mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 16.09.2024 : 22:43:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci
Strani: 1 ... 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 ... 63   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zlati prinasalci  (Prebrano 204681 krat)
0 članov in 12 gostov pregleduje to temo.
blisk
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 10


« Odgovor #270 : sreda, 07.01.2004 : 23:07:49 »

Ja sirtaki, Hjtronmyren Silent boya ali po domače Orija zelo dobro poznam, saj je eden izmed najboljših lavinskih psov v našem društvu. Z njim sem dvakrat paril starejšo psico Pino in so bili krasni mladiči. Nekaj jih je celo osvojilo prva mesta na rastavah, drugi pa so se izkazali v reševanju ali zgolj kot "scrkljanci". Ule pa ta zbirčen Ori ni maral, pa tudi leta ga že malo dajejo. Vseeno hvala za trud.

Pričakujem te, vljudno vabljena! LP
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #271 : četrtek, 15.01.2004 : 18:36:30 »

No,sem po dolgem času spet prišla,in čeprav je že zelo pozno,tudi jaz želim vsem vse naj naj pa veliko uspehov na razstavah in ostalih tekmovanjih z vašimi retriverčki.

Midve prideva na specialko..Kako pa to,da letos labradorce sodi drug sodnik,kot ostale retriverje?

Pa še moje mnenje o goldenčkih:so mi zelo,zelo všeč po karakterju in po zunanjosti,vendar pa bom  "preiskusila" tudi kakšno drugo pasmo.
Logiran
kristi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 154


« Odgovor #272 : ponedeljek, 26.01.2004 : 13:47:41 »

Pozdravljeni!

Po dolgem casu se zopet oglasam, da nasa tema o najboljsih, najlepsih, najpametnejsih, naj...  Tongue Grin Grin psih ne zamre.

Z zanimanjem sem prebrala kar ste napisali. In v nasprotju z Lizo nikakor ne nameravam menjati pasme. Meni se zdijo goldni ena prav posebna pasma - za posebne ljudi??? hahahah... Mogoče tudi.
Zdi se mi, da se ce zaljubis v to pasmo, se tezko "odljubis"... Do danes nisem se srecala bolj simpaticnih kuzkov. Res morajo zaceti samo se govoriti... Skratka moj moto je: ENKRAT GOLDEN-VEDNO GOLDEN. Grin

A ja, da ne pozabim: a gre kdo v Vrtojbo v nedeljo? Upam, da ne bom sama... Cheesy

Lp, Kristina
Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #273 : ponedeljek, 26.01.2004 : 13:59:35 »

Citat
A ja, da ne pozabim: a gre kdo v Vrtojbo v nedeljo? Upam, da ne bom sama...

ja Kristi, vzemi samoglasnike s sabo, pa ne bos sama Smiley Grin Cheesy Wink... vsaj takosmatega Cheesy
...zezam se Grin Grin... mene ne bo, kimija tudi ne... bom pa v mislih in pricakovanjih rezultatov se kako s tabo Wink... in drzala bom pesti!

cel mesec pa ze s sabo vlacim prijavnico za Zg, v soboto... in nameravam prijaviti... gre se kdo?

aja, pa na specilako v Ankaranu smo se tut ze prijavili... se je se kdo?
Logiran
KIN
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


« Odgovor #274 : ponedeljek, 26.01.2004 : 17:12:56 »

Lep pozdrav vsem skupaj!

Tudi sama se že skoraj celo večnost nisem oglasila v tej temi. Pomanjkanje časa, ni kaj sram

Tudi jaz ostanem pri goldnu. Ma so tok cortkani k te pogledajo z unim čudnim pogledom. Kina bi kar pojedla takrat. Je pa res da mojo še predobro naklonjenost prehitro izkoristi  Angry

Kristi tudi midva prideva v Vrtojbo. Upam, da se srečamo pa kakšno rečemo.

Zdaj pa jitim domov. čao
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #275 : ponedeljek, 26.01.2004 : 17:31:26 »

Jaz pridem v Vrtojbo,vendar pa Lize ne bo,bom pa prišla malo obiskat dolgen kot ;DDrugače pa veliko uspeha vsem Kiss
Logiran
KIN
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


« Odgovor #276 : torek, 27.01.2004 : 10:06:38 »

Jaz pridem v Vrtojbo,vendar pa Lize ne bo,bom pa prišla malo obiskat dolgen kot ;DDrugače pa veliko uspeha vsem Kiss

Ja Liza, tko kot v LJ Grin Grin Je bilo prav fajn za videt  Cool
Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #277 : sreda, 28.01.2004 : 17:46:25 »

ja, zdaj pa je meni prav zal, da me ne, saj bo cel forum tam!! Huh

...me pa prav zanima, kako bo romun ocenjeval...

...no, se vidimo na kaki drugi razstavi, pa itak, da se kaj beremo tukaj... sicer pa, sporocite, kako so se vasi goldni odrezali v Vrtojbi!!
Logiran
ewchy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 533


« Odgovor #278 : sreda, 28.01.2004 : 17:50:29 »

Bomo vsi drzali pesti da bo slo vsem fajn!! Smiley

Potem pa seveda pricakujemo kaksno porocilo kako je bilo, kako ste se odrezali vi in vasi kuzki... Wink Cheesy
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #279 : sreda, 28.01.2004 : 18:02:53 »

Ja Liza, tko kot v LJ Grin Grin Je bilo prav fajn za videt  Cool
Kako to misliš?Saj sem bila v Ljubljani z Lizo Smiley
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #280 : sreda, 28.01.2004 : 19:07:49 »

Citat
cel mesec pa ze s sabo vlacim prijavnico za Zg, v soboto... in nameravam prijaviti... gre se kdo?

aja, pa na specilako v Ankaranu smo se tut ze prijavili... se je se kdo?

Kje pa se dobi prijavnica za specialko?? In kk glede zagreba-zakaj ravno sobota?? Jaz se namrec se vedno ne morem odlociti med tisto finko in hrvatom Wink Aja pa tudi midve prideva v Vrtojbo   Smiley
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #281 : sreda, 28.01.2004 : 20:08:46 »

Kje pa se dobi prijavnica za specialko??

Na prvi strani mojpes.net je med "zadnje datoteke".

Evo ti link:
http://www.mojpes.net/modules/datoteke/singlefile.php?cid=1&lid=15

lp Jana
Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #282 : sreda, 28.01.2004 : 20:33:41 »

Citat
Kje pa se dobi prijavnica za specialko??
ja, ce ne gre tam, pa nasega smrcka s foruma prosi, ker je v organizacijskem odboru - jaz sem jo dobila od njega

kar se tice
Citat
In kk glede zagreba-zakaj ravno sobota?
...na CACIBih Zg je bilo zadnja leta tako (pridno vedno pregledam kataloge Wink), da je bila veliko veliko (po nekajkrat vec psov) na dan, ko je sodil tujec... meni je za nazive vseeno, bolj pomembno se mi zdi, da se moj pes pomeri v konkurenci in da ga oceni sodnik, ki ga ni na vsaki tretji razstavi v krajih okoli slo... fajn se mi zdi, da slisim zlo razlicna mnenja... in prepricana sem, da bo v soboto vec tujcev, ker itak je ze navada, da so na dan, ko sodi hrvat - kdor koli ze - sami hrvatje (ki so seveda tudi tisti dan, ko sodi tujec)...

...je pa res, da tut jaz za to finko se nisem slisala, pa sem malce brskala, kdo bi naj gospa bila... bomo videli...
Logiran
retrieverka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 734


« Odgovor #283 : četrtek, 29.01.2004 : 00:21:04 »

Super! Hvala za "prijavnico" obema! Cheesy

kk: glede sodnikov sem razmisljala podobno, pa se pomoje je vec verjetnosti da oceno tega hrvata se kje drugje dobim, od finke pa...no bomo videli...koliko pa vas gre v Zagreb??
Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #284 : četrtek, 29.01.2004 : 11:15:36 »

aja, malo sem brskala tudi za sue almey, ki sodi specialko... sram Cool
kako ocenjuje, si lahko ogledate na linku http://www.thegoldenretrieverclub.co.uk/Ch%20show%202001.html

...moj, sodec po najbolje ocenjenih na teh fotkah, ni ravno njen tip, mi je pa kul, da bom slisala, kaj si misli o njem...

no, pa ugotavljam, da mam prijavnico na mejlu in ce jo kdo potrebuje, naj se oglasi...

lp
Logiran
Strani: 1 ... 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 ... 63   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines