mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 26.09.2024 : 20:13:08

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci 2
Strani: 1 ... 88 89 90 91 92 [93] 94 95 96 97 98 ... 124   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zlati prinasalci 2  (Prebrano 226605 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #1380 : četrtek, 17.01.2008 : 20:29:08 »

Uf a pol trma ne traja samo do kakega 3ga leta?  Cheesy
Moj je zdaj star šele 9mesecov pa upam da se bo mal umiru čez čas Wink
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #1381 : četrtek, 17.01.2008 : 20:33:05 »

Hehe, ja, upanje umre zadnje...  Grin
Se spomnim, da sem na eni razstavi, ko je mel moj Timi kakšno slabo leto lastnike ene psičke naivno vprašala, kdaj se kaj umirijo zlati prinašalci... So rekli, da ne vejo, da še vedno čakajo na to... Njihova psička je imela takrat okrog 10 let.
Zdaj lahko potrdim njihove besede.  Cheesy Grin
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #1382 : četrtek, 17.01.2008 : 20:41:06 »

Huh Cheesy
pravi cukr je tale tvoj Timi Wink
a ga imaš v stanovanju?
lp Teja. Smiley
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #1383 : petek, 18.01.2008 : 19:31:38 »

Ja, seveda. Trenutno leži zraven mene na postelji in gloda eno veliko umetno kost.  Cheesy
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #1384 : sobota, 19.01.2008 : 00:11:42 »

Uf super Wink
Oskarja pa ravno postopoma navajamo na stanovanje, ker prej je bil spodaj v "kmečki sobi". Ali je Timi priden v stanovanju? Ker Oskar je zgrizel ves kavč v kmečki sobi Roll Eyes
Saj zdaj ko bo pod kontrolo v stanovanju bo pomojem bolse. Upam Wink
Logiran
choppy
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 60


« Odgovor #1385 : četrtek, 07.02.2008 : 11:23:41 »

Ja, to lahko tudi jaz potrdim. Moj bo kmalu star 6 let in je isto trmast in divji kot je bil včasih.
Tudi jaz sem upala,da se bo po 3 ali 4 letu umiril,pa nič od tega.
lp
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #1386 : nedelja, 10.02.2008 : 11:32:30 »

Pri meni sta se pa oba malo 'zresnila' pri približno treh letih. Liza je sploh damica že od nekdaj, samo malo manj 'prebliskov' je imela od 3. leta dalje. Zdaj pri skoraj sedmih letih je že cela gospa Smiley
Aaron je pa še vedno čisto nor, ko vidi psa, vrvico za sprehod ali pa kakšno pasjo lepotičko. Tudi ob žogicah se mu 'utrga'. Ampak je malo bolj poslušen, je pa res, da sva veliko delala na odpoklicu in upoštevanju mene, ker ga imam na sprehodih vesčas spuščenega in se mi zdi prav, da pride na moj klic, pa čeprav gre proti njemu psička ali pa vidi zajca. Včasih je sicer še vedno gluh  Grin ampak v večini pa bolj uboga kot pred tretjim letom. Malo se pa pozna tudi pri tem, da nam ne grize več rožic in ne je več nogavic  Grin
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #1387 : nedelja, 10.02.2008 : 14:11:10 »

Uf se pravi, da me čakata še najmanj dve leti bojev kdo prei popusti pri trmi, ker Oskar je zeloo trmast, toda na prisrčen način, čeprav zna biti včasih nadležno.  Wink
Malo šolo smo že opravili, zdaj pa gremo v nadaljevalni tečaj AA če se ne motim, ker je od male šole odnesel res veliko in z veseljem odhajal v malo šolo. Upam, da ga ta zagnanost ne bo minila  Smiley
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #1388 : torek, 19.02.2008 : 18:37:43 »

Miss Teja, super!Vidva kar lepo pridno še naprej v šolo, sploh če dela z veseljem. Mojadva imata očitno oba fenomen, da jima klasična poslušnost ni preveč zanimiva, ampak imata veliko raje dogdancing in agility, Aaron pa uživa tudi v prinašanju divjadi.
Mislim,da če bosta delala s pozitivno motivacijo se nimaš za bat, da bi ga zagnanost motila Wink Zlatkoti delajo z velikim veseljem, če imajo od tega kakšno 'korist' Wink
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #1389 : torek, 19.02.2008 : 20:02:33 »

Hvala za vzpodbudo. Smiley Pasja šola se začne že čez dva tedna, pa bom sproti sporočala kako nama kaj gre Smiley
lp Teja.
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #1390 : četrtek, 13.03.2008 : 11:04:58 »

Dve uri šole so že za nami. Imamo se super, saj Oskar še vedno dela z zagnanostjo. Letos pa je način malo drugačen in je vsak pes dobil svojega partnerja, s katerim bosta skupaj tudi na izpitu. Naš Oskar je dobil prečudovitega aljaškega malamuta. Aljaški malamut je sicer eno leto starejši od Oskarja in AM še malo renči nanj, toda AM odlično uboga svojega lastnika tako, da ne bo problema. Super je, da smo dobili tako vredu partnerja, kot pa tudi lastnika psa.  Smiley
Lep pozdrav od Teje in Oskarja.  Wink
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #1391 : četrtek, 13.03.2008 : 11:14:03 »

Citat
Oskar je zgrizel ves kavč v kmečki sobi
Citat
Malo se pa pozna tudi pri tem, da nam ne grize več rožic in ne je več nogavic
Zanimivo. Timi mi pa v dobrih 10 letih ni zgrizel prav ničesar. Že od malega dalje je točno vedel, kaj je njegovo (in tisto je šlo v trenutku na koščke), naše stvari je pa pustil pri miru. Ker je zdemoliral toliko igrač smo kmalu ugotovili, da so enako zabavne in veliko cenejše tudi malo zavozljane kuhinjske cunje ali brisače, tako da so šle vse take stare zadeve njemu, pa vseeno ni nikoli ukradel kakšne naše (pa je marsikdaj ležala kakšna brisača v kopalnici na tleh ali visela na robu banje).
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #1392 : četrtek, 13.03.2008 : 13:05:32 »

Vixen srečna ti.  Tongue
Kavč je bil sicer samo njegov, toda je bil namenjen spanju in ne grizenju  Grin
Zdaj ko je Oskar veliko časa v stanovanju, se je dokaj popravil pri grizenju stvari, saj ga večkrat zaposlimo s kakšno govejo kostjo in potem tisto grize in prenaša okoli kakšen teden.  Cheesy
Logiran
nmatelic
novinec
*
Sporočil: 34


« Odgovor #1393 : sobota, 15.03.2008 : 01:00:23 »

Živjo!
V obupu se zatekam na ta forum. Doma imam 3.5 mesecov starega zlatega prinašalca, opazil sem da na zadnjo tačko malo šepa , zato sem ga odpeljal na veterinarsko kliniko. Po slikanju so ugotovili, da ima natrgane križne vezi  Cry , toda kaj več mi niso znali povedati, ker so rekli da pride ortoped sele v ponedeljek in naj se takrat naroči. omenili so da lahko pride tudi do operacije, ter da je na tako mladem kužku to zelo neobičajno. Sam res nevem kdaj kje kako zakaj na kakšen način si je moj malček natrgal vezi saj sem cele dneve z njim. Sedaj pa me zanima, ker res ne morem cakati cel vikend, če mogoče kdo ve kako se zdravijo take stvari? Bo po zdravljenju/operaciji lahko normalno tekel? predvsem me skrbi ker je bil tako živahen sedaj pa nevem kakšna bo njegova prihodnost. Če kdo karkoli ve v zvezi s tem  naj prosim napise. Katerekoli informacije bom zelo vesel!
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #1394 : sobota, 15.03.2008 : 03:11:03 »

Tukaj imaš celo temo o tem problemu: http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,2324.0.html

Upam, da bo s tvojim kužkom vse v redu.

Držimo pesti,

5ra in Timi
Logiran
Strani: 1 ... 88 89 90 91 92 [93] 94 95 96 97 98 ... 124   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Zlati prinasalci 2
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines