mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 19.08.2024 : 01:22:16

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: ROTTWEILER - čvek
Strani: 1 ... 140 141 142 143 144 [145] 146 147 148 149 150 ... 162   Dol
Natisni
Avtor Tema: ROTTWEILER - čvek  (Prebrano 489019 krat)
0 članov in 14 gostov pregleduje to temo.
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #2160 : torek, 06.01.2009 : 09:32:27 »

moji kokoški se bojita mačk, hehehehehehe. Grin

 Grin Grin Kokoški Grin Grin
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2161 : torek, 06.01.2009 : 09:54:42 »

Jej, mi imamo tudi v ulici enega rotkota. Sploh nisem vedela da ga imamo Roll Eyes, dokler nismo dobili Missy. Ga imajo noter in nimam pojma, kdaj ga vozijo na sprehod. Sem ga sedaj srečala nekajkrat in to z enim mladim fantom in moram rečt, da sem se usrala.
Pes zašiba po temi brez štrika proti meni, fant ga kliče, pes ne šlivi, fant v isti sapi zatrjuje da je ful prijazen, jaz vlečem Missy k sebi, cela drama. Delam se sicer kao da me ni strah, ampak filing je slab, ko ti odvezana mrcina, ki ne šljivi kao šefa, šiba proti tebi in tvojemu malemu cucku Angry.
Ampak pes je zaenkrat res ful prijazen, je pa še relativno mlad. Upam, da bo tako prijazen tudi ostal, ker če ne bo, bo štala. Mislim da šole še od daleč ni videl, tista družina pa tudi ne izgleda niti malo kinološko osveščena. Če bi bila, bi pes že ubogal, knede? In mislim, da je to njihov prvi pes....
Evo toliko o rotkotih in strahom pred njimi, pa smo imeli velike pse doma Kiss in nimam načeloma nekega hudega rešpekta pred velikimi psi. Načeloma  Roll Eyes
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #2162 : torek, 06.01.2009 : 14:12:48 »

Mi imamo 2 rottweilerja za soseda, samico in samca. Sta zelooo huda, predvsem na Nika. Se ne smem igrat z njim, ne smem ga božat,...ker tako norita za ograjo in bršljan pulta iz ograje, da vidita čez! Kdaj ju peljejo na hrib zraven hiše in kar spustijo s povodcev-in to otroka, stara kakih 13,14 let. Je imel Nik spopad že tako s psico kot s psom,saj sta takoj letela v Nika. Nik je kasiral veliko luknjo v prsa in smo ga peljali k veterinarju. Drugič se je stepel pa s psico, ki je letela takoj v Nika čim so jo spustili iz povodca-seveda ni slišala otrok kako se derejo za njo. Hvala bogu takrat niso spustili še psa-se za Nika ne bi dobro končalo. No takrat sta se kar nekaj časa tepla, potem je psica stekla nazaj, Nika sem temeljito pregledala in mu ni bilo čisto nič. Hvala bogu za to gosto dolgo dlako (vsaj mislim da je zato-aja pa široka močna ovratnica).
Tako da tudi jaz nimam ravno lepega vtisa o tej pasmi. Sad Sem naletela do zdaj na same norce nesocializirane.
Bi rabila terapijo tudi sama.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2163 : torek, 06.01.2009 : 14:43:19 »

Mene pač pri nekaterih velikih pasmah bolj stisne kot pri drugih, čeprav vem da so psi vsake pasme lahko dobri in slabi.
Priznam da se nekaterih psov malo bojim in to bolj zaradi videza in slovesa, kot zato, ker zares vem da je posamezen pes zares hud sram...
Tale naš rotko iz ulice se je izkazal zaenkrat za pravega cukra, ki bi se igral z Missy kot otrok Roll Eyes.
Zato sem pa že v eni drugi temi napisala, da občudujem lastnike takih ˝buuu˝ velikih psov, ki jih znajo vzgojiti v super pse Kiss Smiley.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2164 : torek, 06.01.2009 : 15:20:41 »

2 rw=1 rw.  tale je dobra  Grin
Kokosk me ni strah. Torej: kokos=irina brez strahu, in ce je rw=kokos, potem je rw=irina brez strahu. U tole smo pa fajn nastudiral  Grin
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #2165 : torek, 06.01.2009 : 16:31:10 »

 Grin Grin Vse je v matematiki ...  Roll Eyes
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #2166 : nedelja, 11.01.2009 : 04:24:53 »

Jaz bi pa danes skoraj doživela napad na Mikea. Sad

Okoli 17.30 sva se odpravila na sprehod, tečt. Najprej me je fant hotel priti iskat pa sem rekla da pridem peš z Mikeom on pa da naroči pico (v gostilini, do tja imam okoli 3 km).
Bilo je vse brez problemov, pojemo pico nato pa se jaz, fant in Mike odpravimo peš k meni domov. Mikea je peljal fant. Kar naenkrat pa Mike povleče nazaj zadaj pa Nemški ovčar, ki je tekel proti nam in renčal. Jaz sem se začela kar dret, Mikea sem refleksno povlekla sebi in na ves glas fantu vpila dj ga stran. Pes pa kar zaganjal se. Potem pa sem z Mikeom tekla naprej, pes za mano fant ga je podil stran. Potem pa je prišel avto katerega se je ovčar ustrašil in zahip stekel stran potem pa spet za nami. Potem pa se je začel dreti še fant in tečt proti ovčarju. In je učinkovalo.
Res nevem kaj bi naredila, če bi bila sama. Prej ko sem bila sama je bil ta ovčar na ketni, zato sem imela res srečo. Zdaj me je kar strah iti tam na sprehod, naslednjič bom šla s solzivcem! Me prav nič ne briga.
Sem pa videla kako hitro reagiraš v takem trenutku čisto brez razmišljanja. Se sploh ne zavedam kaj sem počela, niti kaj je Mike počel nič.
Upam, da se dogodek ne ponovi več, sploh ko bom sama z psom. Takrat ne bi mogla kaj dosti narediti kot tečt stran, se dret...
Verjetno ga lastniki ponoči spuščajo samega na sprehod. Angry
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #2167 : nedelja, 11.01.2009 : 10:20:34 »

Uh ka ty a samo, da ste se "zmazali"..  Lips Sealed

Sem se tudi jaz znajdla večkrat v takem položaju.. s prijateljico ali pa sama..  Undecided

Za lastnika ovčara (če sploh lahko rečem lastnik) pa nimam besed.. Angry
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #2168 : nedelja, 11.01.2009 : 11:11:43 »

Jaz sem se tudi že znašla sama ampak so bili manjši psi, zelo majhni psi. In je malo drugače kot ogromen renčeč NO. Kako bi bili sprehodi lepši in brezskrbni če bi bili lastniki psov taki kot je treba.
Logiran
miti*
novinec
*
Sporočil: 40


« Odgovor #2169 : nedelja, 11.01.2009 : 11:37:32 »


V takšni situaciji sva bila s našim kraševcem Čenom že veliko krat. Čena imam vedno na povodcu.
V poletnih mesecih  sem bil na počitnicah pri dedeju v Rošnji in sva s Čenom hodila peš v Miklavž na treninge. Čez cesto sva šla na prehodu za pešce v pravo smer proti Miklavžu S tem, sva se izognila sosedovemu psu(nemški ovčar), ki je bil le tri hiše od dedejve.
 A vendar je pes preskočil ograjo, nato čez ptujsko cesto v naju. Kar sem doživel,ko sem opazoval kako leti proti naju med avti ni mogoče opisati. Avtomobili na obeh pasovih so se ustavili,od šoka kaj bo z nama. Nastala je kolona na obeh straneh. Jaz kričal na ves glas in branil Čena,da ga nebi poškodoval, saj sva imela priprave za razstavo. Pes pa ni odnehal in borbe so bile hude. Čenu , sreči ni bilo nič videti,saj ga je verjetno obvarovala njegova obilna dlaka. Nato je priletela lastnica s kolom in ga spravila od naju. Naj omenim,da imava oba s Čenom opravljen BB-h izpit. Podobnih situacij je bilo še nekaj, vendar ne tako hudih kot ta.
Večinoma grem  peš zato,da pes dobi malo kondicije. Poleti bom hodil z mojo rottiko Inko in se prav bojim zanjo,saj se nekateri lastniki obnašajo nevestno ali ne vedo kako morejo poskrbeti za svojega psa, da ne ogroža drugih.

http://kraskiovcar-cen.blogspot.com/

http://mitja-florjancic.blogspot.com/

Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #2170 : nedelja, 11.01.2009 : 18:28:52 »

Takole pa izgleda Mike po dolgem sprehodu in igranju Grin

Ampak ne za dolgo.


Logiran
urshaa
novinec
*
Sporočil: 5


WWW
« Odgovor #2171 : nedelja, 11.01.2009 : 20:30:12 »

Kakšen zaspanček Grin
Logiran
Sreda
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 627


« Odgovor #2172 : ponedeljek, 12.01.2009 : 14:14:21 »

Kako lepo pančka Smiley
Js pa še kar ne znam prilepit slik Smiley Se bo treba še naučit.
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #2173 : ponedeljek, 12.01.2009 : 17:27:31 »

Lahko jih pošlješ meni pa jih dodam!
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #2174 : ponedeljek, 12.01.2009 : 17:45:35 »

Bučmana ni več v Zonzaniju Cheesy

Mogoče ve kdo kaj več? Wink


Tara pa še vedno čaka in čaka...
Logiran
Strani: 1 ... 140 141 142 143 144 [145] 146 147 148 149 150 ... 162   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: ROTTWEILER - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines