mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 13.08.2024 : 19:18:09

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci 2
Strani: 1 ... 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 ... 124   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zlati prinasalci 2  (Prebrano 222033 krat)
0 članov in 14 gostov pregleduje to temo.
TopField
rad pišem
****
Sporočil: 371


« Odgovor #630 : četrtek, 06.10.2005 : 15:30:19 »

Hvala vsem za ažurnost in informacije. Vse ji bom predala naprej, odločitev je vsekakor v njenih rokah Wink.

lp, Tanja
Logiran
AllStar
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 22


WWW
« Odgovor #631 : sobota, 08.10.2005 : 14:14:14 »

Danes zjutraj sem poslušal neki oglas kjer nekdo hoče podariti mešanca med rotvajlerko in zlatem prinešalcem. A ma mogoče kdo kakšno predstavo kakšen pes naj bi to zgledal. Kakšna dlaka dolga ali kratka?
Logiran
kristi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 154


« Odgovor #632 : nedelja, 09.10.2005 : 18:29:16 »

Ojla vsem!

Sem upala, da se bo kdo oglasil z rezultati iz Ptuja. Kako je slo? Liza, ste zopet razturali, ne?  Smiley Wink

Lp, Kristina

Logiran
sirtaki
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.576


« Odgovor #633 : nedelja, 09.10.2005 : 19:25:25 »

BOB je dobila čudovita psička iz razreda zrelih, Our Dwarf Nila (Garbank Lislone Jackpot ex A Friend of Wind Baber). Je pa bila to njena prva razstava pri starosti 2,5leta, se pravi dobesedno veni vidi vici. Ima jo pa Kroflinova.


Aaron je pobral PRM in BIS mladi se mi zdi ane Lana?
Logiran
kristi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 154


« Odgovor #634 : ponedeljek, 10.10.2005 : 19:26:48 »

Z navdušenjem sem odprla to temo, ker sem pričakovala vse rezultate iz Ptuja. Pa nič... Angry Sad  Cry

Kaj ni bil nihče na razstavi? Ima kdo vsaj katalog?

V pričakovanju rezultatov vas lepo pozdravljam.

Lp, Kristina
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #635 : ponedeljek, 10.10.2005 : 20:11:47 »

Se najprej opravičujem za malo zamudo, zdaj pa tisto, kar sem obljubila Smiley

Naš uspešen vikend se je začel že v soboto, z lovsko tekmo na Ptuju. Aaronova mamica Lenči je pokazala, da obvlada 'lovljenje' in osvojila tretje mesto, takoj za dvema profesionalcema s področja lova. Amy pa je v končni razvrstitvi osvojila 6. mesto.  Zvečer smo imeli še ogromno dela, da smo postrigli vseh pet pesjanov in skopali še čisto 'lovski' Amy in Lenči.
V nedeljo so sicer nekaj napovedovali dež, pa nam je bilo še vreme naklonjeno. Žal si je sodnica, ki bi morala sodit zlate prinašalce poškodovala nogo, tako da jo je nadomeščala gospa Coode iz Velike Britanije. Nič ne bom pretiravala, če rečem, da sem s sodnico izredno zadovoljna. Najbolj všeč mi je bila njena sproščenost, vsakih pet minut je povedala kaj takega, da smo se potem lahko smejali naslednjih pet minut. Tako da prav super, da smo se stacionirali tik ob ringu in se zabavali : Tudi samo sojenje je potekalo z meni ravno pravšnjo hitrostjo. Opis je takšen, kot se zagre (boga Neža, ki je morala napisat prek sto kar konkretnih opisov...), vsem zmagovalcem je po plasiranju naročila, naj odtečejo še častni krog, da smo jim skupaj lahko zaploskali.
Naj omenim še nagrade-bilo jih je ogromno! Vsak razstavljalec je prejel vrečo s praktičnimi darili. Vsi psi so dobili tudi medaljo, prvi pa tudi lonček in trakec. Najboljši psi v zaključnem programu pa še pokal in Pro Planovo hrano. Tako da če ne zaradi drugega, se je splačalo prit že zaradi nagrad Smiley
In rezultati?
Kot je že sirtaki omenila, bob je pri zlatih prinašalcih dobila Our Dwarf Nila.
V razredu mladih psičk je zmagala Aaronova polsestrica (žal imena ne vem na pamet), druga je bila naša Aba (Hoiker's Abracadabra), Amy (HOiker's Amy Ful of Fun) pa skupaj z Anjo četrta.
V razredu šampionskih psov sva drugo mesto zasedla z Lapijem (Karvin Zeppelin), ki je imel krasen navdih za tek, čeprav je običajno bolj lene sorte Smiley Tretja pa sta bila Anja in Lasse (Karvin Avalanche).
V razredu šampionskih psičk je z Anjo zmagala Aaronova mama Lenči (Galans Hot Love) in bila tudi druga najlepša psička!
Najlepši rezultat pa lahko rečem, da je dosegel moj Aaronček Smiley Najprej je zmagal v razredu mladih ter tako postal klubski mladinski prvak za leto 2005, v defileju pa še najlepši mladi pes specialke Smiley
Da ne pozabim omenit-še enkrat smo imeli najlepši par-Aaron in Aba sta osvojila prvo mesto med pari!

Za konec: čestitke vsem za dosežene rezultate, SKR pa za eno lepo razstavo Smiley
Logiran
ella
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 303


« Odgovor #636 : ponedeljek, 10.10.2005 : 20:30:32 »

Lana čestitke,...spet ste razturali Grin Cheesy

lp
Logiran
nina23
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 167


« Odgovor #637 : petek, 14.10.2005 : 19:28:23 »

Pozdravljeni vsi skupaj!

Že kar nekaj časa se z Unijem nisva nič oglasila, sedaj pa vam z veseljem sporočava, da sva se prijavila na začetniški agility in imava prvi trening že jutri.

Liza, čestitke za uspeh!

Nina & Uni
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #638 : sobota, 15.10.2005 : 15:06:05 »

V nedeljo so sicer nekaj napovedovali dež, pa nam je bilo še vreme naklonjeno. Žal si je sodnica, ki bi morala sodit zlate prinašalce poškodovala nogo, tako da jo je nadomeščala gospa Coode iz Velike Britanije. Nič ne bom pretiravala, če rečem, da sem s sodnico izredno zadovoljna. Najbolj všeč mi je bila njena sproščenost, vsakih pet minut je povedala kaj takega, da smo se potem lahko smejali naslednjih pet minut.

Res je, sodnica je bila prava carica, tako in drugace. Liza, moram te popraviti, frekvenca njenih sal je bila se vecja, samo niso vse priromale do publike. Meni je bilo zelo vsec vec stvari: 'oko sokolovo', saj je pri vsakem kuzku opazila dobre in slabe stvari (ne glede na to, kako dobro ali slabo je bil predstavljen), izjemna sistematicnost in natancnost opisov, pomoc razstavljalcem in pa smisel za 'show'.

Pa še to: pohvalila je Lano in rekla, da ima tole detece smisel za razstavljanje (dobeseden prevod njenih besed).

Opis je takšen, kot se zagre (boga Neža, ki je morala napisat prek sto kar konkretnih opisov...)

Res je, uboga Neza je imela musklfibr naslednji dan.

Poleg tega, da se je klub izjemno izkazal z nagradami in organizacijo, nam je bilo naklonjeno celo vreme. Kljub napovedanim padavinam je bilo ves dan suho. Defile je potekal celo v soncku. Ocitno pridnim pomaga tudi vreme Smiley.

Cestitke tudi z moje strani in lp, Neza

Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #639 : ponedeljek, 17.10.2005 : 20:36:14 »

Prejle so po radiu Hit objavili, da se je na Primožu nad Kamnikom izgubil zlati prinašalec. Če bi ga morda kdo videl, je telefonska številka 041 751 266, Primož
Logiran
galy
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 150


« Odgovor #640 : torek, 18.10.2005 : 00:01:37 »

Pozdravljeni!

Potrebujem kontakte vzrediteljev zlatih prinašalcev v Sloveniji. Mi lahko kdo pomaga?
In: kakšna je minimalna cena za rodovniškega zp? (kot dejstvo proti nerodovniškemu Roll Eyes ) Hvala. Smiley
Logiran
nina23
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 167


« Odgovor #641 : torek, 18.10.2005 : 10:47:31 »

Gali!

Jaz sem svojega kupila v Psarni Grmajo ( vzreditelj Jože Gradišar - 051363431 oz. v brskalnik vpiši psarna grmajo in boš prišla na njihovo stran ). Ravnokar ima novo leglo, cena pa je 80.000 sit. Jaz sem zelo zadovoljna z njim ( kot z vzrediteljem, ker zelo dobro skrbi za svoje pse in mladičke ).
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #642 : torek, 18.10.2005 : 11:04:07 »

Spremljaj obvestila na strani Slovenskega kluba retrieverjev. Lp Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #643 : torek, 18.10.2005 : 15:08:34 »

galy, minimalna cena rodovniškega psa, ki sem jo zasledila pri nas je 60.000 sit. Samo sama nikakor nebi priporočala nakupa tako poceni zlatih prinašalcev, ker imajo zagotovo razlog, da so tako poceni, ker imajo zlatkoti z zdravimi, razstavno uspešnimi starši in vsemi potrebnimi pregledi običajno višjo ceno-prav tako je pa višja kvaliteta.
Nekaj strani nazaj se mi zdi, da je že bilo tudi natipkanih nekaj vzrediteljev Wink
Logiran
galy
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 150


« Odgovor #644 : torek, 18.10.2005 : 21:29:55 »

Tisto o minimalni ceni sem rabila le kot dokaz, da velike razlike med ceno rodovniških in nerodovniških zp ni (ok, par 10k) – in da se ne splača komplicirat Wink Štiri psarne sem našla, tako da bom sporočila naprej. (itak se ne mudi, ker naj bi gospa kupovala šele pomladi)
Logiran
Strani: 1 ... 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 ... 124   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci 2
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines