mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 15.08.2024 : 23:27:06

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek - arhivska tema
Strani: 1 ... 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 ... 44   Dol
Natisni
Avtor Tema: shih-tzu - čvek - arhivska tema  (Prebrano 87892 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Karmen_g
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 13


« Odgovor #345 : petek, 11.11.2005 : 23:53:31 »

Moj Sanči pa trenutno je Eukanubo, pa mislim, da mu ni všeč kaj preveč. K sreči smo kupili kilsko vrečo. Naslednič bomo kupili Nutro.
No zdej mam pa še jst eno vprašanje. Zakaj mladički jejo svoje kakce? Največkrat ko vidim, da gre proti časopisu in se pokaka, takoj letim za njim in pospravim za njim, npr. danes popoldne, ko pa nisem bila pozorna nanj, je pa priletel ves srečen v sobo in se je oblizoval kot da bi pojedel velik slasten kos mesa Smiley Enkrat sem ga opazovala ko je šel proti kakcu in sem mu rekla fuj in je stopil par korakov nazaj in se ulegel na tla in začel mahati z repom. Sej ve da ne sme, ampak ko me ni zraven ko kaka, ga pa kar poje. Ampak ne vedno. Sem prebrala, da če to pes dela, da mu nekaj manja v prehrani. Kaj bi to bilo?
Hvala za odgovor.
Logiran
Laguna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 324


« Odgovor #346 : sobota, 12.11.2005 : 00:33:49 »

Lep pozdrav Karmen! Dolgo se nisi nič oglasila! Kako kaj tvoj kužek?

Naj te potolažim, da je to povsem normalno,kar tvoj kužek dela! Tudi jaz sem imela podobne probleme z Zenom. S časoma bo to prenehal, do takrat pa je edina rešitev, da si pozorna in da mu preprečiš in rečeš fuj ali pa ne.Verejmi,da ko bo malo starejši se bo tega odvadil.Zen je zdaj star 5 mesecev in se kakcev tut ne dotakne več. Tako, da to je kar pogost pojav pri maldičkih, tako da teorija da mu nekaj manjka v prehrani večinokrat ne drži,seveda pa so tudi izjeme.
Tako,da saj pravim edina rešitev je, da si potrpežljiva!  Wink In s časoma se bo tega odvadil!
Lahko pa si prebereš vse o kakcih tudi na forumu,pa boš videla, da nisi edina s temi težavami! Smiley
http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,3092.msg49720.html#msg49720

Logiran
Karmen_g
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 13


« Odgovor #347 : sreda, 16.11.2005 : 20:10:44 »

No zdej si me pa kar pomirila. Sej je tud to vzrediteljica rekla, da bo kar sam od sebe nehal.
No zdej je pa nekaj novga Smiley En zobek mu fali  Smiley Drugi zraven se mu pa maje. Men je tok smešen. Kdaj pa bo začel dobivat stalne zobke?
Drugač je pa naš Sanči zelo priden, ful se hitro uči, ne morem verjet. Dej tačko sva se za šalo naučila. Zdej pa ko mu rečem sedi in kar sam od sebe dvigne najprej levo, pol pa še desno.  Smiley
Pri mizi se je odvadil da laja ko mi jemo, grize pa občasno še kr dost ampak manj. Dlaka mu pa tok hitr raste da sploh ne dohajam. od ned. pa do sre.  me ni doma (faks) in ko pridem v sre domov, je čisto drugačen. No, dons je bil celo brez zobka  Grin  Ga moram pa zmer celga pregledat.
Kaj pa kej tvoj počne
Logiran
Laguna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 324


« Odgovor #348 : četrtek, 17.11.2005 : 10:57:04 »

Zen je stalne zobe dobil pri 4 mesecih!Tud našga pesjanarja kdaj pa kdaj popade ,da bi še kaj zgrizel,tko 1x na mesec.Najraje se sprav na vezalke od čevljev Wink.

Drugače pa se mi trenutno ubadam s čisto novo situacijo in sicer z puberteto! Čisto nič ne uboga,ko mu rečem da nej sede al pa da prostor me sam čudn pogleda k da ne bi razumel kaj hočem od njega., čeprav je pred slabim mesecem to vse obvladal.Da ne rečem ko vidi kakšenga psa,to je gluh za vse,sam psa vidi,tako da je zdaj večino časa na povodcu.
Pa ko gremo na sprehod je zdej čist pomemben k je začel tačko dvigovat in noben vogal ni varen več pred njim Wink. Tko no od stanovanja pa do parka ponavadi rabimo slabo minuto(je sam čez cesto),zdaj pa zihr ene pet minut k je tok vogalov za obdelat!! Smiley. Tko da je precej zanimivo! No sej tut še Sančija to čaka! Wink
Logiran
inge
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 516


« Odgovor #349 : četrtek, 17.11.2005 : 21:33:40 »

Lep večer vsem. Midva s Samijem bi izkoristila priložnost in čestitala sestrici Sorayi za pogumno prestano kotitev in 5 mladičkov, kaj moreš, žlahta je pač zlahta, zdaj smo postali stric Sami.
Logiran
majchi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 268


« Odgovor #350 : sobota, 19.11.2005 : 16:45:11 »

čestitam Smiley
Logiran
Felina
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 450


« Odgovor #351 : nedelja, 27.11.2005 : 13:12:16 »

Zaj pa da vidimo, če mi bo uspelo prilimat slikico moje shih-tzujeka.
http://www.moj-album.com/slike/1562761/aGuxLgHBHPLM6D9e.v.jpg

Sem imela neke inštrukcije kako to delat...zaj pa je vaja...., pa da še kakšno vtakem....

http://www.moj-album.com/slike/1562761/Rrx1u_r0fCCuhXnA.v.jpg

hmm..da vidimo, če deluje?

Lp, Tina
Logiran
inge
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 516


« Odgovor #352 : nedelja, 27.11.2005 : 15:45:31 »

Felina - kaj je to "naš" Jasper?  Me hudo na nekoga spominja.
Logiran
Felina
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 450


« Odgovor #353 : nedelja, 27.11.2005 : 15:52:25 »

Ja, to je potomček Samija...heheheheh...a je podoben očku? Wink

Bi lahko še vi kakšno slikico gor pripopali, bi iskali podobnosti...hehehe... Cheesy

Lp, Tina
Logiran
inge
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 516


« Odgovor #354 : nedelja, 27.11.2005 : 16:07:51 »

Prisežem, da bo danes slikica gor -tista postrižena, ker druge nimam na računalniku. Zelo je podoben ateju, pa mislim, da tudi dedku. Nevem zakaj sem stalno mislila, da imate punčko. Zdaj mi je komaj kapnilo.
Logiran
Felina
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 450


« Odgovor #355 : nedelja, 27.11.2005 : 16:23:29 »

Ja, načrtovana je bila punčka, a ker je predtem nenačrtovano prišel k hiši en velikan, so mi priporočali samčka.....
To pa bo zabavno videt postriženega Samija....ehheehe. Mi je Goga rekla ja, da ima Jasper zelo podoben gobček kot atek.

komaj čakam slikico!

Lp, Tina

Logiran
inge
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 516


« Odgovor #356 : nedelja, 27.11.2005 : 18:10:55 »

http://www2.arnes.si/~ihertl/sami.jpg

Naš Sami - postrižen
Logiran
Felina
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 450


« Odgovor #357 : nedelja, 27.11.2005 : 18:17:43 »

Na postrižencih mi je gobček tak neznansko všeč!!!!!!!!!!!!!!!! Pravi postavnež je...hehehhehe...mi Jasperja še nimamo namena tak hitro postrižt, bomo pa vidli kasneje, ko se bomo naveličali pranja te dlake...hehehe...samo dokler še ni do tal, ni take katastrofe.....prihajajo pa sedaj nori dnevi blata, mokrote in mrazu....
Ma pa Sami malenkost bolj potlačen gobček kot naš. Res je lep!

Lp, Tina
Logiran
majchi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 268


« Odgovor #358 : nedelja, 27.11.2005 : 22:22:31 »

inge sami je ful luškan Smiley tudi jasper je ful kjut.meni so shih-tzuji tako ali tako vsi lepi.ve kdo če bodo v kratkem kakšni mladički priprevljeni da zapustijo mamico?mogoče mi bo uspelo starše prepričat da božiček prinese še enega kužka.gotovo ne bo šlo za darilo ki bo končalo v na cesti.če ni zdaj nobenih tamalih,bom pa mogla počakat še nekaj časa Sad
Logiran
majchi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 268


« Odgovor #359 : ponedeljek, 28.11.2005 : 00:38:24 »

najlepša hvala
Logiran
Strani: 1 ... 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 ... 44   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: shih-tzu - čvek - arhivska tema
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines