mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 17.10.2024 : 21:21:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci 2
Strani: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 ... 124   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zlati prinasalci 2  (Prebrano 227790 krat)
0 članov in 12 gostov pregleduje to temo.
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #315 : nedelja, 15.05.2005 : 23:03:37 »

Citat
uf, skywalker, ko boš videl šele, kako luštne punce so liza in ostale mlade hendlerce, se boš šele okol njih vrtel

Ej,sej ti čist verjamem,sam sem mal čuden,a veš-kadar je okol mene polno psov,punc kar nekek ne opazim. Wink

Aja,razen če je v paru s psom,ki mi je všeč. sram


LP Zoran
Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #316 : nedelja, 15.05.2005 : 23:13:58 »

jaz pa vedno fejst tipčka opazim Cool Tongue, če pa je poleg še pes, je pa samo plus Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #317 : nedelja, 15.05.2005 : 23:32:36 »

 Grin Grin Grin

Jaz pa ravno nasprotno-najprej pes,pol pa punca-sej veš,kaj si pa naj pomagam s punco,če nima psa tapravga. Grin Cheesy Grin

Zato se pa okol retrieverjev sučem. Wink


LP Zoran
Logiran
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #318 : ponedeljek, 16.05.2005 : 19:07:02 »

SKYWALKER potem pa ne moreš zgrešiti ne retrieverja ne punce.  Grin
Imaš dvoje v enem.  Shocked
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #319 : ponedeljek, 16.05.2005 : 19:58:34 »

Lol.
Skywalker, se nismo mi že videli v Ankaranu na specialki retrieverjev?
Logiran
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #320 : ponedeljek, 16.05.2005 : 22:42:33 »

Citat
Skywalker, se nismo mi že videli v Ankaranu na specialki retrieverjev?

Mislim da ne(nisem bil) Wink
Se bomo pa v Hrušici! Grin

Citat
SKYWALKER potem pa ne moreš zgrešiti ne retrieverja ne punce. 
Imaš dvoje v enem. 

Evo to!
Pravilno si pogruntala!
Če nima retrieverja me sploh ne zanima. Cool

LP Zoran
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #321 : torek, 17.05.2005 : 17:38:38 »

Skywalker, potem pa sem pomešala...Velja, velja se vidimo v Hrušici;) Samo svojihdveh ne bom imela s sabo, lahko pa prinesem kakšno fotko;) :p
Logiran
SKYWALKER
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 727


« Odgovor #322 : torek, 17.05.2005 : 22:39:45 »

Citat
Samo svojihdveh ne bom imela s sabo, lahko pa prinesem kakšno fotko

No le daj! Wink
Še posebaj me zanima tvoj tamal razbojnik. Cheesy


LP Zoran
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #323 : sreda, 18.05.2005 : 14:57:08 »

Bom prinesla.
Hehe, tamali razbojnik je res razbojnik v pravem pomenu besede:) Veselo koplje luknje v pesek na dvorišču, grize moje diskete, zdaj se je naučil odpret kletko, je pa na srečo že toliko priden, da mu kar pustim, da je prost v moji sobi:)
Priprave na Evropsko so pa zdaj res že v polnem zagonu. Dlako dobiva krasno, se pozna kvas in talbetke K1, edino zanima me, če kdo od vas svojemu retrieverju umiva zobe z zobno pasto in s katero? Aaronu se nabira precej kamenja, ne glede na to, katero hrano je (Še najbolj se kar se zob tiče obnese Eukanuba, pa tudi na splošno sem zelo zadovoljna z njo).
Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #324 : sreda, 18.05.2005 : 15:34:33 »

Priprave na Evropsko so pa zdaj res že v polnem zagonu. Dlako dobiva krasno, se pozna kvas in talbetke K1, edino zanima me, èe kdo od vas svojemu retrieverju umiva zobe z zobno pasto in s katero? Aaronu se nabira precej kamenja, ne glede na to, katero hrano je (Še najbolj se kar se zob tièe obnese Eukanuba, pa tudi na splošno sem zelo zadovoljna z njo).

jaz mam ful srečo, da ma kimislav po naravi izjemno bele zobe, kamen se sploh ne nabira, pri treh letih ma res bolj bele zobe kot mladi psi (tako vsaj ponavadi ugotalvajo znanci, ki majo te mlajše pse)... ne vem, ali so posledica dobrih genov ali hrane (tiste, ki jo omenjaš ti, nikoli ne uporabljam, ampak se držim bolj ali manj kuhanja, ma pa moj pes to srečo, da ma "sponzorja", ki mu kupuje res samo kvalitetno, predvsem goveje, meso (flam, bočnik)... če pa če dobi suho hrano, je to belcando, pro plan, nutro ali hills, ker so manj slane, ne obarvajo dlake, itd.)
dobi pa približno enkrat mesečno, ali pa še redkeje, eno veliko govejo (sklepno) kost... surovo.. po njej ima sicer čist krvave tačke, ampak zobje pa so prav sijoče beli...

sem mu pa, ko je bil še mlajši, ščetkala zobe... kar z navadno pasto, ali pa brez vsega... naš veterinar pravi, da glavno, da se ščetka, pasta ni potrebna...
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #325 : sreda, 18.05.2005 : 15:42:11 »

Lizika ima enako srečo, Aaron pa žal ne...Dobi tudi goveje kosti, ko je nekaj časa dobival kuhano hrano kot dodatek, so bili zobje naravnost katastrofalni, res ogromno kamna. Jaz mu jih drugače umivam kar z zobno krtačko in slano vodo z jodirano soljo (na morju pa Lizi kar z morsko-letos pride še Aaron na vrsto:).
Ni navadno pasta malo nevarna? Glede na to, da jo pes poje (vsaj Aaron vem da bi jo) in vsebuje nekaj fluora (oz. fluoridov)? Drugače bom vprašala jutri še na veterini, ker baje obstaja neka pasta, ki deloma topi zobni kamen in po nekajmesečni uporabi je zobnega kamna menda že kar precej manj...
Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #326 : sreda, 18.05.2005 : 17:08:49 »

Ni navadno pasta malo nevarna? Glede na to, da jo pes poje (vsaj Aaron vem da bi jo) in vsebuje nekaj fluora (oz. fluoridov)?

tista pikica fluora Huh... verjetno psu bolj škodi življenje ob lastniku, ki ma pri sebi mobilni telefon, računalnik, etc. ...da ne govorimo o hranjenju s suho hrano... sej je priročna, ampak... brezveze razmišljat, ne prideš na konec Undecided...

če srečaš kdaj kakega res iskrenega veterinarja, ti bo priznal, da je vse skupaj samo moč marketinga, s katerim se možgane res lepo pere, tako da ti kar lepo ščetkaj brez vsega, za denar, ki ti ga bi pobrali za "posebno pasto" pa si raje kaj drugega privošči...
meni je en nekoč dejal (tip je legendaren in se mi zdi, da ga tu citiram že drugič Cheesy), da je tudi posebej specializiran dietni (zdrav in oh in sploh) hills, ki ga kupiš pri njem "hamburger"...
Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #327 : sreda, 18.05.2005 : 22:41:24 »

haha, ravno sem našla eno staro fotko, na kateri kimislav "kaže zobe" Cheesy

http://www.freewebs.com/lormarclarkkent/kazizobe.jpg

...seveda ni čist res, pravzaprav je ujet, ko je hotel oblizniti objektiv Cheesy

[slika spremenjena v povezavo; Jana]
Logiran
kk
rad pišem
****
Sporočil: 282


« Odgovor #328 : četrtek, 19.05.2005 : 00:29:22 »

menda se v prejsnjem postu fotka ne vidi?

se enkrat
http://img124.echo.cx/img124/5439/kazizobe1pv.jpg 74.43 KB

[slika spremenjena v povezavo; Jana]
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #329 : četrtek, 19.05.2005 : 15:50:20 »

Hihihi, super fotka!
Saj trenutno si umivava zobke z navadno vodo in soljo, samo ne pomaga kaj dosti...Umivam mu od začetka, ko sem opazila, da se mu nabira zobni kamen, torej že kake pol leta. Je pa res, da na začetku nisem umivala tako redno kot sedaj. Mogoče pa še nekaj časa in bo šlo dol:)
Samo predvidevam pa, da če mu jih nebi umivala bi imel pa res čisto cele rumene...
Logiran
Strani: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 ... 124   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci 2
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines