mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.07.2024 : 20:58:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek - arhivska tema
Strani: 1 ... 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 ... 44   Dol
Natisni
Avtor Tema: shih-tzu - čvek - arhivska tema  (Prebrano 87143 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
Kimi*
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 595


« Odgovor #525 : sreda, 14.12.2005 : 16:31:21 »

Ne sem iz Zasavja, delam pa v Ljubljani,  Lina je pa v LJ samo kadar gremo h veterinarju (tako da po mojem ji ni preveč všeč LJ  Undecided  ) Amapk za kak vikend si pa lahko vseeno privoščim izlet v Ljubljano če ste tudi med vikendi dejavne?

Ja sem prebrala da bo kmalu pestro pri vas in držim pesti, upam da nam pripneš kakšno slikico da vidimo te male kepice   Roll Eyes

Aja za česanje imam vse pripomočke, smo jih z vzrediteljico nabavljale na razstavah (kar lep finančni zalogaj so bili  Shocked)  tako da jo najprej s krtačo, nato pa s kovinskim glavnikom, pa za čopke imamo svoj glavnik, pa za tačke krtačo z upognjenjimi zobci (to bolj malo uporabljamo) pa pudre, kremce in oh in sploh vse kar je možno nam leži v omari (uporabljamo itak nič zaradi praskanja - no pa tudi prej nismo bile aktivne uporabnice 'modnih dodatkov' samo velike očke sem imela na štantih in nekatere stvari ležijo v omari še neodprte  Sad.

Mogoče je pa res to da ji je vroče ker ima tako gosto dlako??? Praskati se je namreč začela ko se je začela kurjava ampak veterinarka je rekla da to sigurno ne more biti od tega???

A mogoče kdo ve če je kakšen šicu tudi v Zasavju? Midve še nisva srečali nobenega pa sva tudi veliko na terenu.

LPK
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #526 : sreda, 14.12.2005 : 16:37:49 »

Citat
A mogoče kdo ve če je kakšen šicu tudi v Zasavju? Midve še nisva srečali nobenega pa sva tudi veliko na terenu.

Kar nekaj jih je v Trbovljah. Moja soseda ima 15 starega samcka, se eno punco redno srecujem zdaj ze z njihovim drugim sicujem. Poleg tega pa jih je vcasih (ali pa jih se, nisem prepricana) vzrejala Tatjana Urek in obcasno vidim dva iz iz njene vzreje. Ima pa se nekaj svojih starejsih doma. lp
Logiran

Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #527 : sreda, 14.12.2005 : 17:21:39 »

A iz Zasavja si? Jaz zdaj živim v Ljubljani, drugače sem pa iz Dola pri Hrastniku. Včasih še obiščem starše. Mogoče se lahko takrat vidimo, samo zdaj dobimo naraščaj, pa me nekaj časa ne bo tja...

Slikico bom pripela, ko se naučim, kako naj to naredim....

Seveda smo med vikendi tudi aktivni, takrat je še sploh več časa... Lahko bi se videli, ampak  zdaj kakšen mesec seveda zaradi mladičkov ne bo šlo... Bo pa Tia verjetno za stvar! Samo naj pride nazaj...

Drugače pa so v Trbovljah ravno to jesen kupili šicujčka - poglej na stran 18 tega foruma, punci je ime karmen_g, fantiček je pa Sani. Lahko ji pošlješ sporočilo. Verjetno bodo veseli družbe!!!

Kje si pa ti svojo Lino dobila, če me lahko malo firbec matra? Smiley

Kurjava je lahko kriva za težave s praskanjem. Koliko je Lina stara? Če ima še mladičkasto dlako, nikar še ne hodi na krvne preiskave, naj najprej dlako do konca zamenja...
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #528 : sreda, 14.12.2005 : 17:34:41 »

kalsang=Ljubica? lp
Logiran

Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #529 : sreda, 14.12.2005 : 17:40:09 »

Ja, po domače Ljubica Smiley

Kalsang je moja pravkar registrirana psarna.

A se poznava?
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #530 : sreda, 14.12.2005 : 17:42:44 »

Ja! Wink Iz Svrka. Jaz sem tista, ki je obiskovala malo solo s siperko (tisto majhno, crno in glasno). Mi je potegnilo kdo si, ko sem slucajno pogledala v Kinologa in videla objavljena legla. Smiley
Me veseli, da se ponovno srecava. Grin lp
Logiran

Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #531 : sreda, 14.12.2005 : 17:53:51 »

Ej, živjo!!!

Kako kaj Bagi???

Pri Švrku je ne bomo nikoli pozabili. Prava zvezdnica je!!!!

Ja, pri nas je pestro, pa saj sem že vse povedala...

Kako je kaj pri vas?
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #532 : sreda, 14.12.2005 : 18:05:29 »

Bagi je se vedno hm, Bagi!  Grin Naspidirana, glasna, ubogljiva malo manj, kot je bila takrat.... Vmes sva opravili se izpit A (mogoce greva nekoc v prihodnosti tudi na BBh), zdaj pa trenirava agility. lp
Logiran

Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #533 : sreda, 14.12.2005 : 18:10:33 »

Čestitke za A izpit! Super! Torej ima zdaj delovno knjižico! Verjetno ni dosti šiperk s takšnimi uspehi... Kako se pa kaj z ovcami ujame?

Bosta v agilitiju tudi tekmovali?
Logiran
Kimi*
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 595


« Odgovor #534 : sreda, 14.12.2005 : 18:58:31 »

Hojla Kalsang,

No superca še ena iz 'našega' konca. Jaz sem iz Zagorja in ja super bi bilo da se dobiva ko prideš v rodni kraj in da spoznamo tvojo lepotičko. Če boš pa sprejemala kakšne firbce za ogled tvojih novih članov se pa tudi javim  Roll Eyes

Lina je trenutno stara 10 mesecev, kupila sem jo v Mariboru, do sedaj so imeli samo eno leglo, ata je iz Hrvaške - slikice od legla si pa lahko ogledaš: http://www.geocities.com/letiboshihtzu/leglo05.htm

Upam da boš lahko pogledala. Je pa na slikici stara 4 mesece, sedaj je že malce zrasla, čeprav velkanka ne bo nikoli, je pravi mali drobižek (prav priročno če ne uboga, jo sploh ni problema nositi  Smiley

Bom počekirala še Karmen. Mogoče sem jo pa celo že videla v Zagorju. Enkrat se mi je zdelo da vidim eno gospodično s šicujem na našem parkingu, ampak sem bila v avtu in preden sem parkarala ju že ni bilo več. Naša Linka bi bila sigurno vesela še kakšne pasje družbe (sicer imajo pri fantu tudi psa in se za vikende veliko cufa in podi z njim), je res zelo družabna in prijazna psička in ima zelo rada kosmatince, vsakega vabi h igri  Cheesy

Ja za teste bom pa res temeljito premislila preden jo bom izpostavila, to sem tudi veterinarki povedala in mi je celo dala prav.

Lep pozdravček,
K
Logiran
inge
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 516


« Odgovor #535 : sreda, 14.12.2005 : 20:01:41 »

Vsi, ki pričakujete mladičke - polna luna je 16. in to bi naj nekaj pomenilo - pravijo, da je tudi v porodnišnicah takrat večja "gužva". Bomo videli, če velja to tudi za naše bodoče mame šicujke.
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #536 : sreda, 14.12.2005 : 20:46:29 »

Kimi, a veš, da poznam Linina bratca! Sta prišla k nam v šolo, eden je Santos, za drugega pa nisem prepričana, kako mu je ime. Živita skupaj pri isti družini.

Ko bomo spet kaj v Zasavju, se ti javimo. Obiske pa seveda sprejemamo! Živimo v stari Ljubljani, ni nas težko najti.
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #537 : sreda, 14.12.2005 : 20:47:20 »

Uf, Inge! Na to nisem pomislila....  Me prav zanima, če bo kaj vplivalo na potek dogodkov!
Logiran
Kimi*
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 595


« Odgovor #538 : četrtek, 15.12.2005 : 09:17:00 »

Ja superca, Sidi pa Santos sta nagajivca mala (u bistvu velka Smiley smo z njimi tudi v stiku.

Krasno, pridem pogledat kepice, pa držimo tačke in pesti za male navihance.

LPK
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #539 : četrtek, 15.12.2005 : 10:49:48 »

Polna luna res vpliva. Nam se je zgodila 61. dan Wink
Logiran
Strani: 1 ... 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 ... 44   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek - arhivska tema
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines