mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 16.09.2024 : 22:45:20

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci
Strani: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 ... 63   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zlati prinasalci  (Prebrano 204690 krat)
0 članov in 19 gostov pregleduje to temo.
sirtaki
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.576


« Odgovor #240 : petek, 12.12.2003 : 13:27:14 »


Dodo:
zlate prinašalke so prvič gonijo nekje med 12-18 mesecem...ker je to pasma, ki se počasi razvija, tako telesno kot psihično. Tako, da naj te nikar ne skrbi...tudi potem se praviloma gonijo na vsakih 7-9 mesecev.

Striženje:
Hja tako kot še tako lepa punca nima šans na tekmovanju za Miss, če ni urejena po dolgem in počez, tako nima kakih šans sicer lahko prav čudovit golden a neurejen...
Razstave so lepotno tekmovanje. To je treba razumeti preden se jih začneš udeleževati.
Če si ne upaš sam oziroma ne znaš, poiščeš pomoč. Nekoga, ki zna ali pa pasjega frizerja. Jaz sem svoje pse vedno sama postrigla in uredila...

BOB GR ZG Mueller:
Začudenje, da je od vseh GRjev ta psica laufala po BIS ringu...pojma nimam če se je uvrstila kako, upam pa da ne. Shocked


Logiran
KIN
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


« Odgovor #241 : nedelja, 14.12.2003 : 18:47:41 »

Kako naj bi bili sfrizirani goldiji poleg repa seveda???
Logiran
sirtaki
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.576


« Odgovor #242 : nedelja, 14.12.2003 : 18:54:22 »


Kin, poišči na www...imaš kar nekaj grooming pageov...ampak OBVEZNO glej evropske!!!! ne ameriških...
Za začetek ti lahka svetujem obisk strani psarne Issel Hoeve iz Nizozemske, ki pa lepo step by step razlozeno, in pa before in after fotko..
Se ze nekaj casa pripravljam prevest zadevo (imam dovoljenje avtorice, ki je tudi prijateljica ze dolga leta), pa se nikakor ne spravm uhm...
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #243 : nedelja, 14.12.2003 : 19:02:52 »

Glede gonitve:moja se je gonila pri (že) 9 mesecih.
Striženje:tistole stran,ki si jo ti omenila sirtaki,sem že obiskala pa je res krasno vse razloženo.Mi je vse jasno,ker prej sem pa brskala po knjigah pa nikjer ne piše natančno,so samo slike,kako pa postrižt pa ne ravno veliko (vsaj jaz nisem našla)
Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #244 : nedelja, 14.12.2003 : 21:09:08 »

Kin sprasujes
Citat
Kako naj bi bili sfrizirani goldiji poleg repa seveda???
...

...ej, svasta mu porezejo!... sej te slikce in to je kul, ja veliko vidis... jaz mam tut cel kup angleskih knjig na to temo... ampak bi vsakemu priporocala, naj vsaj prvic psa pelje k profiju... sploh, ce je to kak mesec pred rezstavo... ker res lahko ful skode naredis... pa moj pri frizerki na mizi kar pri miru stoji, sama pa bi tezko vse to naredila... joj, tako reklamo delam za te frizerje, kot da mam sama salon sram... nimam Grin...
pac nimam frizerske zilice... sicer pa sama psa z veseljem tudi za hendlanje prepustim Grin, sej tu eni to prav dobro vedo Wink
...jaz ga mam pac najraje za zuljenje in igranje Tongue

lp
Logiran
smrcek
rad pišem
****
Sporočil: 263


« Odgovor #245 : ponedeljek, 15.12.2003 : 19:40:19 »

Oglejte si
http://www.mojpes.net/galerija/thumbnails.php?album=179
Logiran
KIN
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


« Odgovor #246 : torek, 16.12.2003 : 11:35:11 »

 Cheesy Cheesy Kin je tudi zraven, vendar samo kot opazovalec; je pa slikca 15.

Na 28 - ti pa lahko vidite kako se dobrika punci Cool Cool
Logiran
ninci
gost
« Odgovor #247 : torek, 16.12.2003 : 14:18:50 »

hehe,a pa jo je osvojil?  Tongue
Logiran
KIN
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


« Odgovor #248 : torek, 16.12.2003 : 15:04:10 »

Hm... lahko bi jo, sam lastnica ne bi pustila. Grin Grin Drugo leto šele, če bo priden.

Kakšna sem, a ne.

lp  Wink
Logiran
ninci
gost
« Odgovor #249 : torek, 16.12.2003 : 17:56:07 »

Bogi KIN, pa tok truda je vložu v to, da bi jo osvojil Wink

Še neki!
A je tuki kdo, ki ima prinašalca od ** skotenga 1.4.2002??
Logiran
KIN
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 220


« Odgovor #250 : torek, 16.12.2003 : 20:02:21 »

Bogi KIN, pa tok truda je vložu v to, da bi jo osvojil Wink


Sej je videt kok se je trudu, tale hudič mali  Grin Grin
Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #251 : nedelja, 28.12.2003 : 01:21:00 »

cau!

v danasnjem kinologu je pri SKR najavljena specilka konec aprila, sodniki pa naj bi bili tujci  Huh... nic pa ne pise kdo? Huh... zlo skrivnostno, a zanimivo Wink... se morda komu od vas sanja kaj vec? kdo sodi?

lp!
Logiran
kristi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 154


« Odgovor #252 : ponedeljek, 05.01.2004 : 14:06:08 »

Ojla vsem!

Najprej bi vam rada zazelela veselo in uspeha polno novo leto; vasim kosmatincem pa veliko prijetnega druzenja tako z vrstniki, kakor tudi z vami.  Grin Wink Wink

Kako ste preziveli praznike? Pri nas je bilo zacuda malo manj pokajoce kot ponavadi. Posledicno so bile vse okoliske zivalice (tudi moj Eros) malo manj pod stresom kot ponavadi. Upam, da se bo ta tendenca, z vidika pokanja, vsako leto stopnjevala.

Sedaj se odpira sezona razstav, zato me zanima kam odhajate. A gre kdo v Vrtojbo?

Lepo se imejte!

Lp, Kristina
Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #253 : ponedeljek, 05.01.2004 : 14:22:59 »

hej!

vsem vse naj tudi od mene!

sicer pa začudeno ugotavljam, vsaj ko poslušam druge lastnike goldnov, kake zaloge pomirjeval so imeli, da tale superman v kimijevem imenu res ni cist od muh - mali namrec niti trzne ne ob pokanju, ob hiper-petardijadi opolnoci pa je mirno lezal na hrbtu in mahal z repom Grin Cheesy Smiley... da ni malce moten Grin, al pa gluh Wink...

sicer pa v vrtojbo mene ne bo, me romun ni pritegnil, grem pa v soboto(28.2.) v zg. k finki... sicer pa sem malce naredila plan in ugotavljam, da naj bi bili specialki na isti dan 18.9. v Splitu in Bujah?!?... pa isti dan naj bi bil v mb frycstrand Shocked Huh... zlomka... upam, da hrvatje kaj prestavijo...

pa ostali?

kristi, ti&vrtojba?!?!, pa kam drugam?

lp
Logiran
ewchy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 533


« Odgovor #254 : ponedeljek, 05.01.2004 : 20:01:14 »

Tudi jaz zelim vam in vasim kuzkom SRECNO 2004!

Drugace pa moja dva s petardami na sreco nimata nobenih problemov. Vseeno pa smo jih dali v hiso da se ne bi kaksnemu mulcu sprdnal in bi jima kaksno vrgel pod noge.
Seveda vam v novem letu zelim tudi veliko razstavnih uspehov. Aja ne vem ce sem ze zasledila ce mogoce kdo s svojim goldijem sodeluje tudi kje drugje razen na razstavah? Zdi se mi da Liza trenira agility, kaj pa drugi?  Huh
Logiran
Strani: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 ... 63   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines