?
Logiran
sirtaki
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.576


« Odgovor #307 : nedelja, 22.02.2004 : 16:01:41 »


Nope, je kr Kimijeva lastnica dosegla osebno tisti več kot zaslužen BIS Mladi   Cheesy
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #308 : nedelja, 22.02.2004 : 16:20:14 »

Jah,imaš prav :DPa res je bil čisto zaslužen,ker mi je Kimi res všeč Cheesy
Potem je Kimi tisti golden ki sem ga mislila Cheesy
Logiran
kristi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 154


« Odgovor #309 : ponedeljek, 23.02.2004 : 09:39:36 »

zdaj je res ko en zombi, pa od tega se bolj debel zgleda (vceraj mi ga je ena zlo strokovna persona poslala na dieto Cool)...

hahahahah.... Ma bogi Kimi... Kimi pa res nikoli ne izgleda kot zombi. Ja pa res, da izgledajo sedaj goldni pol bolj debeli kot sicer zaradi zimske dlake. So ze na pol samojedi... Grin Grin Grin

Opazam, da nas bo dosti v Zagrebu. Tudi mi smo dobili potrditev v petek. Komaj ze cakam... Wink Wink

Lp, Kristi
Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #310 : ponedeljek, 23.02.2004 : 14:38:37 »

izgovori! Roll Eyes... ti si djala da je moja pesa debela, tvoj odmev tudi, pa se vsi, ki so hodili mimo (in si jih ti poznala ze od prej Grin) so rekli... "joj, kak je debeli!" Grin... teorija zarote, bi rekla  Cool Cool

...ma zezam se, res je malo (pre)debel, pa nekoliko porascen, priznam... jutri zvecer bo ze bolje Wink

tisti BIS mladi pa smo osvojili skupaj... ce sirtaki ne bi tako uspesno "oddelala" PRM, jaz ne bi mogla doseci kaj vec...
...sicer pa v zg stopava v ring samostojno sram sram ... drzite pesti, mam ze en tedn tremo (ce pa bi kdo hendlal, pa seveda ne bom rekla ne Roll Eyes)
Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #311 : ponedeljek, 01.03.2004 : 11:59:24 »

Če koga zanima, Zagreb, sobota, malo bolj podrobno poročilo Grin

Samci:
Mladi - odl. ful lep samček Marc Anthony Agram-Can (Laburnum's Drummer Boy x Ola od Zelenog vira), PRM menda Bohnto Frakk
Vmesni - vsi prav dobro (Kimi, Aris&Stonedale Caribbean Rum), Lapya (Karvin Zeppelin) pa ni bilo...
Zreli - CAC samci - Eros (Runo) & Kristi, odl. še Nyiregyhazi Jager Endi, pa še en, ki se ga ne spomnim... sicer pa pdb. tudi Della Fiumana's Enrico Covery...
Delvni - CAC, CACIB, BOB - Sparky (Cheek to Cheek Space Jam)

Psice: CACIB&BOS - Cheek to Cheek Tequila Sunrise, samo za info Beauty Queen Scandinavia Finland pdb...

Več mi ni uspelo ujet, prijavljenih je bilo 37 goldnov...

lp, k
Logiran
piki999
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1


« Odgovor #312 : ponedeljek, 01.03.2004 : 19:59:58 »

pozdravljeni

Mogoče je že kdo imel problem pri zlatem prinašalcu, da se mu je vnel vrat okoli ovratnice. Na mestu, kjer je prišlo do vnetja naš kuža močno zaudarja. V nedeljo 29.2. se je pričel močno praskati danes v ponedeljek 01.03. pa je imel vrat črni in močno zaudarja. Sicer gremo jutri k živinozdravniku, vendar vas prosim, če je kdo že to doživel, da mi javi in nas vsaj malo potolaži.
Hvala že v naprej in lep pozdrav.
Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #313 : torek, 02.03.2004 : 16:17:34 »

zivjo,

jaz teh problemov nikoli nisem imela s psom... kaksno ovratnico pa imas? nekateri psi so alergicni na medenino, tako kot ljudje...
moj muc je imel nekoc zelo mocno reakcijo na ovratnico proti bolham in se mu je cist vrat vnel....

no, veterinar, to je tisto pravo... pa prosim sporoci, kako boste opravili

lpk
Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #314 : sobota, 06.03.2004 : 20:46:45 »

Ej, ta vikend je bil Crufts!!!

Rezltati so na http://crufts.homepage.net/, goldne sta sodili Val Foss in Val Birkin... BOB - GOLDENQUEST AMBASSADOR...
...je pa zanimivo, da je blo kar nekaj kontinentalcev, tudi Frycstrand in Knipenborg, ki je danes sodil Graz...

lpk

Logiran
Strani: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 ... 63   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines