mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 13.08.2024 : 17:17:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci 2
Strani: 1 ... 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 ... 124   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zlati prinasalci 2  (Prebrano 221984 krat)
0 članov in 8 gostov pregleduje to temo.
ewchy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 533


« Odgovor #555 : nedelja, 04.09.2005 : 16:40:04 »

Moja dva se panicno bojita cevi za vodo. Ko jo prinesem iz garaze ni nikogar vec blizu. Drugace pa sploh nista strahopetca! Cool Smiley Se posebej ker sta dva.
Mali zlatkoti so tako lusni za pogledat. Res se mi zdi da so med najbolj luskanimi mladicki. Pa se vse ljudi imajo taaaakooo radi! Smiley Jaz se spomnem da ko sem dobila Khana in ko je bil sele par dni pri nas in smo sli na sprehod, pa ce smo koga srecali in da ga je malo precohal potem ni vedel s kom naj gre. Res se je prav ocitno videlo. Je pa se zdaj prodana dusa! Smiley Roll Eyes

Kako je drugace z Unijem v soli?
Logiran
nina23
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 167


« Odgovor #556 : nedelja, 04.09.2005 : 17:24:49 »

He, he, pri nas je pa seslalec bav bav zato, ker ko se posesa ni več drobtinic, ki jih Uni z veseljem izvoha in poliže.
Ja, saj so res cortkani in meni je kul, da se ljudem zdi cortkan, ampak če imajo določeno mejo ( srečala sva neko gospo na dopustu, ki je Unija lubčkala in mu govorila lubček moj... sem bila kar malo ljubosumna Wink ).
Saj sem že napisala, da je Uni najbolj pameten in lep in oh in sploh kuža, ane? Grin Cheesy Grin!!! V torek greva drugič v šolo in upam, da se bomo učili nekaj, kar še ne znava. Jaz res ne vem - ljudje očitno svojih psov nič ne učijo dokler jih ne peljejo v šolo. Sicer mi je nekdo rekel, da naj doma psa ne učim, samo Uni je takoj zaštekal, kaj hočem od njega, učila sva se med igro, tako da mislim, da ni nič narobe, da določene stvari že zna. Kaj pa sploh vsebuje mala šola in kaj potem nadaljevanje?
Logiran
masy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 498


« Odgovor #557 : nedelja, 04.09.2005 : 18:12:39 »

Jaz pa vam prilagam dve fotki (slikani ravnokar) zlatega prinašalca Aika, ki pa je že kar mali starček. Grin Wink Je pa še vedno poln energije in zeloooo rad plava (nekajkrat je ušel v Krko kljub temu, da je bila narasla in umazana Shocked).

Lp, Maša

[attachment deleted by admin]
Logiran
ewchy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 533


« Odgovor #558 : ponedeljek, 05.09.2005 : 08:36:47 »

Mašy, ful lep kuza! Pa se tako lepo temen je! Kiss Ja kaj mores skoraj vsi zlatkoti obozujejo vodo.

nina24, sicer v malo solo nisem hodila, tam mislim da delajo bolj na socializaciji in igri, pa osnovnih poveljih. V zacetnem tecaju se je predvidevalo da ze znajo sedi in prostor, ucili smo se hoditi poleg, hodili smo na sled in zaceli z obrambo. Zacetni tecaj je priprava ze na izpit, tudi psi so ze starejsi (ponavadi okoli enega leta).
Zelo dobro je psa uciti tudi doma, ne samo v soli. Saj moras delati s psom vsak dan, ne samo dvakrat na teden. Ti ga lahko brez skrbi ucis, seveda z veliko igre in motivacije, da mu ne bo postalo dolgcas Wink.
Logiran
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #559 : ponedeljek, 05.09.2005 : 19:51:17 »

LIZA poročaj kako je bilo v Rovinju!  Cheesy

Lp, Eva  Wink
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #560 : ponedeljek, 05.09.2005 : 19:55:28 »

Takole...Najprej naše kratko poročilce iz Rovinja (veliko namreč ni za povedat...). Aaronček je bil drugi v razredu mladih, s sojenjem pa nisem bila preveč zadovoljna :/
Je bil pa Aaron zelo zadovoljen s plavanjem v morju. Razstava je bila lušna, potekala pa je na teniških igriščih čisto ob obali v enem kampu. Čeprav je bilo kar vroče nas je prijetno hladil veterček z morja Smiley

Aaron se tudi boji sesalca in pa včasih 'vpije' na kakšne neznane predmete, posebno, če jih vidi v temi. Tako včasih nalaja kakšen čoln, sneženega moža, grčasto drevo, samokolnico...
Liza pa se praktično ne boji ničesar. Ko je bila mlajša je malo čudno gledala tisto stojalo, kamor se navije cev za zalivanje vrta...
Logiran
nina23
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 167


« Odgovor #561 : ponedeljek, 05.09.2005 : 20:03:40 »

Bravo Aaron!!! Liza ni tekmovala?

Kuila sem konga - sicer je malo trajalo, da je uštekal, kaj ta reč je in kaj naj z njo počne, zdaj je pa že nor nanj.
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #562 : ponedeljek, 05.09.2005 : 20:06:57 »

Nina, super, da kongo že deluje! Je zelo priročen za kakšne urice, ko je kuža sam doma. Včasih pa jaz prakticiram tudi korenje. Olupim in dam celo korenje Aaronu (Liza ni preveč navdušena).
Ne, Lizika se strenutno ne razstavlja (čakava veteranski šampionat ), je bila pa pri babici in so šli nekam v hribe, tako da ji ni bilo dolgčas Smiley
Logiran
ella
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 303


« Odgovor #563 : ponedeljek, 05.09.2005 : 20:36:04 »

Popravljam:

http://www.moj-album.com/album/1026083/?os=1026094

lp
Logiran
ewchy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 533


« Odgovor #564 : torek, 06.09.2005 : 09:22:13 »

Liza, cestitke za drugo mesto!! Cheesy Koliko je pa stara Liza sedaj in pri kolikih letih sodi v razred veteranov? Zelo lepa slika Aarona... Kiss Wink
Logiran
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #565 : torek, 06.09.2005 : 11:59:34 »

O super Aaron in Liza!!!  Kiss  Kiss  Kiss  Smiley
Pa še lepo vreme ste imeli, res čudovito!
Logiran
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #566 : torek, 06.09.2005 : 12:03:04 »

Liza ali so bili kožuščki kaj oranžni od teniških igrišč?  Grin
Lp
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #567 : torek, 06.09.2005 : 19:59:10 »

Hvala za čestitke Smiley
Ewchy, Liza ima štiri leta in še par mesecev, do razreda veteranov nam manjkajo še tri leta (pes mora imeti sedem let ali več za razred veteranov).
Vreme je bilo res krasno! Sicer precej toplo, ampak smo se pohladili v vodi in je bilo super Smiley
Ella, a je to Aaron tam, kjer je prav nezaupljivo gledal čolne ? Grin
Logiran
ella
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 303


« Odgovor #568 : torek, 06.09.2005 : 20:06:17 »

Vreme je bilo res krasno! Sicer precej toplo, ampak smo se pohladili v vodi in je bilo super Smiley
Ella, a je to Aaron tam, kjer je prav nezaupljivo gledal čolne ? Grin
Ja vreme je bilo re super, ampakk v vodi se je pa pohladil samo Aaron kolikor vem.  Grin Nam je bilo pa vroče Grin Grin.

Veš Lana,da se na spomnim kaj je takrat gledal.  Grin Ampak najbrž pa res čolne  Grin Cheesy.

lp
Logiran
nina23
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 167


« Odgovor #569 : sreda, 07.09.2005 : 13:00:02 »

Zdravo!
Evo, midva sva preživela drugo uro pasje šole in bilo je super!!!!! Cheesy Cheesy Cheesy
Tisti gospod, ki mi je zadnjič težil je bil spet tam, pa sem mu na prijazen način rekla, da se naj briga zase in svojo psico, da je moj Uni zame najboljši in najlepši in najpametnejši in da ga naj neha žaliti, da bi sem vesela vsakega nasveta in potem je postal fulllll prijazen. Grin Grin Grin
Drugače mi je bilo pa ful smešno: Uni ima tam prijatelja ( 8 mescev starega zlatka Pala ). No, v šolo je prišla še ena gospa s 9 tednov staro prinašalko. Kako je ta mala kužika lajala!!!! Cheesy Pal in Uni sta jo samo postrani gledala in nič jima ni bilo jasno ( kao kaj pa je to malo bitje, ki tako laja na naju - onadva sta bolj tihe narave ) Grin Grin Grin
Se navajava na kliker in igrava se igrico zajček - volk in se imava super in komaj čakam, da pridem domov, da se bova spet igrala!!!
Liza, Aaron je res prekrasen!!! In fulllllllllllllllllllllllllll hvala, da si mi povedala za konga!!!!
Logiran
Strani: 1 ... 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 ... 124   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci 2
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines