mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 13.08.2024 : 11:49:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci 2
Strani: 1 ... 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 ... 124   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zlati prinasalci 2  (Prebrano 221859 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #345 : petek, 27.05.2005 : 15:46:52 »

Ja, obstajajo črni zlati prinašalci, ampak vidiš jih lahko samo ponoči. V bistvu so enaki kot zlati, samo da so črni, pa na zlato se svetijo. Ko se zbudiš, pa izginejo!  Grin Grin Grin
Logiran
T.M.T
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 577


« Odgovor #346 : petek, 27.05.2005 : 16:07:26 »

Ja, obstajajo črni zlati prinašalci, ampak vidiš jih lahko samo ponoči. V bistvu so enaki kot zlati, samo da so črni, pa na zlato se svetijo. Ko se zbudiš, pa izginejo! Grin Grin Grin

Ja kaj je zdej!A obstajajo ali ne?Zjutraj izginejo...
Logiran
anana
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #347 : petek, 27.05.2005 : 16:10:55 »

Heh Cheesy, ja naša ni ZP ampak GP  Wink!
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #348 : petek, 27.05.2005 : 16:16:09 »

T.M.T., sorry, ker te malo za nos vlecem.  Cheesy
Ne obstajajo crni zlati prinasalci. Kako naj bi bili crni, ce so zlati. Saj se tudi glupo slisi, kajne? Wink

No, obstajajo pa gladkodlaki prinasalci (flat coated retriever), ki so podobni zlatim, samo da so crni ali pa cokoladno rjavi. Imajo nekoliko daljsi gobec kot zlati, pa bolj gladko, svetleco dlako, pa po znacaju so se bolj prijazni. No, Anana ima mladicka, psicko gladkodlako prinasalko po imenu Nara. Jaz imam pa ze odraslega.  Smiley

Upam, da sem ti povedala kaj novega...  Huh
Logiran
T.M.T
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 577


« Odgovor #349 : petek, 27.05.2005 : 16:26:59 »

Aja!Sem mal bedno izpadla Roll Eyes.Vse življenje se učimo.
Sicer so si pa zeloooo podobni.No so pa lepi-tako kot večina pasem Wink.

Lp
Logiran
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #350 : petek, 27.05.2005 : 18:30:35 »

zlatka lušna psička.  Wink

Ali se bo Kali kaj vrgla po mamici in bo kdaj trenirala reševanje?

Naša bi bila odlična v tem, saj ima res izreden nos, pa nismo izkoristili tega.  Undecided

Logiran
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #351 : petek, 27.05.2005 : 23:50:07 »

Citat
Hvala, Zoran, se morva dobit na drinku, da mi poveš kk pa kaj v pasji šoli.


Ni kaj! Wink
Z veseljem ti bom povedal,karkoli te zanima,saj si res tako blizu poligona doma,da bi bilo škoda,da ne bi nič delali.Lahko tud prideš kar pogledat,zdaj gremo ravno proti koncu s tečaji.
Lahk prideta mal pogledat vsak ponedeljek pa petek od 18. do 20. al pa v nedeljo ob 10 dopoldne. Wink

Evo mam še dve slikci Zlatkine kosmatinke,se vidi,da je mala res super. Grin



http://www.moj-album.com/slike/52692/eqyqIsnRQnO0dgoI.jpg 49.59 KB

Tule na zadnji zgleda skor,kot da bi bla plišasta. Grin Grin Grin
Slikano je s telefonom.

Zlatka,a mogoče veš,kam je šel edini bratec?
Ta je pa res bil pravi hudiček!


LP Zoran

[slika spremenjena v povezavo; Jana]
Logiran
T.M.T
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 577


« Odgovor #352 : sobota, 28.05.2005 : 07:36:39 »

Ta zadnja je pa res kot pliško Roll Eyes...Ja luštna ni kaj.

Lp
Logiran
zlatka
novinec
*
Sporočil: 30


« Odgovor #353 : sobota, 28.05.2005 : 07:58:39 »

Ola! Žal ne vem, kam je šel samček. Prvotno sem se sama zanimala zanj, vendar preden sem prepričala ostale družinske člane, je že šel drugam.

Se oglasiva enkrat na poligonu, pa kakšno več rečemo.

Aja, včeraj je bila Kalina mamica na obisku, vsi skupaj so se igrali - očka, mamica in Kali. Pa je ni več spoznala.

Ja, s Kali bova najprej šli v malo šolo, pa bova videli, kako nama bo všeč. Jaz imam željo učiti jo še naprej. Ali bova šli v smer reševanja, ali ne, pa še ne veva, saj še tudi jaz nikoli nisem imela psa, da bi bila z njim v pasji šoli, tako da ne vem, kako je. Si pa želim kaj več vedeti o tem in bi bila vesela, če mi kdo kaj napiše.

HOV
Logiran
Pino
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 7


« Odgovor #354 : sobota, 28.05.2005 : 18:13:08 »

Hja na hitro

Prijavis se v kinolosko drustvo, hodis v malo solo potem ucis psa poslusnosti in pa
za premagovanje ovir. Ko naredis izpit B-BH (poslusnost po programu za B-BH, to ti pokazejo v drustvu kako in kaj. Potem sama brez psa obiskujes 3 mesece skoraj vsako soboto tecaj, kjer se ucis o lavinah, prva pomoc za ljudi in psa, vrvna tehnika,
orentacija v naravi in potresna znanja. Ko opravis izpite potem gres čahko s psom na izpit iskanja. Seveda med tem pa psa lepo ucis in pripravljas na izpit.

Ko tole beres si mislis, kolk velik je pa tega in premisljujes, da ne bo slo. Pa ti iz lastnih izkusenj povem, da je prav fino in ne se ustrasit vsega usposabljanja. Ko enkrat zacnes te potegne noter in potem se tvoj kuza najde pogresanega, ti pa da to res veselja do dela. No nekaj je tud odrekanja, ampak je druzba zbrana iz cele Slovenije, spoznas nove ljudi, pomagamo si med sabo in stvar stece.

Vec pa bos zvedela v drustvu. Ti jih kar povprasaj.

Upam, da se cez dve leti na kaksnem treningu srecava in kaksno receva. Sam imam novega goldija, ker mi je prejsnega na zalost povozil avto (bes ga opali). Pa je treba
"ta malega# pocasi pripravit na vse preizkusnje.

Lep pozdrav
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #355 : sobota, 28.05.2005 : 19:34:59 »

Zlatka, glede na to da si rekla, da želiš Kali nuditi kar najbolj optimalne pogoje za življenje, bi jaz dodala samo še to: Bolj kot je pes zaposlen in koristen, bolj je srečen. Smiley

Meni je tudi žal, da se nismo z našim lotili reševanja. Ga pa vsaj za naše potrebe malo izkoriščamo... nam kaj prinese (seveda tudi odnese Cheesy), gre koga iskat ali kaj poišče, vleče sanke, nosi nahrbtnik, spodi golobe z vrta (vrabčke in manjše ptičke pa ne), skratka nas vselej spremlja in razveseljuje.  Cheesy
Logiran
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #356 : sobota, 28.05.2005 : 23:28:07 »

Ja,ja Zlatka,kar poslušaj jih,pa kar k nam med reševalce,itak tudi te treninge vodim jaz,glede na to,da se že 13 let ukvarjam s tem.

Edin popravek:
Citat
Ko naredis izpit B-BH

Izpit v bistvu ni potreben,saj na vsakem izpitu pokažeš tudi poslušnost,ki je precej težja,kot na tem izpitu.

Sicer bova pa že kakšno rekla. Wink

LP Zoran
Logiran
zlatka
novinec
*
Sporočil: 30


« Odgovor #357 : nedelja, 29.05.2005 : 08:17:15 »

Ola!

Saj, ko tole berem, se mi res zdi veliko enega dela, ampak saj zato sem tudi kupila Kali...da si bova krajšali čas. Ne pa zato, da bi mi pomagala TV gledat!

LP, Kali in Zlatka
Logiran
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #358 : nedelja, 29.05.2005 : 22:51:30 »

Evo mene!
Na tejle slikci pa lahko malo boljše vidite Kalino mamico Sabo(tretja s kazerekoli strani gledate).
Slikani so bili na taboru za reševalne pse v Tolminu.To so psi iz našega društva.Skywalker(moj),Hanibal-King,Saba,Poli-Perla in Sina Smreška-Miša

http://www.moj-album.com/slike/52692/Piy7DC3KMIzaai5D.v.jpg 62.8 KB



LP Zoran

[slika spremenjena v povezavo; Jana]
Logiran
Łyra
otrok do 14 let
**
Spol: Ženska
Sporočil: 76


« Odgovor #359 : ponedeljek, 30.05.2005 : 07:01:02 »

Pozdravljeni!
Kolikokrat na leto vi kopate zlate prinašalce? Grin
Lp, Ana & Lyra Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 ... 124   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci 2
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines