mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 14.08.2024 : 09:23:08

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci 2
Strani: 1 ... 67 68 69 70 71 [72] 73 74 75 76 77 ... 124   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zlati prinasalci 2  (Prebrano 222394 krat)
0 članov in 34 gostov pregleduje to temo.
čebelica maja
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 10


« Odgovor #1065 : sreda, 08.02.2006 : 09:07:44 »

 Sad No, dorbo.

Vse eno hvala Cheesy
Logiran
sirtaki
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.576


« Odgovor #1066 : torek, 14.02.2006 : 22:53:21 »

http://www.westminsterkennelclub.org/2006/results/breed/bob2.html

poiščite GR, kliknte na video in uživajte Smiley

moram rečt, da sem prav prijetno presenečena nad primerki posnetimi na videu, so se malce poboljšali tam na drugi strani Atlantika in večina jih celo zgleda kot GR...ampak še vedno pa se najdejo prestrmi in podrti psi  Sad
zanimivo, da je nova očitna modna smernica pri njih...iz skoraj setrskega tipa so šli lih kontra, v predebele pse, ki spredaj laufajo kot da imajo sod med nogam  Huh

drugače pa prav navdušena nad ring dresuro, to pa res manjka na naših razstavh, psi ki tako živahno spremljajo hendlerja ves čas...

Logiran
Agram
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 21


WWW
« Odgovor #1067 : sreda, 15.02.2006 : 02:01:07 »

Kod nas napokon došlo lijepo vrijeme,pa smo malo slikali pse,ovo je Hank.
http://www.moj-album.com/slike/813913/8hiliBgjh08Uis0h.jpg
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #1068 : nedelja, 19.02.2006 : 12:26:45 »

1.4. bo zagrebški retrieverl klub organiziral specialko retrieverjev. Zlate prinašalce bo sodil gospod Bernard Catterall (GB) (gospa Carol Coode (GB) pa vse ostale pasme-je sodila tudi pri nas na klubski razstavi in me je navdušila). Podeljen bo CAC in klubski prvak. Prijave sprejemajo do 15.3.
Njihov e-mail je retrieverklub@yahoo.com (jih moram pohvalit-so zelo hitro odgovorili na moje vprašanje!). Če koga zanimajo še kakšne informacije-imam prijavnico.
Koga mika?
Mene kar precej, me pa zanima, ali ima kdo kaj informacij o sodniku Bernardu Catterallu ?
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #1069 : ponedeljek, 06.03.2006 : 11:48:04 »

Sploh ne vem, kje naj začnem...Gremo kar po datumih.
3.3. je očitno dan za mladičke: Aaron je postal očka šestih mladičkov-štirih punčk in dveh fantov. Fotke lahko vidite na http://www.golden.at/
Istega dne, je Aaron dobil še osem polbratov in polsestric. Natančneje, dve polsestrici in šest polbratov. Štirje samčki so še na voljo.
4.3. smo se odpeljali proti Zagrebu. Skoraj polovico sodnikov so zamenjali zaradi vremenskih razmer, ker so nekateri sodniki ostali na letališču v Franciji. Tako nam je sodila romunska sodnica-nisem bila preveč zadovoljna. Aaron je dobil R. CAC, njegova sestrica Amy pa CAC in CACIB.
5.3. Ko smo odšli iz Ljubljane je deževalo. In ko smo prišli čez tunel proti Mariboru je snežilo. Komaj smo prikolovratili do Zagreba. Očitno je bil to naš srečen dan. Sodil nam je Sean Delmar, predcednik irske kinološke zveze. Sem bila zelo zadovoljna z njegovim sojenjem-sodil korektno, pregledal celega psa, opisi so bili daljši kot v soboto in sodil ravno prav hitro. Pa še uspehi: Amy in Viktor sta osvojila CAC in CACIB. Jaz pa z Abo CAC in R. CACIB, z Aaronom pa CAC, CACIB, BOB !!! V defileju pa še prvo mesto v junior handlingu (Aaron se je izkazal!) in med vzrejnimi skupinami.
Je bilo pa kar nekaj forumovcev-spomnim se valvasorjev, Sarchee, Sassy, Nine, kk, kristi in verjetno sem še koga pozabila...
Ker nas je tako zamedlo, smo se uspeli vrnit šele danes-utrujeni, a bolj zadovoljni ne bi mogli bit Smiley
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #1070 : ponedeljek, 06.03.2006 : 12:07:11 »

Liza, kaj pa jst Angry A mene si pa pozabila Angry Roll Eyes Wink

A nisi v šoli Huh Se vam je pa splačalo kolovratit v Zagreb v tem snegu! Čestitke! Kaj je pa osvojil v nedeljo samec, ki je v soboto dobil BOB Huh
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #1071 : ponedeljek, 06.03.2006 : 12:24:28 »

Joj, bina, oprosti! Tebi še posebne zahvale za prevoz, boks in čuvanje Aarona!

Nep, nisem v šoli ker smo pred slabo uro komaj prišli domov. Tako da imam dopust Smiley
Tisti samec pa se mi zdi, da je dobil R. CAC (nisem pa sigurna).
Logiran
Iva
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 27


« Odgovor #1072 : ponedeljek, 06.03.2006 : 23:16:14 »

Čestitam!
Aaron je prekrasan pas i zaslužio je tu pobjedu!
Logiran
papi
novinec
*
Sporočil: 22


« Odgovor #1073 : ponedeljek, 13.03.2006 : 20:03:12 »

Lep pozdrav, prvič tudi z moje strani.  Cool

Morda kdo ve, če kje obstaja (oziroma kje poiskati kje obstaja) kakšno res dobro leglo teh malih zlatih kosmatih, se pravi zdravih in lepih?

Vsekakor imam namen še letos domov pripeljat eno takšno malo pošast, seveda pa ne bi rad kupil kakšnega "mačka" v žaklju. Glede na to, da opažam skoraj pravo malo poplavo bolj ali manj rodovniških zlatih prinašalcev, se mi zdi, da je res dobrega psa te pasme že težko dobiti. Morda bi bilo dobro poiskati koga čez mejo? Kje, kako?

Verjetno tole sporočilo ne spada v naslovno temo, pa vseeno, kakšnih informacij bi bil zelo vesel...
Logiran
sirtaki
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.576


« Odgovor #1074 : ponedeljek, 13.03.2006 : 22:12:14 »

Kinolog, SKR...itd
Objave legel se najde tam.

LP
Logiran
Rosa
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 126


« Odgovor #1075 : sreda, 15.03.2006 : 11:27:54 »

Papi pisi mi na mail: ***** Wink

Res nisem strokovnjak  Roll Eyes ; ampak nekaj napotkov ti pa vseeno lahko dam!
Logiran
papi
novinec
*
Sporočil: 22


« Odgovor #1076 : sreda, 15.03.2006 : 13:42:09 »

hmm zdaj pa res nič več ne vem  Roll Eyes
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.369


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1077 : sreda, 15.03.2006 : 13:57:51 »

papi, trenutno ni med clani mojpes.neta nobenega vzreditelja zlatih prinasalcev, torej podatkov na javnem delu foruma o leglih ne mores dobiti.
Logiran

papi
novinec
*
Sporočil: 22


« Odgovor #1078 : sreda, 15.03.2006 : 18:01:54 »

aha, razumem.

no, če pa ima slučajno kdo kakšne ekstra dobre izkušnje / poznanstva pa vseeno lahko pove?
Logiran
Rosa
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 126


« Odgovor #1079 : sreda, 15.03.2006 : 20:56:19 »

Ocitno ne bo slo.... Roll Eyes

Izogibaj se vzrediteljev, ki imajo na leto po nevemkoliko legel in se ukvarjajo z vecimi pasmami naenkrat - t.i. preprodajalci.
Pazi na ocene kolkov in komolcev (preglej rodovnike oceta in mame)! In ne zaletavaj se v  nakup!!!!!!!!
Iz Slovenije so na razstavah zelo mocni Hoikerjevi psi.

Kot pa ti je Sirtaki rekla imas legla objavljena tudi na klubu retrieverjev pod vzrejo in legla.
Na internetu, najdes se na drugih podobnih straneh veliko koristnih informacij glede tega...
Logiran
Strani: 1 ... 67 68 69 70 71 [72] 73 74 75 76 77 ... 124   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci 2
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines