mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.07.2024 : 14:23:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek - arhivska tema
Strani: 1 ... 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44   Dol
Natisni
Avtor Tema: shih-tzu - čvek - arhivska tema  (Prebrano 87105 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #600 : četrtek, 22.12.2005 : 19:02:41 »

Uf, Tia sem še enkrat prebrala tvoje sporočilo, pa sem ugotovila, da zdaj jaz pretiravam.

Sorry!

Trenutno sem v podobnem stanju, kot moja psica....

Logiran
gremlin
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 444


« Odgovor #601 : četrtek, 22.12.2005 : 20:37:45 »

Kalsang se popolnoma strinjam s tabo.
Tukaj takoj vsi skocijo, ko jim zelis pomagati s kaksnim nasvetom. Potem vse narobe razumejo in se na koncu za vse skupaj niti ne opravicijo.
Kako sta kaj s Taro, ali se mocno brcajo,kaksna je kaj njena temperatura?
Logiran
Tia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 446


« Odgovor #602 : petek, 23.12.2005 : 01:51:09 »

Gemlin - zdaj sem pa res malo zmedena. Zakaj bi se morala opravičiti? Se ti mogoče nisem zahvalila za tvoj nasvet? Shocked Ne vem no, od kje takšna občutljivost, če se je pač razvila debata in ima vsak svoje mnenje in izkušnje, ni  to nič slabega. Glede na to, da si dvakrat narobe interpretirala in posplošila moje sporočilo, sem ti pač razložila kako in kaj. Nisem pa mislila ničesar slabega, zate pa sem tudi prepričana enako. Sem pa pač postavila par vprašanj; ker se tudi sama sprašujem o določenih stvareh ...
Glede na to, da si nova na forumu - ti lahko zagotovim, da z veseljem sprejemamo nasvete (meni so nekateri  ogromno pomagali) in izmenjujemo izkušnje.

Sicer imam na tvoj odgovor nekaj podvprašanj; ampak jih raje ne bom postavila;
očitno nam gre bolje, ce se pogovarjamo o mladičkih ... Wink





Logiran
Kimi*
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 595


« Odgovor #603 : petek, 23.12.2005 : 12:59:32 »

Vsi si želimo zdrave pse, pa na žalost ni vedno tako, včasih je kriva linija drugič spet ne. Moja Lina na žalost ne poka ravno od zdravja kar me seveda zelo žalosti, sploh ker sem se odločila za načeloma zdravo pasmo in izbrala dobro vzrediteljico. Po drugi strani je pa najlepša, najbolj pametna, najbolj prisrčna psička z najboljšim karakterjem kar jih poznam (se opravičujem vsem drugim lastnikom ampak v mojih očeh je takšna kot sem opisala) in je nikoli nebi zamenjala za npr. čisto zdravega psa, tudi če bi se odločala sedaj, ko vem kako in kaj, bi sigurno vzela njo z vsemi problemi vred, ker njen karakter odtehta vse in nas razveseljuje iz dneva v dan bolj   Cheesy

U bistvu so pri vseh problemih izkušnje drugih, ki imajo podobne probleme ali pa poznajo to problematiko zelo dobrodošle. Saj bi lahko rekla, da mi je žal da sem načela temo od praskanja, pa mi ni, ker sem zvedela kar nekaj koristnih stvari, itak se pa verjetno vsi najbolj  zanašamo na veterinarje in na poznavanje svojega psa.

Odkar imam Lino in se sem ter tja pojavljam tudi na forumih in sem se nekako že navadila na forumsko komunikacijo  Roll Eyes  mislim pa da je na tej strani ta zelo na nivoju v primerjavi s kakšno drugo stranjo in sem zelo vesela da je tako  Smiley  Torej ženske svaka vam čast - Tio spremljam že zelo dolgo na tej strani in vedno ima zelo dobre nasvet, Kalsang mi je tudi dala kar nekaj nasvetov (pa še mladičke bom lahko prišla pocartat  Roll Eyes  Gremlinka pa mi je pa tudi že pomagala preko vzrediteljice in direktno. Tudi druge ki se pojavljate na tem forumu imate vedno kaj pametnega za povedati, zato sem se tudi pridružila tej temi, ker ste face in takšne ostanite tudi naprej.

U glavnem vsem ki  že imate malčke ali pa jih še pričakujete želim zdrave male kepice in vem da bi jim boste našle super lastnike in domove. Prav tako vsem ostalim psičkom in lastnikom želim veliko zdravja in veselja  v prihajajočem letu.

Leo pozdravček,
Klavdija
Logiran
Tia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 446


« Odgovor #604 : petek, 23.12.2005 : 15:42:53 »

Imam lepe novice - pri Kalsangu (no Tari Cheesy) se je začelo danes "dogajati", tako, da nam bo Ljubica najkasneje jutri dopoldne sporočila koliko malčkov imajo!!!!

Jaz močno močno stiskam pesti!!!! Ti mladički pa bodo  res poslani od Božička!!!! Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
gremlin
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 444


« Odgovor #605 : petek, 23.12.2005 : 16:51:35 »

Tudi Gremlincki drzimo fige za mamico Taro in babico Ljubico.
Se ze veselimo novic!
Logiran
Felina
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 450


« Odgovor #606 : petek, 23.12.2005 : 18:07:46 »

Čestitke mami, babici in malim gremlinčkom!!!!!!!!!!!!Prečudoviti so!!!!!!!Sploh tisti čisto rjavi mi je totalno sladek...sem že pozabila kak mu je ime...

Sem malo pozna, ko pa nisem dosti na računalniku....Sedaj pa že kaomaj čakam na novičke o novih mladičkih....tudi pri nas doma držimo pesti in tačke...

Lepega in veselega božička vsem in dosti dosti daril!

Tina, Jay in Jasper
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #607 : petek, 23.12.2005 : 20:59:35 »

Tudi mi držimo pesti za mele Kalsange  Wink
Logiran
gremlin
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 444


« Odgovor #608 : sobota, 24.12.2005 : 11:55:27 »

Hvala Felina. Tamali oranzen samec je Tabasco, po domace Toby.
Sicer pa jih bos tako videla v zivo, ko malo zrastejo.
Vsem forumcem zelimo zdravo in uspesno leto 2006.
Druzina Gremlinckov.
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #609 : sobota, 24.12.2005 : 14:52:17 »

Dobili smo božička! Dvojčici Lhamo in Pamo sta na svet prišli sredi noči. Sta zelo krepki (teža ob rojstvu 235 g) in zdravi, mama Tara pa zadovoljna in skrbna. Hvala vsem, ki ste držali pesti!

Smiley

Fotografije pa še pridejo...
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #610 : sobota, 24.12.2005 : 14:56:41 »

Kalsang in Tara cestitke za narascaj.  Kiss lp
Logiran

vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #611 : sobota, 24.12.2005 : 15:03:55 »

UUUUUUU - čestitke - pa kakšno slikico prilepi da vidimo lepotički  Wink
Logiran
majchi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 268


« Odgovor #612 : sobota, 24.12.2005 : 15:17:24 »

čestitke vsem ki imate naraščaj  Cheesy
Logiran
gremlin
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 444


« Odgovor #613 : sobota, 24.12.2005 : 15:43:06 »

Cestitke mamici Tari !
Gremlinčki !
Logiran
Laguna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 324


« Odgovor #614 : sobota, 24.12.2005 : 16:08:18 »

Čestitke tudi iz moje strani!
Logiran
Strani: 1 ... 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek - arhivska tema
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines