mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 17.09.2024 : 00:21:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci 2
Strani: 1 ... 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 ... 124   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zlati prinasalci 2  (Prebrano 225462 krat)
0 članov in 12 gostov pregleduje to temo.
nina23
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 167


« Odgovor #840 : sreda, 09.11.2005 : 19:51:48 »

jaz bi ji rekla: kaj a samo 14 dni bos za ta denar uzivala! jaz uzivam 365 dni na leto in 24 ur na dan.

Pa po 14 dneh ko bo prisla domov, a ji bo katalog Bolgarije mahal z platnicami ko bo stoplila skozi vrata, tko kot tebi en pasji repek maha!?

Se strinjam. Ampak hvala bogu ponavadi taki ljudje nimajo psa ( ker jih imajo itak premalo radi ).

Pa ne razumem niti to, zakaj se ljudje odločajo npr. za prinašalčka brez rodovnika - izpadejo itak glupo, ko rečejo, da imajo prinašalca, potem ga pa vidiš in zgleda tako nek zlati mešanček. Da ne govorim o tem, da si je naša soseda omislila zlatka samo zato, da bo čuval hišo in je bila potem čisto presenečena, ker se ni ravno izkazal kot najboljši čuvaj Grin Grin Grin Grin Grin Grin. Valda nerodovniški - ji je vzreditelj rekel, da so zlatki fenomenalni čuvaji Grin Grin Grin Grin Grin
Logiran
Rosa
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 126


« Odgovor #841 : sreda, 09.11.2005 : 20:00:24 »

Saj so fini - po mojem bi se vcasih krast pomagali.... Smiley
Logiran
nina23
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 167


« Odgovor #842 : sreda, 09.11.2005 : 20:03:18 »

 Grin Grin Grin Ja, nam bi lopovi npr. ukradli TV, Unči bi pa za njimi nesel copate, da jih ne bi zeblo v noge med gledanjem TV-ja Grin Grin Grin
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #843 : sreda, 09.11.2005 : 21:07:58 »

Kako so fletkani, jaz bi svoji Rosi kar mozeka kupla... Cheesy

Pa daj, ne?!  Cheesy  Ves kaksen zur je, ce mas dva!  Wink Grin
Logiran
Liju
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 20


« Odgovor #844 : četrtek, 10.11.2005 : 07:32:02 »

po mojem ni človeka,ki bi se ob takih srčkih čist raznežil Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
Liju
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 20


« Odgovor #845 : četrtek, 10.11.2005 : 07:37:11 »

Ne morem verjet,da obstajajo ljudje,ki resnično gredo raj in porabjo celo goro dnarja za en "brižni" dopust...po mojem sploh ne znajo presodit in nikoli tud tega ne bodo spoznali...kaj vse jim lahko nudi eno štirinožno bitje..če bi vedli..ziher nikol več ne bi omenili dnarja!!
Logiran
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #846 : četrtek, 10.11.2005 : 10:54:53 »

Pa saj nekako razumem, da se naketeri odločijo za nerodovniškega zlatkota, rodovniških staršev, ker pač nimajo dovolj denarja. Samo, ko bi bili vsaj to ljudje, ki ne bi naprej parili in kvarili pasme in ga imeli enostavno samo za svojega ljubljenčka...  Angry
Logiran
Rosa
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 126


« Odgovor #847 : četrtek, 10.11.2005 : 11:26:11 »

Pa daj, ne?! Cheesy Ves kaksen zur je, ce mas dva! Wink Grin

Saj sem rekla, se eno leto, da dostudiram in da dobim sluzbo (upam), pa si kupim se enega... tako da ne bom ravno odvisna od tujih financ... potem pa bo direndaj Smiley
Logiran
nina23
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 167


« Odgovor #848 : petek, 11.11.2005 : 09:56:34 »

Moram Unčija takoj pohvaliti: živimo v bloku in zvečer, ko sva šla z Unčijem spat, se je nekdo sprehajal okoli naših vrat in Unči je ZARENČAL!!! PRVIČ!!! In to še preden sem jaz slišala, da je nekdo pred vrati! Moj kuža mali, srček zlati, ki se vsega boji ( dobro ljudi ne ), je bil očitno jezen in je zarenčal!!! Juhej!!! Mogoče se bo naučil še zalajati!!! Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #849 : petek, 11.11.2005 : 18:38:59 »

Malo z zamudo-poročilo z razstavnega vikenda v Nitri...
Naši 'zanič' psi so se spet odlično odrezali! Soboto, 5.11. smo najprej začeli z odprtim slovaškim šampionatom-Aaronček je dobil CAC v razredu vmesnih v konkurenci petih samcev. Naslednji je bil uspešen Lapi (Karvin Zeppelin), ki je zaprl kar dva šampionata in sicer slovaškega s CAC-em v razredu delovnih v konkurenci štirih, poleg tega pa še mednarodni šampionat s CACIB-om. Lenči (Galans Hot Love) je v razredu šampionov osvojila R. CAC, Amy (Hoiker's Amy Ful of Fun) R. CAC v delavnih, Aba (Hoiker's Abracadabra) pa R. CAC v razredu vmesnih.
Aaronček se je pokazal tudi v junior handlingu in zasedla sva tretje mesto, skupaj s sestrico Abo pa sta se več kot odlično odrezala v parih, kjer sta si v številni konkurenci parov (bila sta tudi dva slovaška para zlatkotov) po mnenju slovaškega sodnika zaslužila 2. mesto!

V nedeljo, 6.11. pa je potekala specialka, ki jo je organiziral slovaški klub za retrieverje. Dan smo začeli s tremi R. CACI in sicer Aaronček v razredu vmesnih, Amy v razredu delovnih in Lenči v razredu šampionov. Največja 'zvezdica' pa je bila Aba. V konkurenci desetih psičk je osvojila naziv klubska mladinska prvakinja, na koncu pa še BIS mladih specialke! Skupaj z Aaronom sta osvojila tudi naziv najlepšega para specialke!

Splošni vtis o razstavah: prijavljenih je bilo precej več zlatkotov kot pri nas (če koga zanima-imam katalog specialke, cacib razstave žal ne), krasna ponudba stojnic, ena cela manjša hala je bila namenjena samo stojnicam-cene so pa še bolj super  Cheesy
Upam, da pridem kmalu do kakšnih fotk Wink
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #850 : petek, 11.11.2005 : 18:42:11 »

Že našla dve fotki Smiley

http://www.slovak-retriever.org/akcie/obrazky/svr_junior.jpg

http://www.slovak-retriever.org/akcie/obrazky/svr_par.jpg
Logiran
sirtaki
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.576


« Odgovor #851 : petek, 11.11.2005 : 19:17:26 »

Just one Q, kdo je pa bil sodnik za vaše "zanič" zlatkote  (le zakaj jih potem razstavljate po celi Evropi če tako mislite o njih) Huh
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #852 : petek, 11.11.2005 : 19:19:45 »

Sirtaki, v soboto Barbara Krumpak, v nedeljo pa Zoltan Kiss.
Pa saj nisem mislila zares to 'zanič', drugače tudi Aarončka nebi imela :p
Logiran
sirtaki
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.576


« Odgovor #853 : petek, 11.11.2005 : 19:22:38 »

Ja malo pazi kako jih označuješ, ker bo če ne kdo od teh ki se valjajo po tejle temi celo res mislil kaj takega o njih   Roll Eyes
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #854 : petek, 11.11.2005 : 19:55:26 »

Cestitke, Liza!  Kiss Ste se pa res dobro odrezali.  Cool

Si mogoce pokukala tudi kaj k flatom?  Zanima me, koliko jih je bilo, pa kdo je zmagal? Pa ce je kaksen flat zmagal v BIS-u? Roll Eyes
Logiran
Strani: 1 ... 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 ... 124   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci 2
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines